NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
The league announced Friday it has pushed back the start time for Sunday's Pittsburgh Steelers-Kansas City Chiefs game at Arrowhead Stadium from 1:05 p.m. EST to 8:20 p.m. EST due to the weather forecast. The matchup will be broadcast on NBC.
rohadt jó😕
NB2
Még soha nem rendeztek a rájátszásban vasárnap este 8 után meccset...erről fogalmam se volt, de érdekesnek tűnik 😊
Klaci79
Ezek után lesz majd 35-3!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
The league announced Friday it has pushed back the start time for Sunday's Pittsburgh Steelers-Kansas City Chiefs game at Arrowhead Stadium from 1:05 p.m. EST to 8:20 p.m. EST due to the weather forecast. The matchup will be broadcast on NBC.
rohadt jó😕
NB2
Még soha nem rendeztek a rájátszásban vasárnap este 8 után meccset...erről fogalmam se volt, de érdekesnek tűnik 😊
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
a Chargers költözéséről
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0210%2Fr53217_1296x729_16-9.jpg
Chargers' desperation move is a shot to the NFL's vitality
An NFL team feels forced to move to a city that doesn't even want it around. There's just no way to spin this as a win for the league.


"He was telling them what Adam Schefter reported Wednesday night, that he was planning to move to L.A. It was sad and dire and unprecedented in Roger Goodell's decade as commissioner: An owner unwillingly moving a team to a city that doesn't seem to want it, sharing a stadium with an owner, Stan Kroenke, who doesn't want to split it, witnessed and engineered by a group of owners whose sympathy only goes so far."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
The league announced Friday it has pushed back the start time for Sunday's Pittsburgh Steelers-Kansas City Chiefs game at Arrowhead Stadium from 1:05 p.m. EST to 8:20 p.m. EST due to the weather forecast. The matchup will be broadcast on NBC.
rohadt jó😕
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 922
Nem volt szó arról, hogy átrendeznek 1-2 csoportot a ligában, ha mozgolódik 1-2 csapat?
Oké, LA egy köpésre van San Diegotol, de St Louis pl nagyobb táv volt.,,,bár igaz, hogy a Cards, a Hox meg a Frisco is nyugati parti, szóval makes sense.
végülis megválaszoltam a kérdésem 😀
ha mondjuk a Bears menne Miamiba (Miami Bears LoL) vagy a Browns nyugatra, akkor lenne átrendezés?
Borbinho
Arról volt szó, hogy ha az Raiders és a Chargers is LA-be költözne, akkor cserélne valamelyikük (Raiders) a HOXszsal. Hogy ne legyen egy divben (confban) 2 városi rivális.

Ez a verzió most nem áll fenn...
Black_Adder
Értem. Köszi.
Akkor a távolság teljesen mellékes, a lényeg, hogy 1 városban ne legyen 2 csapat ugyan abban a divízió ban. Ennek is van értelem 😀
Borbinho
Nem feltétlen mellékes, de jelen költözéseknél nem sérülnek számottevőn a földrajzi szempontok. Ha a Jets költözne LA-be, akkor annak lehetnének ilyen következményei is. Azért alapvetően nem véletlenül vannak a divízió nevekben égtájak...

Hogy miért nem lehet egy város 2 csapata ugyanabban a divízióban az jó kérdés. Pár okot tudnék mondani, de az csak találgatás lenne. Viszont ettől még a liga nem hagyott volna 2 LA csapatot az AFCW-ben (és máshol se)
Black_Adder
a foldrajzi dolgokat is csak nehol sikerult elerniuk.pl a dallas es a miami eleg sokat repul egy-egy csoport meccsert.Osszelehetne rakni pl a 3 floridait es a saintset,de a tradicio fontosabb.
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Nem volt szó arról, hogy átrendeznek 1-2 csoportot a ligában, ha mozgolódik 1-2 csapat?
Oké, LA egy köpésre van San Diegotol, de St Louis pl nagyobb táv volt.,,,bár igaz, hogy a Cards, a Hox meg a Frisco is nyugati parti, szóval makes sense.
végülis megválaszoltam a kérdésem 😀
ha mondjuk a Bears menne Miamiba (Miami Bears LoL) vagy a Browns nyugatra, akkor lenne átrendezés?
Borbinho
Arról volt szó, hogy ha az Raiders és a Chargers is LA-be költözne, akkor cserélne valamelyikük (Raiders) a HOXszsal. Hogy ne legyen egy divben (confban) 2 városi rivális.

Ez a verzió most nem áll fenn...
Black_Adder
Értem. Köszi.
Akkor a távolság teljesen mellékes, a lényeg, hogy 1 városban ne legyen 2 csapat ugyan abban a divízió ban. Ennek is van értelem 😀
Borbinho
Nem feltétlen mellékes, de jelen költözéseknél nem sérülnek számottevőn a földrajzi szempontok. Ha a Jets költözne LA-be, akkor annak lehetnének ilyen következményei is. Azért alapvetően nem véletlenül vannak a divízió nevekben égtájak...

Hogy miért nem lehet egy város 2 csapata ugyanabban a divízióban az jó kérdés. Pár okot tudnék mondani, de az csak találgatás lenne. Viszont ettől még a liga nem hagyott volna 2 LA csapatot az AFCW-ben (és máshol se)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem volt szó arról, hogy átrendeznek 1-2 csoportot a ligában, ha mozgolódik 1-2 csapat?
Oké, LA egy köpésre van San Diegotol, de St Louis pl nagyobb táv volt.,,,bár igaz, hogy a Cards, a Hox meg a Frisco is nyugati parti, szóval makes sense.
végülis megválaszoltam a kérdésem 😀
ha mondjuk a Bears menne Miamiba (Miami Bears LoL) vagy a Browns nyugatra, akkor lenne átrendezés?
Borbinho
Arról volt szó, hogy ha az Raiders és a Chargers is LA-be költözne, akkor cserélne valamelyikük (Raiders) a HOXszsal. Hogy ne legyen egy divben (confban) 2 városi rivális.

Ez a verzió most nem áll fenn...
Black_Adder
Értem. Köszi.
Akkor a távolság teljesen mellékes, a lényeg, hogy 1 városban ne legyen 2 csapat ugyan abban a divízió ban. Ennek is van értelem 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Nem volt szó arról, hogy átrendeznek 1-2 csoportot a ligában, ha mozgolódik 1-2 csapat?
Oké, LA egy köpésre van San Diegotol, de St Louis pl nagyobb táv volt.,,,bár igaz, hogy a Cards, a Hox meg a Frisco is nyugati parti, szóval makes sense.
végülis megválaszoltam a kérdésem 😀
ha mondjuk a Bears menne Miamiba (Miami Bears LoL) vagy a Browns nyugatra, akkor lenne átrendezés?
Borbinho
Arról volt szó, hogy ha az Raiders és a Chargers is LA-be költözne, akkor cserélne valamelyikük (Raiders) a HOXszsal. Hogy ne legyen egy divben (confban) 2 városi rivális.

Ez a verzió most nem áll fenn...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem volt szó arról, hogy átrendeznek 1-2 csoportot a ligában, ha mozgolódik 1-2 csapat?
Oké, LA egy köpésre van San Diegotol, de St Louis pl nagyobb táv volt.,,,bár igaz, hogy a Cards, a Hox meg a Frisco is nyugati parti, szóval makes sense.
végülis megválaszoltam a kérdésem 😀
ha mondjuk a Bears menne Miamiba (Miami Bears LoL) vagy a Browns nyugatra, akkor lenne átrendezés?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Egyszer leírhatna valaki mit tesz egy hc...
Ami megengedi hogy rossz OC/DC legyen
Janek
tud dolgokat emberekrol...
Pari
Ez olyan ha én egyszer kinyitom a számat!? avagy tud az emberekkel bánni?
Azért nekem fura lenne ha egy beosztottam kerdezne valamit és azt kéne mondjam én hülye vagyok hozzá...
Mert ugye a HC nem tulaj.
Neki megengedhetô néhol

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Egyszer leírhatna valaki mit tesz egy hc...
Ami megengedi hogy rossz OC/DC legyen
Janek
tud dolgokat emberekrol...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Egyszer leírhatna valaki mit tesz egy hc...
Ami megengedi hogy rossz OC/DC legyen

több mint 7 éve
fodi91 196
Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Ki mit lát Vance Joseph-ben?
Miért istenítenek egy olyan koordinátort, aki totál 29. védelmet hozott össze, úgy hogy még aránylag voltak játékosok is hozzá?
Egon
Mert a koordinátori állás és a HC állás teljesen más. Egy jó koordinátorból nem feltétlen lesz jó HC és egy rossz koordinátor se lesz feltétlenül rossz HC. Más kvalitásokat igényel a kettő. Ezt innen kívülről nem is igazán lehet megítélni.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/Gil_Brandt/status/819218701182341122
empty taxi
Te jó ég, Brady nem fért fel egy ilyen listára, de Buttfumble Sanchez igen?
Kampman
Peyton? Broki????

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
 twitter.com/Gil_Brandt/status/819218701182341122
empty taxi
Te jó ég, Brady nem fért fel egy ilyen listára, de Buttfumble Sanchez igen?
Kampman
két alapszakasznyi PO meccs alatt bizony becsúszik egy-két gyenge meccs

(azért legalább egy 10-es meccshatár csak betettem volna)
ZERO_L
A listára akkor se fért volna fel amúgy. Kivesszük Alex Smith-t meg Sanchezt és helyette bekerül Flacco meg Aikman (igaz a következő már Brady lenne). 😊
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Ki mit lát Vance Joseph-ben?
Miért istenítenek egy olyan koordinátort, aki totál 29. védelmet hozott össze, úgy hogy még aránylag voltak játékosok is hozzá?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
 twitter.com/Gil_Brandt/status/819218701182341122
empty taxi
Te jó ég, Brady nem fért fel egy ilyen listára, de Buttfumble Sanchez igen?
Kampman
két alapszakasznyi PO meccs alatt bizony becsúszik egy-két gyenge meccs

(azért legalább egy 10-es meccshatár csak betettem volna)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
 twitter.com/Gil_Brandt/status/819218701182341122
empty taxi
Te jó ég, Brady nem fért fel egy ilyen listára, de Buttfumble Sanchez igen?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
 twitter.com/Gil_Brandt/status/819218701182341122


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 usatftw.files.wordpress.com/2017/01/ultimateterribleqb.png
Black_Adder
Jared Goff, te vagy az?

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Cleveland mez , és akkor tökéletes.

Szerkesztette: Sixo

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Manziel ? Sanchez ?
Janek
Mája?Haja?Kayaaaaaaa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Manziel ? Sanchez ?

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
 usatftw.files.wordpress.com/2017/01/ultimateterribleqb.png

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
braxa88
Kandalló (Kertész utca), Neked Csak Dezső (Dohány utca), Champs (a Dezsővel szemben), Kickoff (Zichy Jenő utca), BB'z (Király utca).
empty taxi
köszi, a Dezsőben jól lehet látni a meccset, ugy értem akár több TV, vagy 1 nagyobb kivetítő? Lényeg hogy ne rontsa el a meccset ha nem látok belőle szart se
braxa88
A Dezsőben az emeleten van 2 lapos TV az egyik falon, plusz a lépcsővel szembeni falra projektorról is tolják, szal nekem eddig nem volt olyan problémám h nem láttam ott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...