NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Ha nem csal az emlékezetem a most jónak nevezett QB-t néhány hónapja még átlagosnak nevezted. 😉 A hétvégi pofára eséshez meg alapban több köze van Chaz Greennek mint bárki másnak.

Garrett lehet sose fog pluszt jelenteni egy párharcban -- sokkal inkább a stratégia embere, és tudja hogy kell összerakni és motiválni egy erős csapatot, erre volt példa is nem egy. Afféle Schmeisser géppisztoly a Vörös: ha minden a tervei szerint halad és egészséges a csapata akkor le tudnának tarolni szinte bárkit, de a problémákkal nehezen tud megbírózni. Mivel elég sokszor tanúsította milyen jó teljesítményt tud kihozni a csapatából és becsületes 50% feletti győzelmi aránnyal bír, a "szar" edző kategóriához semmi köze.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ennél kicsit több kéne, szerintem 😊

Romoékkal összejött egy jó év(a sok nagyon közepes után), de ott sem sikerült azért túl nagy nyomot hagyni, tudom-tudom, Dez caught it

tavalyit egyértelműen az elit fal+elit futó kombónak, egy jó rookie QB-nak és a könnyű sorsolás számlájára írom, mintsem Garrett zsenialitásának

én úgy látom, hogy ha jó/egészséges keret van körülötte akkor elvan a langyos vízben, amint bejön pár sérülés vagy kicsit nagyobb elvárásoknak kéne megfelelni akkor rögtön jön a bukta
az a fajta edzőnek tűnik aki egy közepes keretet/játékost nem tesz jobbá, nem ő fogja jelenteni a pluszt egy párharcban

(nem akarok messzemenő következtetést levonni a hétvégi meccsből, de ez kritikán aluli volt főleg támadó oldalon)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
ha már "szar" edzők:

vajon Zeke eltiltása újra rávilágít Garrett alkalmatlanságára vagy csak egy újabb alkalom lesz amivel a bizonyítványt lehet magyarázni
ZERO_L
A 12-4 és a 13-3 gondolom nem bizonyít számodra semmit. Vannak hiányosságai, de 2010ben egy öregedő csapatból faragott egy fiatal contendert. A hátralevő legnehezebb sorsolás a Cowboysé, hiányzik Elliott ugye, Sean Lee, Tyron Smith, Dan Bailey (4 All Pro hirtelen) és a védőfal közepén is papír vékony a depth. egyedül a Packers elleni meccset tudom felírni az ő számlájára idén, de a Chiefs ellen például topon volt ő is és az emberei is (Linehan, Marinelli).

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ha már "szar" edzők:

vajon Zeke eltiltása újra rávilágít Garrett alkalmatlanságára vagy csak egy újabb alkalom lesz amivel a bizonyítványt lehet magyarázni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
minden idők legrosszabb HC-ja (?)

 twitter.com/MichaelDavSmith/status/929864971076407297
baggio
Évről évre egyre Keenusabb, hogy a legjobb Jags csapat evör 1999-ben háromszor is kikapott Bajusz Titansétől)és senki mástól abban az évben).
iktriad
A Titans történetének egyik legjobb csapatáról beszélsz, így nem értem, ez miért lenne kínos. Sőt Bajusz még 2008-ban is elég jól dolgozott, a mélyrepülése utána kezdődött. Bár már akkor is volt egy QB-val gondja, VY-t egyáltalán nem tudta kezelni.

Music City Miracle
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
minden idők legrosszabb HC-ja (?)

 twitter.com/MichaelDavSmith/status/929864971076407297
baggio
Évről évre egyre Keenusabb, hogy a legjobb Jags csapat evör 1999-ben háromszor is kikapott Bajusz Titansétől)és senki mástól abban az évben).
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
minden idők legrosszabb HC-ja (?)

 twitter.com/MichaelDavSmith/status/929864971076407297


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
mint írtam Buday szerintem a legjobb, de ő se tőkéletes nyílván. ezek amiket írtál ezek engem is zavarnak. Főleg hogy ő nem teszi hozzá hogy a PFF szerint, hanem ez az evidens, hogy XY 4. WR a ligában.braxa88
Nekem is most ő a kedvenc magyar kommentátorom.

Egyébként én ezzel úgy vagyok, hogy nekem az elvárásom a kommentátortól az, hogy legyen szimpatikus. Érezzem úgy, hogy együtt nézzük és élvezzük a meccset. A "szakmázás" abszolút nem szempont nálam. Igazából úgy vagyok vele, hogy egy meccs közvetítés nem "szakmázgatásra" való, A legalapabb infókat el kell mondani - pl. a szabálykönyvvel jó lenne, ha mindegyikük alaposan és precízen tisztában lenne, mert a meccsélményt rendesen oda tudja vágni, ha a kommentátor rosszul tudja a szabályt, és mond valami balgaságot, amivel a nézőt is félrevezeti - mert a nézők zöme érthetően nem fújja azt precízen. A félrevezetésből meg jöhet idegesség, hülyebírózás, meccs-élmény csökkenés. Szóval ebben jó lenne konzekvensen hozni a szintet.

Ezen felül engem nem idegesítenek a hibák. Bevallom már azt sem értem amikor valaki földbe gyalázza a hazai kommentálást, és bezzegezi az NFL networköt/NBC-t stb. Én 25 éve nézek angolul meccsközvetítéseket (először angol-angolt évekig Angliában, aztán NFL Networköt amióta létezik), és nem érzek jelentős különbséget. Az angol verziók is az átlagnézőnek szólnak, annak megfelelő színvonalon, és az amerikai átlag sem érti jobban a játékot, mint a magyar. Gyakran annyira se. Amivel többet tudnak nyújtani, az egy Tony Romo, időnként Aikman, nagy ritkán Gruden. Ők időnként mondanak érdekes dolgokat (különösen Romo jó, még nem nyomja elég régen, hogy elromoljon 😊). Ez nálunk elérhetetlen, ilyen szakértők nincsenek, a többiek meg kb. ugyanazt a szintet hozzák. Szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Zoli nagyon profi, hitetlenül képben van, jól látszik, hogy nagyon is tudja miről beszél. Csak (egyébként teljesen érthetően) Pro Footbal Fókuszon keresztül látja a futballvilágot, és sajna nem minden a PFF körül forog(sőt!). De ez az egyletlen negatívum vele kapcsolatban. Szerintem is remek igazolás volt a csapatba kerülése.
iktriad
Mivel Zolit módfelett kedvelem, és válóban ez az egyik negatívuma (a másik a minden playben valakit “lebaszó” állandó hibakeresése -tudom, PFF megközelítés), ezt cizellálnám.
Egyrészt valóban nem igaz, hogy XY a legjobb, vagy negyedik, hiszen ez egyfajta metodika alapján igaz csak, és valóban becsapós, hogy megkérdőjelezhetetlen igazságként van interpretálva, ahogy braxa88 is írja. (Lehet, hogy hülyén hangzana, ha mindig hozzáfűzné, hogy a PFF szerint, lehet nem is javallott számára.)
Másrészt ennyi adat, infó, statisztika egyszerűen KURVA SOK, és teljesen szükségtelen a tv-ben.
Annyira sok, hogy teljesen felhígitja, eljelentékteleníti az egyébként fontos, releváns adatokat. Kihat az élvezhetőségre, a szórakoztatási faktorra egyaránt. De leginkább teljesen elveszi a teret az emberi aspektus, a természetes kommunikáció, az egyéni gondolatok, meglátások elől, ami a legnagyobb baj minden tévésnél, ha nincs saját hangja, egyedi karaktere, személyes szerethetősége. Én ezért nem javaslom ezt az irányt - Zoli meg majd eldönti, hogy akceptálja ezt a szakmai észrevételemet, és a valódi kommunikációs képességei kibontását, kiteljesítését helyezi előtérbe, vagy megelégszik az infodarálo-embergép karakterrel. Én az elöbbit forszíroznám. 😉
Sobri Jóska
már ha a te ízlésednek akarna megfelelni 😉

szerintem meg egyáltalán nem hangzik el "KURVA SOK" adat, inkább eddig volt kevés, Sanyi (tényleg) szórakoztató sikításai meg Gyula "mindenféleképpen" általánosításai után egyeseknek ez kicsit sok(k) lehet, számomra meg normális mennyiség 😊

Zoli kommentálásában én pont azt szeretem, hogy olyan információkat mond el amiket én max csak PFF előfizetőként vagy tényleg csak akkor tudnék ha az adott csapattal kelnék-feküdnék

igen a rangsoroknál lehet jobb lenne elmondani, hogy a "mi értékeléseink szerint" (már ha grade-kre érti, de azért rendszeresen van amikor alap stat alapján mondja), ettől függetlenül nem csak a PFF adatbázist köhögi fel, simán mond elejtett passz, missed tackle statokat, hányas ratinggel dobnak adott CB-re, engedett nyomás stb, ezek meg nem PFF specifikusak

ez nem lehetne Zoli "saját hangja"? ő az aki számok, adatok mentén támasztja alá mondandóját, számomra még mindig jobb ez a verzió (főleg az egyedi mivolta miatt, nem csak az NFL-es szubkultúrában, hanem úgy a magyar szakkommentátor piacon) mint az aki csak megérzésből/szemre 2 meccs után rámondja Siemianre hogy már több mint gamemanager irányító



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Srácok, valaki tud esetleg egy olyan adatsorral, kifotózott képpel szolgálni, ahol látható, hogy a rookie WR-ek és TE-k hány passzt droppoltak, illetve a szintén újonc LB-k, S-k hány tacklet rontottak el? : ) (gondolom fizetős oldalakon (pl. pff) találhatóak ilyen részletes dolgok, csak arra még diákfizuból nem telik sajnos) Lehet PM-ben célszerűbb, ha valakinek van, mert gyanítom nem sok embert érdekel azért. 😊
kristóf17
Nem találtam olyan oldalt ahol van ilyen szűrő, őket találtam, akiknek legalább 2 van: George Kittle (5), Gerald Everett (3), Darrell Daniels (2), Zay Jones (2), David Njoku (2)
Missed tackle-ökre nem tudom a választ.
empty taxi
Köszönöm! 😊
kristóf17
De úgy érzem ennél többnek kell lennie, mert pl. Kupp is droppolt egy nagyon fontos szituban egyik meccs végén end zone-ban azt hiszem pár hete.
kristóf17
az nem hiszem hogy dropnak minősül, egy nagyon jó WR valszeg elkapta volna, de nem volt az tipukus elkapható passz elejtése.
braxa88
Végül is igaz. 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Srácok, valaki tud esetleg egy olyan adatsorral, kifotózott képpel szolgálni, ahol látható, hogy a rookie WR-ek és TE-k hány passzt droppoltak, illetve a szintén újonc LB-k, S-k hány tacklet rontottak el? : ) (gondolom fizetős oldalakon (pl. pff) találhatóak ilyen részletes dolgok, csak arra még diákfizuból nem telik sajnos) Lehet PM-ben célszerűbb, ha valakinek van, mert gyanítom nem sok embert érdekel azért. 😊
kristóf17
Nem találtam olyan oldalt ahol van ilyen szűrő, őket találtam, akiknek legalább 2 van: George Kittle (5), Gerald Everett (3), Darrell Daniels (2), Zay Jones (2), David Njoku (2)
Missed tackle-ökre nem tudom a választ.
empty taxi
Köszönöm! 😊
kristóf17
De úgy érzem ennél többnek kell lennie, mert pl. Kupp is droppolt egy nagyon fontos szituban egyik meccs végén end zone-ban azt hiszem pár hete.
kristóf17
az nem hiszem hogy dropnak minősül, egy nagyon jó WR valszeg elkapta volna, de nem volt az tipukus elkapható passz elejtése.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Srácok, valaki tud esetleg egy olyan adatsorral, kifotózott képpel szolgálni, ahol látható, hogy a rookie WR-ek és TE-k hány passzt droppoltak, illetve a szintén újonc LB-k, S-k hány tacklet rontottak el? : ) (gondolom fizetős oldalakon (pl. pff) találhatóak ilyen részletes dolgok, csak arra még diákfizuból nem telik sajnos) Lehet PM-ben célszerűbb, ha valakinek van, mert gyanítom nem sok embert érdekel azért. 😊
kristóf17
Nem találtam olyan oldalt ahol van ilyen szűrő, őket találtam, akiknek legalább 2 van: George Kittle (5), Gerald Everett (3), Darrell Daniels (2), Zay Jones (2), David Njoku (2)
Missed tackle-ökre nem tudom a választ.
empty taxi
Köszönöm! 😊
kristóf17
De úgy érzem ennél többnek kell lennie, mert pl. Kupp is droppolt egy nagyon fontos szituban egyik meccs végén end zone-ban azt hiszem pár hete.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok: ne haragagudjatok off, de talán még erre jártok többen: Bannoltak titeket Madden Mobile 18-ban? Aki játszik. Ilyen hülyeséget ír ki azUID számommal s fogalmam sincs miért, nem enged be. Elvileg írtam nekik, de semmi jelzés, pedig azt írják gyorsan segítenek. Azért most már ott is reggel van. Aki esetleg tudhat vmit róla, pmben köszönöm.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Srácok, valaki tud esetleg egy olyan adatsorral, kifotózott képpel szolgálni, ahol látható, hogy a rookie WR-ek és TE-k hány passzt droppoltak, illetve a szintén újonc LB-k, S-k hány tacklet rontottak el? : ) (gondolom fizetős oldalakon (pl. pff) találhatóak ilyen részletes dolgok, csak arra még diákfizuból nem telik sajnos) Lehet PM-ben célszerűbb, ha valakinek van, mert gyanítom nem sok embert érdekel azért. 😊
kristóf17
Nem találtam olyan oldalt ahol van ilyen szűrő, őket találtam, akiknek legalább 2 van: George Kittle (5), Gerald Everett (3), Darrell Daniels (2), Zay Jones (2), David Njoku (2)
Missed tackle-ökre nem tudom a választ.
empty taxi
Köszönöm! 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Srácok, valaki tud esetleg egy olyan adatsorral, kifotózott képpel szolgálni, ahol látható, hogy a rookie WR-ek és TE-k hány passzt droppoltak, illetve a szintén újonc LB-k, S-k hány tacklet rontottak el? : ) (gondolom fizetős oldalakon (pl. pff) találhatóak ilyen részletes dolgok, csak arra még diákfizuból nem telik sajnos) Lehet PM-ben célszerűbb, ha valakinek van, mert gyanítom nem sok embert érdekel azért. 😊
kristóf17
Nem találtam olyan oldalt ahol van ilyen szűrő, őket találtam, akiknek legalább 2 van: George Kittle (5), Gerald Everett (3), Darrell Daniels (2), Zay Jones (2), David Njoku (2)
Missed tackle-ökre nem tudom a választ.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Srácok, valaki tud esetleg egy olyan adatsorral, kifotózott képpel szolgálni, ahol látható, hogy a rookie WR-ek és TE-k hány passzt droppoltak, illetve a szintén újonc LB-k, S-k hány tacklet rontottak el? : ) (gondolom fizetős oldalakon (pl. pff) találhatóak ilyen részletes dolgok, csak arra még diákfizuból nem telik sajnos) Lehet PM-ben célszerűbb, ha valakinek van, mert gyanítom nem sok embert érdekel azért. 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy aktuális IR-válogatott (és a 2. csapat):
QB: Aaron Rodgers (Ryan Tannehill)
RB: David Johnson (Dalvin Cook)
WR: Odell Beckham, Julian Edelman, Allen Robinson (Brandon Marshall, Quincy Enunwa, Corey Coleman)
TE: Greg Olsen (Tyler Eifert)
OT: Jason Peters, Joe Thomas (Taylor Decker, Zach Strief)
OG: Mike Iupati, Marshal Yanda (Jack Mewhort, Forrest Lamp)
C: Matt Slauson (Ted Larsen)
DE: J.J. Watt, Sharrif Floyd (Nick Fairley, Arik Armstead)
NT: Haloti Ngata (David Parry)
OLB: Whitney Mercilus, Tamba Hali (Markus Golden, Cliff Avril)
ILB: Jerrell Freeman, Denzel Perryman (Malcolm Smith, Alex Anzalone)
CB: Jason Verrett, Delvin Breaux (Tavon Young, Steven Nelson)
S: Eric Berry, Quintin Demps (Obi Melifonwu, Malik Hooker)
K: Cairo Santos (Dustin Hopkins)
P: Sam Martin (Kasey Redfern)
LS: Jon Dorenbos (Brett Goode)
empty taxi
A CB sor nem acélos, bele kell húzni! De amúgy elég jól nézne ki ez a csapat.
Vicces, hogy 1 GB játékos van csak a listán, mégis mi döglöttünk ki a legjobban. 😊 (Goodet most nem veszem ide)
alatriste
most már az 😕
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
NNNNAAAAAA! A reakciós tulajok szűk brigádja perrel fenyegeti a ligát és a főtitkárt támogató bizottság tagjait Goodell szerződésének meghosszabbítása miatt. A brigád élén a Pimp és Kraft.
gyeek
Kraftról hol olvastál? Én csak olyan cikkeket láttam, ahol egyedül Jones-t említik.
tomi-tomi
A keresetet hatodmagával nyújtanák be, a két nagy kutyát emeltem ki akikkel Goodell kibabrált a közelmúltban. A forrásom forrása:
 www.nytimes.com/2017/11/08/sports/jerry-jones-nfl-roger-goodell-david-boies.html
gyeek
Szerintem félreértetted. Az említett hat tulajdonos a kompenzációs bizottság tagjai és hozzájuk csatlakozott nem meghívott, szavazati jog nélküli tagként Jones. S nekik mondta el, hogy tele van a töke Goodell-lel. Arthur Blank (mint bizottsági elnök) meg elküldte a francba.

(Btw már ott gyanút foghattál volna, hogy Mara és Jerry egy gyékényen árulnának. JJ pillanatnyilag egy kanál vízben megfojtaná, közvetlen Goodell után.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
NNNNAAAAAA! A reakciós tulajok szűk brigádja perrel fenyegeti a ligát és a főtitkárt támogató bizottság tagjait Goodell szerződésének meghosszabbítása miatt. A brigád élén a Pimp és Kraft.
gyeek
Kraftról hol olvastál? Én csak olyan cikkeket láttam, ahol egyedül Jones-t említik.
tomi-tomi
A keresetet hatodmagával nyújtanák be, a két nagy kutyát emeltem ki akikkel Goodell kibabrált a közelmúltban. A forrásom forrása:
 www.nytimes.com/2017/11/08/sports/jerry-jones-nfl-roger-goodell-david-boies.html

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
NNNNAAAAAA! A reakciós tulajok szűk brigádja perrel fenyegeti a ligát és a főtitkárt támogató bizottság tagjait Goodell szerződésének meghosszabbítása miatt. A brigád élén a Pimp és Kraft.
gyeek
Kraftról hol olvastál? Én csak olyan cikkeket láttam, ahol egyedül Jones-t említik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
NNNNAAAAAA! A reakciós tulajok szűk brigádja perrel fenyegeti a ligát és a főtitkárt támogató bizottság tagjait Goodell szerződésének meghosszabbítása miatt. A brigád élén a Pimp és Kraft. gyeek
Színház az egész világ.......és a sok fasz (mindkét oldalon) játssza a búráját.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
NNNNAAAAAA! A reakciós tulajok szűk brigádja perrel fenyegeti a ligát és a főtitkárt támogató bizottság tagjait Goodell szerződésének meghosszabbítása miatt. A brigád élén a Pimp és Kraft.

 media.giphy.com/media/mb6PqXxtfdmZW/giphy.gif
gyeek
Alapvetően egyetértek a véleményükkel, csak kurvára kilóg a lóláb, hogy miért pont most kezdte el ezt Jones.
zinedine5
Bradynél valahogy még nem zavarta Goodell ténykedése 😊
No de a patseseket sem a korábbi faszságai. Nyilván mindenki akkor kezd érzékenyebb lenni, amikor úgy érzi, hogy őt szopatják

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
NNNNAAAAAA! A reakciós tulajok szűk brigádja perrel fenyegeti a ligát és a főtitkárt támogató bizottság tagjait Goodell szerződésének meghosszabbítása miatt. A brigád élén a Pimp és Kraft.

 media.giphy.com/media/mb6PqXxtfdmZW/giphy.gif
gyeek
Alapvetően egyetértek a véleményükkel, csak kurvára kilóg a lóláb, hogy miért pont most kezdte el ezt Jones.
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kivéve Phil Simms
Black_Adder
mármint Pheel Seems (de hiányzik a PhilSimmsQuotes)

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
NNNNAAAAAA! A reakciós tulajok szűk brigádja perrel fenyegeti a ligát és a főtitkárt támogató bizottság tagjait Goodell szerződésének meghosszabbítása miatt. A brigád élén a Pimp és Kraft.



Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.