NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
hihetetlen már ez a variálás. ott a fórum az FKn minek kell összvissza baszakodni.
FK helyében már szarnék az egészben és törölném a fórumot, mondván döntsétek már el hülye bowl.husok mit akartok...
braxa88
Nem szarunk rá, de ha úgy látjuk, hogy belátható időn belül nem tudunk még az fd-snél se jobb fórumot megvalósítani, úgy tényleg törölni fogjuk az fk-sat a szétaprozódás megállításának érdekében
r.baggio
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
hihetetlen már ez a variálás. ott a fórum az FKn minek kell összvissza baszakodni.
FK helyében már szarnék az egészben és törölném a fórumot, mondván döntsétek már el hülye bowl.husok mit akartok...
braxa88
Nem szarunk rá, de ha úgy látjuk, hogy belátható időn belül nem tudunk még az fd-snél se jobb fórumot megvalósítani, úgy tényleg törölni fogjuk az fk-sat a szétaprozódás megállításának érdekében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
hihetetlen már ez a variálás. ott a fórum az FKn minek kell összvissza baszakodni.
FK helyében már szarnék az egészben és törölném a fórumot, mondván döntsétek már el hülye bowl.husok mit akartok...
braxa88
Az FD fórum nem nyilvánosnak indult, csak akkora lett az érdeklődés iránta, amikor kiszivárgott, hogy azzá teszik a srácok! Megjegyezném biztos nem véletlen a nagy érdeklődés és részemről örülök neki/nekik!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
braxa88
Azért, hogy akiknek kedvük van megvitathassák az élet kisebb-nagyobb dolgait. Ennyi, nem kell bele többet látni. Tesztüzemben fut...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
hihetetlen már ez a variálás. ott a fórum az FKn minek kell összvissza baszakodni.
FK helyében már szarnék az egészben és törölném a fórumot, mondván döntsétek már el hülye bowl.husok mit akartok...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Remélem az egész bagázs végül egy helyen lesz és hamarosan...
Chargers LT
Én még pár évig nem kerülnék a föld alá 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/
Sobri Jóska
Te Sobri A First Downos nem véletlenül nem lett még megosztva. Van még vele munka egy pici, nem sok, de a maradék hibák nélkül gondoltuk megmutatni.
Shawn84
😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/
Sobri Jóska
Te Sobri A First Downos nem véletlenül nem lett még megosztva. Van még vele munka egy pici, nem sok, de a maradék hibák nélkül gondoltuk megmutatni.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 348
akkor itt most a tartalomról, és a formáról van szó?
mert azt már megválaszolták a 80-as években.
Tartalomhoz a forma, Amfora...

RIP SAS ISTVÁN
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Remélem az egész bagázs végül egy helyen lesz és hamarosan...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
mi az a FD forum?milyen oldal az?nincs kedvem oldalakat visszaolvasni
ZoliMP
Nézz rá, aztán döntsd el!
Helmut Zimmer
ugy ertem h mi a webcime..hogyan talalom meg😀
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
mi az a FD forum?milyen oldal az?nincs kedvem oldalakat visszaolvasni
ZoliMP
Nézz rá, aztán döntsd el!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
mi az a FD forum?milyen oldal az?nincs kedvem oldalakat visszaolvasni
ZoliMP
O szar
O szuper
O szakadárok
O megmentők

Ha a jó helyre klikkelsz, megszólalnak a fanfárok.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Komolyan mondom szánalmas ami itt kialakult, nyugodtan mindenki magára veheti...

EGY KURVA FÓRUMKÖLTÖZÉSBŐL ennyi problémát generálni

és akkor egyesek csodálkoznak, hogy pl a "politikai elit" mennyire diszfunkcionálisan tud viselkedni, hát jó reggelt!
lassan már csak az ügynöklista hiányzik innen és eléritek az "elit" szintjét, gratulálok
ZERO_L
címeres balfaszkodás megy. Igazából most kéne békülősen egy kiadósat dugni, és holnaptól megnyugodva folytatni itt a fórumozást.
Amadeus
Ezen logika mentén Helmut 3 napja a tantrikus szexmennyországból írogat nekünk, konstans dugások közepette. 😉
Sobri Jóska
😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
mi az a FD forum?milyen oldal az?nincs kedvem oldalakat visszaolvasni
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Komolyan mondom szánalmas ami itt kialakult, nyugodtan mindenki magára veheti...

EGY KURVA FÓRUMKÖLTÖZÉSBŐL ennyi problémát generálni

és akkor egyesek csodálkoznak, hogy pl a "politikai elit" mennyire diszfunkcionálisan tud viselkedni, hát jó reggelt!
lassan már csak az ügynöklista hiányzik innen és eléritek az "elit" szintjét, gratulálok
ZERO_L
címeres balfaszkodás megy. Igazából most kéne békülősen egy kiadósat dugni, és holnaptól megnyugodva folytatni itt a fórumozást.
Amadeus
Ezen logika mentén Helmut 3 napja a tantrikus szexmennyországból írogat nekünk, konstans dugások közepette. 😉

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Komolyan mondom szánalmas ami itt kialakult, nyugodtan mindenki magára veheti...

EGY KURVA FÓRUMKÖLTÖZÉSBŐL ennyi problémát generálni

és akkor egyesek csodálkoznak, hogy pl a "politikai elit" mennyire diszfunkcionálisan tud viselkedni, hát jó reggelt!
lassan már csak az ügynöklista hiányzik innen és eléritek az "elit" szintjét, gratulálok
ZERO_L
címeres balfaszkodás megy. Igazából most kéne békülősen egy kiadósat dugni, és holnaptól megnyugodva folytatni itt a fórumozást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ismét egy kicsit összefoglalnám a helyzetet.

Sokan a “közösség egybentartásáról” beszélnek.
Egy olyan közösség esetében, ami valójában olyan nagy, hogy eleddig is csak a kényszer, az egyetlen használható felület kényszere tartotta egyben, eléggé túlidealizált erről beszélni.

Mivel nyilvánvalóan vannak sokan, akik azokkal soha, és mások meg amazokkal, megintmások meg emezekkel semmi esetben sem, ha van alternatíva (és mostantól lesz), így be kell látni, hogy az elmúlt időszak volt az irracionális, amikor az egy hely kényszere miatt ez szépen, egységesnek tűnően működött. Ez volt az illúzió. Ezt kell elfogadni.

Egyértelműen és láthatóan sok személyes ellentét van itt szanaszéjjel, amivel -mint tudjuk- nem igazán lehet mit kezdeni, tudomásul kell venni, ilyen az ember. És mindenkiben ott az ősgyík meg az ösztönélet. A racionalitás, utilitás csak erre rakódik időszakosan.
Pár ezer ember, mégha ennyire 18-49 közép- és felsőosztálybeli férfi, azért nem a klasszikus mintasokaság, de egyértelmű az is, hogy nem is homogén, monolit tömb.
Az ilyenek pedig ideig-oráig tartanak össze, de ha a kényszer vagy az érdek megszűnik, akkor mennek, ki merre lát.
Ez van most.
És ez nem hibája senkinek se, ez a dolog természete.

Amit sajnálok, hogy ahogy látom, a baggio/valentinx mindent-megoldó-disputa nem fog megvalósulni, így a bowl.hu szépen elfonnyad, pláne ha az FK-fórum feljavul és az FD-fórum beindul.
Ahogy gamereknek, filmbuziknak, túrázóknak vagy fitnessmániákusoknak se csak egy oldal van, így most nekünk, nfl-fórumozóknak is lesz kettő, vagy több.
Én a bowl.hu kimúlását sajnálom, de azért nem kell ráparázni, a diverzitás nem rossz.

Természetesen innentől nyilvánvaló, hogy az FK behozhatatlan versenyelőnnyel indul, én azt remélem ez nem egy “az EU-n kívül is van élet” attitűddé devalválódik, hanem -számomra legalábbis- a bowl.hu kimúlását követő űr kielégítő betöltésévé válik.
Hajrá!

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem csak a pedellusoké a világ...
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
srácok, ugyanazokat a köröket sprintelitek 3 napja. keletkezett egy piaci rés, azt most ketten próbálják meg betölteni.

ezzel, amit itt leműveltek nem azt éritek el, hogy miért A vagy B a jobb, hanem hogy inkább ne legyen egyik se, mert ennek így tényleg semmi értelme. legalábbis ezek után én mezei userként takarodnék a picsába mindkét oldaltól.

szerencsére az internetekben egyszerre több fület is meg lehet nyitni (tényleg, akár hármat is!), aztán majd a következő hetek meg a legpezsgőbb közösségi élet úgyis választ fog adni a kérdésre.
shawnka
Mindeközben Valentinx :
😀

De jó a show.Mehet még. Én befizetek mindkettőre csak ez bukjon(de szar leírni). Aztán győzzön a jobb 😀


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Komolyan mondom szánalmas ami itt kialakult, nyugodtan mindenki magára veheti...

EGY KURVA FÓRUMKÖLTÖZÉSBŐL ennyi problémát generálni

és akkor egyesek csodálkoznak, hogy pl a "politikai elit" mennyire diszfunkcionálisan tud viselkedni, hát jó reggelt!
lassan már csak az ügynöklista hiányzik innen és eléritek az "elit" szintjét, gratulálok



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Korábban leírtam. A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra. Zárt fórumként indult. Aztán nem kis meglepetésre közel 200-an jelezték, hoyg ők szívesen jönnének oda. Ezek után úgy döntöttünk, hogy nyitottá tesszük az oldalt. Ez nem verseny nem kapkodás. Nem konkurenci akar lenni az oldal. Továbbá nem azért van mert nem tudjuk megvárni míg az FK fórum jobb lesz. Ez a 40-50 fős társaság nem akart az FK-ra menni fórumozni, teljesen függetlenül attól, hogy milyen modern fórummal rendelkeznek. Ha náluk egy kifoprrott minden igényt kielégitő fórum lenne, ez az 50 ember akkor is az újonan készülő fórumra járt volna a továbbiakban. Mert ez egy összeszokott sok éve együtt lévő csapat, és az FK kinek ilyen, kinek olyan indokok miatt nem szimpatikus. Ennyi. Mi nem a hős megmentők képében kívánunk tetszelegni.
Shawn84
Picit gondolkodva...
Vasárnap bejelentik a bowl-hu-fk fúziót, majd hétfőn délután hirtelen 50 ember egyszerre úgy gondolja, hogy nekünk nem kell az fk és csinálunk egy 3.-at! Ezt csak én érzem túl valóságtól elrugaszkodottnak?😊 Nem az ötlettel van a bajom, hanem a titkolózással. Valahogy nekem egyenesebbnek jött volna ha miután ez a fórum újra nyitva volt, beírhattátok volna, hogy srácok, dolgozunk egy jón, gyertek ide tesztelni és folytatódjon a bowl.hu életútja ott, egy másik név alatt. Vagy legalább annyit, hogy srácok tesztelünk egy újat és ha minden oké, publikussá tesszük és gyertek mind oda. Mert nem 50-en voltunk itt, nem 200-an, hanem 2000-en!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Lehet én vagyok a hülye, de akkor jól értem, hogy baggio elkezdett puhatolózni a bennfenteseknél az fk miatt, akik erre inkább csináltak egy 3.-at? Mert nehezen hiszem, hogy ez a 3. fórum ötlete vasárnap óta jött elő!
Továbbra is hiszem, hogy itt valami nem kerek a történetben valaki vagy valakik nem mondják el a teljes igazságot.
NB2
nem. Baggio megkérdezett midnenkit majd azt mondta neki csak az FK iránya az ami tetszik. A 3. fórum ötlete egészen konkrétan hétfőn délután született meg ha jól emlékszem.
Shawn84
Nem, nem kerdezett meg mindenkit. En kapasbol tudok egy portalt, akinek az uzemeltetoje a kozelmultban epp fuzio otletet vetette fel es a celja az volt, hogy szerkesztoket talaljon az oldalara, a feluletet pedig gondolom ennek megfeleloen biztositotta is volna.

De ez nem lenyeges egyebkent, csak apro megjegyzes. Nem is vagyok bennfentes benne, hogy a nagyfaszu negerek mit egyeztetnek/egyeztettek, igazabol nem is erdekel. Elkoteleztem magam valentinx mellett. Azt igerte, lehetek moderator.
Stez
Javítottam arra hogy sokakat. Pl én nem kaptam tőle kérdést erer vonatkozóan, de néhányan igen. Szóval néhány bowlos veteránt megkérdezett majd döntött! Hogy kikkel beszélte meg végül azt nem tudom. Ő úgy látta hogy csak az az irány járható. Mások szerint meg nem csak az. Elkapkodta? Lehetséges. Jót akar ez nyílvánvaló, de ugye a sport szeletes ember is mindig azt akart. Egyébként meg lehet több igazság is. Könnyen lehet hogy minden jól alakul, mindenki megtalálja a helyét. A cél továbbra is az hoyg akik együtt jól szórakoztak, irogattak azok ezután is megtehessék. Helyhez és időhöz nem kötve magukat.
Shawn84
akkor ez a fórum ilyen elitfórum?😊 csak bennfenteseknek?
NB2
Remélem 😀