NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Volt már mikor Soldi a fejeden ugrált? Éveken keresztül, na utsó cseppnek pont elég egy deflated gate.
sutianap
Meh
Soldit uszkve 20 éve ismerem, ugraltunk egymás fején eleget. Aki emiatt lelép ott komoly gondok vannak, szerencsére ma már vannak erre specializálódott orvosok.
gabokocka
Ennek örülök, ettől függetlenül én is kaptam tőle nyomdafestéket nem tűrő PM-eket annó, amikor mást mertem gondolni, mint ő.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és olyanokat sikerült elüldözni a durvasággal, mint Robilumma.
sutianap
Hogy micsi? 😀 😀 😀 😀 😀
Wyatt
Brady volt a geci, én tudtam akkor is.
gabokocka
Volt már mikor Soldi a fejeden ugrált? Éveken keresztül, na utsó cseppnek pont elég egy deflated gate.
sutianap
Persze, és ezért írt egy oldalt tele tömény okádással és vágta be a hisztit és takarodott el, hogy a csaló geci pats győzelme után ő nem hajlandó amerikai futballt nézni

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Volt már mikor Soldi a fejeden ugrált? Éveken keresztül, na utsó cseppnek pont elég egy deflated gate.
sutianap
Meh
Soldit uszkve 20 éve ismerem, ugraltunk egymás fején eleget. Aki emiatt lelép ott komoly gondok vannak, szerencsére ma már vannak erre specializálódott orvosok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
és olyanokat sikerült elüldözni a durvasággal, mint Robilumma.
sutianap
Hogy micsi? 😀 😀 😀 😀 😀
Wyatt
Brady volt a geci, én tudtam akkor is.
gabokocka
Volt már mikor Soldi a fejeden ugrált? Éveken keresztül, na utsó cseppnek pont elég egy deflated gate.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
és olyanokat sikerült elüldözni a durvasággal, mint Robilumma.
sutianap
Hogy micsi? 😀 😀 😀 😀 😀
Wyatt
Brady volt a geci, én tudtam akkor is.
gabokocka
Ja világos, szegény pici NFL 😕
Wyatt
Rosszul látod, szegény mi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és olyanokat sikerült elüldözni a durvasággal, mint Robilumma.
sutianap
Hogy micsi? 😀 😀 😀 😀 😀
Wyatt
Brady volt a geci, én tudtam akkor is.
gabokocka
Ja világos, szegény pici NFL 😕

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
és olyanokat sikerült elüldözni a durvasággal, mint Robilumma.
sutianap
Hogy micsi? 😀 😀 😀 😀 😀
Wyatt
Brady volt a geci, én tudtam akkor is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
de ha valaki előáll egy másik ötlettel a helyzet megoldásával/javításával kapcsolatban azt miért kell egyből ellenségnek tekinteni?
Farky
ki tekinti ellenségnek? inkább csak zavaró, hogy azt a harmadik fórumot úgy állítják be, mintha fény lenne az éjszakában, de azért attól se kell ám hanyatt esni, és mindenképp más lesz, mint ez
r.baggio
Mert az FK-s fórum nem így van beállítva? 😊 Én kívánom, hogy így legyen, mert nem akarom, hogy ez a közösség platform nélkül maradjon.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
és olyanokat sikerült elüldözni a durvasággal, mint Robilumma.
sutianap
Hogy micsi? 😀 😀 😀 😀 😀
Wyatt
szurkolásoddal elősegítetted a Pats SB-győzelmét, ami után már nem lehetett maradása!

de ha valaki előáll egy másik ötlettel a helyzet megoldásával/javításával kapcsolatban azt miért kell egyből ellenségnek tekinteni?
Farky
ki tekinti ellenségnek? inkább csak zavaró, hogy azt a harmadik fórumot úgy állítják be, mintha fény lenne az éjszakában, de azért attól se kell ám hanyatt esni, és mindenképp más lesz, mint ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Nem akartam hozzászólni a témához, mert nem látok/láttam bele a dolgok hátterébe, de egy valami nagyon b@ssza a szememet. Mindenki úgy viszonyul a témához, mint ha törvényileg lenne megtiltva, hogy egy ember több fórumra is regeljen, ne adj isten fórumozzon is több helyen EGYSZERRE!!! Miért ne kínálhatnál alternatívát, hogy aztán a közösség döntsön? Nekem nincs semmi bajom sem az FK sem a Bowl részéről senkivel sem, és még a fúzió is logikusnak tűnik, de ha valaki előáll egy másik ötlettel a helyzet megoldásával/javításával kapcsolatban azt miért kell egyből ellenségnek tekinteni?
Farky
Te is tudod, hogy ez nem erről szól, amivel nincs is baj, minden szentnek maga felé hajlik a keze.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
ha ma április 8-a lenne, akkor én biztosan Sobri LMP-jére szavaznék!
shawnka
Ez nem LMP.
Ez maga az Egyesült Magyar Nemzeti Jobb- és Baloldali Középnéppárt. 😉

több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Nem akartam hozzászólni a témához, mert nem látok/láttam bele a dolgok hátterébe, de egy valami nagyon b@ssza a szememet. Mindenki úgy viszonyul a témához, mint ha törvényileg lenne megtiltva, hogy egy ember több fórumra is regeljen, ne adj isten fórumozzon is több helyen EGYSZERRE!!! Miért ne kínálhatnál alternatívát, hogy aztán a közösség döntsön? Nekem nincs semmi bajom sem az FK sem a Bowl részéről senkivel sem, és még a fúzió is logikusnak tűnik, de ha valaki előáll egy másik ötlettel a helyzet megoldásával/javításával kapcsolatban azt miért kell egyből ellenségnek tekinteni?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ha ma április 8-a lenne, akkor én biztosan Sobri LMP-jére szavaznék!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és olyanokat sikerült elüldözni a durvasággal, mint Robilumma.
sutianap
Hogy micsi? 😀 😀 😀 😀 😀

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
r.baggio
valentinx
És hogy jó moderátorként konkrét megoldási tervvel is előálljak:

Szerintem baggio megmutatta, hogy el tudja innen rántani a fórumozók 80 százalékát, akár FK!-ra, akár oda, ahova pottyan, ha rázzák a fát.
Teljesen igaza van, a kertet gondozni kell, az értékekkel foglalkozni.
valentinx is megmutatta, hogy ha számára is fontos, akkor tud reagálni pikk-pakk.

Most kéne leülni, értékelni mindkét fél lehetőségeit, erejét, és egy kompromisszumos döntésre jutni, mely szerint marad szépen ez a fórum és kialakul mögé egy korrekt support.
És a közösségi finanszírozást is át lehetne beszélni, ahol a bevételekből a "szerkesztőség" és az "üzemeltetés" is egyaránt részesedik.
Most lehet demonstrálni, hogy nem mindenki Orbán meg Gyurcsány kicsiben, hanem van lehetőség a normális ügymenetre, legalább ezen a szinten.
És ami a legfontosabb, az önérzetet meg hagyni a picsába!, azzal csak a baj van örökké.
Hiszen a legfontosabb egy mindenki számára kellemes megoldás, nem ennek a közösségnek a szétszakadása.
Arról nem is beszélve, ha pusztán racionálisan nézzük, mindkettőtöknek közös az érdeke, és kialakítható egy win-win helyzet. Ahogy elbénázva egy lose-lose is simán kijöhet belőle.

| És az FK fórum tényleg egy fos:
2 napja nem lelem, hogy hol látom, ha idéznek, se a jól megérdemelt lájkjaimat, se azt, ki hova írt, mikor, melyik az utolsó hsz. és még sorolhatnám.
És gondolom nem azért nem látom, mert béna vagyok, hanem ilyen opciók nincsenek is.
Lehet mondani, hogy "jó fórum az, kielégítő", ha én nem így érzem.
És az se lenne baj, ha csak simán szar lenne.
Ez is szar volt 15 éve.
De az nagyon szar.
|

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Bowl helyett lesz az az új
Chargers LT
ha engem kérdezel, már van új:  fuzovelkifele.com/forum/ -
r.baggio
Ok, nem tudom, mik voltak a háttérben pontosan, akár a first downnal kapcsolatban is, bár azt tudom, hogy ott volt szaki, aki tud(ott) segíteni faja fórum motorban, ami a bowloshoz hasonló, és már teszt alatt van.
Ahogy Dani is írta:
"Ennek kapcsán egyébként írtunk az új fórum kezdeményezésnek is - akik technikailag nagyon jó dolgokat ígérnek -, hogy ha nekik is az az elsődleges céljuk, mint nekünk, akkor ezt össze lehetne hozni egy tető alá. Mi nem szeretnénk, ha elaprózódna ez a fórumközösség (és most nagyon sajnálom, hogy épp ez kezdődött el, ami ugyebár homlokegyenest az ellentettje a mi célunknak), szeretnénk egyben tartani azt, mert nagy érték. "

És az utóbbi a lényeg szerintem mindenki számára, akárhol és akármit is csinál, hogyne széledjünk szét. Nekem biztosan. A hely, weboldal kb. mindegy. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Bowl helyett lesz az az új
Chargers LT
ha engem kérdezel, már van új:  fuzovelkifele.com/forum/ - az én részemről és a holtszezonban ennek is elegendőnek kell lennie, én mobilon se látom a hiányosságokat, és mint olyan, aki több fórumos költözést átélt már mondom, hogy ezt is idővel simán meg lehet szokni, de az új felületnél ez sokaknak mindig nehezen megy az első pár hétben

közben persze próbálunk kifejleszteni egy jóval okosabb fórumot, de már a vb előtt jelezni akartuk, hogy a részünkről - vagyis főleg a részemről, aki az elmúlt években nagyjából egy személyben az oldal koordinátora voltam (eredménykövetők megnyitása, twitter és statikus oldalak gondozása, stb.) - a jelenlegi állapot tarthatatlan, miszerint egy olyan tulaj alá dolgozzak, aki magasról szarik az egészre, miközben úgy tesz, mintha a bowl.hu a szerelemgyereke lenne

a first-down.hu-soknak nyilván más az érdeke, ők érthető módon a jelenlegi helyzetet kihasználva most pont tudnak a megváltó szerepében tetszelegni, és ki tudja, hosszabb távon nekik jön be a számításuk, de őket anno azért nem vettem számításba, mert február óta ott sincs friss tartalom, és az tényleg cseberből vederbe való lépés lett volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
hanem a dolog emberi oldala
Sobri Jóska
Mi a f*sz bajod van neked? Te tudhatnád a legjobban, hogy ilyen nincs 😛
peach
Ha akarom van. 😊

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
hanem a dolog emberi oldala
Sobri Jóska
Mi a f*sz bajod van neked? Te tudhatnád a legjobban, hogy ilyen nincs 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A patreon-t én is felvetettem már többször. Biztos nem én vagyok az egyetlen, aki havonta anyagilag támogatná a közösséget.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Elmondom én is mit gondolok:

Mivel majd’ minden szereplőt ismerek személyesen, így úgy gondolom minden igazságot is átlátok.
És ahogy baggio aláírásában is szerepel: Nincsen igazság, csak igazságok vannak.
Ami biztosnak látszik: mindenki jót akar.
Ami szintén annak tűnik: ez kurva nehezen fog így összejönni.

Pár infó:
- A teljes magyar amfocis szcéna össze oldalának összes kattintása se eredményez érdemben számottevő bevételt. Konkrétan, a bowl.hu havi teljes reklámbevétele max. 20-30ezer forint körül van, és ezt nem lehet tovább növelni. Ez a piaci realitás, Se cikkekkel, se több fórumbejegyzéssel, sehogy.
Ergo a “pénzéhes tulaj” nem úgy pénzéhes, hogy milliókról lenne szó.


- Az is tény, hogy ettől függetlenül nem akar megválni az oldaltól, ami szíve joga. Sőt, pont ezért. Szerintem akceptálható magyarázat, hogy ezt a valójában nem rossz motort ő fejlesztette, az ő referenciaoldala, és ami még inkább az, hogy az oldal nem értékesíthető annyiért, amennyiért megérné eladni. 10 millióért gondolom holnap eladná, de 2-300ezerért, amennyi (piaci alapon) a valódi értéke meg nem. Mondom, teljesen érthető részéről.

- Ahogy baggio(ék) megoldáskeresése is, hiszen a pár általa írt példa az én agyamat is felbaszta volna. Nem azért, hogy “belőlem ne keressen senki”, hanem a dolog emberi oldala miatt. (Nem elérhető, inaktív “support” ott, ahol azért mindenkinek jobb lenne ha az lenne.) Ez is teljesen legitim megközelítés.


- Tuti benne vagyok a több ezer felhasználó közül a 10 legöregebben, de évek óta azt mondom, hogy nem cikkekben kell gondolkodni, hanem pár perces videókban, hangjegyzetekben, podcastokban. Mindenkinek van okostelója, bárki elő tud tartalmat állítani pár perc alatt egy teló és egy ingyenes szerkesztőprogram segítségével, be tud jelentkezni a Wembleyből, tudja kommentálni a csapata elsőkörösét, online le lehet folytatni egymástól kilométerekre egyidejű beszélgetést, és még sorolhatnám. Egy szerkesztő dolga annyi, hogy ezeket megszűri, rendszerezi, esetleg ötletet ad, egyeztet a lelkes, nonprofit amfoci-rajongóval, akiből pár év alatt iktriad vagy Igor válik, és információt tud prezentálni.
2018-at írunk, helóka.
És persze írni is bárki írhat, hsz.-t, cikket, PR-t, csapatismertetőt, bármit, bármikor, topicba, akárhova. Az valóban fontos, hogy legyen pár felelős, aki ezt menedzseli, és ha már ingyen és jókedvében teszi, akkor az is módfelett fontos, hogy legalább gördülékenyen és kényelmesen tehesse, ne kelljen könyörögnie egy logó beillesztéséért, vagy szerkesztési jogokért.


És ez a fő szempont. Úgy is összegezhetném, hogy azon vitathatatlan kényelmetlenségek miatt, amit valentinx nemtörődömsége okozott baggioéknak, most nekünk, mindenkimásoknak okozódik nagy kellemetlenség.


Én a kommunikációban dolgozom és hiszek.
Üljön le mindenki, aki ezügyben aktív aktor, és találja ki, hogy mi az a konstrukció, ami generálisan a legkevesebb kellemetlenséggel jár.

Számomra az a prioritás, hogy szépen, átláthatóan, kezelhetően minden legyen egyhelyen, mivel ebben a fórumban pont az a hasznos, hogy bár az amfoci miatt jött létre, de rengeteg offtopic infót is innen szerzek be, legyen szó NBA-ről, sorozatokról, soccerről vagy F1-ről. Pont annyira érdekel amennyire itt szó esik róla, vagy ha jobban, akkor utánanézek.
Nem is beszélve a sépen, tematikusan rendszerezett amfocis infókról a topicokban.

És nagyon nem szeretném, hogy amikor a Jax újra kipicsázza a Steelerst, persze a Super BBBBBBBB’s által agyonalázott védelmével, akkor ne tudjam ezt Soldi orra alá dörgölni.
Azonnal, átláthatóan, mindenki más láttára, egy normális és kulturált felületen.
Ez alapelvárás részemről.

Összefoglalva az a globális konklúzióm, hogy tessenek mindenkinek addig beszélni és egyeztetni, amíg a kényelmetlenségek egy konszenzuálisan alacsony szintre nem csökkennek újra, mert most nem ez van.
Sobri Jóska
Esetleg patreonra mehetne mértékadó content.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Egyébként miért nem vesszük meg az oldalt? Közösségi finanszírozás.
Amadeus
Ezzel kapcsolatban is már a háttérben zajlanak egyeztetések. Valamint egy új remélhetőleg minden igényt kielégítő fórum is van ami pár napon belül startra kész. A bowl.hu-s fórumnál is remélhetőleg jobb lesz, a terv az.
Shawn84
Most akkor 3 fórum lesz, vagy Bowl helyett lesz az az új?
Raven17
Bowl helyett lesz az az új (és ne maradjon itt senki valentixnek kattintást meg lóvét adni!) remélhetőleg, ha sikerül...egy felhasználóbarát fórum, akárcsak itt, de azt pont nem akarják elsietni a kollégák, mint a költözést. Amint van konkrétum, és megfelelően előkészített fórum, lesz szólva 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Elmondom én is mit gondolok:

Mivel majd’ minden szereplőt ismerek személyesen, így úgy gondolom minden igazságot is átlátok.
És ahogy baggio aláírásában is szerepel: Nincsen igazság, csak igazságok vannak.
Ami biztosnak látszik: mindenki jót akar.
Ami szintén annak tűnik: ez kurva nehezen fog így összejönni.

Pár infó:
- A teljes magyar amfocis szcéna össze oldalának összes kattintása se eredményez érdemben számottevő bevételt. Konkrétan, a bowl.hu havi teljes reklámbevétele max. 20-30ezer forint körül van, és ezt nem lehet tovább növelni. Ez a piaci realitás, Se cikkekkel, se több fórumbejegyzéssel, sehogy.
Ergo a “pénzéhes tulaj” nem úgy pénzéhes, hogy milliókról lenne szó.


- Az is tény, hogy ettől függetlenül nem akar megválni az oldaltól, ami szíve joga. Sőt, pont ezért. Szerintem akceptálható magyarázat, hogy ezt a valójában nem rossz motort ő fejlesztette, az ő referenciaoldala, és ami még inkább az, hogy az oldal nem értékesíthető annyiért, amennyiért megérné eladni. 10 millióért gondolom holnap eladná, de 2-300ezerért, amennyi (piaci alapon) a valódi értéke meg nem. Mondom, teljesen érthető részéről.

- Ahogy baggio(ék) megoldáskeresése is, hiszen a pár általa írt példa az én agyamat is felbaszta volna. Nem azért, hogy “belőlem ne keressen senki”, hanem a dolog emberi oldala miatt. (Nem elérhető, inaktív “support” ott, ahol azért mindenkinek jobb lenne ha az lenne.) Ez is teljesen legitim megközelítés.


- Tuti benne vagyok a több ezer felhasználó közül a 10 legöregebben, de évek óta azt mondom, hogy nem cikkekben kell gondolkodni, hanem pár perces videókban, hangjegyzetekben, podcastokban. Mindenkinek van okostelója, bárki elő tud tartalmat állítani pár perc alatt egy teló és egy ingyenes szerkesztőprogram segítségével, be tud jelentkezni a Wembleyből, tudja kommentálni a csapata elsőkörösét, online le lehet folytatni egymástól kilométerekre egyidejű beszélgetést, és még sorolhatnám. Egy szerkesztő dolga annyi, hogy ezeket megszűri, rendszerezi, esetleg ötletet ad, egyeztet a lelkes, nonprofit amfoci-rajongóval, akiből pár év alatt iktriad vagy Igor válik, és információt tud prezentálni.
2018-at írunk, helóka.
És persze írni is bárki írhat, hsz.-t, cikket, PR-t, csapatismertetőt, bármit, bármikor, topicba, akárhova. Az valóban fontos, hogy legyen pár felelős, aki ezt menedzseli, és ha már ingyen és jókedvében teszi, akkor az is módfelett fontos, hogy legalább gördülékenyen és kényelmesen tehesse, ne kelljen könyörögnie egy logó beillesztéséért, vagy szerkesztési jogokért.


És ez a fő szempont. Úgy is összegezhetném, hogy azon vitathatatlan kényelmetlenségek miatt, amit valentinx nemtörődömsége okozott baggioéknak, most nekünk, mindenkimásoknak okozódik nagy kellemetlenség.


Én a kommunikációban dolgozom és hiszek.
Üljön le mindenki, aki ezügyben aktív aktor, és találja ki, hogy mi az a konstrukció, ami generálisan a legkevesebb kellemetlenséggel jár.

Számomra az a prioritás, hogy szépen, átláthatóan, kezelhetően minden legyen egyhelyen, mivel ebben a fórumban pont az a hasznos, hogy bár az amfoci miatt jött létre, de rengeteg offtopic infót is innen szerzek be, legyen szó NBA-ről, sorozatokról, soccerről vagy F1-ről. Pont annyira érdekel amennyire itt szó esik róla, vagy ha jobban, akkor utánanézek.
Nem is beszélve a sépen, tematikusan rendszerezett amfocis infókról a topicokban.

És nagyon nem szeretném, hogy amikor a Jax újra kipicsázza a Steelerst, persze a Super BBBBBBBB’s által agyonalázott védelmével, akkor ne tudjam ezt Soldi orra alá dörgölni.
Azonnal, átláthatóan, mindenki más láttára, egy normális és kulturált felületen.
Ez alapelvárás részemről.

Összefoglalva az a globális konklúzióm, hogy tessenek mindenkinek addig beszélni és egyeztetni, amíg a kényelmetlenségek egy konszenzuálisan alacsony szintre nem csökkennek újra, mert most nem ez van.

több mint 5 éve
topin New England Patriots 1 947
Ez az elaprózódás, ami elindult borzasztó...
Egyrészt az FK, másrészt Shawnék kezdeményezése, és tuti fognak maradni itt is emberek...
Gyakorlatilag el lesz harmadolva a community (még ha nem is egyenlő arányokban), ami kurva szar.
tenorx
Én úgy látom,aki jobb fórumot szeretett volna annak adva lesz minden..ha jól olvasok a sorok között, akár még az a fórum is bekerülhet az FK alá. Vagy ahogy most utólag olvasom a firstdown alá. Akkor meg nem lesz elaprózódás, szerencsére. Már persze ha nem ragaszkodnak valakik mindenáron az FK-hoz. Mert ahogy olvasható, minden panaszra a firstdown megoldást nyújtana.

Szerkesztette: topin
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ez az elaprózódás, ami elindult borzasztó...
Egyrészt az FK, másrészt Shawnék kezdeményezése, és tuti fognak maradni itt is emberek...
Gyakorlatilag el lesz harmadolva a community (még ha nem is egyenlő arányokban), ami kurva szar.