NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Nem csípem az offseasonnak ezt az időszakát. Máskor is vannak hülye cikkek, de ilyenkor a hülyeség négyzetre emelődik hogy legyen kattintás.
Gil Brandt's greatest NFL cornerbacks of all time.

Malcom Butler a 20. az ALL TIME listán két lejátszott év után? Édesjóistenem.... Egyetlen mai aktív játékosnak nem szabadna a listán lennie, kivéve Revist. És talán Talibot. Ő már legalább nyomja egy évtizede. A többi aktívnak irány a pálya és lehet odatenni még 5-6 évet (Butlernek még többet), aztán majd akkor újra megbeszélhetjük...
peterk2005
3, de jogos.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Nem csípem az offseasonnak ezt az időszakát. Máskor is vannak hülye cikkek, de ilyenkor a hülyeség négyzetre emelődik hogy legyen kattintás.
Gil Brandt's greatest NFL cornerbacks of all time.

Malcom Butler a 20. az ALL TIME listán két lejátszott év után? Édesjóistenem.... Egyetlen mai aktív játékosnak nem szabadna a listán lennie, kivéve Revist. És talán Talibot. Ő már legalább nyomja egy évtizede. A többi aktívnak irány a pálya és lehet odatenni még 5-6 évet (Butlernek még többet), aztán majd akkor újra megbeszélhetjük...
peterk2005
Itt van a következő lista:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/v1588883434/league/vkot7u12l2ibertthokr
Gil Brandt's greatest NFL safeties of all time
NFL.com senior analyst and personnel guru Gil Brandt ranks the greatest safeties in football history. Take a look at how all 32 of his selections stack up.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nem csípem az offseasonnak ezt az időszakát. Máskor is vannak hülye cikkek, de ilyenkor a hülyeség négyzetre emelődik hogy legyen kattintás.
Gil Brandt's greatest NFL cornerbacks of all time.

Malcom Butler a 20. az ALL TIME listán két lejátszott év után? Édesjóistenem.... Egyetlen mai aktív játékosnak nem szabadna a listán lennie, kivéve Revist. És talán Talibot. Ő már legalább nyomja egy évtizede. A többi aktívnak irány a pálya és lehet odatenni még 5-6 évet (Butlernek még többet), aztán majd akkor újra megbeszélhetjük...
peterk2005
Dehát jóban van Butler ügynökével, meg Butler RFA volt, és tendert írt alá, és indoklás sincs, és szerinte ez a lista a képességekről szól, ésatöbbi...
Logikus helyezés.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem csípem az offseasonnak ezt az időszakát. Máskor is vannak hülye cikkek, de ilyenkor a hülyeség négyzetre emelődik hogy legyen kattintás.
Gil Brandt's greatest NFL cornerbacks of all time.

Malcom Butler a 20. az ALL TIME listán két lejátszott év után? Édesjóistenem.... Egyetlen mai aktív játékosnak nem szabadna a listán lennie, kivéve Revist. És talán Talibot. Ő már legalább nyomja egy évtizede. A többi aktívnak irány a pálya és lehet odatenni még 5-6 évet (Butlernek még többet), aztán majd akkor újra megbeszélhetjük...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Én kicsit keveselltem a niggát és a fuckint
Wyatt
Csínján kell vele bánni, a gyerek ebből a két szóból él évek óta. Néha még a mother hoz egy kis nézettséget, de az is csak nigga-val meg az f-worddel párban.
peterk2005
Nekem a Doug Fucking Peterson elmaradása miatt van súlyos hiányérzetem.
iktriad
Isten nyugosztalja!

 en.wikipedia.org/wiki/Doug_Peterson

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
EDP445 óriási, bár hosszú távon kicsit fárasztó arc, de mondjuk egy csütörtök esti blowoutot lehet, hogy szórakoztatóbban kommentálna, mint Phil Simms.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én kicsit keveselltem a niggát és a fuckint
Wyatt
Csínján kell vele bánni, a gyerek ebből a két szóból él évek óta. Néha még a mother hoz egy kis nézettséget, de az is csak nigga-val meg az f-worddel párban.
peterk2005
Nekem a Doug Fucking PetersonPederson elmaradása miatt van súlyos hiányérzetem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én kicsit keveselltem a niggát és a fuckint
Wyatt
Csínján kell vele bánni, a gyerek ebből a két szóból él évek óta. Néha még a mother hoz egy kis nézettséget, de az is csak nigga-val meg az f-worddel párban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én kicsit keveselltem a niggát és a fuckint

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
"I have decided to enter myself in 2018 NFL fuckin draft my nigga.." 😀 😀 😀 😀 😀 Hatalmas arc.
 youtu.be/vCYfwvL3z5Y

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Valakinek amerikai foci hiánya van, a kanadai liga már elindult, tán streamet is lehet találni hozzá.
dande
Vince Young nélkül nem ér fabatkát se!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valakinek amerikai foci hiánya van, a kanadai liga már elindult, tán streamet is lehet találni hozzá.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
😀😀
 twitter.com/JHekker/status/879509389970817024


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
 mobile.twitter.com/trenches_/status/855199563447242752/photo/4


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme Pete Prisco Top 100 legjobb játékos listája
 www.cbssports.com/nfl/news/priscos-top-100-players-of-2017-tom-brady-is-the-goat-but-hes-not-no-1/
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
 www.espn.com/nfl/story/_/id/19530267/eric-mangini-says-trying-reconcile-bill-belichick-10-years-spygate

Na ezen a cikken most felkúrtam magam.
Mi az, hogy
"It was never supposed to go the way that it went," he said. "It was more about, 'Hey, don't do this here.' It wasn't about reporting it. Sometimes things get out of hand and get rolling in one direction. It was never, ever supposed to go that way."

Szóval nyugodtan csinálják, csak ne itt? Ez komoly?
tenorx
Nem, totál nem. Nem a "here"-en van a hangsúly.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2015%2F0325%2Fsn_a_belichick_mangini_b1_1296x729.jpg
Mangini's hope: Reconciliation with Belichick
Eric Mangini said Saturday that he admires the Patriots and he's still friendly with members of Bill Belichick's staff, but he has no relation with New England's coach since Spygate.


Na ezen a cikken most felkúrtam magam.
Mi az, hogy
"It was never supposed to go the way that it went," he said. "It was more about, 'Hey, don't do this here.' It wasn't about reporting it. Sometimes things get out of hand and get rolling in one direction. It was never, ever supposed to go that way."

Szóval nyugodtan csinálják, csak ne itt? Ez komoly?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
25 legalulértékeltebb játékos Tanier szerint:
 bleacherreport.com/articles/2708920-nfl-nostalgia-ranking-the-most-underrated-players-in-nfl-history

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Találtam egy oldalt, ahol remekól össze van szedve (és frissítve mindegyik csapat depth chartja, különböző adatokkal kiegészítve, mint pl.: játékos megszerzésének módja, ki draftolta és mikor stb.

 www.rosterresource.com/nfl-depth-charts/
undisputedly
ez nagyon jó, kösz
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez így offseasonra bőven befér.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy-két csapaton, egy-egy extrém eseten kívül ezek a számok nem sokat mondanak. A 11-13-asok már veterán korba léptek, hiányozhatnak azért is, mert a csapat borzasztóan draftolt és már a ligában sincsenek, de azért is, mert olyan rendkívülien jól draftoltak, hogy csak egy részét tudták a játékosoknak megtartani, a többit el kellett engedniük. A 14-16-os számokat meg befolyásolhatják a trade-ek is. A Patriots mondjuk eltradelte Chandler Jones's és Collins-t, és elhozta Cooks-t a Saintstől. Mindegyik impact játékos, mégis ugyanúgy rontja a százalékot, mint egy már ligában sem levő bust.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Sokat elmond a Jaguars és a Browns akkori vezetőségéről a 2011 és 2013 közötti 0%.
Kampman
Azért itt látszik,hogy a többi csapatban sincs olyan eget verően nagy szám ...7-12-15%... persze a nullánál több.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sokat elmond a Jaguars és a Browns akkori vezetőségéről a 2011 és 2013 közötti 0%.
Kampman
Nálunk súlyosbító tényezőként 2007-ig visszamenőleg lenne 0 %-os ez az arány (a 2006-os draftból utolsó hírmondóként még itt van Marcedes Lewis - ő még játszott Jags mezben playoff meccset, és tudja milyen érzés pozitív mérleggel zárni a szezont)...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Sokat elmond a Jaguars és a Browns akkori vezetőségéről a 2011 és 2013 közötti 0%.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme egy lista arról, hány draftpick van eredeti csapatuknál az elmúlt draftokból.