NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
empty taxi
Csóri Hue Jackson lehetne az edző!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Egy aktuális IR-válogatott (és a 2. csapat):
QB: Aaron Rodgers (Ryan Tannehill)
RB: David Johnson (Dalvin Cook)
WR: Odell Beckham, Julian Edelman, Allen Robinson (Brandon Marshall, Quincy Enunwa, Corey Coleman)
TE: Greg Olsen (Tyler Eifert)
OT: Jason Peters, Joe Thomas (Taylor Decker, Zach Strief)
OG: Mike Iupati, Marshal Yanda (Jack Mewhort, Forrest Lamp)
C: Matt Slauson (Ted Larsen)
DE: J.J. Watt, Sharrif Floyd (Nick Fairley, Arik Armstead)
NT: Haloti Ngata (David Parry)
OLB: Whitney Mercilus, Tamba Hali (Markus Golden, Cliff Avril)
ILB: Jerrell Freeman, Denzel Perryman (Malcolm Smith, Alex Anzalone)
CB: Jason Verrett, Delvin Breaux (Tavon Young, Steven Nelson)
S: Eric Berry, Quintin Demps (Obi Melifonwu, Malik Hooker)
K: Cairo Santos (Dustin Hopkins)
P: Sam Martin (Kasey Redfern)
LS: Jon Dorenbos (Brett Goode)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TeamJuJu/status/923222691326312448

😀 nagy arcok

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Na jó, ez a komment most tetszett 😀

Felvetődött a Pats–Falcons kapcsán a foggate kifejezés, ennek a cikknek a kapcsán
 dailysnark.com/julio-jones-hints-patriots-fault-fog-falcons-patriots-snf-game/

Topkomment:
How bout we don't turn this into another "gate" because every time we do they win the damn super bowl.
Wyatt
A Spygate-nél nem 😊
Kampman
Kivetel erositi a szabalyt 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, hát ha minden apró tényen fenn akarsz akadni :d

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Na jó, ez a komment most tetszett 😀

Felvetődött a Pats–Falcons kapcsán a foggate kifejezés, ennek a cikknek a kapcsán
 dailysnark.com/julio-jones-hints-patriots-fault-fog-falcons-patriots-snf-game/

Topkomment:
How bout we don't turn this into another "gate" because every time we do they win the damn super bowl.
Wyatt
A Spygate-nél nem 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, ez a komment most tetszett 😀

Felvetődött a Pats–Falcons kapcsán a foggate kifejezés, ennek a cikknek a kapcsán
 dailysnark.com/julio-jones-hints-patriots-fault-fog-falcons-patriots-snf-game/

Topkomment:
How bout we don't turn this into another "gate" because every time we do they win the damn super bowl.

több mint 6 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Valamelyest OFF és tudom, hogy a PFF sokak számára ördögtől való, de talán van akit érdekel, hogy most ezen a linken 10 dollár kedvezménnyel lehet előfizetni a PFF Edge-re és Elite-re:  pff.refr.cc/zoltanb


http://insidehandoff.com/
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki szeretné látni, hogy miként mutatna Kirk Cousins pl. Cardinals, 49ers, Jets, Bills vagy Jags mezben, kattintson ide!
 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/20978049/nfl-destination-kirk-cousins-ten-teams-washington-redskins-quarterback-play-2018-free-agent-market
iktriad
Én pl. 'skins mezben sem szeretem látni...
apeszos
????????????

Vagy a válaszat megkapom a ma esti meccsen?

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Aki szeretné látni, hogy miként mutatna Kirk Cousins pl. Cardinals, 49ers, Jets, Bills vagy Jags mezben, kattintson ide!
 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/20978049/nfl-destination-kirk-cousins-ten-teams-washington-redskins-quarterback-play-2018-free-agent-market
iktriad
Én pl. 'skins mezben sem szeretem látni...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki szeretné látni, hogy miként mutatna Kirk Cousins pl. Cardinals, 49ers, Jets, Bills vagy Jags mezben, kattintson ide!
https://a.espncdn.com/photo/2017/1220/destination_cousins_16x9.jpg
Destination Cousins: All the places Kirk could play in 2018
The quarterback is a pending free agent, and the Redskins just traded for Alex Smith, which means Cousins could become the NFL's highest-paid player in 2018. You like that?! Here's where he could land.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Janet Jackson lesz a meglepetésvendég. 😊
 twitter.com/jtimberlake/status/922251373311176705
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Vicces lenne minden szerdan arra fogadni ki lesz a browns QB plusz kotesben,hogy futhat e Zeke avagy sem ...
Janek
Utóbbi 1,04-es igen mindig 😛

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Vicces lenne minden szerdan arra fogadni ki lesz a browns QB plusz kotesben,hogy futhat e Zeke avagy sem ...

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Játékosokat kérdeztek QBkról, kit sackkelnének leginkább, ki a legtúlértékeltebb, kivel nem játszanának 1 csapatban, stb
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1017%2Fqb_confidential_16x9.jpg
Best trash-talkers, most overrated, more: NFL players tell all on QBs
NFL Nation polled 155 players to gauge their opinions on QBs. Players were asked to identify their favorite rookie, the most overrated and more.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a KC TD-je miért nem volt az a Pitt ellen? Előre is kösz.
csi77
Senki nem tudja...még a sporik se. Lehet, h ez megint a catch rule valamilyen perverz változatának magyarázata. Pl. mivel endzoneban tartózkodott az elkapó és nem vált futóvá (nem volt klasszikus football move/nem labdával a kezében lépett át az EZ-ba), ezért végig birtokolnia kellett volna a labdát, tehát a földetéréskor is. Talán emiatt nem volt elég a két láb letétele (???), hanem végig kellett volna birtokolnia a labdát (possession része nem volt meg?). De csak tippelek. Én egyébként megadtam volna.
Fast Willie
Elvileg ezért. Ha a játékos az EZ-ban szerzi meg (kapja el) a labdát, akkor végig kell menni a "birtokbavételi eljáráson". Talán jobb is lenne így hívni, mert tényleg röhej, hogy mennyi feltétele van, lassan esküdtszék is kell, hogy eldöntse. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a KC TD-je miért nem volt az a Pitt ellen? Előre is kösz.
csi77
"CSAK!!!"
R. S. Goodell

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a KC TD-je miért nem volt az a Pitt ellen? Előre is kösz.
csi77
Senki nem tudja...még a sporik se. Lehet, h ez megint a catch rule valamilyen perverz változatának magyarázata. Pl. mivel endzoneban tartózkodott az elkapó és nem vált futóvá (nem volt klasszikus football move/nem labdával a kezében lépett át az EZ-ba), ezért végig birtokolnia kellett volna a labdát, tehát a földetéréskor is. Talán emiatt nem volt elég a két láb letétele (???), hanem végig kellett volna birtokolnia a labdát (possession része nem volt meg?). De csak tippelek. Én egyébként megadtam volna.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Valaki elmagyarázná nekem, hogy a KC TD-je miért nem volt az a Pitt ellen? Előre is kösz.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, hogy megfelelő helyen kérem-e, de amennyiben vkinek lenne accesse PFF statjaihoz:
megkérhetném, hogy dobjatok be képeket lécci a Jets OL passz-, és futásblokkolásáról + DL-ünk QB hit/hurry dolgairól, köszi szépen. 😊
Beki
Ennyit tudtam tenni
(Hit/hurry nincs az alap csomagban)
 ibb.co/mvM0rR
 ibb.co/ce1N5m
 ibb.co/hpCUkm
Adirotor
Köszönöm szépen! 😊
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem tudom, hogy megfelelő helyen kérem-e, de amennyiben vkinek lenne accesse PFF statjaihoz:
megkérhetném, hogy dobjatok be képeket lécci a Jets OL passz-, és futásblokkolásáról + DL-ünk QB hit/hurry dolgairól, köszi szépen. 😊
Beki
Ennyit tudtam tenni
(Hit/hurry nincs az alap csomagban)
 ibb.co/mvM0rR
 ibb.co/ce1N5m
 ibb.co/hpCUkm
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, hogy megfelelő helyen kérem-e, de amennyiben vkinek lenne accesse PFF statjaihoz:
megkérhetném, hogy dobjatok be képeket lécci a Jets OL passz-, és futásblokkolásáról + DL-ünk QB hit/hurry dolgairól, köszi szépen. 😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
tavalyi NO-DEN meccs után nem volt arról szó, hogy a játékosokat kötelezik az oldalvonal színétől eltérő cipő használatát, vagy ez csak egy felvetés volt?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
ÉVEK ÓTA ÁT VAGYUNK VERVE!


alatriste
Azt mondod, hogy Zoli fejhallgatójának a másik oldalán valószínűleg az van, hogy "Klárika"?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ÉVEK ÓTA ÁT VAGYUNK VERVE!



Liverpool Fc fan