NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyártson már még valaki összeesküvés elméletet légyszi! Nagy szükség lenne rá.
Bármit mögé lehet magyarázni, ne fogd vissza magad!

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 845 — Deion Sanders for president!
Mi lenne ha júliusban találkoznánk, tulaj, modik, régi véleményvezérek és kibannolatlan közellenségek? Szépen meg lehetne beszélni a dolgokat. Az, ami itt megy nem vezet sehova.
Amadeus
Van kiadó fullos apartmanunk Pesten, 2 óra 20.000. Teljes nap 40!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Na most hogy túl vagyok 600+ kommenten a témában, akkor én is nyilatkoznék.

Alapvetően értem a konfliktust, és tulajdonképpen mindkét félnek igaza van valahol.
De.
Ami miatt én mezei fórumozó mégis a baggio féle vonalhoz húzok (a jóérzés és a szívem miatt), az a stílus illetve a hozzáállás. Kifejtem.
Hozzáállás #1:
Teljesen megértem az "FD csoport" megmozdulását. Ez a többszázas aktív (rétegsportos!) fórumozó tömeg egy nagyon nagy érték, amit önerőből kib*szottul nehéz leakasztani. Ezzel a költözéssel illetve az FK fórum elégtelensége miatt nyílt egy piaci rés, amit próbálnak meglovagolni, hogy a saját oldalunkat hizlalják. És ezzel az égegyadta világon semmi probléma. Csak ne tessék úgy beállítani, hogy ez a közösség miatt van, mert ez egy méteres bullshit.
Ha az FK fórum lenne az egyetlen alternatíva, még magyarázható lenne az új fórum, csak az a helyzet, hogy valentinx órákon belül újranyitotta a bowlos homokozót, gyerekek itt a platform, ahol lehet ignorálni az FKt, és lehet szakadárkodni. Minden más mellébeszélés, az FD fórum meg a saját pecsenye esete a tűzzel, hagyjuk már, de tényleg...
És ezzel egycsapásra sikerült 3 felé osztani a tömeget, ami mindenkinek célja volt, hogy ne. A bowl fórum önkényes bezárása nem volt egy szép dolog, de pontosan ezért történt. És bár mindkét oldal sértettségét illetve érveit megértem ezügyben, ha választani kell a széthúzás illetve összefogás között én még mindig az utóbbi mögött tudom csak letenni a voksom, mert tisztelem az oldal karbantartóinak munkáját, sőt ennyivel úgy érzem tartozunk is nekik, hogy ne fordítsunk hátat az első adandó alkalommal.
Néhányan viszont sikeresen fölülpozicionálják magunkat, és csak azt látom hangoztatva, bezzeg mi fórumozók, és mi, igen mi vagyunk itt a nemtudomkik, de mégis mitől valaki itt bárki? Mert sikerül évente 200 hozzászólást beböfögni?
Baggio illetve kollégái legalább beleöltek legalább évi 20+ munkaórát ebbe az egész dologba (muhaha), szóval igen ők letettek valamit az asztalra. Mert lehet itt egymás f*szát szopni, már elnézést a kifejezésért, hogy mi vagyunk a nagybetűs fórumozók, mi adjuk az értéket, csak ha a hozzá hasonló emberek nem dolgoznak a háttérben, és mondjuk nem nyitogattak-zártak volna minden vasárnap délután pl eredménykövetőket, akkor áruljuk már el, hogy hova pötyögtük volna be azokat a hatalmas gondolatokat?
És ezt a minimális lojalitást sikerült a másik bullshittel megtagadni: Nem, attól hogy ezt a gesztust megteszem feléjük, még nem érzem magam birkának, se a többieket birkacsordának, de köszi az észrevételt, na ideje is átkanyarodni a stílusra.

Stílus #2:
Na és akkor a stílusbéli különbségek, amik a szakadár illetve FK vonalbéli emberek között vannak...
Alapvetően itt is az FK irányába húz a szívem, mert átlagban sokkal szimpatikusabban tudtak megszólalni ezen szereplők (még az FK szerzők is!), mint a szakadáspártiak. Legalább érzem rajtuk a pozitív hozzáállást, az alkalmazkodásra és kommunkációra való képességet, míg az FDt pártolók nem egy megszólalása kisebb részben agresszív, nagyobb részben arrogáns, és ezzel egészen egyszerűen nem tudok azonosulni.

Jól értem, hogy az FD-n van egy elit fórum, elit tagoknak, ahol magas szinten lehet majd beszélgetni az nflről?
Ez a kampány? Milyen beképzelt duma már ez?
Mégis ki dönti el, hogy ki elit?
Ki dönti el, hogy ki az "ismert troll" aki majd jól bannolva lesz a bowl.hus tagok közül?
Milyen jogon, mert a tagok felét idegesíti? És melyik felét vesszük majd relevánsnak, amelyiknek a véleménye passzol a miénkhez?
És ez az arrogancia/lenézés jó pár vezérember kommentjében visszaköszön. (Tisztelet a kivételnek) És ők lesznek a kiskakasok meg a moderátorok az új helyen? És én leszek majd a pórnép?
Ne is haragudjatok, de akkor ezt én inkább skippelem.
És mondom teljesen megértem, meg shawn meg a többiek álláspontját, a cselekedeteik mozgatórugóit, és legalább annyi igazuk van a serpenyőben, mint a másik oldalon baggioéknak, de a fent említett dolgok miatt sajnos nem tudok velük semmilyen szinten sem azonosulni.

Funfact:
Felnéztem hát végezetül az FD fórumra, kíváncsiságból is, de legfőképpen az érdekelt, hogy a bowlos seahawks topikból ki jutott el oda. A következőbe futottam a seahawks topikban:
(Direkt nem írok nevet, mert nem az a lényeg)
Noname user 1. hozzászólás:
"Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.
"
Noname user 2. hozzászólás, első mondat:
A régi oldalon még beszélgetett az ott maradt nyomorult arról, hogy mennyire underdog a Seahawks, ...

Kérdés 1:Tehát akkor ez lenne az elit társalgás, elit tagokkal, magas szinten? Ki a f*szom ez a gyökér? Így indítjuk az új fórumot, ez lesz a stílus?
És innentől kezdve szarok rá mennyire ért a focihoz, vagy egyáltalán mi a véleménye bármiről, el se olvastam mit írt a csávó.... És semmi kedvem oda reggelni, ha ez a felütés így minden admin szerint oké.
Kérdés 2: Ki a nyomorult? braxa, Helm, undi, én, funky, vagy mind együtt?

Ezek a benyomások nálam döntöttek is...
Úgyhogy én csatlakozok Helmhez, (ennek ő annyira nem örül gondolom 😀) és bár reggeltem ott is, egyenlőre maradok itt, mert az FK fórum számomra is értékelhetetlen ,de lojális vagyok, bízok a fiúkban, és lesz megoldás is. FDre biztos nem megyek.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nem lesz itt összefogás, mert hiába a jóindulat, közéjük állt a DK.
Helmut Zimmer
Botka: Az ellenzéki pártok vezetői önzésből, árulásból, butaságból utasították el az együttműködést
Amadeus
Ez nem tudom hogy jön ide, én csak az FD és az FK közti alapvetően feloldhatatlan ellentétről beszéltem.
Helmut Zimmer
Ugyanez megy kicsiben itt. Ha Sobri segít, akkor keresünk helyet találkozóhoz. Mivel mi outsiderek vagyunk ezért nem vagyunk elfogultak sem.
Ti meg gyertek el és rendezzétek ezt. Biztosan ki lehet alkudni valamit erre, csak ki kell találni.
Ideje felnőttként viselkedni.
Amadeus
Én mit rendezzek, egyszerű tag vagyok, és még írok a csapattopicokba. Tehát áruló vagyok, mert gártom a kattintást ValentinX-nek
Helmut Zimmer
Nem nem.
Senkise áruló, senkise hős, senkise jó- vagy rosszfiú.

Vannak régi sérelmek, összeférhetetlenségek, megoldási ötletek, törekvések.
Mivel alapvetően mindenki ugyanazt akarja, mégpedig itt és megfelelően supportálva fórumozni, ezért nem kell senkinek se leülnie, se most, se júliusban, mindössze valentinx-nek is, baggionak is el kell engednie a múltat, a régi sérelmeket a picsába.
Leülni, mint két idegen, aki először találkozik, és kb. 2 óra alatt el tudnak jutni egy win-win helyzethez.
Valentinx fóruma nem pusztul ki, marad az 1000+ user, baggio pedig megkapja az adminfelületet, amin tud intézkedni, és mi pedig nyugodtan fórumozhatunk itt.
FK-sok korrektek, belátják, hogy túlvállalták magukat, de megmutatták, hogy segítőkészek,
FD-sek szerepe a "nyomásgyakorlásban" megkérdőjelezhetetlen, és sose baj, ha va egy B-terv,
baggio minőséget, kielégítő supportot szeretne, könnyen megoldható
valentinx azt, hogy ne sorvadjon el az oldala, szintén könnyen megoldható.

Ilyen kurva egyszerű a történet, az önérzetet hagyni kell a picsába, és erre a megoldásra kell jutni Bálint és Robi.
Mielöbb.
Ez a Sobri-terv, tessék ezt lenyelni, és akkor mindenki jól lakik.

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem lesz itt összefogás, mert hiába a jóindulat, közéjük állt a DK.
Helmut Zimmer
Botka: Az ellenzéki pártok vezetői önzésből, árulásból, butaságból utasították el az együttműködést
Amadeus
Ez nem tudom hogy jön ide, én csak az FD és az FK közti alapvetően feloldhatatlan ellentétről beszéltem.
Helmut Zimmer
Ugyanez megy kicsiben itt. Ha Sobri segít, akkor keresünk helyet találkozóhoz. Mivel mi outsiderek vagyunk ezért nem vagyunk elfogultak sem.
Ti meg gyertek el és rendezzétek ezt. Biztosan ki lehet alkudni valamit erre, csak ki kell találni.
Ideje felnőttként viselkedni.
Amadeus
Én mit rendezzek, egyszerű tag vagyok, és még írok a csapattopicokba. Tehát áruló vagyok, mert gártom a kattintást ValentinX-nek
Helmut Zimmer
Felmondási idő alatt is melózni kell, hélo 😜

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem lesz itt összefogás, mert hiába a jóindulat, közéjük állt a DK.
Helmut Zimmer
Botka: Az ellenzéki pártok vezetői önzésből, árulásból, butaságból utasították el az együttműködést
Amadeus
Ez nem tudom hogy jön ide, én csak az FD és az FK közti alapvetően feloldhatatlan ellentétről beszéltem.
Helmut Zimmer
Ugyanez megy kicsiben itt. Ha Sobri segít, akkor keresünk helyet találkozóhoz. Mivel mi outsiderek vagyunk ezért nem vagyunk elfogultak sem.
Ti meg gyertek el és rendezzétek ezt. Biztosan ki lehet alkudni valamit erre, csak ki kell találni.
Ideje felnőttként viselkedni.
Amadeus
Én mit rendezzek, egyszerű tag vagyok, és még írok a csapattopicokba. Tehát áruló vagyok, mert gártom a kattintást ValentinX-nek
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Nem lesz itt összefogás, mert hiába a jóindulat, közéjük állt a DK.
Helmut Zimmer
Botka: Az ellenzéki pártok vezetői önzésből, árulásból, butaságból utasították el az együttműködést
Amadeus
Ez nem tudom hogy jön ide, én csak az FD és az FK közti alapvetően feloldhatatlan ellentétről beszéltem.
Helmut Zimmer
Ugyanez megy kicsiben itt. Ha Sobri segít, akkor keresünk helyet találkozóhoz. Mivel mi outsiderek vagyunk ezért nem vagyunk elfogultak sem.
Ti meg gyertek el és rendezzétek ezt. Biztosan ki lehet alkudni valamit erre, csak ki kell találni.
Ideje felnőttként viselkedni.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem lesz itt összefogás, mert hiába a jóindulat, közéjük állt a DK.
Helmut Zimmer
Botka: Az ellenzéki pártok vezetői önzésből, árulásból, butaságból utasították el az együttműködést
Amadeus
Ez nem tudom hogy jön ide, én csak az FD és az FK közti alapvetően feloldhatatlan ellentétről beszéltem.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Nem lesz itt összefogás, mert hiába a jóindulat, közéjük állt a DK.
Helmut Zimmer
Botka: Az ellenzéki pártok vezetői önzésből, árulásból, butaságból utasították el az együttműködést

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem lesz itt összefogás, mert hiába a jóindulat, közéjük állt a DK.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Mi lenne ha júliusban találkoznánk, tulaj, modik, régi véleményvezérek és kibannolatlan közellenségek? Szépen meg lehetne beszélni a dolgokat. Az, ami itt megy nem vezet sehova.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ha két helyre kell regisztrálnom, két helyre fogok.
dawyd728
En viszont nem. Es nem azert, mert alapvetoen egy lusta pocs vagyok. Hanem azert, mert nincs idom parhuzamosan kovetni tobb forumot, tobb olyan temaval, ami engem erdekel, de nem is akarok tobb forumot kovetni, egyszeruen ertelmet sem latom, mert baromi sokan elfelejtik, hogy ez NFL, nem sokszaz forumozo, aki imad egy adott csapatot es megvitatja a dolgokat. Megvannak a gerincei az egyes csapatok fanjainak ugymond, es a Pats meg az Eagles talan tele van, de egy Colts-topikban megvan az a 6-7-10 tozsforumozo, aki irogat. Es ne haragudj, de mit fog adni nekem az egyik forum, amikor a Colts-topikba benezek? Mert uj ember nem lesz sok, bemegyek barmelyik forumba, a tarsasag java ugyanaz lelesz. Azert jarjak ket forumra, hogy farkyval es ugyanazzal az 5-6 Colts-szurkoloval elbeszelgessek parhuzamosan? Kosz, ez nekem nem er ennyit.

Es az sem er ennyit, hogy igazabol parhuzamosan ket helyen beszelgessunk ugyanarrol, es a meccsek utan leirjam, szerintem mi volt jo, mi volt szar. Na most lehet ez furcsa, de amig aterek az egyik forumrol a masikra, nem fog megvaltozni a velemenyem. Szoval akkor rohanjak es bofogjem be a masik forumba is ugyanazt, amit egyebkent az elso helyen mar lattak a sracok? De tok jo lenne, mert ket kulon forumon talan ket kulonbozo valaszt kapok ugyanazoktol az emberektol.

Kurva sok ertelme van.

Egyebirant baromira sokan elfeledkeznek arrol is, hogy igen, valoban az egy helyett a ket forum plusz egy perc regisztracio, talan nem egy oriasi es idoigenyes szorakozas, csak eppenseggel ha mar azt nezed, hogy vissza is kell olvasgatni, hogy valahova irsz, hogy az ilyen offtopikok, mint a soccer, eleg jol mennek es rendszeresen idoigenyes a visszaolvasgatas, akkor rajossz, hogy igen, ezek a kis lepesek nehany percben kimerulnek, de osszeadogatva oket mar ott vagy, hogy igenis elmegy napi fel vagy egy ora, ha meg aktivabb vagy es irogatsz tobbet, akkor tobb is az egesszel. Es ez szamomra igenis nyug. Tudok ra idot keriteni, de kurvara nyug. Es most rogton felsorolok itt szaz usert legalabb, aki abszolut ugy van vele, hogy imad feljarni, forumozni, dede igenis megvan az elete, csalad, baratok, baratno, homokosoknak biztos pasi is, a lenyeg az, hogy rengetegen vannak ugy, hogy szamukra a forumozas annyiban merul ki, hogy a „minimumot teszik”, kovetik az erdekes topikokat, a torteneseket, de ennyi, nincsen idejuk kedvuk vagy netan energiajuk arra, hogy este ezen felul azon kelljen agyalni, hogy melyik forumon mi van. Ezek az emberek a kenyelemre vannak kiehezve. Es ugyanugy torzsforumozok es fontos tagok. Es a kenyelem baromira nem lesz mar letezo, amint parhuzamosan tobb helyre kell mennem nezelodni es lekovetni mindent. Mert raadasul mindezt ugy kell tennem, hogy szignifikans kulonbseg nem lesz a ket forum kozott kozosseg teren. A gerinc es a torzs szinte ugyanaz lesz.

Ezt figyelembe veve pedig szamomra igenis teher tobb parhuzamos forum. Ezzel az egesz viaskodassal (hajaj, most mindjart jon shawn es elmeseli, mennyire nincsen szethuzas, ellentetek es egyebek, amikor a hulye is latja, hogy de, van) egyebkent azt fogjatok elerni, hogy a mezei felhasznalok, akik a korabban sokszor emlegetett kenyelemre vagynak, egyszeruen megunjak a kotelhuzast, azt mondjak, kapjatok be, akkor szarok az egeszre, aztan nem mennek egyik forumra sem.

Es meg merem kockaztatni, hogy rengetegen fognak itt maradni, mert amig ti itt a tartalmakon hisztiztek, a fejlesztesek elmaradasan, addig a legtobb mezei felhasznalo baszik rakattintani a cikkeitekre, csak azert jon ide, mert forum, mert megszokta es mert ez az egyszeru. Az o igenyeiket pedig meg ez a fejlesztesmentes bowl.hu is kielegiti majd.
Stez
azt értsd meg, hogy a kutyát nem érdekli a te nyűgöd... (én is ezzel küzdök, és le merem fogadni sokan vagyunk ezzel még így)

itt csak egyéni érdekek vannak, amiből dafke nem enged senki mert bármennyire is próbálják hangoztatni az ellenkezőjét, mindenki a saját safe space-et tartja előrébb valónak

szóval, üdvözöllek a magyarországi amerikai focis társadalom politikai mocsarában, ahol közösségi igények (a nagyfiúkhoz hasonlóan) nem léteznek, a kínálat amint látod adott te meg szépen eldöntöd hova tagozódsz be
ZERO_L
Had ne minősítsem azt a felfogást ami életcéljának tűzi ki hogy hozzáadott érték nélkül kapja meg pont azt amit akar. A bowl megszűnt, reagáld le ahogy akarod de ne más legyen már az oka hogy egy olyan döntést kell hoznod ami rosszabb annál mint ami szerinted "jár."

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
itt csak egyéni érdekek vannak, amiből dafke nem enged senki mert bármennyire is próbálják hangoztatni az ellenkezőjét, mindenki a saját safe space-et tartja előrébb valónak ZERO_L
leírom még egyszer, hátha elveszett a kommentözönben, hogy az fk-sokkal egyeztetve megállapodtunk abban, hogy ha nem találunk megoldást jelenlegi fórum jobbá tételére belátható időn belül, akkor hogy ne osszuk meg a fórumozni kívánó társaságot, az új fórumot törölni fogjuk.

Helmut értetlenkedése egyes csapattopicokban az igazán bántó, hogy nem érti meg, nem azért döntöttünk a bowl.hu elhagyása mellett, mert azt a pár tízezer forint bevétel magunknak akartuk, hanem mert a jelenlegi "support" nem szolgálta a közösség érdekeit. Kíváncsi lennék mit szólt volna, hogy ha pl. ő nem tudott volna még jelszó-emlékeztetővel se belépni a fiókjába, ír nekünk, hogy ugyan oldjuk már meg ezt a rettentő bonyolult műveletet, majd 2-3 hét múlva se jelzünk vissza mert az egyedüli embernek, akinek ehhez jogosultsága van, épp nem volt hozzá kedve. Vagy hogy mekkora szerencsénk volt, hogy erre a fórumra ritkán találtak az igazi trollok, mert banolni se tudtunk, így egy-két user simán szétspammelhette volna a topicokat, mi meg ültünk volna seggre tett kézzel, hogy valentinx ugyan vegye már észre és tegyen valamit.

shawn hozzászólásaiból pedig talán lejöhetett, hogy miért is nem fontoltam meg komolyabban a velük való együttműködést

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Ha két helyre kell regisztrálnom, két helyre fogok.
dawyd728
En viszont nem. Es nem azert, mert alapvetoen egy lusta pocs vagyok. Hanem azert, mert nincs idom parhuzamosan kovetni tobb forumot, tobb olyan temaval, ami engem erdekel, de nem is akarok tobb forumot kovetni, egyszeruen ertelmet sem latom, mert baromi sokan elfelejtik, hogy ez NFL, nem sokszaz forumozo, aki imad egy adott csapatot es megvitatja a dolgokat. Megvannak a gerincei az egyes csapatok fanjainak ugymond, es a Pats meg az Eagles talan tele van, de egy Colts-topikban megvan az a 6-7-10 tozsforumozo, aki irogat. Es ne haragudj, de mit fog adni nekem az egyik forum, amikor a Colts-topikba benezek? Mert uj ember nem lesz sok, bemegyek barmelyik forumba, a tarsasag java ugyanaz lelesz. Azert jarjak ket forumra, hogy farkyval es ugyanazzal az 5-6 Colts-szurkoloval elbeszelgessek parhuzamosan? Kosz, ez nekem nem er ennyit.

Es az sem er ennyit, hogy igazabol parhuzamosan ket helyen beszelgessunk ugyanarrol, es a meccsek utan leirjam, szerintem mi volt jo, mi volt szar. Na most lehet ez furcsa, de amig aterek az egyik forumrol a masikra, nem fog megvaltozni a velemenyem. Szoval akkor rohanjak es bofogjem be a masik forumba is ugyanazt, amit egyebkent az elso helyen mar lattak a sracok? De tok jo lenne, mert ket kulon forumon talan ket kulonbozo valaszt kapok ugyanazoktol az emberektol.

Kurva sok ertelme van.

Egyebirant baromira sokan elfeledkeznek arrol is, hogy igen, valoban az egy helyett a ket forum plusz egy perc regisztracio, talan nem egy oriasi es idoigenyes szorakozas, csak eppenseggel ha mar azt nezed, hogy vissza is kell olvasgatni, hogy valahova irsz, hogy az ilyen offtopikok, mint a soccer, eleg jol mennek es rendszeresen idoigenyes a visszaolvasgatas, akkor rajossz, hogy igen, ezek a kis lepesek nehany percben kimerulnek, de osszeadogatva oket mar ott vagy, hogy igenis elmegy napi fel vagy egy ora, ha meg aktivabb vagy es irogatsz tobbet, akkor tobb is az egesszel. Es ez szamomra igenis nyug. Tudok ra idot keriteni, de kurvara nyug. Es most rogton felsorolok itt szaz usert legalabb, aki abszolut ugy van vele, hogy imad feljarni, forumozni, dede igenis megvan az elete, csalad, baratok, baratno, homokosoknak biztos pasi is, a lenyeg az, hogy rengetegen vannak ugy, hogy szamukra a forumozas annyiban merul ki, hogy a „minimumot teszik”, kovetik az erdekes topikokat, a torteneseket, de ennyi, nincsen idejuk kedvuk vagy netan energiajuk arra, hogy este ezen felul azon kelljen agyalni, hogy melyik forumon mi van. Ezek az emberek a kenyelemre vannak kiehezve. Es ugyanugy torzsforumozok es fontos tagok. Es a kenyelem baromira nem lesz mar letezo, amint parhuzamosan tobb helyre kell mennem nezelodni es lekovetni mindent. Mert raadasul mindezt ugy kell tennem, hogy szignifikans kulonbseg nem lesz a ket forum kozott kozosseg teren. A gerinc es a torzs szinte ugyanaz lesz.

Ezt figyelembe veve pedig szamomra igenis teher tobb parhuzamos forum. Ezzel az egesz viaskodassal (hajaj, most mindjart jon shawn es elmeseli, mennyire nincsen szethuzas, ellentetek es egyebek, amikor a hulye is latja, hogy de, van) egyebkent azt fogjatok elerni, hogy a mezei felhasznalok, akik a korabban sokszor emlegetett kenyelemre vagynak, egyszeruen megunjak a kotelhuzast, azt mondjak, kapjatok be, akkor szarok az egeszre, aztan nem mennek egyik forumra sem.

Es meg merem kockaztatni, hogy rengetegen fognak itt maradni, mert amig ti itt a tartalmakon hisztiztek, a fejlesztesek elmaradasan, addig a legtobb mezei felhasznalo baszik rakattintani a cikkeitekre, csak azert jon ide, mert forum, mert megszokta es mert ez az egyszeru. Az o igenyeiket pedig meg ez a fejlesztesmentes bowl.hu is kielegiti majd.
Stez
azt értsd meg, hogy a kutyát nem érdekli a te nyűgöd... (én is ezzel küzdök, és le merem fogadni sokan vagyunk ezzel még így)

itt csak egyéni érdekek vannak, amiből dafke nem enged senki mert bármennyire is próbálják hangoztatni az ellenkezőjét, mindenki a saját safe space-et tartja előrébb valónak

szóval, üdvözöllek a magyarországi amerikai focis társadalom politikai mocsarában, ahol közösségi igények (a nagyfiúkhoz hasonlóan) nem léteznek, a kínálat amint látod adott te meg szépen eldöntöd hova tagozódsz be



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Tőlem félt.
Helmut Zimmer
Én nem félek tőletek, akkor én maradhatok itt?
Coolearie
Akkor legalább lesz valaki a 9-ers topicban, akivel megtárgyalhatjuk a meccseket... ezég zártkörű lesz 😊
Helmut Zimmer
??????
diverdoc
Cool maradt meg én... ennyi
 www.youtube.com/watch?v=Syn8jM2Dgd0
Helmut Zimmer
Akkor most magadban, vagy velem csetelsz😜?
diverdoc
Testetlen árnyalakok törtek rám a múltból...
kezdődik a magány okozta leépülés és vele a hallucinációk.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Tőlem félt.
Helmut Zimmer
Én nem félek tőletek, akkor én maradhatok itt?
Coolearie
Akkor legalább lesz valaki a 9-ers topicban, akivel megtárgyalhatjuk a meccseket... ezég zártkörű lesz 😊
Helmut Zimmer
??????
diverdoc
Cool maradt meg én... ennyi
 www.youtube.com/watch?v=Syn8jM2Dgd0
Helmut Zimmer
Akkor most magadban, vagy velem csetelsz😜?
diverdoc
Magyarországgal.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Tőlem félt.
Helmut Zimmer
Én nem félek tőletek, akkor én maradhatok itt?
Coolearie
Akkor legalább lesz valaki a 9-ers topicban, akivel megtárgyalhatjuk a meccseket... ezég zártkörű lesz 😊
Helmut Zimmer
??????
diverdoc
Cool maradt meg én... ennyi
 www.youtube.com/watch?v=Syn8jM2Dgd0
Helmut Zimmer
Akkor most magadban, vagy velem csetelsz😜?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Tehát ha jól értem, akkor ami az FD-n most van, az egy ingyenesen letölthető alap, amit bárki (vagy azért némileg számítástechnikailag értő ember) letölt, 2 estén keresztül bindzsizi, és ha megfelelően ügyes, és kreatív, akkor neki is ilyen patent kis fóruma lesz, kvázi ingyen, és érdemi webfejlesztői tudás nélkül?Sobri Jóska
A kivastagított kivételével lényegében igen. Web fejlesztő viszont kell hozzá, mert anélkül ugyanúgy problémáik lesznek. Csak akkor nem a postok fordított sorrendje lehet a gond, hanem ezer más.

Ezeket a szoftvereket
a) meg kell írni (ez megvan, ez ingyenes),
b) be kell állítani (ez már nincs meg, és ha rendesen akarják csinálni ehhez már kell informatikus)
c) ki kell egészíteni, hogy legyenek benne azok az extra funkciók, amik az alap szoftverben nincsenek (mittudomén, like rendszer, kedvencek topic, ilyen-olyan social cuccok beágyazása - tweetek, youtube videók -, satöbbi, satöbbi). Ehhez már végképp kell informatikus / szoftver fejlesztő.

Namost, persze Mekk Elekek is nekiállhatnak, és eljuthatnak valameddig. Valameddig....
peterk2005
A gyógyszerészeket mindig kihagyod, ők életben tartják az informatikusokat bármeddig.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Tőlem félt.
Helmut Zimmer
Én nem félek tőletek, akkor én maradhatok itt?
Coolearie
Akkor legalább lesz valaki a 9-ers topicban, akivel megtárgyalhatjuk a meccseket... ezég zártkörű lesz 😊
Helmut Zimmer
??????
diverdoc
Cool maradt meg én... ennyi
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Tőlem félt.
Helmut Zimmer
Én nem félek tőletek, akkor én maradhatok itt?
Coolearie
Akkor legalább lesz valaki a 9-ers topicban, akivel megtárgyalhatjuk a meccseket... ezég zártkörű lesz 😊
Helmut Zimmer
??????


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tehát ha jól értem, akkor ami az FD-n most van, az egy ingyenesen letölthető alap, amit bárki (vagy azért némileg számítástechnikailag értő ember) letölt, 2 estén keresztül bindzsizi, és ha megfelelően ügyes, és kreatív, akkor neki is ilyen patent kis fóruma lesz, kvázi ingyen, és érdemi webfejlesztői tudás nélkül?Sobri Jóska
A kivastagított kivételével lényegében igen. Web fejlesztő viszont kell hozzá, mert anélkül ugyanúgy problémáik lesznek. Csak akkor nem a postok fordított sorrendje lehet a gond, hanem ezer más.

Ezeket a szoftvereket
a) meg kell írni (ez megvan, ez ingyenes),
b) be kell állítani (ez már nincs meg, és ha rendesen akarják csinálni ehhez már kell informatikus)
c) ki kell egészíteni, hogy legyenek benne azok az extra funkciók, amik az alap szoftverben nincsenek (mittudomén, like rendszer, kedvencek topic, ilyen-olyan social cuccok beágyazása - tweetek, youtube videók -, satöbbi, satöbbi). Ehhez már végképp kell informatikus / szoftver fejlesztő.

Namost, persze Mekk Elekek is nekiállhatnak, és eljuthatnak valameddig. Valameddig....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...
Isti81
Más dolgokat is feszegetsz, szóval erre mindenképp válaszolnom kell. Nem az olvasottság miatt fuccsolt be az FD, hanem azért mert nem volt rá időnk. Egytől egyig felnőttek vagyunk, teljes állású munkánk van és nehéz mellette a megfelelő időt rászánni úgy, hogy sokaknál ott a család, a gyerekek, magánélet, egyéb hobbi. + ugyebár az is bejön, hogy az elején mindenki lelkes, de a jelentkezőknek a nagyon nagy része már az első bejegyzés megírásáig sem jut el és hiába jelzik pl. 20-an hogy írnának, abból jó ha marad 3-4. Persze nekem egy újabb próbálkozásra is van ötletem, de erről még korai lenne beszélni.

A másik, hogy ott a Giants blog (a szívemben mindig is ez lesz az első), amibe nagyon sok energiát tettem bele és az a durva, hogy képtelenség olyan embereket toborozni, akik rendszeresen megfelelő minőségben írni tudnának. Egy-egy fordítást néha leadok, aztán vagy jön rá válasz vagy nem... Egyedül a Lotus/Vikó páros az akikkel nyomatjuk a podcastet (amibe egyébként nem kevés pénzt öltünk és érdemes visszanézni milyen volt a hangminőség a draftos adásban, mert magammal vittem a mikrofont + a külső hangkártyát). Ezzel nem fikázni akarok másokat, mert minden egyes megírt bejegyzésüknek örülök, csak a helyzetet vázoltam fel, hogy milyen lehetetlen küldetés olyan minőségben csinálni egy ilyen oldalt/blogot amilyenben elvárnám magamtól. Ha az embernek a munka mellett valami egyéb elfoglaltsága is van, akkor nagyon nehéz este fáradtan akár 3-4 sort is írni.

És át is lehet térni az egyedi tartalmakra, ami nálam igen nagy számban van jelen. Persze kellenek a hírek + az interjúk is, az olvasottságot és a lájkokat az hozza mikor kipostolom, hogy OBJ megdöntött egy rekordot, Barkley lett az 1/2 stb, az sokakat nem fog érdekelni, hogy akkor most 4-3 vagy 3-4, milyen offense stratégiával kell nekimenni az adott meccsnek, miért működtek/nem működtek bizonyos játékok, hogyan lehet gazdálkodni a pénzügyekkel, kik lehetnek a berobbanó hátsó körös játékosok a drafton stb. Nincs is ezzel semmi baj, ezt tudtam előre (és a first downnál is tudtuk), nem is egy hírportált akartam létrehozni, hanem egy egyedi tartalmat gyártó blogot. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy itthon is lehet olyan oldalt létrehozni, ami egyik amcsi oldalra sem támaszkodik és a kötelezően megírt hírek mellett az egyén gondolatai vannak túlsúlyban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ezt értem, a kérdés arra vonatkozott, hogy mint fejlesztést eladnátok e, hogy az FK-nak is ilyen fasza fóruma legyen, ne ez a mostani fos, vagy a ti fórumfejlesztésetek az csak nektek szól, és egyfajta "nemadom, rohadj meg, buzi FK" attitűd miatt ha a bowl.hu kiürül, akkor több ezren, akik nem vagyunk az FD elitklub része nézhetjük, olvashatjuk, használhatjuk az FK őskori, Euklidész által fejlesztett fórumát, vagy van lehetősége az FK/bowl.hu szerkesztők kombónak is megvenni a tieteket?
(Vagyis kinézetre az FK és az FD fóruma ugyanolyan lenne.)
Sobri Jóska
Oké, most jutottam eddig. (K*rvára pörög ez a topic. 😊 )

Mint az előző postban már belekezdtem, ez egy open source engine. BSD licensz alatt. Nem lehet semmilyen formában tovább értékesíteni, a licensz kizárja. Ha az FK akar egy másik motort, akkor:

a) vagy választ egy retail motort és fizet érte (van ilyen is több féle, lehet válogatni), és megveheti hozzá a telepítést, konfigurálást is. Vagy
b) letelepíti ezt az open source motort (vagy másikat, ebből is van választék) és bekonfigurálja, beüzemeli saját magának. Vagy
c) letelepíti ezt az open source motort és megbíz valakit, hogy végezze el számára a telepítést, beözemelést (ezt a licensz megengedi).

Olyan opció nincs, hogy elkéri (megveszi) tőlünk. Pont. Nincs.
peterk2005
Ja, pörög. 😊
Tehát ha jól értem, akkor ami az FD-n most van, az egy ingyenesen letölthető alap, amit bárki (vagy azért némileg számítástechnikailag értő ember) letölt, 2 estén keresztül bindzsizi, és ha megfelelően ügyes, és kreatív, akkor neki is ilyen patent kis fóruma lesz, kvázi ingyen, és érdemi webfejlesztői tudás nélkül?

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Gondoltam, google ne csak az én barátom legyen. 😉
De nem kell mentegetőzni, elég pöpecül néz ki már most is.
Még úgy is szép, letisztult, majdnem olyan pofás, mint a bowl.hu, hogy csak két hét alatt készült gyorsfejlesztve, nem éveken keresztül, apránként.Sobri Jóska
Két nap... illetve két este. Ha jól emlékszem kedd este/éjjel telepítettem le (ezt, és egy másikat is azzal, hogy próbálják ki és válasszák ki melyik tetszik, melyiket konfiguráljuk be). De még nincs kész, kár volt linkelni a címet. Az első benyomás meg az hogy hogy mutat a browserben az egy dolog, ennél azért több is kell, ami még készül. Pár nap kell már csak, de készül. (Ezzel, hogy belinkelted és jópáran beregisztráltak, egyébként jó kis fejfájást okoztál, mert még nem volt kint privacy policy, stb. Úgyhogy jó eséllyel nekik majd újra kell regisztrálni. 😕 Én meg matathatom majd össze a korábban írt postjaikat az új regjükkel. 😕 )
peterk2005
Pláne.
Nem tudtam, hogy ez titkos, mivel én alapvetően azt szeretném, hogy itt a bowl.hu-n legyen áldás és békesség a baggio/valentinx vonalon.
Az FK-ra reggeltem izibe, próbálgattam a funkciókat, de olyan ergyának láttam, hogy az pláne megerősített abban, hogy az lenne a legjobb, ha itt dobódnának sutba az önérzetek, és szeptemberben ez a mostani 1-2 hét zűrzavar csak múltidőnek, és kellemetlen, de szükséges intermezzonak tűnne visszanézve.
De persze az FD-re is kiváncsi lettem, mert arról az oldalról még soha nem hallottam mielött itt szóba nem került volna.
És bár nem regisztráltam ott, de azt egyből láttam, hogy egy másik évezredben van kinézetre, átláthatóságban, mint az FK-é. Oda tuti még van aki C64-el vagy ZX-el regisztrált...
Nem tudtam, hogy gondot okoz, ha infóként megosztom. :/

Viszont az lenne a kérdésem, hogy ha itt a bowl.hu-val nem születik megállapodás, és ez a fórum kihal, elnéptelenedik, a nagy többség pedig az FK-n kommunikál, akkor azért, hogy ne azon a szuperfos felületen kelljen ezt tenni, segítetek e abban, hogy az ottani srácok (akik nyilvánvalóan kakukkok nem csak a webfejlesztésben, hanem még a webfejlesztés menedzselésében is - ez nyilvánvaló, és pusztán tényközlő megállapítás minősítésmentesen) megvásárolhassák (természetesen piaci alapon) az FD-s fórumot, hogy a néptömegek (a 300 arcnélküli senkik, sobrijóskák, és mindenféle egyéb szervezetlenül, összevissza írogató plebejus) egy kellemes, kényelmes élményhez jussanak, ne ahhoz a szarhoz, ami most ott van?
Tehát a kérdésem nem integrálódásról, ajándékozásról, tagozódásról szól, hanem pusztán arról, hogy "eladó e a cucc, ami már 2 nap alatt is (pláne respect) faszájosabban mutat, mint az FK-é, vagy basszukszájbaanyánkat, hogy nem kapcsoltunk és elitizálódtunk időben a GM-játékba?". 😊

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt értem, a kérdés arra vonatkozott, hogy mint fejlesztést eladnátok e, hogy az FK-nak is ilyen fasza fóruma legyen, ne ez a mostani fos, vagy a ti fórumfejlesztésetek az csak nektek szól, és egyfajta "nemadom, rohadj meg, buzi FK" attitűd miatt ha a bowl.hu kiürül, akkor több ezren, akik nem vagyunk az FD elitklub része nézhetjük, olvashatjuk, használhatjuk az FK őskori, Euklidész által fejlesztett fórumát, vagy van lehetősége az FK/bowl.hu szerkesztők kombónak is megvenni a tieteket?
(Vagyis kinézetre az FK és az FD fóruma ugyanolyan lenne.)
Sobri Jóska
Oké, most jutottam eddig. (K*rvára pörög ez a topic. 😊 ) Akkor tegyünk erre a pénzezés dologra egyszer, s mindenkorra pontot. Mint az előző postban már belekezdtem, ez egy open source engine. BSD licensz alatt. Nem lehet semmilyen formában tovább értékesíteni, a licensz kizárja.

Ha az FK akar magának egy fórumot, akkor:

a) vagy választ egy retail motort és fizet érte (van ilyen is sok féle, lehet válogatni). És ehhez általában megveheti a telepítést, konfigurálást is, mert akik ilyesmi árulnak, azok a supportot is árulják hozzá.
b) letelepíti ezt az open source motort (vagy egy másikat, ebből is van választék bőven) és bekonfigurálja, beüzemeli saját magának. Vagy
c) letelepíti ezt az open source motort (vagy egy másikat) és felkér, vagy megbíz valakit, hogy végezze el számára a telepítést, beüzemelést. Ezt szívességből is kérheti, és fizethet is érte profinak (ezt a licensz megengedi).
d) írhat saját magának egy saját különbejáratú fórum szoftvert,
e) írathat valakivel (egy szoftverfejlesztő céggel nyilván) egy saját külön bejáratú szoftvert.

Olyan opció nincs, hogy elkéri (megveszi) tőlünk. Vagy bárki mástól. Pont. Nincs.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)