NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 764 — No es importante
 twitter.com/nflcommish/status/867063255000395777
baggio
Most akkor lehet újra a pilonnal golfozni vagy nem?
mustaine
az a labda mellett más kelléket is igényel, szóval szerintem nem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/nflcommish/status/867063255000395777
baggio
Most akkor lehet újra a pilonnal golfozni vagy nem?

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 764 — No es importante
 twitter.com/nflcommish/status/867063255000395777


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei Rookie Premiere résztvevői:
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Napi stat:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/NFL/status/864518331386273794

ha valaki a felhozatalból, akkor ő megérdemelte
baggio
Más kérdés, hogy Rex Ryant kapta mellé color analystnak.
 twitter.com/NFL_Journal/status/864486001510686721
iktriad
Oldalvonalra kellene még Wes Welker és garantált a röhögés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
A masik dolog, az meg egy igazi amerikai dolog. Gondoltam van olyan, akit erdekelhet egy olyan esemeny, amit europaban nem sokszor latni, mert igazi amerikai unikum, mindegy hol tortent. A hires iskolasbusz, ami leallitja az egesz kozlekedest, es a fenyei meg olyanok a sajat stop tablajaval meg minden mintha nem is tudom mi lenne... Sok csapat jatekosanak a gyermeke is igy jar suliba... : )


gabistar
én is offolok egyet csakazért is! 😉



hát ezekhez képest az amerikai "alap modell" semmi! Guatemalában igazán kihozzák belőle a maximumot!Méteres feszület a söfőr mellett , Jézus és Marilyn Monroe az oldalukra festve pl!
ez most gyorsan nem saját kép csak egy példa!

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/NFL/status/864518331386273794

ha valaki a felhozatalból, akkor ő megérdemelte
baggio
Más kérdés, hogy Rex Ryant kapta mellé color analystnak.
 twitter.com/NFL_Journal/status/864486001510686721
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 764 — No es importante
 twitter.com/NFL/status/864518331386273794

ha valaki a felhozatalból, akkor ő megérdemelte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nem bánom, hogy több postban jött mint egybeöntve, így áttekinthetőbb nekem. Mármint lenne. mert bevallom arra viszont nem tudok rájönni, hogy mit is kéne nézni 😀 Egy repülőtéren látok pár álló harci jetet,
peterk2005
Az első videón 0:55-nél Frenreisz Károly sétál át a képen.
Csak nézel, de nem látsz...
Sobri Jóska
Én Jimmyt is látni véltem...
Chargers LT
We have no more kings, Jimmy is dead!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Én nem bánom, hogy több postban jött mint egybeöntve, így áttekinthetőbb nekem. Mármint lenne. mert bevallom arra viszont nem tudok rájönni, hogy mit is kéne nézni 😀 Egy repülőtéren látok pár álló harci jetet,
peterk2005
Az első videón 0:55-nél Frenreisz Károly sétál át a képen.
Csak nézel, de nem látsz...
Sobri Jóska
Én Jimmyt is látni véltem...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Én nem bánom, hogy több postban jött mint egybeöntve, így áttekinthetőbb nekem. Mármint lenne. mert bevallom arra viszont nem tudok rájönni, hogy mit is kéne nézni 😀 Egy repülőtéren látok pár álló harci jetet,
peterk2005
Az első videón 0:55-nél Frenreisz Károly sétál át a képen.
Csak nézel, de nem látsz...

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sziasztok. Gondoltam ebben az esemenydus idoszakban, amikor havonta van egy ket hir, ha szerencsenk van egy csapatrol hogy mi tortent...

Feldobom egy kicsit, ha mar Általános témák NFL csevegő az oldal neve, akit erdekel persze egy kis valtozatossaggal. Es en nem csak ide linkeltem oket mas oldalrol, hanem sajat magam csinaltam. Szoval gondoltam mast is erdekelhet, nem csak Steelers topikosokat.

Es ha ugy vesszuk, minden csapatot erinto poszt volt itt harombol ketto vagy ketto es fel. : ) Mert minden csapat ha ide jon Pit be, itt szal le es innen megy haza (Pit international airport). Vagy ha mi jatszunk idegenben, akkor a mi csapatunk megy innen az ellenfel haza tajara.

A masik dolog, az meg egy igazi amerikai dolog. Gondoltam van olyan, akit erdekelhet egy olyan esemeny, amit europaban nem sokszor latni, mert igazi amerikai unikum, mindegy hol tortent. A hires iskolasbusz, ami leallitja az egesz kozlekedest, es a fenyei meg olyanok a sajat stop tablajaval meg minden mintha nem is tudom mi lenne... Sok csapat jatekosanak a gyermeke is igy jar suliba... : )

Na jo a viccet felre teve: A zene az a Help me lose my mind - Disclosure ft. London Grammar volt a vezetes alatt.

Es az elso a Pit repterenek egy reszet bemutato, amerikai legi bemutato elemeit tartalmazza. Azt, amit mindenhol a vilagon hasznalnak a US air force nal, vagy Navy nel stb.

Es mivel ez is amerikai a vilagon mindenhol altaluk hasznalt legi szallito, c 130, c 17, avagy hires vadasz gepet f22, f37 es meg sokaknak nepszeru apache helikoptert, b 52 stratobombert es meg sok mas egyeb dolgot mutatott be.

Gondoltam es irtam is, hogy egyeseknek mindez ebben az uborkaszezonban okozhat oromet. Es aki akarja meg tudja nezni. A nevem alatt van meg sok mas keszitett video, amit persze ide nem tettem be, hogy ne zavarjak mast. De van meg Sea Harrier, egyedulallo F22 raptor harci repulo bemutato repules stb...

Ez nem a facera ment volna. : ) Csak ket kulonbozo tipusu dolgot akart bemutatni. Szoval az egyik amcsi felszerelest, repuloket es dolgokat, mig a masik egy kulonleges iskolabuszt.

Az elrontott link, pedig egyeb az altalam keszitett erdekessegeket tartalmazta volna album szerint azoknak, akiket esetleg erdekel. Csak sajnos a linkem, amit kimasoltam bejelentkezve rosszat tett be. Koszonom, hogy jelezted hogy nem jo. Most mar javitva van.

PS: Jo szorakozast kivanok annak akit erdekel. Es sajnalom, ha ezzel barkinek is kellemetlenseget okoztam. Az ellenkezoje volt a celom. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem bánom, hogy több postban jött mint egybeöntve, így áttekinthetőbb nekem. Mármint lenne. mert bevallom arra viszont nem tudok rájönni, hogy mit is kéne nézni 😀 Egy repülőtéren látok pár álló harci jetet, aztán egy közlekedő iskolabuszt, végül kaptam egy linket a saját google albumomra. Nem lehet, hogy összekeveredtek picit a linkek, és a facebookosok kerültek ide, a bowlhusok meg a face oldaladra? 😀 😀

(az onboard carvideo alatt milyen zene megy? Egész kellemes autózáshoz.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
No offense, de ezt meg lehetett volna oldani egy hozzászólással is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Bocsi a sok offert. Mostansag ugy is keves a hir sajnos... Gondoltam feldobom annak, akit erdekel...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Es vegul, de nem utolso sorban...  goo.gl/photos/fnAnFA2CG6CRYB6o8 ;  goo.gl/photos/vNW1tkhfzJ1ziXsK7 ;  goo.gl/photos/XK2QftafuGh8f7nF6 .

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Es egy kulonleges szinte hihetetlen esemenyt sikerult teszt video keszitese alatt felvennem. Amikor a hires nevezetes Amerikai Iskolasbusz meg az idot is megallitotta, nem csak a ketiranyu forgalmat stb... 😀 Azoknak, akik szeretnek latni a kulonlegesseget... Helyszin: Pittsburgh kertvarosa, Usa.

 youtu.be/ntobG7ZS2UM

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 youtu.be/-4oDGBbPmwY
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha valakit erdekel Pittsburgh repteren...

 www.youtube.com/watch?v=5E9BLz-0BvE&t=18s

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egész jó, kár, hogy valószínűleg egy-két ember hobbimunkája, elég lassan frissül. A draftoltak harmada még nincs felvezetve a csapatokhoz, az utóbbi 1-2 hét free agent szerződései is hiányoznak még.
peterk2005
Nem tudom melyiket nézed, én pl reggel ránéztem a CHI-ra, és Skuta már ott volt. Mondjuk az idei UDFA-kat tényleg nem látni. Gondolom ennyi tranzakciót nem követnek nyomon, az 53-as kereteket reméljük igen 😊
undisputedly
A Coltsnál pl. csak az első három játékos van rosteren (1-3. kor), a hátsó 5 pick egyike sincs. Denver dettó. És nem nagyon látom az április közepe óta történt roster mozgásokat sem lekövetve.
peterk2005
Én ezt szoktam nézegetni, itt is megvan, honnan jöttek a tökök
 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/ind
Wyatt
Hát ennél van 1-2 érdekes a dolog a Chargersnél, pl ,hogy Bradley meggondolja magát és hagyja a 3-4et xD
Sixo
A Coltsnál pedig a roster alatti elemzés Kelly-t elemzi (a 2016-os első körös picket), még draft előtt, mint lehetséges 3., 4. körös prospectet. 😀

De ne kössünk már bele minden sz*rba, itt legalább a roster tényleg elég aktuális. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egész jó, kár, hogy valószínűleg egy-két ember hobbimunkája, elég lassan frissül. A draftoltak harmada még nincs felvezetve a csapatokhoz, az utóbbi 1-2 hét free agent szerződései is hiányoznak még.
peterk2005
Nem tudom melyiket nézed, én pl reggel ránéztem a CHI-ra, és Skuta már ott volt. Mondjuk az idei UDFA-kat tényleg nem látni. Gondolom ennyi tranzakciót nem követnek nyomon, az 53-as kereteket reméljük igen 😊
undisputedly
A Coltsnál pl. csak az első három játékos van rosteren (1-3. kor), a hátsó 5 pick egyike sincs. Denver dettó. És nem nagyon látom az április közepe óta történt roster mozgásokat sem lekövetve.
peterk2005
Mert nem élik meg a rostert, csak az IND/DEN drukkerek még nem látják ezt 😀
undisputedly
Hát akkor már egyszerűbb lenne, ha beírnák az 53-as roster most oszt jóvan 😊
peterk2005
Csak az IND/DEN drukkerek vérét akartam szívni, de ezek szerint nem ment át 😀
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Egész jó, kár, hogy valószínűleg egy-két ember hobbimunkája, elég lassan frissül. A draftoltak harmada még nincs felvezetve a csapatokhoz, az utóbbi 1-2 hét free agent szerződései is hiányoznak még.
peterk2005
Nem tudom melyiket nézed, én pl reggel ránéztem a CHI-ra, és Skuta már ott volt. Mondjuk az idei UDFA-kat tényleg nem látni. Gondolom ennyi tranzakciót nem követnek nyomon, az 53-as kereteket reméljük igen 😊
undisputedly
A Coltsnál pl. csak az első három játékos van rosteren (1-3. kor), a hátsó 5 pick egyike sincs. Denver dettó. És nem nagyon látom az április közepe óta történt roster mozgásokat sem lekövetve.
peterk2005
Én ezt szoktam nézegetni, itt is megvan, honnan jöttek a tökök
 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/ind
Wyatt
Hát ennél van 1-2 érdekes a dolog a Chargersnél, pl ,hogy Bradley meggondolja magát és hagyja a 3-4et xD

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egész jó, kár, hogy valószínűleg egy-két ember hobbimunkája, elég lassan frissül. A draftoltak harmada még nincs felvezetve a csapatokhoz, az utóbbi 1-2 hét free agent szerződései is hiányoznak még.
peterk2005
Nem tudom melyiket nézed, én pl reggel ránéztem a CHI-ra, és Skuta már ott volt. Mondjuk az idei UDFA-kat tényleg nem látni. Gondolom ennyi tranzakciót nem követnek nyomon, az 53-as kereteket reméljük igen 😊
undisputedly
A Coltsnál pl. csak az első három játékos van rosteren (1-3. kor), a hátsó 5 pick egyike sincs. Denver dettó. És nem nagyon látom az április közepe óta történt roster mozgásokat sem lekövetve.
peterk2005
Mert nem élik meg a rostert, csak az IND/DEN drukkerek még nem látják ezt 😀
undisputedly
Hát akkor már egyszerűbb lenne, ha beírnák az 53-as roster most oszt jóvan 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egész jó, kár, hogy valószínűleg egy-két ember hobbimunkája, elég lassan frissül. A draftoltak harmada még nincs felvezetve a csapatokhoz, az utóbbi 1-2 hét free agent szerződései is hiányoznak még.
peterk2005
Nem tudom melyiket nézed, én pl reggel ránéztem a CHI-ra, és Skuta már ott volt. Mondjuk az idei UDFA-kat tényleg nem látni. Gondolom ennyi tranzakciót nem követnek nyomon, az 53-as kereteket reméljük igen 😊
undisputedly
A Coltsnál pl. csak az első három játékos van rosteren (1-3. kor), a hátsó 5 pick egyike sincs. Denver dettó. És nem nagyon látom az április közepe óta történt roster mozgásokat sem lekövetve.
peterk2005
Én ezt szoktam nézegetni, itt is megvan, honnan jöttek a tökök
 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/ind