NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Összeraktunk egy power rankinget még az előszezon kezdete előtt, az első rész már olvasható:

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-power-ranking-18-i-resz/
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Sziasztok!
Úgy hozta az élet, hogy lehetőségem lesz az Oakland Raiders vs. Los Angeles Rams meccset a helyszínen megtekintem, feltéve ha tudok jegyet venni. Na és ebben szeretném a segítségeteket kérni, mert még nem voltam NFL meccsen és nem tudom, hogy működik a rendszer. Honnan érdemes jegyet venni? Mivel már korábban az USA-ban leszek, ezért nálam nem működne a jegyek kipostázása, kinti címet pedig nem tudok megadni, mert nem egy helyen leszek. Hogy működik a Mobil tickets, valakinek van erről tapasztalata? És még egy fontos kérdés, érdemes lower level jegyet venni vagy az upper levelről is élvezhető a meccs? Minden infót szívesen fogadok.
Köszi!
Vieri
Hírek,
Ticketmasteren jelöld be, hogy individual ticket...akkor kihoz olyanokat, amit nem valami bérletes adott vissza. Ugyanazért az árért sokkal jobb a hely. Nekünk közvetlen kapu mögött volt két éve 140 USD a Pit-KC meccsre.
Amikor ezt nem tudtam meg 9 éve, akkor ugyanannyiért a kakasulore vettem.
Ezeknél a jobb helyek hamar elfogynak, de lehet találni jókat!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
Egy kis unaloműző az uborkaszezonra. Titans és Jaguars szurkolóknak kötelező.

több mint 5 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Sziasztok!
Úgy hozta az élet, hogy lehetőségem lesz az Oakland Raiders vs. Los Angeles Rams meccset a helyszínen megtekintem, feltéve ha tudok jegyet venni. Na és ebben szeretném a segítségeteket kérni, mert még nem voltam NFL meccsen és nem tudom, hogy működik a rendszer. Honnan érdemes jegyet venni? Mivel már korábban az USA-ban leszek, ezért nálam nem működne a jegyek kipostázása, kinti címet pedig nem tudok megadni, mert nem egy helyen leszek. Hogy működik a Mobil tickets, valakinek van erről tapasztalata? És még egy fontos kérdés, érdemes lower level jegyet venni vagy az upper levelről is élvezhető a meccs? Minden infót szívesen fogadok.
Köszi!
Vieri
én amikor usában voltam meccsen általában fentre vettem jegyet, onnan sem sokkal kisebb az élmény (azaz: tévéhez képest kb ugyanannyira más mint a lower deck); aztán általában lecigánykodtunk félidő környékén az első sorokba ahol volt üres szék (az ajtónállókat nem nehéz kijátszani - már ahol vannak). ha csak nem pats (vagy más nagyon felkapott topcsapat) meccsére mész (egy raiders-ramsre szerintem ez igaz), akkor valószínűleg az utolsó pillanatig lesznek szabad jegyek a meccs napján is, legutóbb kezdés előtt 3 perccel vettem jegyet 15 dodóért stubhubon (ilyenkor percenként fel-le ugrálnak a jegyárak availability függvényében). volt hogy jegyüzértől vettünk a stadion előtt, az is működhet, de azzal azért óvatosan. a legbiztosabb persze ha megveszed előre (stadionnál, ticketmaster, stubhub, stb.), de eddigi tapasztalat alapján annál olcsóbban is megy. remélem tudtam kicsit segíteni😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok!
Úgy hozta az élet, hogy lehetőségem lesz az Oakland Raiders vs. Los Angeles Rams meccset a helyszínen megtekintem, feltéve ha tudok jegyet venni. Na és ebben szeretném a segítségeteket kérni, mert még nem voltam NFL meccsen és nem tudom, hogy működik a rendszer. Honnan érdemes jegyet venni? Mivel már korábban az USA-ban leszek, ezért nálam nem működne a jegyek kipostázása, kinti címet pedig nem tudok megadni, mert nem egy helyen leszek. Hogy működik a Mobil tickets, valakinek van erről tapasztalata? És még egy fontos kérdés, érdemes lower level jegyet venni vagy az upper levelről is élvezhető a meccs? Minden infót szívesen fogadok.
Köszi!
Vieri
Szia!
én a hivatalos utat jártam be és a ticketmasteren keresztül vettem jegyet két idei meccsre. Ezt nem postázzák, hanem online kapod meg
Én lower level a sarokba vettem jegyet, számomra az az ideális ár-érték arányban, de szerintem ez emberfüggő 😊
több mint 5 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Sziasztok!
Úgy hozta az élet, hogy lehetőségem lesz az Oakland Raiders vs. Los Angeles Rams meccset a helyszínen megtekintem, feltéve ha tudok jegyet venni. Na és ebben szeretném a segítségeteket kérni, mert még nem voltam NFL meccsen és nem tudom, hogy működik a rendszer. Honnan érdemes jegyet venni? Mivel már korábban az USA-ban leszek, ezért nálam nem működne a jegyek kipostázása, kinti címet pedig nem tudok megadni, mert nem egy helyen leszek. Hogy működik a Mobil tickets, valakinek van erről tapasztalata? És még egy fontos kérdés, érdemes lower level jegyet venni vagy az upper levelről is élvezhető a meccs? Minden infót szívesen fogadok.
Köszi!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor most az Alabama megveri végre a Clevelandet?

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 twitter.com/ESPNCFB/status/1021938248627761152


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
A 8-8 nem elképzelhető senkinél ?
ozibozi
Viszont annyi 7-9 lesz, mintha legalábbis Jeff Fisherekkel lenne tele a liga
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
 bleacherreport.com/articles/2787515-every-nfl-teams-best-non-hall-of-famer#slide0
Black_Adder
Nálam a Patsnél Kevin Faulké ez a cím.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
 bleacherreport.com/articles/2787515-every-nfl-teams-best-non-hall-of-famer#slide0

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
A 8-8 nem elképzelhető senkinél ?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
A Brownsnál is elég merész az az 5 győzelem, az utolsó 3 évben nem nyertek ennyit összesen
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rendben

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Három 10+os AFC South-csapat. Én marha meg azt hittem, kurva rég elmúlt már az április 1-je
Wyatt
Kettőre fogadhatunk.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Három 10+os AFC South-csapat. Én marha meg azt hittem, kurva rég elmúlt már az április 1-je

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Loptam IKtől 😊

 twitter.com/ByNateDavis/status/1019916848463319040

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Baromi jó kép!

 www.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262.116181.68680511262/10156530860531263/?type=3&theater
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hali!

Lehet, hogy offtopic (nem böngésztem végig elejétől végéig most a fórumtémákat) de talán ide a csevegőbe elfér:

Sok embert látok itthon NFL mezben a kérdésem az lenne, hogy honnan lehet beszerezni a legjobb ár/érték arányban?

Vaterán (  www.vatera.hu/nfl-mezek-osszes-csapat-a-legnagyobb-sztarok-2646796985.html ) lehet taláni mindenféle beszállítótól, ilyen árért gyanús, hogy nem azt kapod amit az NFL.com shopban ahol 100$, de amiket itthon látok, nekem az is megfelelő minőség lenne. Vagy tényleg ennyiért ~10 000 HUF lehet szerezni itthon azt amit kint 25-30 ezerért (dollárban)?
bobi0092
Így ránézésre ezek aliexpressről rendelt mezek, azokat adja tovább a delikvens némi felárral.
Én 2 mezt rendeltem eddig az aliról közvetlenül, mind2 kiváló minőség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
Hali!

Lehet, hogy offtopic (nem böngésztem végig elejétől végéig most a fórumtémákat) de talán ide a csevegőbe elfér:

Sok embert látok itthon NFL mezben a kérdésem az lenne, hogy honnan lehet beszerezni a legjobb ár/érték arányban?

Vaterán (  www.vatera.hu/nfl-mezek-osszes-csapat-a-legnagyobb-sztarok-2646796985.html ) lehet taláni mindenféle beszállítótól, ilyen árért gyanús, hogy nem azt kapod amit az NFL.com shopban ahol 100$, de amiket itthon látok, nekem az is megfelelő minőség lenne. Vagy tényleg ennyiért ~10 000 HUF lehet szerezni itthon azt amit kint 25-30 ezerért (dollárban)?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Na ha masra nem arra jo ez a lista, h bizakodast adjon az embereknek h igenis csak a penz szamit 😀 ha az a ragcsalokepu Schaub egy ilyet leakasztott, akkor igazabol Brady jart szarul Gisellel 😀
Borbinho
Abban az esetben Brady nősült be a vagyonba, szóval kérdés, hogy ő elég jó faszi-e Giselle mellé (ezt hadd ne ítéljem meg én... 😊 ).

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ha masra nem arra jo ez a lista, h bizakodast adjon az embereknek h igenis csak a penz szamit 😀 ha az a ragcsalokepu Schaub egy ilyet leakasztott, akkor igazabol Brady jart szarul Gisellel 😀

Lol Bandinak van baratnoje? 😀 tuti a konyvklubban szedte ossze

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Pont ott és annyira gömbölyödnek, ahol és amennyire
kristóf17
Megvágta a plasztikai sebész...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
nem a külső számít, csak a belső értékek
Black_Adder
Meg az edzés teljesítmény 😊

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
nem a külső számít, csak a belső értékek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear