NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Egyébként nem bántásból, sürgetésből, csak kiváncsiságból kérdem, lesz az oldalból vmi a fórumon túl? Vagy marad így, s a Sok hűhó semmiért című Kenneth Branagh filmet láttuk. Amivel nincsen baj, nagyon szeretem az a változatot 😉 😛 Ha nem, nem gond, csak akkor nem számítok másra.
dande
beírom én a fájdalmas igazságot: semmi előrelépés nem történt
Igor próbált fejlesztőt találni, nem sikerült, jómagam pl máig nem kaptam vissza még a szerkesztői jogaimat se

így megy ez
r.baggio
Akkor basszatok meg, mindjart csinalok egy nyolcadik forumot! <3
Stez
Nekem van sok.
Olcsóért neked adom az egyiket.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként nem bántásból, sürgetésből, csak kiváncsiságból kérdem, lesz az oldalból vmi a fórumon túl? Vagy marad így, s a Sok hűhó semmiért című Kenneth Branagh filmet láttuk. Amivel nincsen baj, nagyon szeretem az a változatot 😉 😛 Ha nem, nem gond, csak akkor nem számítok másra.
dande
beírom én a fájdalmas igazságot: semmi előrelépés nem történt
Igor próbált fejlesztőt találni, nem sikerült, jómagam pl máig nem kaptam vissza még a szerkesztői jogaimat se

így megy ez
r.baggio
Akkor basszatok meg, mindjart csinalok egy nyolcadik forumot! <3

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Egyébként nem bántásból, sürgetésből, csak kiváncsiságból kérdem, lesz az oldalból vmi a fórumon túl? Vagy marad így, s a Sok hűhó semmiért című Kenneth Branagh filmet láttuk. Amivel nincsen baj, nagyon szeretem az a változatot 😉 😛 Ha nem, nem gond, csak akkor nem számítok másra.
dande
beírom én a fájdalmas igazságot: semmi előrelépés nem történt
Igor próbált fejlesztőt találni, nem sikerült, jómagam pl máig nem kaptam vissza még a szerkesztői jogaimat se

így megy ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként nem bántásból, sürgetésből, csak kiváncsiságból kérdem, lesz az oldalból vmi a fórumon túl? Vagy marad így, s a Sok hűhó semmiért című Kenneth Branagh filmet láttuk. Amivel nincsen baj, nagyon szeretem az a változatot 😉 😛 Ha nem, nem gond, csak akkor nem számítok másra.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valaki levehetné már azt a rögzített bejegyzést mert ha telóról nézek fel 354564km-t kell tekerni mire leérek az első kommentig.
samu09
illetve a csapattopikoknál ezeket a draft tippeldéket, játékosmozgásokat is szerintem..
gordon
Ha már megjavult a levevőfunkció, akkor az én Pats-topicos rögzített (és 50-szer átszerkesztett :d ) posztomat is le lehetne kapni, köszi 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Valaki levehetné már azt a rögzített bejegyzést mert ha telóról nézek fel 354564km-t kell tekerni mire leérek az első kommentig.
samu09
illetve a csapattopikoknál ezeket a draft tippeldéket, játékosmozgásokat is szerintem..
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Valaki levehetné már azt a rögzített bejegyzést mert ha telóról nézek fel 354564km-t kell tekerni mire leérek az első kommentig.
samu09
Köszcsi
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Valaki levehetné már azt a rögzített bejegyzést mert ha telóról nézek fel 354564km-t kell tekerni mire leérek az első kommentig.
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
 twitter.com/NFL/status/1031612351613681666

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Szerintem itt sokaknak megvan, de bedobom ide is, úgyis vannak olyanok akik nem maradnak fent hajnalban vagy meg akarnak nézni más meccseket is később.

 sport-video.org.ua/americanfootball.html
Solymi
Jobbak:
 nbahd.net

 nflreplays.net
braxa88
Nemtom, nekem az NFL visszajátszós nem tűnt jobbnak minőségre.
Meg nekem pikkpakk lejön a 100/50-es DIGI nettel és se regelni, se visszaosztani se kell.
De ha valaki jobban szereti online nézni, nekem jó az is.
Solymi
Sokkal hamarabb fenn vannak a meccsek, alapszakaszban már másnap reggel.
Éjjeli meccsel közül is már fenn van mind. A te letöltősödön egyikse, tegnap előtti 3meccsből is csak 2
braxa88
Ó, jogos.
Azt pont nem néztem, ha jól emlékszem eddig mindegyik meccs fent volt másnap, de lehet nem mindig.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem itt sokaknak megvan, de bedobom ide is, úgyis vannak olyanok akik nem maradnak fent hajnalban vagy meg akarnak nézni más meccseket is később.

 sport-video.org.ua/americanfootball.html
Solymi
Jobbak:
 nbahd.net

 nflreplays.net
braxa88
Nemtom, nekem az NFL visszajátszós nem tűnt jobbnak minőségre.
Meg nekem pikkpakk lejön a 100/50-es DIGI nettel és se regelni, se visszaosztani se kell.
De ha valaki jobban szereti online nézni, nekem jó az is.
Solymi
Sokkal hamarabb fenn vannak a meccsek, alapszakaszban már másnap reggel.
Éjjeli meccsel közül is már fenn van mind. A te letöltősödön egyikse, tegnap előtti 3meccsből is csak 2

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Szerintem itt sokaknak megvan, de bedobom ide is, úgyis vannak olyanok akik nem maradnak fent hajnalban vagy meg akarnak nézni más meccseket is később.

 sport-video.org.ua/americanfootball.html
Solymi
Jobbak:
 nbahd.net

 nflreplays.net
braxa88
Nemtom, nekem az NFL visszajátszós nem tűnt jobbnak minőségre.
Meg nekem pikkpakk lejön a 100/50-es DIGI nettel és se regelni, se visszaosztani se kell.
De ha valaki jobban szereti online nézni, nekem jó az is.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem itt sokaknak megvan, de bedobom ide is, úgyis vannak olyanok akik nem maradnak fent hajnalban vagy meg akarnak nézni más meccseket is később.

 sport-video.org.ua/americanfootball.html
Solymi
Jobbak:
 nbahd.net

 nflreplays.net
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Szerintem itt sokaknak megvan, de bedobom ide is, úgyis vannak olyanok akik nem maradnak fent hajnalban vagy meg akarnak nézni más meccseket is később.

 sport-video.org.ua/americanfootball.html

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
 www.theringer.com/2018/8/14/17687380/college-offense-nfl-pro-system-college-effect-day


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legbizarrabb alapszakasz rekordok.
 twitter.com/NFL/status/1029533855751921664
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
 deadspin.com/tag/why-your-team-sucks
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes cikk - Top 25 játékos akik már 2008 óta a ligában vannak.
 www.theringer.com/2018/8/8/17662462/ranking-nfl-players-2008-2018
iktriad
Peppers büdös vagy mi?
gabokocka
Mondjuk D-Jax vagy DW helyére beférne.
dande
Delanie Walker a legalulértékeltebb TE, amióta itthon mutatják az NFL-t. Ginnt százszor előbb venném ki
Wyatt
Ben Watson a legalulértékeltebb TE.
Elnyűhetetlen, és a kedvencem, amióta átlóban, a bírót is kikerülve utolérte Champ Baileyt (mégha utána 1 yardról be is vitte a Denver).
Már linkeltem, de nekem ez a kedvenc playem all time.

 www.youtube.com/watch?v=XsZCTzYNBQE
Sobri Jóska
Nekem is ez az egyik kedvenc Pats-playem, bár végül semmit nem változtatott, mégis 😊
Watsont is nagyon karmoltam, de Walker még jobb blokkoló és jobb elkapó is, a Gronk mögötti második szinten mindenképpen ott a helye 😊

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Érdekes cikk - Top 25 játékos akik már 2008 óta a ligában vannak.
 www.theringer.com/2018/8/8/17662462/ranking-nfl-players-2008-2018
iktriad
Peppers büdös vagy mi?
gabokocka
Mondjuk D-Jax vagy DW helyére beférne.
dande
Delanie Walker a legalulértékeltebb TE, amióta itthon mutatják az NFL-t. Ginnt százszor előbb venném ki
Wyatt
Ben Watson a legalulértékeltebb TE.
Elnyűhetetlen, és a kedvencem, amióta átlóban, a bírót is kikerülve utolérte Champ Baileyt (mégha utána 1 yardról be is vitte a Denver).
Már linkeltem, de nekem ez a kedvenc playem all time.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes cikk - Top 25 játékos akik már 2008 óta a ligában vannak.
 www.theringer.com/2018/8/8/17662462/ranking-nfl-players-2008-2018
iktriad
Peppers büdös vagy mi?
gabokocka
Mondjuk D-Jax vagy DW helyére beférne.
dande
Delanie Walker a legalulértékeltebb TE, amióta itthon mutatják az NFL-t. Ginnt százszor előbb venném ki
Wyatt
Róla nem is beszélve 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes cikk - Top 25 játékos akik már 2008 óta a ligában vannak.
 www.theringer.com/2018/8/8/17662462/ranking-nfl-players-2008-2018
iktriad
Peppers büdös vagy mi?
gabokocka
Mondjuk D-Jax vagy DW helyére beférne.
dande
Delanie Walker a legalulértékeltebb TE, amióta itthon mutatják az NFL-t. Ginnt százszor előbb venném ki

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes cikk - Top 25 játékos akik már 2008 óta a ligában vannak.
 www.theringer.com/2018/8/8/17662462/ranking-nfl-players-2008-2018
iktriad
Peppers büdös vagy mi?
gabokocka
Mondjuk D-Jax vagy DW helyére beférne.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes cikk - Top 25 játékos akik már 2008 óta a ligában vannak.
 www.theringer.com/2018/8/8/17662462/ranking-nfl-players-2008-2018
iktriad
Peppers büdös vagy mi?
gabokocka
Vagy csak simán kifelejtették, mint Hruscsovot a Szaknévsorból. 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Érdekes cikk - Top 25 játékos akik már 2008 óta a ligában vannak.
 www.theringer.com/2018/8/8/17662462/ranking-nfl-players-2008-2018
iktriad
Peppers büdös vagy mi?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki fent van twitteren, annak itt van 162(!) NFL beat writer csiripelése 1 helyen.
 twitter.com/ChrisWesseling/lists/nfl-beat-writers