NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
All or nothing elérhető már vhol?
braxa88
 www.amazon.co.uk/Official-Trailer/dp/B07B9RZ9G7/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1525370276&sr=8-2&keywords=all+or+nothing

prime-on az első 30 nap ingyenes, addig bőven meg lehet nézni a 8 részt meg sok mást is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
All or nothing elérhető már vhol?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Mondjuk fejbol Justin Smith, Cameron Jordan, Calais Campbell, Kyle Williams, a Jets huzos parosa, stb., akik nem voltak azert az emlitett szurke eminenciasok. Ellenben Watt egy kulon szintre emelte a posztot, mint one man army, az teny.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
csak kicsit árnyalni szerettem volna ezt "az egész NFL-re kiható trendet eredményezett" hatást, Wattnál valahogy ezt nem látom
ZERO_L
gabo nagyjából megfogalmazta, de akkor megpróbálom én is..

Amíg nem jött Watt, addig igazából a 3-4 DE-től a futás ölésén / két ember lefoglalásán kívül semmit nem vártak el.. kerestek egy tweenert vagy egy olyan pufifánkot, aki vagy túl magas és vagy túl pici volt nózinak. 😊

(most főleg 90/00-s évekről beszélek, mondjuk poszt Bruce Smith-éra)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
igen, biztos véletlen, hogy pont ellenünk nullázik folyamatosan 😊

nem a HoF státuszát akarom kétségbe vonni, (de ha találsz olyan statot ami szerint Brady-t lenullázza folyamatosan egy HC, akkor azt szívesen olvasnám) csak kicsit árnyalni szerettem volna ezt "az egész NFL-re kiható trendet eredményezett" hatást, Wattnál valahogy ezt nem látom

ettől még korszakos játékos így nyilván be fog kerülni
ZERO_L
Ellenünk 0-2 amióta Rivera a HC. De lényegtelen, mert egy csapatjátékról beszélünk, ahol 53 ember van rosteren, meccsnapon ebből beöltözik 45 és érdemben pályára lép közel 40.

És itt most egy 3-4-es DE-ről beszélünk, olyan posztról, ahonnan Watt előtt kb csak szürke eminenciások jöttek, ő meg év védője lett, olyan szinten dominálja a LoS-t, hogy egymaga jelentette kb a Texans védelmét éveken keresztül. Keress rajta kívül 3-4-es endet több szezonnal 10 sack felett. Ő csinált két 20 felettit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 345 — situational football
igen, biztos véletlen, hogy pont ellenünk nullázik folyamatosan 😊

nem a HoF státuszát akarom kétségbe vonni, (de ha találsz olyan statot ami szerint Brady-t lenullázza folyamatosan egy HC, akkor azt szívesen olvasnám) csak kicsit árnyalni szerettem volna ezt "az egész NFL-re kiható trendet eredményezett" hatást, Wattnál valahogy ezt nem látom

ettől még korszakos játékos így nyilván be fog kerülni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Akkor Bradyről is kirakok négy szar meccset, és ő se HoF?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 345 — situational football
Most lehet hogy nem értem/nem süt az irónia... de van kb 8-10 ember az NFL történetében, i) aki mondjuk 4-5 szezon alatt HoF karriert csinált és ii) olyan szinten volt domináns egy adott poszton, hogy az ellenfélcsapat támadó/védőjátékát olyan szinten megváltoztatni ellene, hogy az aztán az egész NFL-re kiható trendet eredményezett...

Nem sok ilyen ember ugrik be... de szerintem LT és Watt is köztük van.
Igor
vagy csak ennyire sok a szar/alaklamtlan edző az NFL-ben 😉



UI.: degec-ről származom 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most lehet hogy nem értem/nem süt az irónia... de van kb 8-10 ember az NFL történetében, i) aki mondjuk 4-5 szezon alatt HoF karriert csinált és ii) olyan szinten volt domináns egy adott poszton, hogy az ellenfélcsapat támadó/védőjátékát olyan szinten megváltoztatni ellene, hogy az aztán az egész NFL-re kiható trendet eredményezett...

Nem sok ilyen ember ugrik be... de szerintem LT és Watt is köztük van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
valami rémlik, mikor
mekkora vicc volt már, mikor egy pár éve "még komoly
JJ Watt-ok" olyan nagy királyokhoz, mint LT56 hasonlítgatták magukat... Volt itt pár szagértő, aki még meg is magyarázta, hogy miért nagyobb ász 4-5 idény után e derék ember... úgy hogy semmit soha nem nyert, és nem is fog vlsz...😕
(óriás respect JJW iránt, nem ez a téma, csak más kávéház...)
ozibozi
Taylor pass rusher OLB volt, Watt meg 3-4 DE. És két 20.5 sackes szezonja volt első 4 évében. LT-nek össz vissz 1. Ettől még persze (sajnos, még Colts fanként is) Wattnak nem néz ki olyan karrier mint LT-nek, sérülések miatt illetve SB-re sincs túl sok esélye (Watsonnal talán).
Borbinho
de amúgy mindenben csak a legnagyobbakhoz lehet hasonlítani ezt a derék embert, sőt.
de én csak szagértő vagyok.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
valami rémlik, mikor
mekkora vicc volt már, mikor egy pár éve "még komoly
JJ Watt-ok" olyan nagy királyokhoz, mint LT56 hasonlítgatták magukat... Volt itt pár szagértő, aki még meg is magyarázta, hogy miért nagyobb ász 4-5 idény után e derék ember... úgy hogy semmit soha nem nyert, és nem is fog vlsz...😕
(óriás respect JJW iránt, nem ez a téma, csak más kávéház...)
ozibozi
Taylor pass rusher OLB volt, Watt meg 3-4 DE. És két 20.5 sackes szezonja volt első 4 évében. LT-nek össz vissz 1. Ettől még persze (sajnos, még Colts fanként is) Wattnak nem néz ki olyan karrier mint LT-nek, sérülések miatt illetve SB-re sincs túl sok esélye (Watsonnal talán).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 409
valami rémlik, mikor
mekkora vicc volt már, mikor egy pár éve "még komoly
JJ Watt-ok" olyan nagy királyokhoz, mint LT56 hasonlítgatták magukat... Volt itt pár szagértő, aki még meg is magyarázta, hogy miért nagyobb ász 4-5 idény után e derék ember... úgy hogy semmit soha nem nyert, és nem is fog vlsz...😕
(óriás respect JJW iránt, nem ez a téma, csak más kávéház...)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
J.J Watt nyolvan valamelyik helye milyen már? Ha azt nézem amit az asztalra tett, akkor lazán top10, de inkább top5. De ha azt nézem, hogy tavaly mit csinált, nincs keresnivalója semmilyen top listán.
peterk2005
Ez a 2018-as várakozások listája. Valaki úgy állt hozzá, hogy JJ Watt amit letett az asztalra az alapján simán top 5 lesz idén, más meg úgy, hogy a tavalyi alapján idén sem lesz sehol legfeljebb IR-en ezért listára se tette. egy jött ki a nyolcvanvalamelyik.

Ugyanez Gerappa. Elvileg nem arról van szó, hogy tavaly top 90 volt, hanem a várakozások alapján idén az lesz. Ez vagy bejön vagy nem, olyan szempontból nem mega lol, hogy még veretlen a csávó. Amúgy annak idején egy bizonyos Tim Tebow is bekerült a listára egy sikeresnek mondható fél szezon után.

Egyébként NFL játékosok állítják össze a listát, kb azt tudod mérni vele, hogy éppen ki mennyire népszerű a többi játékos szemében. Olyan mint a Pro Bowl, csak legalább játszani nem fognak egyet ennek eredményeképpen.
Black_Adder
Az a durva, hogy ez a téma mindig előjön, de legalább addig is van mit beszélni a szurkolóknak 😊

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
J.J Watt nyolvan valamelyik helye milyen már? Ha azt nézem amit az asztalra tett, akkor lazán top10, de inkább top5. De ha azt nézem, hogy tavaly mit csinált, nincs keresnivalója semmilyen top listán.
peterk2005
Ez a 2018-as várakozások listája. Valaki úgy állt hozzá, hogy JJ Watt amit letett az asztalra az alapján simán top 5 lesz idén, más meg úgy, hogy a tavalyi alapján idén sem lesz sehol legfeljebb IR-en ezért listára se tette. egy jött ki a nyolcvanvalamelyik.

Ugyanez Gerappa. Elvileg nem arról van szó, hogy tavaly top 90 volt, hanem a várakozások alapján idén az lesz. Ez vagy bejön vagy nem, olyan szempontból nem mega lol, hogy még veretlen a csávó. Amúgy annak idején egy bizonyos Tim Tebow is bekerült a listára egy sikeresnek mondható fél szezon után.

Egyébként NFL játékosok állítják össze a listát, kb azt tudod mérni vele, hogy éppen ki mennyire népszerű a többi játékos szemében. Olyan mint a Pro Bowl, csak legalább játszani nem fognak egyet ennek eredményeképpen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
 t.co/nRctss3fZZ

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
J.J Watt nyolvan valamelyik helye milyen már? Ha azt nézem amit az asztalra tett, akkor lazán top10, de inkább top5. De ha azt nézem, hogy tavaly mit csinált, nincs keresnivalója semmilyen top listán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Az idei top100ról máris kiderült, idén is egy hülyeség 😀 Még csak 81-100 között járunk, de Gerappa 90. helye megalol...vagy mi.
Chargers LT
Collinsnál is találtak több mint 90 jobb játékost
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az idei top100ról máris kiderült, idén is egy hülyeség 😀 Még csak 81-100 között járunk, de Gerappa 90. helye megalol...vagy mi.
Chargers LT
Jaja, elképesztően alacsonyan van, de jövőre bekerül majd a top 10-be 😊

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Az idei top100ról máris kiderült, idén is egy hülyeség 😀 Még csak 81-100 között járunk, de Gerappa 90. helye megalol...vagy mi.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
2018-as szezon szimulátor

 playoffpredictors.com/Football/NFL
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
A Sport Tv mai sorsolásos cikkéből:
"Londonban október 14-én Oakland Raiders–Seattle Seahawks, egy héttel később San Diego Chargers–Tennessee Titans, újabb egy hétre rá pedig Jacksonville Jaguars–Philadelphia Eagles mérkőzés lesz látható."

Voltam a szakmában, könyörgök, én szeretnék ott dolgozni és megírni az ilyeneket 😀
Chargers LT
Többször el kellett olvasnom, mire rájöttem, hogy hol a hiba
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 409
minden idők 32 legjobb választása...
😊
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000927847/Ranking-the-BEST-draft-pick-at-every-slot-from-Nos-1-to-32
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
A Sport Tv mai sorsolásos cikkéből:
"Londonban október 14-én Oakland Raiders–Seattle Seahawks, egy héttel később San Diego Chargers–Tennessee Titans, újabb egy hétre rá pedig Jacksonville Jaguars–Philadelphia Eagles mérkőzés lesz látható."

Voltam a szakmában, könyörgök, én szeretnék ott dolgozni és megírni az ilyeneket 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Csütörtök éjjel lesz kihírdetve az idei alapszakasz menetrend.
iktriad
Tegnap óta ezt várom, nálam már péntek van de még sehol semmi 😀
peach
Még pont 1 óra és kiderül minden. (Annyit tudok, hogy a Jags 10 év után SNF-et játszik majd a 11. héten a Steelers ellen. Velük meccseltünk az utolsó SNF alapszakasz meccsükön is 2008-ban. Csak az eredmény legyen most más).
iktriad
No para.
A Steelers majd megint vérbealázza a védelmünket.
És megint nyerünk. 😉

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csütörtök éjjel lesz kihírdetve az idei alapszakasz menetrend.
iktriad
Tegnap óta ezt várom, nálam már péntek van de még sehol semmi 😀
peach
Még pont 1 óra és kiderül minden. (Annyit tudok, hogy a Jags 10 év után SNF-et játszik majd a 11. héten a Steelers ellen. Velük meccseltünk az utolsó SNF alapszakasz meccsükön is 2008-ban. Csak az eredmény legyen most más).