NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek. Bár jobb volt, mint a Pats-meccsen, de azért ez inkább maradjon meg ismétléseknél. Aztán ha kellő ideig így adnák, akkor biztosan hozzá lehetne szokni, de egyelőre én a régit preferálom

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
nekem nagyon nagyon bejott így a közvetítés...
Ez az egész közeli élmény és nézőpont teli találat!
yooker
Nekem meg az a feelingem, benyomásom volt végig, hogy nem kapok átfogó képet, mintha lemaradnék valamiről azáltal, hogy egy kifacsart pozícióból látszik 9-10 ember a csapatból, ráadásul a távolságok teljesen megbecsülhetetlenek.
3D-ben lehet jobb lenne ez a nézőpont, de így, 2D-ben egy alapvetően területszerző játéknál módfelett információhiányos, ráadásul tényleg csak a play látszik, senki és semmi más nem fér fel a képre.
Passzjátéknál ismétlésnek jó ez a spycam dolog, de futójátéknál, ahol az az igazán érdekes, hogy 3, 5 vagy 7 yard lett e, számomra teljesen rossz képkivágás. Engem az se érdekel az NFL-ben, hogy melyik lyukat ki honnan tömte be.
Tagadhatatlan, hogy sokkal több apró plusz infót hoz be, de sokkal több lényegibb infót meg elmos, így az összkép tekintetében én erősen az állandó spycam ellen szavazok, viszont egy többopciós passznál, szépen kígyózó futójátéknál az ismétlések között szívesen nézek spycamet.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
nekem nagyon nagyon bejott így a közvetítés...
Ez az egész közeli élmény és nézőpont teli találat!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Tessék, Dalton még elit is, csak nézőpont és idő függvénye 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Pfejj, Alex Smith csak szaros 108-as ratinget tudott felmutatni a második félidőben, micsoda visszaesés :/
Mondjuk van, ahol van valami jelentősége is azért 😊
Wyatt
Örömteli látni, hogy a statisztika is alátámasztja a véleményemet, miszerint Cincinnatiben legendásan botrányos a half time management. 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Passzoknál fasza ez a Madden nézetű közvetítés, de ha közben kikerül a játék az oldalvonal mellé, akkor kevésbé követhető mi fog kijönni belőle.
Matthew99
szerintem élvezhetetlen élőben, ha a playek ismétlését ebben mutatják az oké, sőt jobb is mint azok az ismétlések mikor egy passznál csak a QB dobását mutatják..
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Passzoknál fasza ez a Madden nézetű közvetítés, de ha közben kikerül a játék az oldalvonal mellé, akkor kevésbé követhető mi fog kijönni belőle.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Így kb. a felénél a PO tippeim:

AFC
1 Patriots
2 Steelers
3 Chiefs
4 Jaguars
5 Titans
6 Raiders

PO:
Chiefs - Raiders
Jaguars - Titans
Patriots - Jaguars
Steelers - Chiefs
Chiefs - Jaguars

NFC
1 Eagles
2 Panthers
3 Seahawks
4 Vikings
5 Saints
6 Rams

PO:
Seahawks - Rams
Vikings - Saints
Eagles - Saints
Panthers - Seahawks
Eagles - Seahawks

SB:
Jaguars - Seahawks

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pfejj, Alex Smith csak szaros 108-as ratinget tudott felmutatni a második félidőben, micsoda visszaesés :/
Mondjuk van, ahol van valami jelentősége is azért 😊

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ide is.
 twitter.com/RNBWCV/status/930244910812418048
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/11/16/nfl_cte-kimutatas_elo_emberben_amerikaifutball_agyrazkodas/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Terített betli.
Bemondás ultiban.Sobri Jóska
Szerencsére játszani jobban tudom, mint írni. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
telített betlivel.
gyeek
Terített betli.
Bemondás ultiban.
Sobri Jóska
Uglálsz itt, te kis latol! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
telített betlivel.
gyeek
Terített betli.
Bemondás ultiban.
Sobri Jóska
De ez amerikai foci.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
telített betlivel.
gyeek
Terített betli.
Bemondás ultiban.

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
(btw, kíváncsian várom a köv meccseken mire lesz képes Zeke és a repedező fal mögött)ZERO_L
Remélem tetszett a mostani, mert legyen bárki a QB, egy 20/30/176 0:0 és mellé egy 6/42/1 10-12 sack mellé elég kemény teljesítmény. 😊


az egy dolog, hogy egy játékos alkalmatlan az adott szerepére (még is csak egy all-pro LT-t kell helyettesíteni), erre vannak az edzések, hogy kiderüljön, de tegyük fel hét közben jól mozgott
a meccsen legkésőbb a félidei elemzésnél világosnak kellett volna lenni, nem fogja Green 1az1ben megfogni Clayborn-t, az edzők mégis végig mozizták a 6 sackes meccset (a végén még Bell-en is csinált egyet)
ebben az esetben legkevésbé a játékos a hibás, ez egy rookie edzőtől is gázZERO_L
Green akkor sem használta a belső segítséget amikor éppenséggel volt neki.

Meg itt van egy ilyen:
 twitter.com/geoffschwartz/status/930846029796315138

Attól függetlenül, hogy mikor dőlt el, hogy Smith nem játszik, egy olyan játékosba vetették a bizalmukat aki bár sokat volt sérült, korábban jól helyettesítette Tyront és megkapott minden támogatást és lehetőséget a csapattól. Ezek után előrukkolt egy telített betlivel.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Hali. Sos kéne tanács abban, hogy amerikai méretezés szerint a nike mez ugyanakkora mint a régi reebook vagy kisebb? Egy 190 cm 85 kg-os emberre rendeltem L-es nikeot. Reebookból ez nagy volna azt tudom. Jó lesz vagy inkább M-est kérjek? Köszi
peach
nekem L-es van nike-ból, és az pont passzol rám (180 cm vagyok)
Löfli
hát nekem meg M-es és kurvanagy rám, és uyge egymagasak vagyunk. bár Herremans falember, lehet ez az oka hogy nagy:d
| vagy inkább mert kínai a cucc |
eaglesmcnabb
Vagy mert 65 kilo vagy. 😛
Sobri Jóska
rég láttál mester, igazodok a mezszámhoz, most már 79 😉

Mellesleg Löfli sem az a kiköpött Joe Thomas :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Igen, a magasságon kívül a testsúly is fontos lehet, gondolom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Hali. Sos kéne tanács abban, hogy amerikai méretezés szerint a nike mez ugyanakkora mint a régi reebook vagy kisebb? Egy 190 cm 85 kg-os emberre rendeltem L-es nikeot. Reebookból ez nagy volna azt tudom. Jó lesz vagy inkább M-est kérjek? Köszi
peach
nekem L-es van nike-ból, és az pont passzol rám (180 cm vagyok)
Löfli
hát nekem meg M-es és kurvanagy rám, és uyge egymagasak vagyunk. bár Herremans falember, lehet ez az oka hogy nagy:d
| vagy inkább mert kínai a cucc |
eaglesmcnabb
Vagy mert 65 kilo vagy. 😛

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Ha nem csal az emlékezetem a most jónak nevezett QB-t néhány hónapja még átlagosnak nevezted. 😉 A hétvégi pofára eséshez meg alapban több köze van Chaz Greennek mint bárki másnak.
gyeek
nem neveztem átlagosnak, azt mondtam, hogy volt körülötte személyzet, ami megkönnyítette a dolgát
(btw, kíváncsian várom a köv meccseken mire lesz képes Zeke és a repedező fal mögött)


az egy dolog, hogy egy játékos alkalmatlan az adott szerepére (még is csak egy all-pro LT-t kell helyettesíteni), erre vannak az edzések, hogy kiderüljön, de tegyük fel hét közben jól mozgott
a meccsen legkésőbb a félidei elemzésnél világosnak kellett volna lenni, nem fogja Green 1az1ben megfogni Clayborn-t, az edzők mégis végig mozizták a 6 sackes meccset (a végén még Bell-en is csinált egyet)
ebben az esetben legkevésbé a játékos a hibás, ez egy rookie edzőtől is gáz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Hali. Sos kéne tanács abban, hogy amerikai méretezés szerint a nike mez ugyanakkora mint a régi reebook vagy kisebb? Egy 190 cm 85 kg-os emberre rendeltem L-es nikeot. Reebookból ez nagy volna azt tudom. Jó lesz vagy inkább M-est kérjek? Köszi
peach
nekem L-es van nike-ból, és az pont passzol rám (180 cm vagyok)
Löfli
hát nekem meg M-es és kurvanagy rám, és uyge egymagasak vagyunk. bár Herremans falember, lehet ez az oka hogy nagy:d
| vagy inkább mert kínai a cucc |

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hali. Sos kéne tanács abban, hogy amerikai méretezés szerint a nike mez ugyanakkora mint a régi reebook vagy kisebb? Egy 190 cm 85 kg-os emberre rendeltem L-es nikeot. Reebookból ez nagy volna azt tudom. Jó lesz vagy inkább M-est kérjek? Köszi
peach
nekem L-es van nike-ból, és az pont passzol rám (180 cm vagyok)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Hali. Sos kéne tanács abban, hogy amerikai méretezés szerint a nike mez ugyanakkora mint a régi reebook vagy kisebb? Egy 190 cm 85 kg-os emberre rendeltem L-es nikeot. Reebookból ez nagy volna azt tudom. Jó lesz vagy inkább M-est kérjek? Köszi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Ha nem csal az emlékezetem a most jónak nevezett QB-t néhány hónapja még átlagosnak nevezted. 😉 A hétvégi pofára eséshez meg alapban több köze van Chaz Greennek mint bárki másnak.

Garrett lehet sose fog pluszt jelenteni egy párharcban -- sokkal inkább a stratégia embere, és tudja hogy kell összerakni és motiválni egy erős csapatot, erre volt példa is nem egy. Afféle Schmeisser géppisztoly a Vörös: ha minden a tervei szerint halad és egészséges a csapata akkor le tudnának tarolni szinte bárkit, de a problémákkal nehezen tud megbírózni. Mivel elég sokszor tanúsította milyen jó teljesítményt tud kihozni a csapatából és becsületes 50% feletti győzelmi aránnyal bír, a "szar" edző kategóriához semmi köze.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
ennél kicsit több kéne, szerintem 😊

Romoékkal összejött egy jó év(a sok nagyon közepes után), de ott sem sikerült azért túl nagy nyomot hagyni, tudom-tudom, Dez caught it

tavalyit egyértelműen az elit fal+elit futó kombónak, egy jó rookie QB-nak és a könnyű sorsolás számlájára írom, mintsem Garrett zsenialitásának

én úgy látom, hogy ha jó/egészséges keret van körülötte akkor elvan a langyos vízben, amint bejön pár sérülés vagy kicsit nagyobb elvárásoknak kéne megfelelni akkor rögtön jön a bukta
az a fajta edzőnek tűnik aki egy közepes keretet/játékost nem tesz jobbá, nem ő fogja jelenteni a pluszt egy párharcban

(nem akarok messzemenő következtetést levonni a hétvégi meccsből, de ez kritikán aluli volt főleg támadó oldalon)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/