NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
NNNNAAAAAA! A reakciós tulajok szűk brigádja perrel fenyegeti a ligát és a főtitkárt támogató bizottság tagjait Goodell szerződésének meghosszabbítása miatt. A brigád élén a Pimp és Kraft.



Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
és valahogy a reklám is gyorsabban telik ha reklám van és nem agyatlan sms-ek beolvasása.
Geeri
Hogy ezt én mennyire adom, vasárnap éjjel az a SEA-WSH meccs valami irgalmatlan hosszúnak tűnt!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy az idei SB-n a Baló-gumbo páros lesz 😀
NB2
Baló György szerintem nagyon is jól megoldotta azt a bizonyos 1. Superbowl közvetítést Zümivel(aki azon a meccsen is bizonyította, miért Top 3 magyar sportkommentátor.).Igaz mindkettő vérbeli profi, szóval nincs mit ezen csodálkozni.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A külföldi kommentár ha gagyi is akkor is amerikaiul gagyi. Plussz sokkal jobban hallani az atmoszférát az eredeti közvetítésekben, és valahogy a reklám is gyorsabban telik ha reklám van és nem agyatlan sms-ek beolvasása.
Egyébként ahogy nézem nagyjából mindenki ugyanúgy ítéli meg a hazai kommentárt, én is nagyjából egyet értek az eddig leírtakkal. Viszont Faragó Ricsit egyre kevésbé tudom elviselni amiatt hogy bizonyos játékosokat megtanult odaadással szeretni, míg másokat beskatulyázott a másodrendű/hiába jó akkor se jó mert nem szimpi kategóriába.
És hogy az előítéleteket kizárjam muszáj elmondanom, hogy volt olyan hogy arra lettem figyelmes hogy koca NFL néző édesapám némitja le a TV-t "ha ennyire szereted menj hozza feleségül bmeg" felkiáltással.
Néha nagyon túltolja, és olyan mintha nem is akarná látni ami a pályán történik, mert XY szerinte tul jo játékos ahhoz hogy hibázzon, vagy sportszerűtlen legyen, vagy jogtalanul itéljenek a javára.
Azt el nem felejtem hogy pl Brandon Marshallt mennyire rühelli a múltbéli viselkedése miatt. Úgy hogy Marshall azóta gyógyszert szed a hangulatzavaraira. De ezt még nem is feltétlen kell tudni, de azt amikor anno egy Jets - Phins meccsen rajta feküdt a hatan a védo mielőtt odaért volna a labda ugy beállitani hogy inkabb a jatekra kellett volna figyelni a hiszti helyett es akkor meg van az elkapás gáz.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Zoli nagyon profi, hitetlenül képben van, jól látszik, hogy nagyon is tudja miről beszél. Csak (egyébként teljesen érthetően) Pro Footbal Fókuszon keresztül látja a futballvilágot, és sajna nem minden a PFF körül forog(sőt!). De ez az egyletlen negatívum vele kapcsolatban. Szerintem is remek igazolás volt a csapatba kerülése.
iktriad
Mivel Zolit módfelett kedvelem, és válóban ez az egyik negatívuma (a másik a minden playben valakit “lebaszó” állandó hibakeresése -tudom, PFF megközelítés), ezt cizellálnám.
Egyrészt valóban nem igaz, hogy XY a legjobb, vagy negyedik, hiszen ez egyfajta metodika alapján igaz csak, és valóban becsapós, hogy megkérdőjelezhetetlen igazságként van interpretálva, ahogy braxa88 is írja. (Lehet, hogy hülyén hangzana, ha mindig hozzáfűzné, hogy a PFF szerint, lehet nem is javallott számára.)
Másrészt ennyi adat, infó, statisztika egyszerűen KURVA SOK, és teljesen szükségtelen a tv-ben.
Annyira sok, hogy teljesen felhígitja, eljelentékteleníti az egyébként fontos, releváns adatokat. Kihat az élvezhetőségre, a szórakoztatási faktorra egyaránt. De leginkább teljesen elveszi a teret az emberi aspektus, a természetes kommunikáció, az egyéni gondolatok, meglátások elől, ami a legnagyobb baj minden tévésnél, ha nincs saját hangja, egyedi karaktere, személyes szerethetősége. Én ezért nem javaslom ezt az irányt - Zoli meg majd eldönti, hogy akceptálja ezt a szakmai észrevételemet, és a valódi kommunikációs képességei kibontását, kiteljesítését helyezi előtérbe, vagy megelégszik az infodarálo-embergép karakterrel. Én az elöbbit forszíroznám. 😉

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Oké, végig ekéztük a magyarokat, éljen a GP, meg az Fox, meg a CBS, meg a többi.
De a pártatlanságunkért, emlékezzünk már meg arról is, hogy az amerikai kommentátorok is mekkora szarok...100-ból!!! van vagy 3 jó?!?! A többi alá több tucat ember önti az információt, statot, a stúdióban 20-an elemeznek egy retek unalmas playt, olyan fosul felrajzolva, hogy öröm nézni. A csapatok előre elmutogatják nekik a köv ellenfél elleni playbookjukat, hogy ne mondjanak elképesztő baromságokat, és még így is egy rakás fos a fele.
Egymás szavába vágva, mondják hétről hétre a lejárt poénokat és az akkora közhelyeket, ami már tényleg a holnapvizsgázikafeleségemakitegnapszültemegazujmucsajrocsgefankisfiunak szint.
Nem vagyok sem expert, sem noob, de pont ugyanolyan idegesítő az eredeti cast is, mint akár a magyar.
Pari
A stúdiós félidei "elemzések" tényleg borzalmasak, de a kommentátoroknál nincs nagy gáz szerintem. Persze, mindenki kb ugyanazokat a sablonokat használja, de a nagy része felkészült és élvezhető (kivéve Ronde Barbert 😀)
Löfli
kivéve Phil Simms
Black_Adder
ő már nem kommentál, csak elemez a stúdióban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Oké, végig ekéztük a magyarokat, éljen a GP, meg az Fox, meg a CBS, meg a többi.
De a pártatlanságunkért, emlékezzünk már meg arról is, hogy az amerikai kommentátorok is mekkora szarok...100-ból!!! van vagy 3 jó?!?! A többi alá több tucat ember önti az információt, statot, a stúdióban 20-an elemeznek egy retek unalmas playt, olyan fosul felrajzolva, hogy öröm nézni. A csapatok előre elmutogatják nekik a köv ellenfél elleni playbookjukat, hogy ne mondjanak elképesztő baromságokat, és még így is egy rakás fos a fele.
Egymás szavába vágva, mondják hétről hétre a lejárt poénokat és az akkora közhelyeket, ami már tényleg a holnapvizsgázikafeleségemakitegnapszültemegazujmucsajrocsgefankisfiunak szint.
Nem vagyok sem expert, sem noob, de pont ugyanolyan idegesítő az eredeti cast is, mint akár a magyar.
Pari
A stúdiós félidei "elemzések" tényleg borzalmasak, de a kommentátoroknál nincs nagy gáz szerintem. Persze, mindenki kb ugyanazokat a sablonokat használja, de a nagy része felkészült és élvezhető (kivéve Ronde Barbert 😀)
Löfli
kivéve Phil Simms

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Oké, végig ekéztük a magyarokat, éljen a GP, meg az Fox, meg a CBS, meg a többi.
De a pártatlanságunkért, emlékezzünk már meg arról is, hogy az amerikai kommentátorok is mekkora szarok...100-ból!!! van vagy 3 jó?!?! A többi alá több tucat ember önti az információt, statot, a stúdióban 20-an elemeznek egy retek unalmas playt, olyan fosul felrajzolva, hogy öröm nézni. A csapatok előre elmutogatják nekik a köv ellenfél elleni playbookjukat, hogy ne mondjanak elképesztő baromságokat, és még így is egy rakás fos a fele.
Egymás szavába vágva, mondják hétről hétre a lejárt poénokat és az akkora közhelyeket, ami már tényleg a holnapvizsgázikafeleségemakitegnapszültemegazujmucsajrocsgefankisfiunak szint.
Nem vagyok sem expert, sem noob, de pont ugyanolyan idegesítő az eredeti cast is, mint akár a magyar.
Pari
A stúdiós félidei "elemzések" tényleg borzalmasak, de a kommentátoroknál nincs nagy gáz szerintem. Persze, mindenki kb ugyanazokat a sablonokat használja, de a nagy része felkészült és élvezhető (kivéve Ronde Barbert 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Hát szerintem nem ekéztük őket, csak véleményt írtunk.

Amúgy az idei SB-n a Baló-gumbo páros lesz 😀
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Oké, végig ekéztük a magyarokat, éljen a GP, meg az Fox, meg a CBS, meg a többi.
De a pártatlanságunkért, emlékezzünk már meg arról is, hogy az amerikai kommentátorok is mekkora szarok...100-ból!!! van vagy 3 jó?!?! A többi alá több tucat ember önti az információt, statot, a stúdióban 20-an elemeznek egy retek unalmas playt, olyan fosul felrajzolva, hogy öröm nézni. A csapatok előre elmutogatják nekik a köv ellenfél elleni playbookjukat, hogy ne mondjanak elképesztő baromságokat, és még így is egy rakás fos a fele.
Egymás szavába vágva, mondják hétről hétre a lejárt poénokat és az akkora közhelyeket, ami már tényleg a holnapvizsgázikafeleségemakitegnapszültemegazujmucsajrocsgefankisfiunak szint.
Nem vagyok sem expert, sem noob, de pont ugyanolyan idegesítő az eredeti cast is, mint akár a magyar.

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor én is, én is, én is. 😊

Jómagam azon kevesek közé tartozom, akinek nincs baja Gyulával. Egyáltalán nem irritál, sőt.
Zoli nagyon profi, hitetlenül képben van, jól látszik, hogy nagyon is tudja miről beszél. Csak (egyébként teljesen érthetően) Pro Footbal Fókuszon keresztül látja a futballvilágot, és sajna nem minden a PFF körül forog(sőt!). De ez az egyletlen negatívum vele kapcsolatban. Szerintem is remek igazolás volt a csapatba kerülése.
Márkot szintén nagyra tartom, látszik rajta, hogy felkészült, igyekszik. A play-by-playeket nem viszi be a málnásba,. Szakkommentátorként csont nélkül a Top 3-ban van.
Höriről csak annyit, hogy ha én lennék Máté Pál, prioritásba tenném, hogy minél több meccsen halljuk. Olyan mint Ancsin János | Legenda | Igaz, 1-2 poénnal többet én is el tudnék viselni tőle, mert tudjuk, hogy benne van.
Maka szintén nagy igazolás volt. Igazi amerikaisport-polihisztor. 😊 Nyáron találkoztunk, és akkor megemlítette, hogy NFL-t fog közvetíteni play-by-playként. Megmondom őszintén iszonyúan féltettem. Ehhez képest az első meccse első félidejét leszámítva nagyon jól teljesít, hétről-hétre fejlődik. Nagy plusz nálam, hogy az itteni építő jellegű kritikákat megfogadta. Nem lesz gond vele. Ha Máté Pál lennék (part II), heti egy Maka-Höri kommentálást köztelezővé tennék, mert iszonyú jó a chemistry a 2 ember között. No és vele a Jaguars jelenlét is biztosítva van. 😊
F:Rich lelkes, profi, felkészült (más kérdés, hogy be lehet vinni a málnásba, anélkül hogy észrevenné), korrekt play-by play. A hangja NFL meccsen akár ébresztőóraként is funkciónál egy-egy nagy playnél. 😊 Nincs nagyobb gondom vele.
A végére hagytam a kellemetlen részt. Én csípem a Sanyit, tisztában vagyok benne, hogy a futball része a kisujjában van, de sajnos egyre jobban érezhető, hogy ebből és csak is ebből próbál túlélni. Ő olyan lett a szakkommentátorok között, mint Gus Bradley vezetőedzői pályafutása(biztatóan indult, de mára sajnos kiütközik, hogy van -sokkal- jobb,a posztján, de emberileg viszont egy rossz szavam se lehet rá). Régen (kb 10 éve) "jaj, de jó, Sanyi a szakkommentátor" volt a reakcióm, ha megláttam egy közvetítés elején. Mára sajnos eljutottunk oda, hogy "Jaj de jót" felváltotta az "ó jaj".. Jó lenne, ha a folyamat megfordulna, de ahhoz neki is tennie kéne érte bizonyos dolgokat. Ez van.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
...Zolinál engem borzasztóan zavar a statisztika sorolása, meg az, hogy a PFF osztályzatok alapján tényeket közöl: pl. "XY a negyedik legjobb elkapó a ligában".

mustaine
mint írtam Buday szerintem a legjobb, de ő se tőkéletes nyílván. ezek amiket írtál ezek engem is zavarnak. Főleg hogy ő nem teszi hozzá hogy a PFF szerint, hanem ez az evidens, hogy XY 4. WR a ligában.

Gyula kommentálása így néz ki: Gyula: nagyszerű tackle vooooolt... (kis szünet nézi a papíron) .. az 55ös szűmú Anthony Barrtól, de az elkapást szépen megcsináltaaa... (újabb szünet) az 89es számú Doug Baldwintól. -egyértelműen látszik hogy alig ismer pár játékost.

Szerintem Márk egyre jobb, évről évre fejlődik. Hörivel sincs bajom, sajnlom hogy playbyplayt elvették tőle, de Makát is bírom.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Gyulát divat ekézni, de nekem nincs bajom vele, szerintem vicces, anélkül hogy valaha egy vicceset is mondott volna. Azért az nem semmi. Olyan GallaMiki 2.0 a stílus poén nélkül, de engem egyáltalán nem irritál.

Mindenki másban jó, a Höri/Buday vonal a legjobb szerintem és Márk, viszont a sportban kevésbé, vagy semennyire jártas ismerőseim 90%-ban Sanyit találják a legjobbnak. Éppen a stílusa miatt, és ugye belőlük is van a legtöbb. Ezekben a körökben nem nagyon tűnik fel hogyha orbitális hülyeséget mond, mert ők se vágják a témát. Az engem meg nem érdekel ha összetéveszti a játékosokat, nagyon nagy elvett értéke nincs szerintem. Igaz felkészületlen, de labdarúgásban meg Farkas Norbi pl. baromira felkészült, mégis 100szor jobban kiráz a hideg tőle, mint Sanyitól bármikor. Ízlések és pofonok
eaglesmcnabb
Bakker, ugyanezeket akartam leírni. Én a hibák észrevétele mellett elfogadóbb vagyok, Gyulával is, Sanyival is, a többiekkel meg amúgy is rendben vannak. Haveromnak, aki kevesebb meccset néz, Sanyi a liebling az elemző szakértő Hörivel szemben például.
Gyula valóban kissé álmosító, nekem különösebb gondom nincs vele, illetve talán az, hogy kőkeményen kellene kritizálni a bírói hülyeségeket. Maka jól debütált, kifejezetten tetszik, hogy a topicjában felvetett észrevételeket figyelembe véve, folyamatosan fejlődik, csak így tovább! Márkkal nincs különösebb gondom, kicsit hadar talán.
Buday Zoli szakmailag ott van a szeren, a tények közlésének tálalásán kellene változtatni, picit száraz hatású.
Valóban nem sokat fejlődött a közvetítés, másrészről viszont bekerült Höri, Maka és Zoli, ez mégiscsak afelé mutat.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Addig panaszkodtok, míg Andy valamelyik csatornája megveszi a közvetítési jogokat, aztán hallgathatjátok Tímea asszonyt, mint szakértőt, amint 3 órán keresztül arról beszél, hogy melyik játékosnak a legjobb a stylistja, és ki csalja/veri éppen a feleségét.
Kampman
Még abban is több új infó lenne mint Sanyi mondandójában.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Addig panaszkodtok, míg Andy valamelyik csatornája megveszi a közvetítési jogokat, aztán hallgathatjátok Tímea asszonyt, mint szakértőt, amint 3 órán keresztül arról beszél, hogy melyik játékosnak a legjobb a stylistja, és ki csalja/veri éppen a feleségét.

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ricsinél sok múlik azon, hogy ki a szakkommentátor társa, Gyulával pl ő is unalmas, Sanyival meg idiótán nyihog. De amúgy alapvetően Ricsi profi kommentátor, az egyetlen komoly probléma szerintem az a már sokszor megvitatott szempont, hogy kinek kell közvetíteni (nekünk, vagy annak, aki kapcsolgat). Höri zseniális, sajnálom, hogy play by play szerepben idén csak egyszer (?) lehetett hallani. Márknál kicsit zavaró, hogy egy csomószor rossz kifejezést használ, meg belebonyolódik a mondandójába, de a kezdetekhez képest azért nagyon sokat fejlődött ezen a téren.

Az újakat tévé híján kevesebbszer hallottam, Zolinál engem borzasztóan zavar a statisztika sorolása, meg az, hogy a PFF osztályzatok alapján tényeket közöl: pl. "XY a negyedik legjobb elkapó a ligában".

Iványi nem hiányzik.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Gyulát divat ekézni, de nekem nincs bajom vele, szerintem vicces, anélkül hogy valaha egy vicceset is mondott volna. Azért az nem semmi. Olyan GallaMiki 2.0 a stílus poén nélkül, de engem egyáltalán nem irritál.

Mindenki másban jó, a Höri/Buday vonal a legjobb szerintem és Márk, viszont a sportban kevésbé, vagy semennyire jártas ismerőseim 90%-ban Sanyit találják a legjobbnak. Éppen a stílusa miatt, és ugye belőlük is van a legtöbb. Ezekben a körökben nem nagyon tűnik fel hogyha orbitális hülyeséget mond, mert ők se vágják a témát. Az engem meg nem érdekel ha összetéveszti a játékosokat, nagyon nagy elvett értéke nincs szerintem. Igaz felkészületlen, de labdarúgásban meg Farkas Norbi pl. baromira felkészült, mégis 100szor jobban kiráz a hideg tőle, mint Sanyitól bármikor. Ízlések és pofonok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Korda Gyuri bácsi kell ide és punktum 😛. No meg persze Klárika 😀
dande
"Ez pass inteference és igen, MEGADTAAAA!"
empty taxi
nagy halom a fumble-nél, erre bemondja hogy "nem biztos hogy a kis Bubi fel fog tudni jönni a riveren..." 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Korda Gyuri bácsi kell ide és punktum 😛. No meg persze Klárika 😀
dande
"Ez pass inteference és igen, MEGADTAAAA!"


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Korda Gyuri bácsi kell ide és punktum 😛. No meg persze Klárika 😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
100× jobban érdekel, amit Buday mond statisztikákat / play "értékeléseket", mint a trivialitásokat összefoglaló smsek, és akkor még nem is a holnap vizsga, ma született a baba, a feleségem másnak szurkol mint én üzeneteket mondom....

De szerintem a probléma ott kezdődik, hogy 10 év után azon a szinten van a közvetítés, hogy a FG-kat beteszik a meccs végi összefoglalóba, a big playeket, turnovereket, hasonlókat nem. 40+ yardos play kit érdekel,de ha 5 FG esett egymás után mindet megmutatják. Nagyon izgalmas. De felőlem akár meg is mutathatják, csak ne a highlight playek rovására.

A másik gondom a hangkeverés. Sokszor valahogy úgy érzem, mintha a kommentátor hanghoz képest halkabb lenne magyar közvetítésekben az atmoszféra hang. De ritkán nézek magyar közvetítést és ugyanazt a meccset az amerikaival ilyen szempontból nem hasonlítottam össze, és még más eszközön is nézem magyarul mint amcsiul, szóval ez lehet véletlen is vagy tehcniai okok miatt is.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Jövök én😊

Maka: sajnos mivel olyan időpontokban van, mikor én inkább GP-t nézek reggel, még nem értékelném, de mint sportszakértőt nagyon szeretem, TT-ben kiváló szereplő, mivel épp mind3 sportágban otthon van.
Ricsi: előttem szólóval (alatriste-vel) egyetértek, annyit védelmében, hogy azért ha nem látod teljesen a pályát nehéz megítélni a szabálytalanságot.
Höri: szeretem, annyi "bajom" van vele, hogy sokszor említettétek a humorát, tv-ben nem jönnek a poénok. Most hogy ez felsőbb utasításra nem tudom, de szerintem feldobható lenne a közvetítés vele
Gyula: sajnos tényleg unalmas és még amiért ott van, azt sem vállalja fel
Sanyi: én szeretem, bár tényleg látszik rajta, hogy próbálja eltussolni a hibáját. De sokakkal ellentétben én szeretem a kedélyesebb, humorosabb stílusát. I love Rivers pólójára még várok😊
Márk: én őt is nagyon szeretem, mert érződik, hogy pályán belül is volt.
Zoli: ugyanaz mint Maka, ritkán hallottam, de az SB-n nekem nagyon pozitív meglepi volt, látszik, hogy van mögötte tudás
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Én vagyok extrán érzékeny arra ha rengeteg baromságot hordanak össze a csapatom meccsén vagy a hajnali tényleg az egyik leggyengébb szakkommentálás volt az utóbbi időkben?
Tudom ne nézzek Sport TV-t de kb minden második mondatnál fogtam a fejem.
Bazzani
Borzasztó a színvonal, elképesztően felkészületlen a többség, vagy csak egyszerűen alkalmatlan a szakkommentátori szerepre, számomra Márkon és Hörin kívül nincs hallgatható szakkommentátor.
gabokocka
szerintem Buday Zoli messze a legjobb.
braxa88
Számomra katasztrófa, nincs összhangban a mondandója a látottakkal, mintha papírról olvasna egyfolytában de ízlések és pofonok.

Én Hörin és Márkon érzem azt hogy folyamatosan készülnek, fejlődnek és alkalmasak is a szerepre.
Sanyi tökéletes szakkommentátor lenne, minden adottsága megvan hozzá, viszont rettentően felkészületlen.
Gyulának és Zolinak nincsenek meg azok a tulajdonságaik, amik ehhez a szakmához kellenek.

Szóval én inkább eredeti közvetítést nézek....
gabokocka
ezt így hogy? pont, hogy az adott play-t elemzi ki, kb azonnal, nem kell neki visszajátszás(vagy kinti szakik grafikája) rögtön meglátja a hibát / kulcs mozdulatot a játék során
és ezt hozza minden egyes play-ben, nem csak akkor ha felismer egy read-option-t

én pl totál nem érzem azt, hogy csak úgy olvasná fel a PFF statisztikákat a csapatokról, mindig azt adott szituációhoz, játékoshoz társítva mond el adatot, ami szerintem inkább hozzátesz a közvetítéshez ellenben mondjuk olyanokkal akik csak rutinból nulla felkészüléssel ülnek oda (már fel lettek sorolva)



az "állandó negatívum kiemelése" kritikára reagálva, szerintem meg pont az a jó, hogy Ricsi "fantasztikus", "szenzációs", "történelmet láthatunk kedves nézőink" ömlengése mellett van olyan hang ami felhívja a figyelmet, hogy bizony itt is vannak balfaszok szép számmal
egyébként én nem érezem úgy, hogy ezt a "hibakeresést" túlzásba vinné mert ilyenkor általában ki szokta emelni a másik oldalon lévő játékost aki jól teljesített

eddig többnyire az volt a baj, hogy mindig "4 kísérlettel kell megtenni 10 yardért" szintjén történt a kommunikáció, most jött egy olyan ember aki tényleg szakmailag látja és érti is a játékot és már vele is baj van, szerintem inkább hatalmas felüdülés
Höri és Maka mellett is nagyon jól működött, többször kéne ezeket a párosoknak szerepelnie


csak hogy mondjak negatívumot is, nekem pl a podcastjük Márkkal nem jön be, egyszerűen az a páros nem működik, de majd 1 év múlva újra belehallgatok hátha jobban összecsiszolódtak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha már mindenki elmondja a véleményét, akkor itt az én sorrendem is:

- Maka play by playbe nekem kifejezetten jó. Ő ugye idén újonc, először csinálja, de már megörülök, ha őt látom meg a bejelntkezésnél. A picit Ricsire hajazó órdítozás néha eröltetett, de felüdülés számomra. (5)
- Ricsi play by play: Megszeretette velem a sportot, és a jelnlegi nflt szeretők 80%-val. Ezt el kell ismerni és becsülni benne, csak azóta eltelt 10 év, Ő pedig még mindig csak és kizárólag az újoncoknak tud érdekes lenni. Nem ad már hozzá kis híján semmit már. Furcsa, hogy ennyi év után is csak a sárga zászlót veszi észre 20ból 19szer. Míg egy eredeti kommentálásnál már a play mondják a szakik, hogy ki és mit szabálytalankodott. De lehet vele együtt élni. Sőt sokszor, ha jobb szakértővel dolgozik szerintem élvezhetőbb ő is. Viszont hajlamos leesni a gyengébbek szintjére is. (3)
- Höri az átmenet, régen volt Ricsi helyett play by play is és szakértő is. Most Maka érkezésével inkább szakértő. Tudja miről beszél, ismeri a ligát, az újoncokat, az nflt. Bárhol van érdekes és van hozzáadott értéke. Főleg a régi podcastokban kiderült, hogy jó a humora is. Tudok jókat szórakozni rajta. (5)
- Gyula: Valóban értékelhetetlen. Nem elég, hogy köze sincs a közvetítéshez, a stílusa enem még irritál is. Az egyetlen aki képes arra ösztönözni, hogy a nagyképernyős TV helyett akár felcsapjam a streamet. (0)
- Sanyi: Tudása meglenne, de nem tud beszélni. Nem az ő sara ez, nem mindenki való a tv-be. Aranyos, kedves, érzelmes (ezt néha lehet egészen szeretni is benne), de sokszor mintha egy 10 éves gyerek lenne. A stílusa és a sok ökörködése már nekem sok. És úgy érzem, hogy mintha az utcáról rántanák be közvetíteni. Sokszor tájékozatlan. (2)
- Márk: Szintén hoz hozzáadott értéket, bár néha ő is elveszik a saját mondataiban és már a 4. tagmondatrésznél azt se tudod miről indított, alapvetően nincs baj vele. Nem a tvre született, de élvezhető (3).
- Zoli: Szintén újonc és nekem mint szakértő a jelenlegi mezőny egyik legjobbja. Képes a 40-3 as meccset és a 21-20ast is ugyan olyan hangsúlyal letolni, ez igaz, de engem spec nem zavar a sok szám és statisztika amit hoz. Ső(Másoknál ez a hozott szám sokszor annyira a 0-hoz konvergál, hogy nem zavar, hogy nála meg talán már picit túl sok). Ki tudja emelni 1-1 playben a valóban kulcsjátékost O vagy D falakban, megmutatni, hogy nem csak az a király, aki megcsinálta a szerelést, hanem spec aki elvitte a LB útjából a 2 OL-t. És forduítva, kiemeli a jó támódfal játékokat is. (5)


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sanyi meg pont hogy mostanában visszavett a nyihogásból szerintem, és így teljesen korrekt nekem pár bakit leszámítva.
zavi27
nézz meg egy trashtalkot. semmimásbol nem áll a jelenléte mint az idióta "vicceskedésből". ha pedig meg kell szólalni akkor tök felesleges idegenszavakkal (ó-tí-éj vagy még szebben otaaa 😀 ) teleszőve értelmetlenségekről hadovál.
Pedig amugy biztos kedves és jóarc csávó, ez látszik rajta mindig, de a TVs szereplésre alkalmatlan.