NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
De rem már tiszta, hogy szó sincs bennfentességről.
Nandito
Lehet, hogy a zárt körűséget értelmezte rosszul. Pedig az is rém egyszerű. Ha van egy társaságod, akikkel focizol, az is zárt körű. Én például ultizom egy társasággal, az is az. Vagy ha fantasy ligázol valakikkel, az is zártkorű. Az elitliga is így zárt körű. Azok játszanak, akiknek éppen van helye. De ahogy egy fantasy ligában, úgy itt is cserélődnek az emberek, valaki megy, valaki jön. És nincs felvételi interjúztatás. 😊

A fórum azért indult zártkörűnek, mert ez a társaság akart magának új homokozót (nem teljesen fedi a két csapat egymást, de kábé). És ha a munkahelyeden - vagy a helyi focicsapatodban az öltözőben - megdumáljátok, hogy el kéne menni bowlingozni egyet, akkor nem adsz fel hirdetést a magyar nemzetben (hát ott már mondjuk senki se ad fel 😀), hanem elmentek "zárt körben", azzal a társasággal. De ha van egy haverod egy másik csapatban aki szintén jönni akar, akkor nem mondasz nemet.

És ha az a haver még elhívja a másik csapat felét, azok meg az ő haverjaikat is, akkor azt mondod, hogy ez már így nem haveri esti parti, ehhez már nem lesz elég a vitt sör meg a három asztal, ide klubot kell alapítani. 😊 Ez történt. Sokan érdeklődtek, és egy normális társaság, normális emberekkel erre illik, hogy normálisan válaszoljon. Az meg csak az lehetett, hogy persze, gyertek ha akartok.
peterk2005
Ahogy a sok "általatok" felhozott példa azért sántít, mert a társaság kialakulásához kellett a bowl.hu és kellettek a többiek! Nem a társaság volt előbb, hanem a bowl.hu-s közösség és onnan alakult ki a ti csapatotok.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
@Bazzani
Igazából nem akarok nagyon vitatkozni veled, mert nagyon nem vagyunk egy súlycsoportban. Miután én max 3 éve találtam ide és max 2 éve vagyok aktív, nagyon nagyon sok dolog kimaradt azon dolgok közül, ami végül ezt az állapotot előidézte, a közösségbe is milliószor többet tettél mint én, így semmit nem kívánok az általad leírtakból megkérdőjelezni.
Nem kívánom aljasnak se beállítani a szakadár csoportot, lehet hogy a szándék ugyanannyira nemes mint a másik oldalon, viszont egy biztos, ezt marha szarul sikerült kommunikálni, volt jó pár számomra visszatetszést keltő arrogáns komment is, ahogy írtam, de nem akarok ezzel mindenkit egy kalap alá venni, akinek nem inge ugye... És visszakeresni sincs kedvem, azért volt nem egy belőlük, de mindegy is.
Illetve itt nem tényekről írtam, hanem saját benyomásokról, véleményről az meg olyan amilyen. Egyenlőre nincs szimpátia, nem értek még pár dolgot, evvan, nekwm visszás ez az egész. Talán majd változik ez is.

Ami a trollkodást illeti, hát akkor ezt beszoptam, köszi Helm!
Én lettem a nap hülyéje, ez van, tudni kell az embernek magán röhögni. 😊
akdestroyer
ne vedd fel, mindenkinek van szar napja, ma nemszélvédő voltál, hanem bogár. még akkor is tanusítom hogy jócsávó vagy, ha spec én most nem értel veled egyet
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Lenne egy javaslatom, mert ami itt folyik az egy halotti tor vitàja! Egy halott forumon vita folyik az "örökösök" közt hogy merre tovàbb, az "örökséggel"! De ez a vita az egyszerű felhasznàlót hülyíti meg. Így a nevükben /remélem tehetem/ kérlek benneteket, hogy,:
- Legalàbb annyira fogjon össze a 2 oldal, illetve ha lehet mindhàrom, hogy tegyenek egy közös Nyilatkozatot, közös megegyezés szerint mi is történt.
- Legyen benne az is, mondjuk hogy pl a VB-ig lezàrul ügy. Akàr így, akàr úgy. Addig mindenki legyen türelmes és nyugodt.
- Az is legyen benne, hogy amíg el nem érkezik az àltalatok megszabott időpont addig egyik fél sem nyilatkozik ez ügyben
- És ha előkerűl ez a vita, akkor csak màsoljàtok be a nyilatkozatot.

Fontoljàtok meg, mert ezzel csak "öltök". Nem engem, mert Én túlélem, de màsokat szerintem igen.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Gyártson már még valaki összeesküvés elméletet légyszi! Nagy szükség lenne rá.
Bármit mögé lehet magyarázni, ne fogd vissza magad!
Bazzani
Elvis él és neki is van egy fórumenduroja, 😁😁!

Bocs, tudom hogy nincs ehhez most lelkivilàg...

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
@Bazzani
Igazából nem akarok nagyon vitatkozni veled, mert nagyon nem vagyunk egy súlycsoportban. Miután én max 3 éve találtam ide és max 2 éve vagyok aktív, nagyon nagyon sok dolog kimaradt azon dolgok közül, ami végül ezt az állapotot előidézte, a közösségbe is milliószor többet tettél mint én, így semmit nem kívánok az általad leírtakból megkérdőjelezni.
Nem kívánom aljasnak se beállítani a szakadár csoportot, lehet hogy a szándék ugyanannyira nemes mint a másik oldalon, viszont egy biztos, ezt marha szarul sikerült kommunikálni, volt jó pár számomra visszatetszést keltő arrogáns komment is, ahogy írtam, de nem akarok ezzel mindenkit egy kalap alá venni, akinek nem inge ugye... És visszakeresni sincs kedvem, azért volt nem egy belőlük, de mindegy is.
Illetve itt nem tényekről írtam, hanem saját benyomásokról, véleményről az meg olyan amilyen. Egyenlőre nincs szimpátia, nem értek még pár dolgot, evvan, nekwm visszás ez az egész. Talán majd változik ez is.

Ami a trollkodást illeti, hát akkor ezt beszoptam, köszi Helm!
Én lettem a nap hülyéje, ez van, tudni kell az embernek magán röhögni. 😊

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 386
Mi lenne ha júliusban találkoznánk, tulaj, modik, régi véleményvezérek és kibannolatlan közellenségek? Szépen meg lehetne beszélni a dolgokat. Az, ami itt megy nem vezet sehova.
Amadeus
Van kiadó fullos apartmanunk Pesten, 2 óra 20.000. Teljes nap 40!
♉gaben♉
Azt búvóhelynek' hívják (Pesten) 😉
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Na akkor melyik oldalra menjünk? 😀
Ha sokat szaroztok csinálok egy intentional grounding pont hú-t. 😀
Greengo
Infected mushroomra gondoltam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
De rem már tiszta, hogy szó sincs bennfentességről.
Nandito
Lehet, hogy a zárt körűséget értelmezte rosszul. Pedig az is rém egyszerű. Ha van egy társaságod, akikkel focizol, az is zárt körű. Én például ultizom egy társasággal, az is az. Vagy ha fantasy ligázol valakikkel, az is zártkorű. Az elitliga is így zárt körű. Azok játszanak, akiknek éppen van helye. De ahogy egy fantasy ligában, úgy itt is cserélődnek az emberek, valaki megy, valaki jön. És nincs felvételi interjúztatás. 😊

A fórum azért indult zártkörűnek, mert ez a társaság akart magának új homokozót (nem teljesen fedi a két csapat egymást, de kábé). És ha a munkahelyeden - vagy a helyi focicsapatodban az öltözőben - megdumáljátok, hogy el kéne menni bowlingozni egyet, akkor nem adsz fel hirdetést a magyar nemzetben (hát ott már mondjuk senki se ad fel 😀), hanem elmentek "zárt körben", azzal a társasággal. De ha van egy haverod egy másik csapatban aki szintén jönni akar, akkor nem mondasz nemet.

És ha az a haver még elhívja a másik csapat felét, azok meg az ő haverjaikat is, akkor azt mondod, hogy ez már így nem haveri esti parti, ehhez már nem lesz elég a vitt sör meg a három asztal, ide klubot kell alapítani. 😊 Ez történt. Sokan érdeklődtek, és egy normális társaság, normális emberekkel erre illik, hogy normálisan válaszoljon. Az meg csak az lehetett, hogy persze, gyertek ha akartok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Na akkor melyik oldalra menjünk? 😀
Ha sokat szaroztok csinálok egy intentional grounding pont hú-t. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
En neveztem el. Pech, hogy ezzel nem tud burkolozni senki, mivel egy napja itt toletek irta valaki az elit jelzot arra, hogy mi var majd azon a forumon.

Ezt valaki olvasta, megakadt rajta aszeme es hoppla. A vitat ez szulte, nem a liga neve.
Stez
Ki írta? Idézd be légy szí.

Sobri elitklubozott, peach kérdezte, hogyan lehet valaki elit, NB2 beszélt elitfórumról és benffenntességről, baggo szintén elitklubozott. Ők pedig nem tagjai az elitliga nevű játéknak.

Legalább valótlanságokat ne állítsunk.
Nandito
Igen, elismerem, hogy eliteztem, mert sima júzerként nem volt világos, hogy ők kik és kérdésként merült fel a dolog. Vállalom, sőt szerintem lehet, hogy én kezdtem el 😀
Még kérhetek érte pénzt? 😊
NB2
Alapból semmi gond nincs ezzel. Azzal van baj, hogy valaki félreérti,és ez alapján elméleteket gyárt.

De rem már tiszta, hogy szó sincs bennfentességről.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Jól értem, hogy az FD-n van egy elit fórum, elit tagoknak, ahol magas szinten lehet majd beszélgetni az nflről?
Ez a kampány? Milyen beképzelt duma már ez?
Mégis ki dönti el, hogy ki elit?
akdestroyer
Ne sértődj meg, de rosszul érted. Az elitliga egy játék, jó pár éve meghívásos alapon lett létrehozva. Én is tagja vagyok, de nem azért, mert olyan magas szinten művelném az nfl-t, sőt igazából az alapokon kívül lövésem sincs semmihez. 😊

Egy jó közösség (akiknek tagjai közül biztos ismernél jó párat), de az évek alatt volt cserélődés, plusz még tartalékos is van a játékban, így jön össze az mintegy 50 fő, akinek tudomása volt az elitligáról. Ebből a közösségből nőtt ki az FD, és az ottani tagok írták a cikkeket az oldalra. De ez sem kötelező jelleggel működött, hanem ahogy kedvünk volt hozzá. (Én például tavaly egy Titans beharangozót írtam még a szezon előtt.)

A hozzászólásod többi részét hagynám, esetleg annyit fűznék hozzá, hogy ne törj pálcát ilyen korán az FD felett, és ne ülj fel az ellendrukkerek provokációjának.

Music City Miracle
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
En neveztem el. Pech, hogy ezzel nem tud burkolozni senki, mivel egy napja itt toletek irta valaki az elit jelzot arra, hogy mi var majd azon a forumon.

Ezt valaki olvasta, megakadt rajta aszeme es hoppla. A vitat ez szulte, nem a liga neve.
Stez
Ki írta? Idézd be légy szí.

Sobri elitklubozott, peach kérdezte, hogyan lehet valaki elit, NB2 beszélt elitfórumról és benffenntességről, baggo szintén elitklubozott. Ők pedig nem tagjai az elitliga nevű játéknak.

Legalább valótlanságokat ne állítsunk.
Nandito
Igen, elismerem, hogy eliteztem, mert sima júzerként nem volt világos, hogy ők kik és kérdésként merült fel a dolog. Vállalom, sőt szerintem lehet, hogy én kezdtem el 😀
Még kérhetek érte pénzt? 😊
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
"Úgyhogy én csatlakozok Helmhez, (ennek ő annyira nem örül gondolom 😀) és bár reggeltem ott is, egyenlőre maradok itt, mert az FK fórum számomra is értékelhetetlen ,de lojális vagyok, bízok a fiúkban, és lesz megoldás is. FDre biztos nem megyek."

Ezen jót röhögtem, az írója is úgy gondolom majd fog rajta, ha leesik neki, hogy mi a szitu az FD fórumról beidézett Seahawks hozzászólásokkal.
Shawn84
Inkognitó! Ricsi, kopogtak, aefbiájtól - nem látod a inkognitoba vok...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Mé lőttétek le a galambot?
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
"Úgyhogy én csatlakozok Helmhez, (ennek ő annyira nem örül gondolom 😀) és bár reggeltem ott is, egyenlőre maradok itt, mert az FK fórum számomra is értékelhetetlen ,de lojális vagyok, bízok a fiúkban, és lesz megoldás is. FDre biztos nem megyek."

Ezen jót röhögtem, az írója is úgy gondolom majd fog rajta, ha leesik neki, hogy mi a szitu az FD fórumról beidézett Seahawks hozzászólásokkal.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Év trollja vagy Helm...
Fast Willie
Helm bácsi élményfürdője


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
En neveztem el. Pech, hogy ezzel nem tud burkolozni senki, mivel egy napja itt toletek irta valaki az elit jelzot arra, hogy mi var majd azon a forumon.

Ezt valaki olvasta, megakadt rajta aszeme es hoppla. A vitat ez szulte, nem a liga neve.
Stez
Ki írta? Idézd be légy szí.

Sobri elitklubozott, peach kérdezte, hogyan lehet valaki elit, NB2 beszélt elitfórumról és benffenntességről, baggo szintén elitklubozott. Ők pedig nem tagjai az elitliga nevű játéknak.

Legalább valótlanságokat ne állítsunk.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Év trollja vagy Helm...
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Annyi fals gondolat jelenik meg, hogy én már sírok 😊

Egyébként meg:



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En neveztem el. Pech, hogy ezzel nem tud burkolozni senki, mivel egy napja itt toletek irta valaki az elit jelzot arra, hogy mi var majd azon a forumon.

Ezt valaki olvasta, megakadt rajta aszeme es hoppla. A vitat ez szulte, nem a liga neve.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Nem lesz itt összefogás, mert hiába a jóindulat, közéjük állt a DK.
Helmut Zimmer
Botka: Az ellenzéki pártok vezetői önzésből, árulásból, butaságból utasították el az együttműködést
Amadeus
Ez nem tudom hogy jön ide, én csak az FD és az FK közti alapvetően feloldhatatlan ellentétről beszéltem.
Helmut Zimmer
Ugyanez megy kicsiben itt. Ha Sobri segít, akkor keresünk helyet találkozóhoz. Mivel mi outsiderek vagyunk ezért nem vagyunk elfogultak sem.
Ti meg gyertek el és rendezzétek ezt. Biztosan ki lehet alkudni valamit erre, csak ki kell találni.
Ideje felnőttként viselkedni.
Amadeus
Én mit rendezzek, egyszerű tag vagyok, és még írok a csapattopicokba. Tehát áruló vagyok, mert gártom a kattintást ValentinX-nek
Helmut Zimmer
Nem nem.
Senkise áruló, senkise hős, senkise jó- vagy rosszfiú.

Vannak régi sérelmek, összeférhetetlenségek, megoldási ötletek, törekvések.
Mivel alapvetően mindenki ugyanazt akarja, mégpedig itt és megfelelően supportálva fórumozni, ezért nem kell senkinek se leülnie, se most, se júliusban, mindössze valentinx-nek is, baggionak is el kell engednie a múltat, a régi sérelmeket a picsába.
Leülni, mint két idegen, aki először találkozik, és kb. 2 óra alatt el tudnak jutni egy win-win helyzethez.
Valentinx fóruma nem pusztul ki, marad az 1000+ user, baggio pedig megkapja az adminfelületet, amin tud intézkedni, és mi pedig nyugodtan fórumozhatunk itt.
FK-sok korrektek, belátják, hogy túlvállalták magukat, de megmutatták, hogy segítőkészek,
FD-sek szerepe a "nyomásgyakorlásban" megkérdőjelezhetetlen, és sose baj, ha va egy B-terv,
baggio minőséget, kielégítő supportot szeretne, könnyen megoldható
valentinx azt, hogy ne sorvadjon el az oldala, szintén könnyen megoldható.

Ilyen kurva egyszerű a történet, az önérzetet hagyni kell a picsába, és erre a megoldásra kell jutni Bálint és Robi.
Mielöbb.
Ez a Sobri-terv, tessék ezt lenyelni, és akkor mindenki jól lakik.
Sobri Jóska
Na most hogy túl vagyok 600+ kommenten a témában, akkor én is nyilatkoznék.

Alapvetően értem a konfliktust, és tulajdonképpen mindkét félnek igaza van valahol.
De.
Ami miatt én mezei fórumozó mégis a baggio féle vonalhoz húzok (a jóérzés és a szívem miatt), az a stílus illetve a hozzáállás. Kifejtem.
Hozzáállás #1:
Teljesen megértem az "FD csoport" megmozdulását. Ez a többszázas aktív (rétegsportos!) fórumozó tömeg egy nagyon nagy érték, amit önerőből kib*szottul nehéz leakasztani. Ezzel a költözéssel illetve az FK fórum elégtelensége miatt nyílt egy piaci rés, amit próbálnak meglovagolni, hogy a saját oldalunkat hizlalják. És ezzel az égegyadta világon semmi probléma. Csak ne tessék úgy beállítani, hogy ez a közösség miatt van, mert ez egy méteres bullshit.
Ha az FK fórum lenne az egyetlen alternatíva, még magyarázható lenne az új fórum, csak az a helyzet, hogy valentinx órákon belül újranyitotta a bowlos homokozót, gyerekek itt a platform, ahol lehet ignorálni az FKt, és lehet szakadárkodni. Minden más mellébeszélés, az FD fórum meg a saját pecsenye esete a tűzzel, hagyjuk már, de tényleg...
És ezzel egycsapásra sikerült 3 felé osztani a tömeget, ami mindenkinek célja volt, hogy ne. A bowl fórum önkényes bezárása nem volt egy szép dolog, de pontosan ezért történt. És bár mindkét oldal sértettségét illetve érveit megértem ezügyben, ha választani kell a széthúzás illetve összefogás között én még mindig az utóbbi mögött tudom csak letenni a voksom, mert tisztelem az oldal karbantartóinak munkáját, sőt ennyivel úgy érzem tartozunk is nekik, hogy ne fordítsunk hátat az első adandó alkalommal.
Néhányan viszont sikeresen fölülpozicionálják magunkat, és csak azt látom hangoztatva, bezzeg mi fórumozók, és mi, igen mi vagyunk itt a nemtudomkik, de mégis mitől valaki itt bárki? Mert sikerül évente 200 hozzászólást beböfögni?
Baggio illetve kollégái legalább beleöltek legalább évi 20+ munkaórát ebbe az egész dologba (muhaha), szóval igen ők letettek valamit az asztalra. Mert lehet itt egymás f*szát szopni, már elnézést a kifejezésért, hogy mi vagyunk a nagybetűs fórumozók, mi adjuk az értéket, csak ha a hozzá hasonló emberek nem dolgoznak a háttérben, és mondjuk nem nyitogattak-zártak volna minden vasárnap délután pl eredménykövetőket, akkor áruljuk már el, hogy hova pötyögtük volna be azokat a hatalmas gondolatokat?
És ezt a minimális lojalitást sikerült a másik bullshittel megtagadni: Nem, attól hogy ezt a gesztust megteszem feléjük, még nem érzem magam birkának, se a többieket birkacsordának, de köszi az észrevételt, na ideje is átkanyarodni a stílusra.

Stílus #2:
Na és akkor a stílusbéli különbségek, amik a szakadár illetve FK vonalbéli emberek között vannak...
Alapvetően itt is az FK irányába húz a szívem, mert átlagban sokkal szimpatikusabban tudtak megszólalni ezen szereplők (még az FK szerzők is!), mint a szakadáspártiak. Legalább érzem rajtuk a pozitív hozzáállást, az alkalmazkodásra és kommunkációra való képességet, míg az FDt pártolók nem egy megszólalása kisebb részben agresszív, nagyobb részben arrogáns, és ezzel egészen egyszerűen nem tudok azonosulni.

Jól értem, hogy az FD-n van egy elit fórum, elit tagoknak, ahol magas szinten lehet majd beszélgetni az nflről?
Ez a kampány? Milyen beképzelt duma már ez?
Mégis ki dönti el, hogy ki elit?
Ki dönti el, hogy ki az "ismert troll" aki majd jól bannolva lesz a bowl.hus tagok közül?
Milyen jogon, mert a tagok felét idegesíti? És melyik felét vesszük majd relevánsnak, amelyiknek a véleménye passzol a miénkhez?
És ez az arrogancia/lenézés jó pár vezérember kommentjében visszaköszön. (Tisztelet a kivételnek) És ők lesznek a kiskakasok meg a moderátorok az új helyen? És én leszek majd a pórnép?
Ne is haragudjatok, de akkor ezt én inkább skippelem.
És mondom teljesen megértem, meg shawn meg a többiek álláspontját, a cselekedeteik mozgatórugóit, és legalább annyi igazuk van a serpenyőben, mint a másik oldalon baggioéknak, de a fent említett dolgok miatt sajnos nem tudok velük semmilyen szinten sem azonosulni.

Funfact:
Felnéztem hát végezetül az FD fórumra, kíváncsiságból is, de legfőképpen az érdekelt, hogy a bowlos seahawks topikból ki jutott el oda. A következőbe futottam a seahawks topikban:
(Direkt nem írok nevet, mert nem az a lényeg)
Noname user 1. hozzászólás:
"Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.
"
Noname user 2. hozzászólás, első mondat:
A régi oldalon még beszélgetett az ott maradt nyomorult arról, hogy mennyire underdog a Seahawks, ...

Kérdés 1:Tehát akkor ez lenne az elit társalgás, elit tagokkal, magas szinten? Ki a f*szom ez a gyökér? Így indítjuk az új fórumot, ez lesz a stílus?
És innentől kezdve szarok rá mennyire ért a focihoz, vagy egyáltalán mi a véleménye bármiről, el se olvastam mit írt a csávó.... És semmi kedvem oda reggelni, ha ez a felütés így minden admin szerint oké.
Kérdés 2: Ki a nyomorult? braxa, Helm, undi, én, funky, vagy mind együtt?

Ezek a benyomások nálam döntöttek is...
Úgyhogy én csatlakozok Helmhez, (ennek ő annyira nem örül gondolom 😀) és bár reggeltem ott is, egyenlőre maradok itt, mert az FK fórum számomra is értékelhetetlen ,de lojális vagyok, bízok a fiúkban, és lesz megoldás is. FDre biztos nem megyek.
akdestroyer
Ha már stílus:

"Én legjobban a cowgirl fanok leírását hiányolom, akik a száz évvel ezelőtti gyűrűk árnyékában teli szájjal üvöltik hogy Romo az isten és a Dallas a legjobb NFL csapat a világon mert ők költik a legtöbb pénzt hogy minél több nfl sztárt toborozzanak a játékostemető csapatukba. Aztán ha megkérded hány rájátszás győzelme is van Romonak artikulálatlan vonyításba kezdenek és kezüket a fülükre tapasztva kántálják Dez Bryant nevét. Full mint a Real Madrid fanok. 😀"

A bácsiktól csak szó szerint, csicskafrizura tom brady!

 goingdeep.reblog.hu/tom-brady-te-szemet-szerelmes-vagy

Nekem valaha itt ment el a kedvem anno..-

Jóvan, duplamúltidő...

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Na tényleg az elitligát Fetomy nevezte el, csak lusták voltunk nevetváltoztatni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy attól, hogy elitligának hívják a GM játékot még nem érzi senki magát elitebbnek bárkinél.
Ráadásul ezt a nevet ha jól emlékszem olyasvalaki adta a ligának aki már nem is a tagja. Tehát lehet elitezni az ott játszokat csak teljesen nem arról szól az egész mint amit itt többen gondolnak.
Vagy például én viselkedtem lenézően "elitistán" itt bárkivel?
Vagy bármelyik tagunk megbántott valakit? Jahogy kik a tagok? Mindegy csak valakit okolni lehessen ugye?

Meg ugye van ez a dolog, hogy akik írtak párszáz hozzászólást azok mi jogon pofáznak itt bele bármibe hisz ők nem tettek annyit mint az adminok.
Engedtessék meg, hogy ezen felhasználók nevében ezzel ne (teljesen) értsek egyet.
Tudnál ennyit a jaguárokról ha iktriad nem ír minden játékosról napi rendszerességgel? Vagy mondjuk ulpianus Chiefses írásai az adminoktól származnak? Esetleg az én többszáz beleölt órámat söpörjük a szőnyeg alá? Rolni, Black, Wyatt, Geeri, Tüsi, Asbee, Helmut (vagy sorolhatnám percekig) nélkül ugyanott lenne ez a fórum?
Én kb 5 (de lehet van több is) éve ígéretet kaptam arra, hogy a kiemelt munkával hozzájáruló userek majd valóban ki lesznek emelve meg segítve lesznek. Mert egy hozzászólást megirni kb olyan volt mint reszelővel rejszelni.
Semmi nem történt.
A fórum tartotta el az oldalt és nem az oldal a fórumot.
Én Höri, empty, gabo, Igor, baggio, haromt, gsn, DoM stb írásain nőttem bele ebbe a sportba és ezért nem tudok elég hálás lenni.
De senki ne becsülje alá amit mi fórumozók tettünk le az asztalra.

Aztán jött az FK-s költözés amit én támogattam, regeltem is.
Majd ott egy olyan fórum fogadott ami százszor használhatatlanabb mint ez. Ott a legegyszerűbb kérések sem valósultak meg (eddig).

A saját "szakadár megosztó aljas" barátaim meg csinálnak egy minden igényt kielégítő fórumot.
Én annak szavazok bizalmat és oda fogok rengeteg munkát beleölni, mert belátva a színfalak mögé máris tudom, hogy sokkal jobban meg lesz becsülve a "munkám".

Nem mi akartuk itthagyni ezt a helyet. Én a mai napig nem tettem volna ezt meg. De ha már "meg kell tenni" akkor miért ne oda menjek ami használható ahol megbecsülik amit csinálok?

Azt se tudom mit akartam mondani, de látatlanba meg minden információ nélkül ne vádoljunk már meg embereket ha lehet.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nem gondoltam volna, h lesz valaha olyan topic, ahol Sobri jelenti a fényt az alagút végén, de ez is eljött. Hajrá!
Mondjuk azt a mennyiségű trollkodást itt volt az ideje valamivel kárpótolnia. 😀
dawyd728
Tulajdonképpen, ha logikusan végiggondolod, a jelenlegi helyzetben, a vegytisztán racionális és érzelem- és önérzetmentes, kivitelezhető, megvalósítható Sobri-terv maga a trollkodás. 😉

több mint 5 éve
dawyd728 3 693
Nem gondoltam volna, h lesz valaha olyan topic, ahol Sobri jelenti a fényt az alagút végén, de ez is eljött. Hajrá!
Mondjuk azt a mennyiségű trollkodást itt volt az ideje valamivel kárpótolnia. 😀