NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
 www.kansascity.com/sports/spt-columns-blogs/for-petes-sake/article140596128.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Free agents DE Greg Hardy, TE Kellen Winslow, CB Brandon Browner, and RB Ben Tate will all play in next month's three-week Spring League

azta 😊
braxa88
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/03/22/ricky-stanzi-leads-the-group-of-spring-league-quarterbacks/ !!

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
goodell takarodj!?

Roger Goodell: commercial-kickoff-commercial “drives me crazy,” NFL will cut down ads -  awfulannouncing.com/nfl/roger-goodell-commercial-kickoff-commercial-nfl-ads.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Free agents DE Greg Hardy, TE Kellen Winslow, CB Brandon Browner, and RB Ben Tate will all play in next month's three-week Spring League

azta 😊
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
csapatok posztonkénti pénzelosztása

 twitter.com/ScottBarrettDFB/status/844273529839390720



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 214
lehet szavazni

 www.nfl.com/nflnetwork/main/network/shows/extras/best-catch-2016
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nem tudtam melyik drafttopikba tegyem, így inkább idelinkelem. Rövid teaser a cikkhez: miért lett bust Aaron Curry és mi köze van az egészhez Larry Ogunjobinak?
 www.si.com/nfl/2017/03/14/nfl-draft-bust-aaron-curry-unc-charlotte?xid=socialflow_twitter_si


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
wow 😕

 twitter.com/DwightC87/status/843628954821054465



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/FieldYates/status/842519968436707328
baggio
Mondjuk magasra nem tették neki a lécet 😀
gabokocka
Kérdés, hogy honnan indul. Lehet, hogy az első léc kemény lesz 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
 twitter.com/FieldYates/status/842519968436707328
baggio
Mondjuk magasra nem tették neki a lécet 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 twitter.com/FieldYates/status/842519968436707328
baggio
Zsenialis 😀

Juliussal mi van, akkor mibol fog burgert venni augusztusra...? 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
 twitter.com/FieldYates/status/842519968436707328


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Különben is, minden statisztika hazudik. Aki azt állítja hogy nem, az is!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És ez hasznos mert... színes?
gyeek
Én már azt sem értem, amikor valaki meccs alatt ráizgul a PFF-statisztikákra és belinkel az eredménykövetőbe egymás után nyolcat, szerintem a szurkolók 90%-a számára ezek teljesen értelmezhetetlenek és érdektelenek.
Kampman
Hát mondjuk az tuti, hogy egy jó kis Alekosz-tízórást nem tud überelni.

több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 083
Amúgy ennyire azért talán nem futottunk rosszul, szerintem nincsen benne a yards after contact
Black_Adder
Meg olyan dolgokra lehet rájönni, hogy a Cowboys szégyenteljes 0.11 yardot tett meg power runoknál kontakt előtt, még szerencse hogy nem az ezt favorizáló ZBS sémát alkalmazták főleg és csak minden kb. ötvenedik futás volt póveres. Ez tényleg rohadt érdekes! 😀
gyeek
Szerintem az. De egyébként ott is van a másik táblázatban, hogy csak a Seattle alkalmazta ezt kevesebbet, szóval a kettő táblázat együtt hasznos és érdekes.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy ennyire azért talán nem futottunk rosszul, szerintem nincsen benne a yards after contact
Black_Adder
Ja, ez egy pont. A yards before contact érdekesnek tűnhet, de igazából nem az.

Meg olyan dolgokra lehet rájönni, hogy a Cowboys szégyenteljes 0.11 yardot tett meg power runoknál kontakt előtt, még szerencse hogy nem az ezt favorizáló ZBS sémát alkalmazták főleg és csak minden kb. ötvenedik futás volt póveres. Ez tényleg rohadt érdekes! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
És ez hasznos mert... színes?
gyeek
Én már azt sem értem, amikor valaki meccs alatt ráizgul a PFF-statisztikákra és belinkel az eredménykövetőbe egymás után nyolcat, szerintem a szurkolók 90%-a számára ezek teljesen értelmezhetetlenek és érdektelenek.
Kampman
a maradék 10% meg takaroggyon a fórumról!
Black_Adder
Igen, ezt mondtam!!!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Amúgy ennyire azért talán nem futottunk rosszul, szerintem nincsen benne a yards after contact
Black_Adder
a címében is benne van :d

tehát kurva jó a falunk csak szarok a futóink, legalább bizonyított 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
És ez hasznos mert... színes?
gyeek
Én már azt sem értem, amikor valaki meccs alatt ráizgul a PFF-statisztikákra és belinkel az eredménykövetőbe egymás után nyolcat, szerintem a szurkolók 90%-a számára ezek teljesen értelmezhetetlenek és érdektelenek.
Kampman
a maradék 10% meg takaroggyon a fórumról!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Tehát az esetek >80%ban Inside zone / Man / outside zone / Power sémában blokkoltunk 1 - 1.5 közti átlaggal. Nem tudom mit csináltunk a maradék 20%-ban a futó playeknek, de ha az feltornázta 3.5 - 4 köré (most nem néztem utána pontosan mennyire), akkor abban nagyon jók vagyunk 😀

Amúgy ennyire azért talán nem futottunk rosszul, szerintem nincsen benne a yards after contact

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
És ez hasznos mert... színes?
gyeek
Én már azt sem értem, amikor valaki meccs alatt ráizgul a PFF-statisztikákra és belinkel az eredménykövetőbe egymás után nyolcat, szerintem a szurkolók 90%-a számára ezek teljesen értelmezhetetlenek és érdektelenek.
Kampman
Valamivel a gyíkokat is meg kell fogni. 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
És ez hasznos mert... színes?
gyeek
Én már azt sem értem, amikor valaki meccs alatt ráizgul a PFF-statisztikákra és belinkel az eredménykövetőbe egymás után nyolcat, szerintem a szurkolók 90%-a számára ezek teljesen értelmezhetetlenek és érdektelenek.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Statisztika arról, hogy milyen yard/carry átlagokat produkáltak a csapatok futásban tavaly.

És ilyen arányban használták ezeket a sémákat a csapatok.

iktriad
És ez hasznos mert... színes?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Statisztika arról, hogy milyen yard/carry átlagokat produkáltak a csapatok futásban tavaly.

És ilyen arányban használták ezeket a sémákat a csapatok.


Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
Adirotor
Tekintve, hogy a liga jelenleg a Patriots-ból és a 31 tagú tökfilkók szövetségéből áll, szerintem nem ez a legnagyobb probléma 😊
baggio
Azé most Szifon Zsilmor kiénekelte a sajtot.
sutianap
Ja csak az ő pénzéért jön majd egy Cooks is
baggio
Az bonyibb ennél, főleg, hogy Nyorliszba visszadobálták az 1/14-et is, jelenleg a Pecc 1/32-vel rendelxik, feltéve, hogy egy ennél nem átfogóbb frencsájzokon átívelő 1/12-es nem kerül oda, de ebben nem akarok hinni. Vagy ha igen remélem a Jerry-Mara-Roo tengely észen van, azt picsánrúgnak mindenkit texastól ohájóig.
sutianap
hajrá

 twitter.com/diannaESPN/status/840360890402799620


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal