NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sajnálom hogy el kell felejtenem az egyetlen olyan magyar fórumot amit nagyon régóta naponta látogatok. Nem lenne rossz dolog ez az egyesülés csak kb olyan ez mintha most azt kérnétek tőlem hogy regisztráljak az nso-ra és majd a sok faszkalap között meglátom a fényt 😕 elveszik az egyetlen hely ahol értelmes keretek között lehetett erről a sportról (is!) többségében intelligens emberekkel beszélgetni illetve ténylegesen vitatkozni. Kár érte, kiváló ügynök volt...

Gondolom ezt megvitattátok már rég egymással de nem volt lehetőség egy teljesen új site indítására? mert én speciel lehet hogy belelolvasok majd a FK fórumába, de annyi ott az idióta hogy maradásra nem sok esélyt látok.
davemayer
mivel ott eddig nem volt fórum, csak kommentszekció, így simán lehet, hogy a userek 90%-a bowl.hu-s lesz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Sajnálom hogy el kell felejtenem az egyetlen olyan magyar fórumot amit nagyon régóta naponta látogatok. Nem lenne rossz dolog ez az egyesülés csak kb olyan ez mintha most azt kérnétek tőlem hogy regisztráljak az nso-ra és majd a sok faszkalap között meglátom a fényt 😕 elveszik az egyetlen hely ahol értelmes keretek között lehetett erről a sportról (is!) többségében intelligens emberekkel beszélgetni illetve ténylegesen vitatkozni. Kár érte, kiváló ügynök volt...

Gondolom ezt megvitattátok már rég egymással de nem volt lehetőség egy teljesen új site indítására? mert én speciel lehet hogy belelolvasok majd a FK fórumába, de annyi ott az idióta hogy maradásra nem sok esélyt látok.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
A pats.hu-val ugyanezt eljátszotta
r.baggio
Nem a látogatottság a cél?
Matthew99
De, csak nekünk nem szólt mikor kitalálta, hogy kizárólag akkor fejleszt, ha elérjük azt a látogatottságot, amire ő gondolt, mikor vektor kezéből kijátszotta az oldalt
r.baggio
Majd most figyelheti a látogatottsági számokat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
A pats.hu-val ugyanezt eljátszotta
r.baggio
Nem a látogatottság a cél?
Matthew99
De, csak nekünk nem szólt mikor kitalálta, hogy kizárólag akkor fejleszt, ha elérjük azt a látogatottságot, amire ő gondolt, mikor vektor kezéből kijátszotta az oldalt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
A pats.hu-val ugyanezt eljátszotta
r.baggio
Nem a látogatottság a cél?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.
dande
 bowl.hu/bucsu
mustaine
valamiért "nem található" a cikk...legalább is a netem szerint 😊
Chargers LT
Az oldal tulaja, aki eddig szart az oldalra most éppen ráért és törölte.
Nekem az a nem titkolt véleményem, hogy fogja meg az oldalát és jó szárazon dugja fel magának. Ha lehet többször.
Bazzani
elképesztően undorítóan nagy faszkalap lehet a csávó
braxa88
A pats.hu-val ugyanezt eljátszotta
r.baggio
Sobri példaképe lehetne 😀

Perception is reality.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.
dande
 bowl.hu/bucsu
mustaine
valamiért "nem található" a cikk...legalább is a netem szerint 😊
Chargers LT
Az oldal tulaja, aki eddig szart az oldalra most éppen ráért és törölte.
Nekem az a nem titkolt véleményem, hogy fogja meg az oldalát és jó szárazon dugja fel magának. Ha lehet többször.
Bazzani
elképesztően undorítóan nagy faszkalap lehet a csávó
braxa88
A pats.hu-val ugyanezt eljátszotta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.
dande
 bowl.hu/bucsu
mustaine
valamiért "nem található" a cikk...legalább is a netem szerint 😊
Chargers LT
Az oldal tulaja, aki eddig szart az oldalra most éppen ráért és törölte.
Nekem az a nem titkolt véleményem, hogy fogja meg az oldalát és jó szárazon dugja fel magának. Ha lehet többször.
Bazzani
elképesztően undorítóan nagy faszkalap lehet a csávó
braxa88
És akkor most lehet szépen berakosgatni a feketedő reklámokat oldalra, középre, alulra. Mert SENKI nem fogja őket nézni. Köszönöm annak aki miatt itt kell hagyni ezt az oldalt, ami több mint 10 éve mindennapjaim része. De nem szabadultok meg tőlem 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.
dande
 bowl.hu/bucsu
mustaine
valamiért "nem található" a cikk...legalább is a netem szerint 😊
Chargers LT
Az oldal tulaja, aki eddig szart az oldalra most éppen ráért és törölte.
Nekem az a nem titkolt véleményem, hogy fogja meg az oldalát és jó szárazon dugja fel magának. Ha lehet többször.
Bazzani
elképesztően undorítóan nagy faszkalap lehet a csávó
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.
dande
 bowl.hu/bucsu
mustaine
valamiért "nem található" a cikk...legalább is a netem szerint 😊
Chargers LT
Az oldal tulaja, aki eddig szart az oldalra most éppen ráért és törölte.
Nekem az a nem titkolt véleményem, hogy fogja meg az oldalát és jó szárazon dugja fel magának. Ha lehet többször.

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Kedves olvasók, kedves fórumozók!

Az oldal közel 14 éves fennállása során mindig is egy cél lebegett a szemünk előtt, „Magyarország elsőszámú amerikai futball oldalát” létrehozni Veletek, mert a Bowl.hu igazi erejét Ti adjátok, a fórum, ahol olyan online/offline közösség alakult ki, ami egyedülálló a magyar weboldalakon. A szakmailag hiteles munkához, a kényelmes fórumozáshoz elengedhetetlen egy biztos, megbízható háttér, valamint egy minél több igényt kielégítő weboldal, amikkel kapcsolatban sajnos folyamatosan akadályokba ütköztünk. Időt, pénzt, energiát nem spórolva terveztük a fejlesztéseket, azonban a tulajdonosi/fejlesztői háttér egyre kevésbé volt ebben partnert, idén tavaszra pedig már eljutottunk arra a pontra, hogy elég volt az ígérgetésekből, ebben a formában nem látjuk a folytatás értelmét.

A Fűzővel kifelé! csapatában látjuk a megoldást, ahol szerencsére rendkívül korrekt és megbízható partnerekre leltünk, így a bowl.hu szerkesztősége a fórumokat hamarosan lezárva ezentúl a FK! égisze alatt folytatja eme csodás sportág népszerűsítést. Arra kérnénk titeket, hogy Ti is tartsatok velünk ezen az új úton, alakítsunk ki egy másik név alatt egy ilyen nagyszerű közösséget, „formáljuk át” a Fűzővel kifelét a Ti igényeiteknek is megfelelően.

Köszönettel,

a bowl.hu szerkesztősége"


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.
dande
 bowl.hu/bucsu
mustaine
valamiért "nem található" a cikk...legalább is a netem szerint 😊
Chargers LT
Jah nekem sem 😕

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.
dande
 bowl.hu/bucsu
mustaine
valamiért "nem található" a cikk...legalább is a netem szerint 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézzetek spam mappát is 😊
tenorx
Nekem ott sem volt és ahogy olvasom másoknak sem.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nézzetek spam mappát is 😊
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újra kell regisztrálni?
apeszos
hát ha nincs wordpressed, akkor igen.

82-94 másodpercnél nem tart tovább.
shawnka
Nem tartana tovább ha rendesen működne. Én már feladtam ,hogy tudjak oda regisztrálni.
Sixo
Kérj baggio-tól manuálisan jelszót.
Nekem is megoldotta.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 748 — LIGHTS OUT!
Újra kell regisztrálni?
apeszos
hát ha nincs wordpressed, akkor igen.

82-94 másodpercnél nem tart tovább.
shawnka
Nem tartana tovább ha rendesen működne. Én már feladtam ,hogy tudjak oda regisztrálni.

több mint 5 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Újra kell regisztrálni?
apeszos
hát ha nincs wordpressed, akkor igen.

82-94 másodpercnél nem tart tovább.
shawnka
Ennek mi köze a wordpresshez? Tudom, hogy az FK WP alapú.... na jó, mindegy. Mert csak gyanítom, hogy ennek a fórumnak / oldalnak az adatbázisa mysql alapú. azt be lehetne importálni. De igaz, nekik egyszerűbb ha újra regelnek a juzerek...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Újra kell regisztrálni?
apeszos
hát ha nincs wordpressed, akkor igen.

82-94 másodpercnél nem tart tovább.
több mint 5 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Újra kell regisztrálni?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Amelyik csapatnak utoljára zárják le a topikját, az nyeri a következő SB-t.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
azért remélem megyünk át sokan, baszó ez a közösség, kár lenne érte.

csak jöjjenek a fantasy ligák, meg a GM játék is, túl sok idő van benne.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hát akkor, helló srácok! Öröm vót ez a 3 év 😕

több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.
dande
 bowl.hu/bucsu

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor eljön a búcsú ideje???? Mikor, hogyan, ideje lenne ezzel kapcsolatban most már hivatalos infót eesetleg itt is kirakni.

Hüp, hüp hüp.