NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pro Bowlra beugrók (eddig): Alex Smith, TY Hilton, Jarvis Landry, Delanie Walker, Melvin Ingram, Cameron Hayward, Joe Schobert, Davante Adamas, Doug Baldwin, Andrew Whitworth, Trai Turner, Mike Daniels, Deion Jones, Kwon Alexander, Graham Gano.
braxa88
Az kemény, hogy az All Pro Norwell helyett Turner mehet a Pro Bowlra. Ezekből jön le mennyire népszerűségi szavazás. A voksolók fele szerintem a nevét se hallotta még.
Bakhtiari is 2. csapatos All Pro az egyik legjobb LT a ligában, de nem hívták még most se be.
És ez most csak két szembetűnő példa.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pro Bowlra beugrók (eddig): Alex Smith, TY Hilton, Jarvis Landry, Delanie Walker, Melvin Ingram, Cameron Hayward, Joe Schobert, Davante Adamas, Doug Baldwin, Andrew Whitworth, Trai Turner, Mike Daniels, Deion Jones, Kwon Alexander, Graham Gano.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 767 — LIGHTS OUT!
Minden toszjátéknál egy feles,
mustaine
Akkor már az első drive közepére bebaszunk.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Minden toszjátéknál egy feles, félidőben saját bebaszós lájv @Sixoval a főszerepben.
 www.facebook.com/events/211730109392982/


Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha meg a Saintsről elhiszed, hogy veszélyesek lehetnek.. akkor a velük gyakorlatilag egált játszó, ám talán még kiegyensúlyozottabb Vikesról (aki hazai pályán tolhatja a SB-t), nem tudod elhinni, hogy a Pats/Jags ellen jó lehet a SB-ban? Érdekes.Igor
Mi benne az érdekes? Matchup.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát ja, objektíven összehasonlítani nem lehet, ezek csak benyomások. Lehet, hogy túl sok a 20+ év focinézés, és kezdek eljutni a bezzegazénidőmbe korszakomba. 😊

De ez van. Nekem a Rams még nem bajnok érett, a Philly Wentz nélkül nem az igazi, a Panthers túlságosan szeszélyes, hullámzó, a Saints váratlan feltámadása túl újdonság-szerű, hogy tényleg elhiggyem (bár nekem ők voltak az egyetlenek, akikről többé-kevésbé elhittem). A Vikes nagyon szép dolgokat csinál, de Keenummal egy Rodgers nélküli csoportban? Háát... És ez az NFC, az AFC-t ne is említsem. Pár éve a Ravens, ha nem is jutott tovább, de egy jól menedzselt, potens irányítóval felálló nehéz ellenfél volt mindenkinek. Idén egyetlen egy csapat tűnt talán ilyennek, a Steelers. És úgy elvéreztek, hogy nem is tudom ez volt-e a csúnyább, vagy Polamaluékkal Tebow-ék ellen kikapni 2011-ben...
peterk2005
A Tebow-féle.
Most 3 ponttal véreztek el, egy nagyon jó védelemnek 42 pontot szórva, úgy hogy majdnem visszajöttek 3 TD hátrányból... ha a Steelers nehéz ellenfél, akkor az őket legyőző Jax (megint csak elit belső DL emberekkel), nem lesz az a Pats számára?

Ha meg a Saintsről elhiszed, hogy veszélyesek lehetnek.. akkor a velük gyakorlatilag egált játszó, ám talán még kiegyensúlyozottabb Vikesról (aki hazai pályán tolhatja a SB-t), nem tudod elhinni, hogy a Pats/Jags ellen jó lehet a SB-ban? Érdekes.

Vagy, közelítsük meg a dolgot máshonnan..
Most az idei szezont ne számítsuk - de a Pats az elmúlt 6 évben mindig bejutott az AFC döntőbe. Ebből pont 3-at nyert és 3-szor vesztett, a 3 SB döntőből meg ugye 2-1 a mérlegük.. de azért mindhárom meccs eléggé hajszálakon múlott, szóval azt is lehet 50/50-nek tekinteni.. pláne, hogy az egyikhez OT kellett 😊

Szóval nekem ebből nem az jön le, hogy az idei rájátszásban most minden annyira Pats-nek áll... hanem az, hogy amikor valóban az elit csapatokról van szó, ott teljesen 50/50 a dolog, még a Patriots számára is.

Ezért nálam jóval szorosabb a sorrend a Pats, Vikes, Jags között, ezek közül bármelyikből kinézem a végső győzelmet is (mondjuk 32.5, 30, 27.5 arányban) -> úgyhogy tuti az Eagles lesz a bajnok... 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Patriots mérlege 4 forduló után: 2–2
A Jaguars mérlege 4 forduló után: 2–2
A Vikings mérlege 4 forduló után: 2–2 😊
Sajna az Eaglesnek 3–1 volt 😕

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja, objektíven összehasonlítani nem lehet, ezek csak benyomások. Lehet, hogy túl sok a 20+ év focinézés, és kezdek eljutni a bezzegazénidőmbe korszakomba. 😊

De ez van. Nekem a Rams még nem bajnok érett, a Philly Wentz nélkül nem az igazi, a Panthers túlságosan szeszélyes, hullámzó, a Saints váratlan feltámadása túl újdonság-szerű, hogy tényleg elhiggyem (bár nekem ők voltak az egyetlenek, akikről többé-kevésbé elhittem). A Vikes nagyon szép dolgokat csinál, de Keenummal egy Rodgers nélküli csoportban? Háát... És ez az NFC, az AFC-t ne is említsem. Pár éve a Ravens, ha nem is jutott tovább, de egy jól menedzselt, potens irányítóval felálló nehéz ellenfél volt mindenkinek. Idén egyetlen egy csapat tűnt talán ilyennek, a Steelers. És úgy elvéreztek, hogy nem is tudom ez volt-e a csúnyább, vagy Polamaluékkal Tebow-ék ellen kikapni 2011-ben...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Az NFC-ben nagyon sok hasonló képességű, jó csapat van, talán 10 is. Így igen nehéz komoly dinasztiát kiépíteni, hosszútávon folyamatosan topon lenni, egy-egy sérülés, eltiltás, két-három peches meccs és mész a levesbe. Sztem ezért is van az, hogy sok a jó csapat, de nincs igazi elit. Az AFC-ben pedig átrendeződés van (ha például a Jaguarst Broncosnak vagy Ravensnek hívnák kevesebben fanyalognának), de tény, hogy ott jelenleg kevesebb kompetitív csapat van. Viszont amíg a Pats (BB&TB) ott van, addig ők lesznek a top favoritok. Hogy egy hülye felvetéssel éljek, az NFC-ből nem jutott volna zsinórban hétszer a Pats a főcsoport döntőbe, de nincs olyan NFC csapat, amelyik ezt meg tudta volna csinálni sztem az AFC-ben. Persze ez sosem fog kiderülni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Szép dolog lenne, ha az Eagles - Vikings meccsen Folesnak és Keenumnak Jeff fisher dobná fel a pénzt 😀 Amolyan munkássága elismeréseként XD

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Ádám rátapintott a lényegre.
 twitter.com/AdamSchefter/status/952749253499244544
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sokkal jobb, mint a tavaly év hála az égnek, de nekem azért van hiányérzetem. A győztes csapatok szurkolói most ne olvassák tovább, ők csak örüljenek. De nekem semlegesként jobban tetszene, ha ugyanezek az őrült meccsek valódi elit csapatok között zajlanának. Most azt érzem, hogy az AFC-ben van egy kész, érett csapat, és van néhány félkész, vagy le-felszálló ágban levő, akik egymással jókat bírkóznak, de.... nem a 7-8 évvel ezelőtti Steelers, Colts, vagy utána a Ravens, Broncos. Azok kész csapatok voltak.

Még az NFC-ben is ezt érzem, bár ott kevésbé. A meccsek tök jók, de valahogy fenetuggya. A Niners, a Hawks, a Packers, a 2010 körüli Saints, vagy akár a Dallas a Romo+Murray évben komplettebb csapatok voltak.

Talán majd jövőre. Ez így sétagalopp Belichicknek egyelőre. (Ettől még kikaphatnak, de az az ő kudarcuk. Jelenleg más bajnokságban játszanak, és nem azért, mert ők léptek feljebb, hanem a többi csusszant meg kicsit.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még valamit számolok. Sokan fanyalogtak, de ilyen PO mikor volt legutóbb? Hét tök jó meccs, több kifejezetten jó, egy-két szenzációs, erre meg szavak nincsenek. Egy volt igazából simább, de az meg pont a Patsé volt, ami miatt megint nem bánkódom. Fú micsoda meccsek voltak ma
Wyatt
 twitter.com/NFLResearch/status/952726517741531141

kár, hogy jön a Pats és két további sima győzelemmel csúnyán beleront majd az összképbe, ahelyett, hogy hagynák, hogy a döntő helyszínén szerzett utolsó másodperces meccsgyőztes TD vessen véget itt is az idénynek
baggio 🏈
Egye fene, nekik még ezt is elnézném 😊

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Még valamit számolok. Sokan fanyalogtak, de ilyen PO mikor volt legutóbb? Hét tök jó meccs, több kifejezetten jó, egy-két szenzációs, erre meg szavak nincsenek. Egy volt igazából simább, de az meg pont a Patsé volt, ami miatt megint nem bánkódom. Fú micsoda meccsek voltak ma
Wyatt
 twitter.com/NFLResearch/status/952726517741531141

kár, hogy jön a Pats és két további sima győzelemmel csúnyán beleront majd az összképbe, ahelyett, hogy hagynák, hogy a döntő helyszínén szerzett utolsó másodperces meccsgyőztes TD vessen véget itt is az idénynek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még valamit számolok. Sokan fanyalogtak, de ilyen PO mikor volt legutóbb? Hét tök jó meccs, több kifejezetten jó, egy-két szenzációs, erre meg szavak nincsenek. Egy volt igazából simább, de az meg pont a Patsé volt, ami miatt megint nem bánkódom. Fú micsoda meccsek voltak ma

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
De komolyra fordítva a szót, nyilván a CB fontosabb, viszont Elliott berobbanása egyrészt PO-ba juttatta a Cowboyst, másrészt újra elhitette a csapatokkal, hogy érdemes elöl RB-t húzni. Ki is szedtetek egyet.

Szerinted annyival rosszabbak lennétek, ha Elliottot és Lattimore-t húzzátok, mint Ramseyvel és Fournette-tel? 😊

Szerintem kb ugyanott lennétek, és én a Cowboyst sem hibáztatom az Elliott-húzás miatt.

De kétségtelen, hogy azzal, hogy ott hagyták Ramseyt, nektek nagy szolgálatot tettek 😊
Wyatt
csak számold ramsey mellé, hogy ott a 2. körben is top5 prospectet húzott a jax

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézd meg a Dnket Lattimore-ral és nélküle. Teljesen màs. Nem akarom eldönteni a vitàt, mert szerintem csapatfüggő, hogy melyik kulcsjàtékos, milyen hatàst generàl a csapatra.Fattyu
Ahány ember, annyi megközelítés. Számomra pl. ebben már az NFL-nek a biznisz oldala is fontos szerephez jut. A QB-t vegyük ki, róluk mindenki hasonlóan gondolkodik. Nézzük csak a többi posztot.

Az 1/5-és fölötte draftolt játékosok (hangsúlyozottan csak a top5-ről beszélek) nem olcsók. Ramsey, Fournette, Zeke évi 6 milliót keresnek. Fournette a rookie pénzével helyből az ötödik legmagasabb fizetésű running back lett a ligában a ledraftolása után. Zeke a kilencedik. Ha valaki egy ILB-t draftol a top5-ben, akkor azzal a 6 millióval a rookie ILB-je a hetedik v. nyolcadik legjobban fizetett belső LB lesz a ligában. (Ha a 4-3-as OLB-ket is ideveszem, akkor is top 15.) Ezzel szemben Ramsey éppen csak belecsúszik a top harmincba.

A RB, ILB, (guard?, safety?) posztokon az ilyen magasan húzott játékos gyakorlatilag azt jelenti, hogy cap szempontból elveszíted őt, mint rookie-t. Lényegében draftoltál egy 22 éves veteránt.

Pénzügyi szempontból további kockázatok ill hátrányok is vannak. Ha a draftolt RB, ILB (,guard) csak simán egy jó kezdő játékos lesz, akkor anyagilag veszítettél rajta, mert egy 26 éves veteránt olcsóbban tudtál volna igazolni, akinek még betanulási ideje se lett volna. Ráadásul a top picked is megmaradt volna. Ezeken a posztokon MUSZÁJ Kuechly-t, AP-t, Bell-t húzni, hogy megérje. De anyagilag még akkor is csak 3-4-5-6 milliót nyertél a rookie contracttal a veterán pénzükhöz képest.

Ha viszont húzol egy 4-3 DE-t, vagy 3-4 OLB-t (vagy WR-t, CB-t), akkor ha egy átlagosan jó kezdő lesz belőle, akkor is elkér veteránként 7-10 millát. Még ebben az esetben sem veszítettél, hanem nyertél pár millát vele. De ha Von Miller lesz belőle, akkor viszont akár 12-15 milliónyival is jobban járhatsz azzal, hogy húztad őt, és nem free agentként igazoltad.

A szűk krémben - top5 - aki jól húz, tíz millióval is jobban járhat anyagilag annál, aki szintén jól húz, de anyagilag kevésbé fontos posztra. Ez azért nem kevés pénz, még ma sem. Igenis megfontolandó, hogy ha van X dollárom és top5 pickem, akkor melyik posztra igazoljak inkább veteránt és melyik posztra húzzak.

A rookie fizetések elég gyorsan leesnek, úgyhogy ez tényleg csak a top néhány pickre igaz. Már top10 környékén is más a helyzet, Pl. Gurley már csak 3 és fél milliót keres, amivel éppen becsúszik a harmicba. Az első kör második felében meg már annyira kilaposodik a görbe, hogy pénzügyi szempontból szinte nem is lesz jelentősége, hogy első vagy második körben lett-e húzva az adott posztra a játékos.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Milyen rosszul is járt a Cowboys 😊
Wyatt
Azért egy RB szavatossága gyorsabban lejár, mint egy CB-é. Mellesleg a CB azért fontosabb poszt napjaink NFL-jében, mint az RB...


Zeke > Ramsey.

"Nincs mit." -- Jerry bácsi
gyeek
Minimum egyenlőségjel van a 2 ember közt.
iktriad
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...
gyeek
Kizàrólag a 2. bekezdése reagàlva:
Nézd meg a Dnket Lattimore-ral és nélküle. Teljesen màs. Nem akarom eldönteni a vitàt, mert szerintem csapatfüggő, hogy melyik kulcsjàtékos, milyen hatàst generàl a csapatra.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...
gyeek
Részben igazad van, egy játékos impactja nagyban függ a csapattól is ahová draftolták, nem csak a draft picktől. Ugyanakkor a semmin kaptad föl a vizet. A Dallasnak Ramsey ugyanannyira indokolható választása lehetett volna, mint Zeke. Mi abban a baj, ha Ik örül, mint a kisgyerek, hogy nem így történt? Nektek Zeke jött be, a Jagsnek Ramsey jött be nagyon. Még jó, hogy örül. (Fournette-nek már nem biztos hogy annyira, látva pl. Deshaun Watsont.)

Egyébként nem tisztem megvédeni Ikriad-ot, de azért álljon már meg a nászmenet. Ő sohasem sértegetett senkit itt a fórumon. Soha. És tudom, hogy soha meg se fordulna ilyen a fejében. Sok év után örül, mint a kisgyerek, hogy jó a csapata. És ezért örömében túl tolja? Hát istenem. Ez aztán a főbenjáró bűn. A szemembn sokkal szomorúbb, hogy erre nem egy jóvan haver, vagy egy félmosoly a válasz, hanem ilyen "oké, megtanultad jól rúgni a bőrt, de tudd hol a határ, cigánygyerek" stílusú nagyképű, pökhendi "tudd a helyed" reakció jön. 😕 Mérték és méltóság. Ja...
peterk2005
Szívemből szóltál, már ami a Fournette Watson dolgot (is) illeti,
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Nem élcelődök, csak megköszöntem neki. 😊 És Ramsey hatását ne becsüld alul. Egy csapatnak baromi rosszat tud tenni, ha az 1. számú passz elkapó opciót nem tudod használni, mert kvázi nem lehet felé dobni. Már pedig ő erre képes (Bouye meg a 2.-at veszi le) 😉
A mértékkel vagy épp méltósággal kezelésre meg annyit, nem én veszem a lelkemre a legapróbb kritikát/zrikát. 😉
iktriad
Szóval nem élcelődsz, csak köszönsz. És ez egy apró kritika ill. zrika is egyben. Értem. Nem vettem én magamra semmit, csak segítek neked észrevenni a logikai inkonzisztenciád. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...
gyeek
Részben igazad van, egy játékos impactja nagyban függ a csapattól is ahová draftolták, nem csak a draft picktől. Ugyanakkor a semmin kaptad föl a vizet. A Dallasnak Ramsey ugyanannyira indokolható választása lehetett volna, mint Zeke. Mi abban a baj, ha Ik örül, mint a kisgyerek, hogy nem így történt? Nektek Zeke jött be, a Jagsnek Ramsey jött be nagyon. Még jó, hogy örül. (Fournette-nek már nem biztos hogy annyira, látva pl. Deshaun Watsont.)

Egyébként nem tisztem megvédeni Ikriad-ot, de azért álljon már meg a nászmenet. Ő sohasem sértegetett senkit itt a fórumon. Soha. És tudom, hogy soha meg se fordulna ilyen a fejében. Sok év után örül, mint a kisgyerek, hogy jó a csapata. És ezért örömében túl tolja? Hát istenem. Ez aztán a főbenjáró bűn. A szemembn sokkal szomorúbb, hogy erre nem egy jóvan haver, vagy egy félmosoly a válasz, hanem ilyen "oké, megtanultad jól rúgni a bőrt, de tudd hol a határ, cigánygyerek" stílusú nagyképű, pökhendi "tudd a helyed" reakció jön. 😕 Mérték és méltóság. Ja...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...
gyeek
Nem élcelődök, csak megköszöntem neki. 😊 És Ramsey hatását ne becsüld alul. Egy csapatnak baromi rosszat tud tenni, ha az 1. számú passz elkapó opciót nem tudod használni, mert kvázi nem lehet felé dobni. Már pedig ő erre képes (Bouye meg a 2.-at veszi le) 😉
A mértékkel vagy épp méltósággal kezelésre meg annyit, nem én veszem a lelkemre a legapróbb kritikát/zrikát. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Milyen rosszul is járt a Cowboys 😊
Wyatt
Azért egy RB szavatossága gyorsabban lejár, mint egy CB-é. Mellesleg a CB azért fontosabb poszt napjaink NFL-jében, mint az RB...


Zeke > Ramsey.

"Nincs mit." -- Jerry bácsi
gyeek
Minimum egyenlőségjel van a 2 ember közt.
iktriad
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az sem lett volna egy rossz opció. Mondjuk ennyi top pickből már illett is eltalálni néhányat 😀
Wyatt
2012 óta 1,5/6 az arány Top 5-ös pickjeinket illetően. És azt a felet kb 3-an adják ki...
Justin "Füves Alkesz" Blackmon - (pályán kívüli ügyek miatt) bust
Luke Joeckel - bust
Blake Bortles - mint QB bust, mint RB hit 😊
Dante Fowler - eh
Jalen Ramsey - Jackpot
Leonard Fournette - TBD
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az sem lett volna egy rossz opció. Mondjuk ennyi top pickből már illett is eltalálni néhányat 😀