NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Teljesen egyértelműek az erőviszonyok az NFL-ben. A Panthers idegenben megverte azt a Patriots-t, aki két hete idegenben megverte azt a Saints-t, aki múlt héten idegenben megverte azt a Panthers, aki ....

Trump felrázta az NFL-t. Mióta beszólt, azóta élmény minden meccs. 😀
peterk2005
2 hét alatt szinte teljesen le is nullázta a fogadási accountomat. 😀
Jughead
nekem tegnap jött 4/5!
Höri
Nekem 5/6. (A Frisco ment el, pedig 174-es odds volt a vége.)
zinedine5
A 4. negyedre inkább őket néztem, hát állítom, hogy azt a meccset az SF hülye time managementje miatt vesztette el (OT-ban). Röhögve hozniuk kellett volna...
NB2
" nem néztem sem az órát, sem az eredményt, sem a mezőny pozíciót. egyszerúen csak mindenképpen touch downt akartam. " - kyle shannahan
peach
Ügyes
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Teljesen egyértelműek az erőviszonyok az NFL-ben. A Panthers idegenben megverte azt a Patriots-t, aki két hete idegenben megverte azt a Saints-t, aki múlt héten idegenben megverte azt a Panthers, aki ....

Trump felrázta az NFL-t. Mióta beszólt, azóta élmény minden meccs. 😀
peterk2005
2 hét alatt szinte teljesen le is nullázta a fogadási accountomat. 😀
Jughead
nekem tegnap jött 4/5!
Höri
Nekem 5/6. (A Frisco ment el, pedig 174-es odds volt a vége.)
zinedine5
A 4. negyedre inkább őket néztem, hát állítom, hogy azt a meccset az SF hülye time managementje miatt vesztette el (OT-ban). Röhögve hozniuk kellett volna...
NB2
" nem néztem sem az órát, sem az eredményt, sem a mezőny pozíciót. egyszerúen csak mindenképpen touch downt akartam. " - kyle shannahan



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 885 — nabege2@yahoo.com
Teljesen egyértelműek az erőviszonyok az NFL-ben. A Panthers idegenben megverte azt a Patriots-t, aki két hete idegenben megverte azt a Saints-t, aki múlt héten idegenben megverte azt a Panthers, aki ....

Trump felrázta az NFL-t. Mióta beszólt, azóta élmény minden meccs. 😀
peterk2005
2 hét alatt szinte teljesen le is nullázta a fogadási accountomat. 😀
Jughead
nekem tegnap jött 4/5!
Höri
Nekem 5/6. (A Frisco ment el, pedig 174-es odds volt a vége.)
zinedine5
A 4. negyedre inkább őket néztem, hát állítom, hogy azt a meccset az SF hülye time managementje miatt vesztette el (OT-ban). Röhögve hozniuk kellett volna...

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Teljesen egyértelműek az erőviszonyok az NFL-ben. A Panthers idegenben megverte azt a Patriots-t, aki két hete idegenben megverte azt a Saints-t, aki múlt héten idegenben megverte azt a Panthers, aki ....

Trump felrázta az NFL-t. Mióta beszólt, azóta élmény minden meccs. 😀
peterk2005
2 hét alatt szinte teljesen le is nullázta a fogadási accountomat. 😀
Jughead
nekem tegnap jött 4/5!
Höri
Nekem 5/6. (A Frisco ment el, pedig 174-es odds volt a vége.)
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teljesen egyértelműek az erőviszonyok az NFL-ben. A Panthers idegenben megverte azt a Patriots-t, aki két hete idegenben megverte azt a Saints-t, aki múlt héten idegenben megverte azt a Panthers, aki ....

Trump felrázta az NFL-t. Mióta beszólt, azóta élmény minden meccs. 😀
peterk2005
2 hét alatt szinte teljesen le is nullázta a fogadási accountomat. 😀
Jughead
nekem tegnap jött 4/5!

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Teljesen egyértelműek az erőviszonyok az NFL-ben. A Panthers idegenben megverte azt a Patriots-t, aki két hete idegenben megverte azt a Saints-t, aki múlt héten idegenben megverte azt a Panthers, aki ....

Trump felrázta az NFL-t. Mióta beszólt, azóta élmény minden meccs. 😀
peterk2005
na és a Browns? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Kemény, hogy 4 forduló után magasan a Rams áll a legtöbb szerezett ponttal (Goff ratingje 118.2), a Pats a legtöbb kapottal, a tankoló-kiárusító Bills 3-1-el, stb. őrületek...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 132
Teljesen egyértelműek az erőviszonyok az NFL-ben. A Panthers idegenben megverte azt a Patriots-t, aki két hete idegenben megverte azt a Saints-t, aki múlt héten idegenben megverte azt a Panthers, aki ....

Trump felrázta az NFL-t. Mióta beszólt, azóta élmény minden meccs. 😀
peterk2005
2 hét alatt szinte teljesen le is nullázta a fogadási accountomat. 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen egyértelműek az erőviszonyok az NFL-ben. A Panthers idegenben megverte azt a Patriots-t, aki két hete idegenben megverte azt a Saints-t, aki múlt héten idegenben megverte azt a Panthers, aki ....

Trump felrázta az NFL-t. Mióta beszólt, azóta élmény minden meccs. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Erre van egy szakkifejezés: Höriturn.empty taxi
Höncore? 😐

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Tegnap néztem az Arizona - Dallas meccs ismétlését a Sport 1 en és pont a végét kaptam el. Höriék ahogy szoktak elköszöntek a nézőktől, erre átkapcsoltam a Sport 2 re és azt látom hogy Höriék köszöntik a nézőket (a sport 1 adta először a mecset majd rögtön utána a sport 2) kicsit fura volt XD.
Béczkó
Erre van egy szakkifejezés: Höriturn.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Béczkó 1 264
Tegnap néztem az Arizona - Dallas meccs ismétlését a Sport 1 en és pont a végét kaptam el. Höriék ahogy szoktak elköszöntek a nézőktől, erre átkapcsoltam a Sport 2 re és azt látom hogy Höriék köszöntik a nézőket (a sport 1 adta először a mecset majd rögtön utána a sport 2) kicsit fura volt XD.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
PFFnél mi alapján számolódik az RBk elusive ratingje?
braxa88
"According to Pro Football Focus, Montgomery was last year’s leader in “elusive rating,” a metric that uses broken tackles and yards after contact to calculate a running back’s ability to create “beyond the point of being helped by his blockers.

+ példákkal:
 www.profootballfocus.com/news/sig-stats-elusive-rating-2

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Olyat is olvastam, hogy a Raiders azert kapott ki ilyen csunyan, mert Carr vegig allta a himnuszt es imadkozott, mig az O line tagja mind ultek...tudom, hogy baromsag, de akkor is felelmetes.
Pari
Hoppá, hogy változnak a dolgok!!!

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PFFnél mi alapján számolódik az RBk elusive ratingje?
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez van, ha fehér faszkalapok meg néger focistàk elkezdenek politizàlni. Jobb lenne a focival foglalkozni, hogy nézhető meccsek legyenek.
gaben
lehet mas ligat nezunk, de kifejezetten nezheto meccsek voltak a hetvegen.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Off:
Semmiképpen sem szeretnék politizálni, csak egy kis kép, ami igen jelképes, igaz 2013-as, de nem gondolom, hogy azóta akkorát fordult a világ. Mindezek mellett nem értek egyet egyáltalán azzal, amit a játékosok nagy része csinál (Kivétel pl. A Steelers-ös Alejandro Villanueva, vele nagyon is), és azzal sem, ahogy Trump megnyilvánult stb. stb.
Nagy vonalakban ezért indult a térdelős dolog ha jól tudom 😊 Ennyivel én le is zárnám.


kristóf17
Annyiban santit, hogy ez a grafikon kifejezetten gyilkossagokrol szol, mig ha jol emlekszem, Kap eredeti tuntetese a rendorok faji eloitele miatti tulzott eroszakrol es annak kovetkezmenyek nelkulisegerol szolt (azaz,fokent halallal vegzodo rendori tulkapasok a feketek karara)

Nagyon erdekes amerikai kommenteket lehet olvasni szerte a neten errol, tobbsegeben habzo szaju republikanusoktol?/jobbosoktol/patriotaktol?

Olyat is olvastam, hogy a Raiders azert kapott ki ilyen csunyan, mert Carr vegig allta a himnuszt es imadkozott, mig az O line tagja mind ultek...tudom, hogy baromsag, de akkor is felelmetes.

Kivancsi vagyok mi lesz az esti Dallas meccsen - ahol allitolag JJ megtiltotta a terdelest a csapatnak es tobb helyen olvastam, hogy a MNF esti alcime a Cowboys vs? Muslims lesz...

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kozben Alejandro Villanueva meze a top selling mezek koze lott ki a semmibol 😊
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Off:
Semmiképpen sem szeretnék politizálni, csak egy kis kép, ami igen jelképes, igaz 2013-as, de nem gondolom, hogy azóta akkorát fordult a világ. Mindezek mellett nem értek egyet egyáltalán azzal, amit a játékosok nagy része csinál (Kivétel pl. A Steelers-ös Alejandro Villanueva, vele nagyon is), és azzal sem, ahogy Trump megnyilvánult stb. stb.
Nagy vonalakban ezért indult a térdelős dolog ha jól tudom 😊 Ennyivel én le is zárnám.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521


Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Nem a legjobb topikba írok, de itt olvassák majd el talán a legtöbben:



Ilyen pólót szeretnék rendelni, de amcsiból a szállítás 2x annyi mint maga a póló. Ha lenne más is, akivel együtt rendelhetnénk, akkor lehet meg lehetne oldani olcsóbban is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 053 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vezeti a csoportját a Bills, a Jags, a Rams. 😀
alatriste
Viccnek vége. 3. forduló után még mindig!!!!







| Tudom, a Jags holtversenyben 2. |
alatriste
Egyedül 2. Vagy holtversenyben 1.
iktriad
3 kor írtam. Teccik jól érteni. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vezeti a csoportját a Bills, a Jags, a Rams. 😀
alatriste
Viccnek vége. 3. forduló után még mindig!!!!







| Tudom, a Jags holtversenyben 2. |
alatriste
Egyedül 2. Vagy holtversenyben 1.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 053 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vezeti a csoportját a Bills, a Jags, a Rams. 😀
alatriste
Viccnek vége. 3. forduló után még mindig!!!!







| Tudom, a Jags holtversenyben 2. |


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/realDonaldTrump/status/912080538755846144

Elég szolid ahhoz képest, hogy mi történt/történik ma. Az viszont nem tudom milyen visszhangja lesz jövő héten, hogy Amerika Csapatánál ki lett mondva, hogy aki térdel az "shit list"re kerül...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."