NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Hát nem tudom.. biztos én vagyok fordítva bekötve, de a hölgyek 90 százaléka a tipikus, 35 kilós, vicsorítva vigyorgós, elől lapos hátul deszka, model tucat picsa.Cowboykarcsi90
Én nem tudom nálad (meg biztos másoknál is) hol kezdődik a mell, de maximum háromnak van átlagos az én szemszögemből, a többieknek nagyobb. És én imádom, ha nem a zsíros hasat kell bámulnom, csak azért, hogy legyen valami bantu feneke és E-s melle egy nőnek 😀 Szóval én kimondottan adom például ezt a listát. Pont ott és annyira gömbölyödnek, ahol és amennyire kell. (Mindezt persze lehet, hogy csak én gondolom így).

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Kedvenc toplistám
 www.ranker.com/list/hottest-nfl-wives/the-round-mound
Toca
Valahogy itt senki nem tud hibázni közülük😉
ozibozi
Hát nem tudom.. biztos én vagyok fordítva bekötve, de a hölgyek 90 százaléka a tipikus, 35 kilós, vicsorítva vigyorgós, elől lapos hátul deszka, model tucat picsa.
Cowboykarcsi90
Attól még jobb lista mint a többi, ha csak 5-10%-ban akkor is 😀
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kedvenc toplistám
 www.ranker.com/list/hottest-nfl-wives/the-round-mound
Toca
Valahogy itt senki nem tud hibázni közülük😉
ozibozi
Hát nem tudom.. biztos én vagyok fordítva bekötve, de a hölgyek 90 százaléka a tipikus, 35 kilós, vicsorítva vigyorgós, elől lapos hátul deszka, model tucat picsa.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/nfldraftscout/status/1018560487188025345

mara be is lehet csukni az internetet, jobb nem lesz 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.411538888952014.1073741839.160831520689420/1491351604304065/?type=3&source=48
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0710%2Fnfl_weapons_16x9.jpg
Barnwell: The NFL's best and worst arsenals from 32-1
Which team has the top offensive firepower? We ranked all 32. Just running backs and pass-catchers -- no quarterbacks, linemen or coordinators allowed.
Mit gondoltok erről, reális?
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
Valaki tudja, hogy mi ez a papa john’s botrány?
Amadeus
Papa John, azaz John Schnatter egy céges megbeszélésen niggerezett (ahol a téma pont a diverzitás vagy valami ilyesmi volt), és ez napvilágra került, mint a gyurcsány-beszéd

a Louisville fekete játékosai kijelentették, hogy addig nem hajlandóak játszani hazai pályán, míg a Papa John's nevet viseli a Cardinal Stadium (a 2040-ig szóló együttműködést nem a céggel, hanem az egyetemen korábban BoT-tag Schanetterrel privátban kötötték meg anno), ezt gyorsan el is intézték, Schnattert meg kipaterolták a PJ-től is
r.baggio
Ejj, rosszul csinálta, így kellett volna:



Úgy tűnik picit álszent volt a John bácsi, de gondolom a vasárnapi istentisztelet alkalmával bűnbocsánatot nyer, hisz biztos jó keresztény vagy mi.

Ettől függetlenül a pénze megmarad, szóval biztos nagyon szánja-bánja az egészet.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Valaki tudja, hogy mi ez a papa john’s botrány?
Amadeus
Papa John, azaz John Schnatter egy céges megbeszélésen niggerezett (ahol a téma pont a diverzitás vagy valami ilyesmi volt), és ez napvilágra került, mint a gyurcsány-beszéd

a Louisville fekete játékosai kijelentették, hogy addig nem hajlandóak játszani hazai pályán, míg a Papa John's nevet viseli a Cardinal Stadium (a 2040-ig szóló együttműködést nem a céggel, hanem az egyetemen korábban BoT-tag Schanetterrel privátban kötötték meg anno), ezt gyorsan el is intézték, Schnattert meg kipaterolták a PJ-től is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
Valaki tudja, h mi ez a papa john’s botrány?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ezt a cikket úgy voltam vele elmentem az utókornak, megérte?
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2015/01/13/2015-could-be-the-year-of-the-running-back-in-college-football/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
azért brutál hova süllyedt az mmqb

 twitter.com/theMMQB/status/1017046358132391936

már a cikk felütése is csodálatos: "For the past six years I have watched almost every NFL game and, aside from a few pre-draft projects, zero college football games."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Cicaharc Adam Pacman Jonesszal. Röpködnek a parasztlengők az éterbe:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
7-9


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Szerdán jön a supplemental draft és egész érdekesnek ígérkezik:

 fuzovelkifele.com/2018/07/az-evezred-legjobb-supplemental-draftja-jon/
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Akkor belelőttem 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hi!

Én is végigolvastam 😊
Brandon Graham hogy hogy nem fért be a top50be? Stat-ok nem mutatják elég jól, hogy mennyire domináns volt.
Todd Gurley annál a két szerkesztőnél hogy hogy nem top50 egy ilyen szezon után? Ezt tényleg nem értem..
tenorx
A belső chat felületen nagyjából ez volt a két legnagyobb vitaindító 😀
(+ Hayward hektikus szereplése)


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hi!

Én is végigolvastam 😊
Brandon Graham hogy hogy nem fért be a top50be? Stat-ok nem mutatják elég jól, hogy mennyire domináns volt.
Todd Gurley annál a két szerkesztőnél hogy hogy nem top50 egy ilyen szezon után? Ezt tényleg nem értem..

Szerkesztette: tenorx
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Nem Brady zárt az első négy helyen? Hát az meg hogy lehet?
csi77
Ugye, hogy ugye?!
Wyatt
Gondoltam, hogy te reagálsz, mint általában. Pedig, ezen a fórumon talán te vagy az egyetlen Pats fan, akinek nem szólnék be (általában).....😊 Sebaj!

Az összeállítás tetszett, lájkoltam is, mert szeretem, ha valaki(k) időt, energiát (pénzt? 😊 ) nem sajnálva érdekességeket állítanak össze. Nyilván, mivel szubjektív, lehet vele vitatkozni, de egy-két játékost leszámítva, ahol nagyjából konszenzus volt, ott is nagy volt a a szórás a megítéléseknél. Így én biztos nem állok le vitatkozni, hogy ki miért hányadik.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem Brady zárt az első négy helyen? Hát az meg hogy lehet?
csi77
Ugye, hogy ugye?!

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Nekem rivers hiányzik a listáról, de nagyon.
peach
Abszolút nem elfogultságból, de nem vágom, hogy nincs 50ben. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nekem rivers hiányzik a listáról, de nagyon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Nem Brady zárt az első négy helyen? Hát az meg hogy lehet?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mint homer kérdem: az év támadóújoncát ismeritek?
 www.nfl.com/videos/nfl-top100-2018/0ap3000000937693/Top-100-Players-of-2018-Alvin-Kamara-No-20
atapapa
Két listán fent volt, ami az 58. helyre volt elég (ha teljes szummát nézünk, 54.)
Nekem a shortlistemen rajta volt, szóval 51-60 között lett volna nálam valahol, de csak 50 fért fel ugyebár.
Szeretem a játékát egyébként, kíváncsi vagyok idén nagyobb workloaddal is hasonló hatékonysággal bírkózik-e meg.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
katonadani
D) nem kérted, hogy reagáljunk
E) nem volt benne nagy hülyeség/ nem kötöttél bele egyik csapatba se annyira, hogy fikázni lehessen

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Csinaltunk (alatriste, balentin, drip, leonidasz, löfli, renningan és én) egy top50 nfl jatekos listat, az osszetett elso reszet mar olvashatjatok is, penteken jon majd a zárás tervek szerint

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/
katonadani
A második rész, 31-40. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-ii-resz/
katonadani
Harmadik rész, 21-30. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iii-resz/
katonadani
Negyedik rész: 11-20. hely:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-iv-resz/
katonadani
Éééés a befejező rész, 1-10. hely, a lemaradók és mindenki teljes egyéni listája:
 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-v-resz/
katonadani
Azért nincsenek reakciók, mert:
A) Mindenki egyetért
B) Mindenki VB-lázban ég
C) Mindenki átment az igazi NFL fórumra
katonadani
Mint homer kérdem: az év támadóújoncát ismeritek?
 www.nfl.com/videos/nfl-top100-2018/0ap3000000937693/Top-100-Players-of-2018-Alvin-Kamara-No-20