NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Na, kitalálja meg Rogán Tónit először a stadionba!?
 gigapixel.panoramas.com/superbowl/2017/?utm_source=nfl
több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
mind meg vagyunk vezetve (időrendi sorrendben)
| biztos kihagytam valamit 😊 |

 www.youtube.com/watch?v=L7FFJUz0tdo

 www.youtube.com/watch?v=sxDtvnYF8ac

 www.youtube.com/watch?v=0-yh0hf7sBU

 www.youtube.com/watch?v=SyMy4K_Mo3M

 www.youtube.com/watch?v=NndM9JhLub4

 www.youtube.com/watch?v=duhzQjhY1GY

 www.youtube.com/watch?v=46LD6Nfvq9o

+

Tom Brady Wins Super Bowl with Overtime TD Drive! | Patriots vs. Falcons | Super Bowl LI Highlights
 www.youtube.com/watch?v=wfEUDJdskCo
baggio
+kézi BLdöntő
braxa88
tanulság:

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mind meg vagyunk vezetve (időrendi sorrendben)
| biztos kihagytam valamit 😊 |

 www.youtube.com/watch?v=L7FFJUz0tdo

 www.youtube.com/watch?v=sxDtvnYF8ac

 www.youtube.com/watch?v=0-yh0hf7sBU

 www.youtube.com/watch?v=SyMy4K_Mo3M

 www.youtube.com/watch?v=NndM9JhLub4

 www.youtube.com/watch?v=duhzQjhY1GY

 www.youtube.com/watch?v=46LD6Nfvq9o

+

Tom Brady Wins Super Bowl with Overtime TD Drive! | Patriots vs. Falcons | Super Bowl LI Highlights
 www.youtube.com/watch?v=wfEUDJdskCo
baggio
+kézi BLdöntő
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Vannak sajnos akik nem tudják / nem akarják felfogni, hogy bár ez egy játék és mi csak szurkolók vagyunk óriási érzelmi töltetet ad / vesz el egy győzelem / vereség amire sok ideje vár egy szurkoló.
Mondhatnám az EB győzelmüket Ausztria ellen kb. az egész stadion sírt.
Viszont van a másik véglet amikor már az ember elhitte, hogy meglehet esélytelenebbként is a győzelem és valami olyan történik ami 10-ből 9x nem jön ki. Ez az egyik oldalról hurrá viszont a másikról nem elég, hogy kb. csapból is az folyik, hogy vesztettek, még a kis szentélyükbe is azt kell olvasni hogy a másik csapat mekkora király.
Én is örültem volna ha a Walsh kick után bezárják a Vikes topikot tavaly 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Ok😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Engem idehívtatok.
TGA
Csak én😊
Nem értettem, hogy mi a gond a Falcons topikkal. Azt hittem Sobri okossága zavart, de ezek szerint az se. Akkor mi a gond vele?
Köszi!
NB2
Vannak szurkolók, akik kitartanak a csapatuk mellet végig, miközben azok évekig, évtizedekig tök sikertelenek. Aztán a nagy lehetőség kapujában ezek a srácok egy kis bónuszt, vagy olyasmit remélnek az élettől, ami okot ad a büszkeségre. Ez nem jár pénzzel ez csak jó érzés pár napra, egy olyan srácnak, aki annyira elkötelezett, hogy napi szinten kommentel pl. ide.
Ha nagyon kevésen múlik a siker, esetleg már bekövetkezett a "már megvan, innen csak elrontani lehet" érzés, akkor az egy nagyon erős negatív érzésbe csaphat át élethelyzetétől, és sok egyéb tényezőtől függően.

Ezt egy szurkolónak önmagában is nehéz elrendezni, hát még, amikor az orra alá dörgölik a nagy-megfejtéseket."Az volt a baj, hogy, ott basztátok el, hogy....."
Külön bosszantó, ha a tök nyilvánvaló mellé társul az ezotéria, és az áltudomány.
És akkor jönnek olyan plusz remek felvetések, hogy "Na ki a legúzerebb SB vesztes". Ez rendkívül gyűlöletes.

És pont egy olyan csapat esetében, ami iszonyatos melóval erőn felül teljesített, nem biztos, hogy van campionchip window, és a nagy fejtörések még csak most kezdődnek. Erős csoport, elment az edzői stáb meghatározó tagja, ki fogják őket elemezni offseasonban stb. Namost a Falcons topicban van 3-4 csávó, akik ezzel pontosan tisztában vannak.

Ez független a szurkolói szimpátiától. Ez emberi dolog, nincs mit hozzátennem. tanulva az előző eszmecseréből, kérem ne láss bele többet, mint, amit leírtam.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Engem idehívtatok.
TGA
Csak én😊
Nem értettem, hogy mi a gond a Falcons topikkal. Azt hittem Sobri okossága zavart, de ezek szerint az se. Akkor mi a gond vele?
Köszi!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Engem idehívtatok.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
nem is össznépi csak általános.

Amúgy bezárni kár volt,most Sobri kereshet más topicot a lions,jax,falcons,NE után....

Jobb lenne a combine-ra készülni már az sb már csak egy emlék,a jövő az a draft.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Csatlakozom, mi ez a lányos hiszti???
Az eredménykövetőben valahogy nem okozott ekkora gondot az össznépi pats utálat...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért lett bezárva a Falcons-topic?

A Pats-topicban minden hónapban van valami önjelölt flame-generátor 😀

Oké, volt fingreszelés és sokféleképpen lett megfogalmazva sokszor ugyanaz, de nem volt semmi bántó szerintem. Most Sobri az, akinek van egy véleménye, de kulturált formában nyilvánult meg

Amikor két-három napon keresztül mindenki epét hányni járt a Pats-topicba, hogy a mocskos geci csalók most végre megkapták, akkor valamiért nem volt ennyire érzékeny lelkű a történet 😊

Most erről szó sem volt, csak véleménykülönbségekről. Arról nem beszélve, hogy azokra meg jönnek az olyan válaszok, hogy megint hisztiznek a Pats-fanok, hogy ha valaki nem szopja fel a csapatot, meg a társaik, amivel a tisztelt szerkesztő úr még csak nem is érte el azt a hatást, hogy aztán tényleg flame-war legyen

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
SB esetén hogy zajlik a dopping ellenőrzés?
Mi történne abban a "hipotetikus" esetben, ha az SB sípszó előtt az egyik csapat - akár mind az 53 - játékosa szétkokszolná magát a meccsre és ez csak a meccs utáni vizsgálatokon derülne ki (egyikről, másikról, vagy akár mindről)?
Pari
Gondolom elvennék a csapat draftjogait a következő 150 évre.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
SB esetén hogy zajlik a dopping ellenőrzés?
Mi történne abban a "hipotetikus" esetben, ha az SB sípszó előtt az egyik csapat - akár mind az 53 - játékosa szétkokszolná magát a meccsre és ez csak a meccs utáni vizsgálatokon derülne ki (egyikről, másikról, vagy akár mindről)?
Gondolom pár meccses eltiltás, de a Lombardit nem vennék vissza, ellenben akkora pluszt jelentene a PED a meccsre, "hogy szinte biztos a gyűrű".
Ezt hogy lehet kivédeni?
Vagy mindenki így gondolkozik és mindenki tol valamit?
Pari
NFL és doppingellenőrzés!!!! 😀 😀 😀 😀
Az egyetemen annyi anyagot felszív a kis szervezetük, hogy betart 50 évre!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
SB esetén hogy zajlik a dopping ellenőrzés?
Mi történne abban a "hipotetikus" esetben, ha az SB sípszó előtt az egyik csapat - akár mind az 53 - játékosa szétkokszolná magát a meccsre és ez csak a meccs utáni vizsgálatokon derülne ki (egyikről, másikról, vagy akár mindről)?
Gondolom pár meccses eltiltás, de a Lombardit nem vennék vissza, ellenben akkora pluszt jelentene a PED a meccsre, "hogy szinte biztos a gyűrű".
Ezt hogy lehet kivédeni?
Vagy mindenki így gondolkozik és mindenki tol valamit?
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Kérdésem: Super Bowl győzelem esetén minden csapattag kap gyűrűt ( Pl: Bob Gronkowski ) vagy csak az aki játszott a döntőben ? ( Bocsi de kezdő vagyok )
Fater19
mindenki kap, akit a győztes csapat vezetősége arra érdemesnek tekint (akár még a szertáros* is), az NFL 150-ig állja a cechet, a többit a franchise fizeti

* háhh, ez nem direkt volt, esküszöm, csak utólag esett le az irónia 😊
baggio
Én úgy tudom, a Colts pl. küldött annak idején Edgerin Jamesnek is egy gyűrűt, aki akkor már a Cardinals futója volt, mikor nyertek.
helmet
A Packers meg olyan játékoson spórolt pl. mint Nick Barnett.
gyeek
ez tuti?
gamerkr
Nem. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Kérdésem: Super Bowl győzelem esetén minden csapattag kap gyűrűt ( Pl: Bob Gronkowski ) vagy csak az aki játszott a döntőben ? ( Bocsi de kezdő vagyok )
Fater19
mindenki kap, akit a győztes csapat vezetősége arra érdemesnek tekint (akár még a szertáros* is), az NFL 150-ig állja a cechet, a többit a franchise fizeti

* háhh, ez nem direkt volt, esküszöm, csak utólag esett le az irónia 😊
baggio
Én úgy tudom, a Colts pl. küldött annak idején Edgerin Jamesnek is egy gyűrűt, aki akkor már a Cardinals futója volt, mikor nyertek.
helmet
A Packers meg olyan játékoson spórolt pl. mint Nick Barnett.
gyeek
ez tuti?
gamerkr
Valahogy így terjedhettek el a rosszindulatú pletykák is a boszorkányüldözések során 😊 A Packers Super Bowljának idején Barnett IR-en volt, és eredetileg a GB a sérülteket nem vitte volna el Arlingtonba, akik ezzel együtt le is maradtak volna a közös csapatfotóról, ám pár nappal később a franchise meggondolta magát. A győzelem után aztán a negatív PR elkerülése végett nemhogy Barnett, hanem pl. az idényt PUP-on kezdő, majd szezon közben kivágott Al Harris is kapott gyűrűt.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kérdésem: Super Bowl győzelem esetén minden csapattag kap gyűrűt ( Pl: Bob Gronkowski ) vagy csak az aki játszott a döntőben ? ( Bocsi de kezdő vagyok )
Fater19
mindenki kap, akit a győztes csapat vezetősége arra érdemesnek tekint (akár még a szertáros* is), az NFL 150-ig állja a cechet, a többit a franchise fizeti

* háhh, ez nem direkt volt, esküszöm, csak utólag esett le az irónia 😊
baggio
Én úgy tudom, a Colts pl. küldött annak idején Edgerin Jamesnek is egy gyűrűt, aki akkor már a Cardinals futója volt, mikor nyertek.
helmet
A Packers meg olyan játékoson spórolt pl. mint Nick Barnett.
gyeek
ez tuti?

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Kérdésem: Super Bowl győzelem esetén minden csapattag kap gyűrűt ( Pl: Bob Gronkowski ) vagy csak az aki játszott a döntőben ? ( Bocsi de kezdő vagyok )
Fater19
mindenki kap, akit a győztes csapat vezetősége arra érdemesnek tekint (akár még a szertáros* is), az NFL 150-ig állja a cechet, a többit a franchise fizeti

* háhh, ez nem direkt volt, esküszöm, csak utólag esett le az irónia 😊
baggio
Én úgy tudom, a Colts pl. küldött annak idején Edgerin Jamesnek is egy gyűrűt, aki akkor már a Cardinals futója volt, mikor nyertek.
helmet
A Packers meg olyan játékoson spórolt pl. mint Nick Barnett.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Kérdésem: Super Bowl győzelem esetén minden csapattag kap gyűrűt ( Pl: Bob Gronkowski ) vagy csak az aki játszott a döntőben ? ( Bocsi de kezdő vagyok )
Fater19
mindenki kap, akit a győztes csapat vezetősége arra érdemesnek tekint (akár még a szertáros* is), az NFL 150-ig állja a cechet, a többit a franchise fizeti

* háhh, ez nem direkt volt, esküszöm, csak utólag esett le az irónia 😊
baggio
Én úgy tudom, a Colts pl. küldött annak idején Edgerin Jamesnek is egy gyűrűt, aki akkor már a Cardinals futója volt, mikor nyertek.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kérdésem: Super Bowl győzelem esetén minden csapattag kap gyűrűt ( Pl: Bob Gronkowski ) vagy csak az aki játszott a döntőben ? ( Bocsi de kezdő vagyok )
Fater19
mindeki, még Bob is
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Kérdésem: Super Bowl győzelem esetén minden csapattag kap gyűrűt ( Pl: Bob Gronkowski ) vagy csak az aki játszott a döntőben ? ( Bocsi de kezdő vagyok )
Fater19
mindenki kap, akit a győztes csapat vezetősége arra érdemesnek tekint (akár még a szertáros* is), az NFL 150-ig állja a cechet, a többit a franchise fizeti

* háhh, ez nem direkt volt, esküszöm, csak utólag esett le az irónia 😊

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Fater19 New England Patriots 1 — Fater
Kérdésem: Super Bowl győzelem esetén minden csapattag kap gyűrűt ( Pl: Bob Gronkowski ) vagy csak az aki játszott a döntőben ? ( Bocsi de kezdő vagyok )
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
mind meg vagyunk vezetve (időrendi sorrendben)
| biztos kihagytam valamit 😊 |







 www.youtube.com/watch?v=SyMy4K_Mo3M







+

Tom Brady Wins Super Bowl with Overtime TD Drive! | Patriots vs. Falcons | Super Bowl LI Highlights
https://i.ytimg.com/vi/wfEUDJdskCo/maxresdefault.jpg
Tom Brady Leads Game-Winning Overtime TD Drive! | Patriots vs. Falcons | Super Bowl LI Highlights
New England Patriots QB Tom Brady leads the Pats down the field on the opening drive for a game-winning touchdown in the first overtime in Super Bowl history...


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mit mondjak, én teljesen sokba vagyok az éjszaka miatt, még most sem tudom feldolgozni hogy hogyan juthatott idáig a Falcons, de ugyanakkor szintén nem tudom hogy a Patriots hogyan küzdötte fel magát idáig..Gratulálok min a kettő csapatnak, eszméletlen jó meccs volt, 28-3nál már elhittem hogy vége, de rámcáfolt az NFL..Szerintem a mozi még nem kapott ennyi ordibálást, hideget, meleget egyszerre, de nagyon megérte a sok NFL loverrel nézni együtt..!
Jó meccs volt, de ugyanakkor csak még jobban megutáltam a Patriotsot, de ami jó volt az tényleg jó volt..! 😊
Remélem jövőre más bandák játszanak Super Bowlt.

több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 910
Csak a 20 perces osszefoglalot neztem meg az NFL.com-on.

Mit ne mondjak, durva.
Az ember tenyleg gyanakvo mar a mai vliagban, de Jones elkapasa foldontuli volt illeve a pats first downja meg galaxosion tuli.
Illetve ennyi penznel nem eri meg "bundazni".
Az Atlanta vagy elhitte, hogy sima mar vagy kipukkadtak vagy mindeketto😊
Igen, a 3rd and 1-nal shotgunt hivni az is erdekes volt.
Kivancsi vagyok, hogy a Falcons mit csina majd jovore.

A Pats amig Bill B naluk lesz mindig SB eselysek lesznek.