NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Pont ott és annyira gömbölyödnek, ahol és amennyire
kristóf17
Megvágta a plasztikai sebész...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
nem a külső számít, csak a belső értékek
Black_Adder
Meg az edzés teljesítmény 😊

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
nem a külső számít, csak a belső értékek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Hát nem tudom.. biztos én vagyok fordítva bekötve, de a hölgyek 90 százaléka a tipikus, 35 kilós, vicsorítva vigyorgós, elől lapos hátul deszka, model tucat picsa.Cowboykarcsi90
Én nem tudom nálad (meg biztos másoknál is) hol kezdődik a mell, de maximum háromnak van átlagos az én szemszögemből, a többieknek nagyobb. És én imádom, ha nem a zsíros hasat kell bámulnom, csak azért, hogy legyen valami bantu feneke és E-s melle egy nőnek 😀 Szóval én kimondottan adom például ezt a listát. Pont ott és annyira gömbölyödnek, ahol és amennyire kell. (Mindezt persze lehet, hogy csak én gondolom így).

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Kedvenc toplistám
 www.ranker.com/list/hottest-nfl-wives/the-round-mound
Toca
Valahogy itt senki nem tud hibázni közülük😉
ozibozi
Hát nem tudom.. biztos én vagyok fordítva bekötve, de a hölgyek 90 százaléka a tipikus, 35 kilós, vicsorítva vigyorgós, elől lapos hátul deszka, model tucat picsa.
Cowboykarcsi90
Attól még jobb lista mint a többi, ha csak 5-10%-ban akkor is 😀
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 067 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kedvenc toplistám
 www.ranker.com/list/hottest-nfl-wives/the-round-mound
Toca
Valahogy itt senki nem tud hibázni közülük😉
ozibozi
Hát nem tudom.. biztos én vagyok fordítva bekötve, de a hölgyek 90 százaléka a tipikus, 35 kilós, vicsorítva vigyorgós, elől lapos hátul deszka, model tucat picsa.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/nfldraftscout/status/1018560487188025345

mara be is lehet csukni az internetet, jobb nem lesz 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.411538888952014.1073741839.160831520689420/1491351604304065/?type=3&source=48
több mint 5 éve
Béczkó 1 264
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0710%2Fnfl_weapons_16x9.jpg
Barnwell: The NFL's best and worst arsenals from 32-1
Which team has the top offensive firepower? We ranked all 32. Just running backs and pass-catchers -- no quarterbacks, linemen or coordinators allowed.
Mit gondoltok erről, reális?
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Valaki tudja, hogy mi ez a papa john’s botrány?
Amadeus
Papa John, azaz John Schnatter egy céges megbeszélésen niggerezett (ahol a téma pont a diverzitás vagy valami ilyesmi volt), és ez napvilágra került, mint a gyurcsány-beszéd

a Louisville fekete játékosai kijelentették, hogy addig nem hajlandóak játszani hazai pályán, míg a Papa John's nevet viseli a Cardinal Stadium (a 2040-ig szóló együttműködést nem a céggel, hanem az egyetemen korábban BoT-tag Schanetterrel privátban kötötték meg anno), ezt gyorsan el is intézték, Schnattert meg kipaterolták a PJ-től is
r.baggio
Ejj, rosszul csinálta, így kellett volna:



Úgy tűnik picit álszent volt a John bácsi, de gondolom a vasárnapi istentisztelet alkalmával bűnbocsánatot nyer, hisz biztos jó keresztény vagy mi.

Ettől függetlenül a pénze megmarad, szóval biztos nagyon szánja-bánja az egészet.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Valaki tudja, hogy mi ez a papa john’s botrány?
Amadeus
Papa John, azaz John Schnatter egy céges megbeszélésen niggerezett (ahol a téma pont a diverzitás vagy valami ilyesmi volt), és ez napvilágra került, mint a gyurcsány-beszéd

a Louisville fekete játékosai kijelentették, hogy addig nem hajlandóak játszani hazai pályán, míg a Papa John's nevet viseli a Cardinal Stadium (a 2040-ig szóló együttműködést nem a céggel, hanem az egyetemen korábban BoT-tag Schanetterrel privátban kötötték meg anno), ezt gyorsan el is intézték, Schnattert meg kipaterolták a PJ-től is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 934
Valaki tudja, h mi ez a papa john’s botrány?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ezt a cikket úgy voltam vele elmentem az utókornak, megérte?
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2015/01/13/2015-could-be-the-year-of-the-running-back-in-college-football/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
azért brutál hova süllyedt az mmqb

 twitter.com/theMMQB/status/1017046358132391936

már a cikk felütése is csodálatos: "For the past six years I have watched almost every NFL game and, aside from a few pre-draft projects, zero college football games."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
Cicaharc Adam Pacman Jonesszal. Röpködnek a parasztlengők az éterbe:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
7-9


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Szerdán jön a supplemental draft és egész érdekesnek ígérkezik:

 fuzovelkifele.com/2018/07/az-evezred-legjobb-supplemental-draftja-jon/
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Akkor belelőttem 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hi!

Én is végigolvastam 😊
Brandon Graham hogy hogy nem fért be a top50be? Stat-ok nem mutatják elég jól, hogy mennyire domináns volt.
Todd Gurley annál a két szerkesztőnél hogy hogy nem top50 egy ilyen szezon után? Ezt tényleg nem értem..
tenorx
A belső chat felületen nagyjából ez volt a két legnagyobb vitaindító 😀
(+ Hayward hektikus szereplése)


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hi!

Én is végigolvastam 😊
Brandon Graham hogy hogy nem fért be a top50be? Stat-ok nem mutatják elég jól, hogy mennyire domináns volt.
Todd Gurley annál a két szerkesztőnél hogy hogy nem top50 egy ilyen szezon után? Ezt tényleg nem értem..

Szerkesztette: tenorx
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nem Brady zárt az első négy helyen? Hát az meg hogy lehet?
csi77
Ugye, hogy ugye?!
Wyatt
Gondoltam, hogy te reagálsz, mint általában. Pedig, ezen a fórumon talán te vagy az egyetlen Pats fan, akinek nem szólnék be (általában).....😊 Sebaj!

Az összeállítás tetszett, lájkoltam is, mert szeretem, ha valaki(k) időt, energiát (pénzt? 😊 ) nem sajnálva érdekességeket állítanak össze. Nyilván, mivel szubjektív, lehet vele vitatkozni, de egy-két játékost leszámítva, ahol nagyjából konszenzus volt, ott is nagy volt a a szórás a megítéléseknél. Így én biztos nem állok le vitatkozni, hogy ki miért hányadik.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem Brady zárt az első négy helyen? Hát az meg hogy lehet?
csi77
Ugye, hogy ugye?!

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Nekem rivers hiányzik a listáról, de nagyon.
peach
Abszolút nem elfogultságból, de nem vágom, hogy nincs 50ben. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nekem rivers hiányzik a listáról, de nagyon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Nem Brady zárt az első négy helyen? Hát az meg hogy lehet?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png