NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Volt egy olyan is ahol a brókerek beszélgettek a WC - Ben és elmondták a tutit, hogy ki lehet SB győztes ki nem lehet a fogadások miatt. Vagy hasonló.
ozibozi
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Brady szar.
Rodgers szar.
Tyler Palko az egyetlen GOAT.
KoporShow

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Brady szar.
Rodgers szar.
Tyler Palko az egyetlen GOAT.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Volt egy olyan is ahol a brókerek beszélgettek a WC - Ben és elmondták a tutit, hogy ki lehet SB győztes ki nem lehet a fogadások miatt. Vagy hasonló.
ozibozi
Mindenről (is) a tudjukkik tehetnek...

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 345
Volt egy olyan is ahol a brókerek beszélgettek a WC - Ben és elmondták a tutit, hogy ki lehet SB győztes ki nem lehet a fogadások miatt. Vagy hasonló.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Wow, véletlen leiratkoztam a topicról és csak most, 3 nap csússzással vettem észre micsoda minőségről maradtam le az elmúlt napokban. A teringettit!

Valaki még legyen szíves elő keresno Gyurika264 örök klasszikus hozzászólását és másolja be ide. Köszönöm.
peach
 bowl.hu/forum/egyeb-temak/aranykopesek/1256418

@Wyatt amikor Barry Sanders játszott, körülbelül ugyanolyan fontos poszt volt az RB, mint a QB, neki mégsincs bajnoki címe.
empty taxi
Azóta is várjuk hozzá a fordítást 😀

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Wow, véletlen leiratkoztam a topicról és csak most, 3 nap csússzással vettem észre micsoda minőségről maradtam le az elmúlt napokban. A teringettit!

Valaki még legyen szíves elő keresno Gyurika264 örök klasszikus hozzászólását és másolja be ide. Köszönöm.
peach
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


@Wyatt amikor Barry Sanders játszott, körülbelül ugyanolyan fontos poszt volt az RB, mint a QB, neki mégsincs bajnoki címe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Wow, véletlen leiratkoztam a topicról és csak most, 3 nap csússzással vettem észre micsoda minőségről maradtam le az elmúlt napokban. A teringettit!

Valaki még legyen szíves elő keresno Gyurika264 örök klasszikus hozzászólását és másolja be ide. Köszönöm.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerinted. Szerintem nem nevetséges. De szerintem eljutottunk addig a pontig, hogy ütköztek az érvek és gondolatok, meggyőzve úgysem lesz a másik, szóval jöhet a kövi téma 😊

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Szerinted baromság.

Szerintem meg az baromság, hogy ebbe belekevered az RB-ket, akiknek kategóriákkal kisebb hatásuk van a játékra. Elég csak megnézni Adrian Peterson csodaszezonját, amiből alig lett PO.
Wyatt
Minden idők legnagyobb futója is van. 😊
Szerinted Peterson az?
Sobri Jóska
Minden idők legjobb amerikaifutball-játékosáról beszélünk. Legalább is én, mert te mindenről, csak erről nem.
Wyatt
GOAT = Greatest of all time.
Ebben önmagában nincs benne se az, hogy QB, se az, hogy NFL játékos, se az, hogy sportoló.
(Van cikk az nfl.com-on, ahol Bradyt LeBronnal vetik össze.
Komoly...
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000935376/article/lebron-james-vs-tom-brady-who-is-the-goat )

Amikor Bradyt GOAT-ozzák, mindig a "valaha volt legjobb irányítóként" értik, nem játékosként.
Nevetséges lenne, ha Brady lenne minden idők legjobb amerikaifutball-játékosa.
Nincs olyan szempont, amiben érdemben lenyomná Lawrence Taylort. Se sack, se tackle, se int.
Jerry Ricet pláne nem.
Igaz ők se Bradyt.
Ezért kötve hiszem a GOAT-ság minden játékosra vonatkozna, mert a qb összehasonlíthatatlan más posztttal. És más posztok is egymással.

Szóval ha te valóban ezt akarod tenni, és összevetni Bradyt, LT-t, JR-t, akkor az kb olyan, mintha minden idők művészeti alkotásai közül rangsorolni akarnád a Keresztapa filmet, Beethoven 9. szimfóniáját vagy Klimt Judithját.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Én elfogadom, hogy ezt egyesek így látják.

De nálam egy minden idők legjobbja vitába nem szállhat be egy olyan játékos, aki a legfontosabb poszton játszva nem tudott bajnokságot nyerni. Ha minden idők legjobbja lenne, akkor ugyanis nem lehet olyan kifogással jönni, hogy de a védelem, de a fal, de aaaa akármi. Ha tényleg minden idők legjobbja, akkor az okkal a legjobb. Olyan, aki még csak bajnok sem lett, nem is vennék bele a vitába, pláne nem úgy, hogy van olyan játékos, aki ötször lett bajnok, háromszor második. Ez nem labdarúgás vagy válogatott sportág, ahol hiába vagy rohadt jó, egyszerűen ha olyan országba születtél/olyan nemzetiségű klub vagy, úgysem tudsz nyerni soha. Itt mindenkire ugyanazok a szabályok érvényesek, ugyanazokkal a feltételekkel, a fizetési sapka és szabadügynökpiac bevezetése óta a draftrendszerrel meg nem lehetséges világverő csapatot egyben tartani sem.

És ebben a rendszerben szerzett valaki öt első és három második helyet, ami számomra mókássá teszi az összehasonlítást olyan játékossal a minden idők legjobbja versenyében, aki egyszer sem nyert meg igazán fontos meccset. Mert hogy a fontos meccseken nyújtott jó teljesítmény legalább annyit számít, mint hogy valakinek rohadt sok passzolt yardja legyen.

Szóval Marino a valaha volt egyik legjobb, Rodgers is, Peyton Manning pláne és még sokan mások is. De hogy Marino minden idők legjobbja lenne? Nem
Wyatt
Azért amit itt leírtál az ordas nagy csúsztatás, ugye tudod?
Egy csapatsportban igenis sok minden számít nem csak az egyéni teljesítmény vagy a gyűrűk száma.
Csak Brady miatt van a Pats toppon tizeniksz éve vagy azért mert van még ott egy BB szintű főedző, egy jól működő rendszer és szervezet és egy Kraft szintű tulaj?

Nem azt mondom, hogy nem Brady a GOAT, de csak a nyert bajnokságok száma alapján azzá tenni valakit az egy vicc.
Ilyen alapon a GOAT megnyerte volna a 2007-es SB-t, de mivel nem tette, marad Bob Griese a GOAT mert neki sikerült a tökéletes szezon.
Solymi
Olvasd már légy szíves el néha azt is, amiket írok
Wyatt
Elolvastam amit írtál és értem is, de akkor sem tudok vele egyetérteni, úgyhogy én sztem befejezem ezt az eszmefuttatást.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


sztem meg meg az NFL-ben sem kell szerepelnie ahhoz vkinek, h GOAT legyen. osztakko mi van?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
galuska aug22.ei tweetje szerint a 2.hétről 19órás sávban lesz közvetítés (gb-min),de a sporttv honlapja szerint nem.
valszeg utóbbinak van igaza, mert egyiken német bajnoki, másikon pick kézibl meccs lesz, ezek ugye előrébbvalóak mint az nfl.

mondjuk a sport1tv.hu szerint 22.30tól jaguars-packers lesz élőben 😀 nem jax-pats
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én elfogadom, hogy ezt egyesek így látják.

De nálam egy minden idők legjobbja vitába nem szállhat be egy olyan játékos, aki a legfontosabb poszton játszva nem tudott bajnokságot nyerni. Ha minden idők legjobbja lenne, akkor ugyanis nem lehet olyan kifogással jönni, hogy de a védelem, de a fal, de aaaa akármi. Ha tényleg minden idők legjobbja, akkor az okkal a legjobb. Olyan, aki még csak bajnok sem lett, nem is vennék bele a vitába, pláne nem úgy, hogy van olyan játékos, aki ötször lett bajnok, háromszor második. Ez nem labdarúgás vagy válogatott sportág, ahol hiába vagy rohadt jó, egyszerűen ha olyan országba születtél/olyan nemzetiségű klub vagy, úgysem tudsz nyerni soha. Itt mindenkire ugyanazok a szabályok érvényesek, ugyanazokkal a feltételekkel, a fizetési sapka és szabadügynökpiac bevezetése óta a draftrendszerrel meg nem lehetséges világverő csapatot egyben tartani sem.

És ebben a rendszerben szerzett valaki öt első és három második helyet, ami számomra mókássá teszi az összehasonlítást olyan játékossal a minden idők legjobbja versenyében, aki egyszer sem nyert meg igazán fontos meccset. Mert hogy a fontos meccseken nyújtott jó teljesítmény legalább annyit számít, mint hogy valakinek rohadt sok passzolt yardja legyen.

Szóval Marino a valaha volt egyik legjobb, Rodgers is, Peyton Manning pláne és még sokan mások is. De hogy Marino minden idők legjobbja lenne? Nem
Wyatt
Azért amit itt leírtál az ordas nagy csúsztatás, ugye tudod?
Egy csapatsportban igenis sok minden számít nem csak az egyéni teljesítmény vagy a gyűrűk száma.
Csak Brady miatt van a Pats toppon tizeniksz éve vagy azért mert van még ott egy BB szintű főedző, egy jól működő rendszer és szervezet és egy Kraft szintű tulaj?

Nem azt mondom, hogy nem Brady a GOAT, de csak a nyert bajnokságok száma alapján azzá tenni valakit az egy vicc.
Ilyen alapon a GOAT megnyerte volna a 2007-es SB-t, de mivel nem tette, marad Bob Griese a GOAT mert neki sikerült a tökéletes szezon.
Solymi
Olvasd már légy szíves el néha azt is, amiket írok

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen. Nem lehet a történelem legjobb játékosa, aki nem lett bajnok. Ha a történelem legjobb játékosa lenne (a legfontosabb poszton játszva), akkor azért elvárható, hogy legalább egyszer bajnoki címig vezesse a csapatát.
Wyatt
A bajnoki cím tök esetleges. Vannak középszerű QB-k akiknek van gyűrűje, és vannak zsenik, akiknek nincs. Ha ez tényleges értékmérő lenne, akkor Terry Bradshawnak a 4 gyűrűjével mindenidők top 3-ban kellene lennie. De ezt szerintem még nálunk sem gondolja senki. Pedig a fontos meccseken (SB) sokkal jobb a W-L mutatója mint Bradynek. 😊
Jan
Te sem érted. Nem az a lényeg, hogy Eli nyert két bajnoki címet, tehát jobb, mint Rodgers, csak hogy ha valaki egyet sem nyert, az akkor sem lesz minden idők legjobb játékosa, ha Marinónak hívják, miközben van olyan, akinek bőven vannak olyan jó egyéni statisztikái, csak mellette a fontos meccseken is győzelemre vezette a csapatát, és nyert 5 bajnoki címet pl.

Egy minden idők legjobb játékosa versenyben Marinót Brady elé helyezni minimum fura számomra.

És mint az esetek kb felében jeleztem, ezek nem egyetemes igazságok, hanem az általam gondoltak szerinti gondolatok.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerinted baromság.

Szerintem meg az baromság, hogy ebbe belekevered az RB-ket, akiknek kategóriákkal kisebb hatásuk van a játékra. Elég csak megnézni Adrian Peterson csodaszezonját, amiből alig lett PO.
Wyatt
Minden idők legnagyobb futója is van. 😊
Szerinted Peterson az?
Sobri Jóska
Minden idők legjobb amerikaifutball-játékosáról beszélünk. Legalább is én, mert te mindenről, csak erről nem.

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Igen. Nem lehet a történelem legjobb játékosa, aki nem lett bajnok. Ha a történelem legjobb játékosa lenne (a legfontosabb poszton játszva), akkor azért elvárható, hogy legalább egyszer bajnoki címig vezesse a csapatát.
Wyatt
A bajnoki cím tök esetleges. Vannak középszerű QB-k akiknek van gyűrűje, és vannak zsenik, akiknek nincs. Ha ez tényleges értékmérő lenne, akkor Terry Bradshawnak a 4 gyűrűjével mindenidők top 3-ban kellene lennie. De ezt szerintem még nálunk sem gondolja senki. Pedig a fontos meccseken (SB) sokkal jobb a W-L mutatója mint Bradynek. 😊
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Én elfogadom, hogy ezt egyesek így látják.

De nálam egy minden idők legjobbja vitába nem szállhat be egy olyan játékos, aki a legfontosabb poszton játszva nem tudott bajnokságot nyerni. Ha minden idők legjobbja lenne, akkor ugyanis nem lehet olyan kifogással jönni, hogy de a védelem, de a fal, de aaaa akármi. Ha tényleg minden idők legjobbja, akkor az okkal a legjobb. Olyan, aki még csak bajnok sem lett, nem is vennék bele a vitába, pláne nem úgy, hogy van olyan játékos, aki ötször lett bajnok, háromszor második. Ez nem labdarúgás vagy válogatott sportág, ahol hiába vagy rohadt jó, egyszerűen ha olyan országba születtél/olyan nemzetiségű klub vagy, úgysem tudsz nyerni soha. Itt mindenkire ugyanazok a szabályok érvényesek, ugyanazokkal a feltételekkel, a fizetési sapka és szabadügynökpiac bevezetése óta a draftrendszerrel meg nem lehetséges világverő csapatot egyben tartani sem.

És ebben a rendszerben szerzett valaki öt első és három második helyet, ami számomra mókássá teszi az összehasonlítást olyan játékossal a minden idők legjobbja versenyében, aki egyszer sem nyert meg igazán fontos meccset. Mert hogy a fontos meccseken nyújtott jó teljesítmény legalább annyit számít, mint hogy valakinek rohadt sok passzolt yardja legyen.

Szóval Marino a valaha volt egyik legjobb, Rodgers is, Peyton Manning pláne és még sokan mások is. De hogy Marino minden idők legjobbja lenne? Nem
Wyatt
Azért amit itt leírtál az ordas nagy csúsztatás, ugye tudod?
Egy csapatsportban igenis sok minden számít nem csak az egyéni teljesítmény vagy a gyűrűk száma.
Csak Brady miatt van a Pats toppon tizeniksz éve vagy azért mert van még ott egy BB szintű főedző, egy jól működő rendszer és szervezet és egy Kraft szintű tulaj?

Nem azt mondom, hogy nem Brady a GOAT, de csak a nyert bajnokságok száma alapján azzá tenni valakit az egy vicc.
Ilyen alapon a GOAT megnyerte volna a 2007-es SB-t, de mivel nem tette, marad Bob Griese a GOAT mert neki sikerült a tökéletes szezon.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Szerinted baromság.

Szerintem meg az baromság, hogy ebbe belekevered az RB-ket, akiknek kategóriákkal kisebb hatásuk van a játékra. Elég csak megnézni Adrian Peterson csodaszezonját, amiből alig lett PO.
Wyatt
Minden idők legnagyobb futója is van. 😊
Szerinted Peterson az?

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
És szervesen nem kapcsolódik a GOAT témához, de ha most kéne a csapatomhoz irányítót draftolnom, és garantált lenne, hogy 10 évet játszik a valaha volt legjobb szintjén egyenletesen, tehát nem számít sérülékenység, életkor, akkor én Russel Wilsont vinném, ha ő nem érhető el, akkor Big Bent, és csak harmadikként Rodgerst.
Brady, bár BB-vel zseniális, és a munkamorál kategóriában top1, de effektív tehetségben, sokoldalúságban, használhatóságban nem.
Ő annak a példája, hogy miként hozza ki valaki magából a maximumnál is többet, és hogy a tanulás, szorgalom produktívabb a nyers tehetségnél, ami példaértékű és egyben inspiráló, így szerethető is, és ebben a kategóriában a goatok goatja, minden gótok királya.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerinted baromság.

Szerintem meg az baromság, hogy ebbe belekevered az RB-ket, akiknek kategóriákkal kisebb hatásuk van a játékra. Elég csak megnézni Adrian Peterson csodaszezonját, amiből alig lett PO.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Rodgers kurva jó, pont. Simán lehet első helyre rakni a 2018-as várakozásokat tekintve. De egyszerűen nem vehető komolyan a GOAT-vitában (ebben a témában amúgy sincs vita) addig, amíg a konfdöntőkön így szerepel és amíg csak egy bajnoki címe van. Ennyire nem szubjektív a téma
Wyatt
Ha szerinted számít az eredményesség, akkor a te szubjektívan választott szempontjaid alapján igazad van.
De ha nem az eredményesség van fókuszban, hanem mondjuk a képességek, a sokoldalúság, vagy egyéb szintúgy szubjektív szempontok, akkor simán kihozhatom GOAT-nak - ha lenne bármi jelentősége egyáltalán.


Igen. Nem lehet a történelem legjobb játékosa, aki nem lett bajnok. Ha a történelem legjobb játékosa lenne (a legfontosabb poszton játszva), akkor azért elvárható, hogy legalább egyszer bajnoki címig vezesse a csapatát.
Wyatt
Ez is baromság.
Nem lehet a történelem legjobb játékosa, aki nem lett bajnok, abban a szubjektív szempontrendszerben, ahol számít a bajnokságok száma.
De egyébként meg egy csapatsportban ez indokolatlan feltétel.
Áruld el, szerinted ki a GOAT RB az NFL-ben?
Csak azért kérdezem, mert sok (szubjektív) listán legitim módon a sosevolt bajnok Bo Jackson, Tomlinson vagy Barry Sanders a GOAT RB.

És egy kicsit rossz párhuzam, de a soccerban Messi simán GOAT-kategória anélkül, hogy egyetlen világbajnokságot nyert volna.
Ahogy Puskás dettó.
És C. Ronaldó szintúgy.

több mint 5 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Nevezzük át ezt a GOAT jelzőt/kategóriát Brady-re és meg van oldva. Úgyis csak ő lehet a legjobb, akkor már hívjuk a saját nevén 😊

Szerk.: igazából nem érdekel hogy ki kit miért gondol a valaha volt legjobbnak, ezért nem is akarok erről vitázni. Én azért nézek meccseket, mert szórakozni akarok.

Szerkesztette: Ettemlevest

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én elfogadom, hogy ezt egyesek így látják.

De nálam egy minden idők legjobbja vitába nem szállhat be egy olyan játékos, aki a legfontosabb poszton játszva nem tudott bajnokságot nyerni. Ha minden idők legjobbja lenne, akkor ugyanis nem lehet olyan kifogással jönni, hogy de a védelem, de a fal, de aaaa akármi. Ha tényleg minden idők legjobbja, akkor az okkal a legjobb. Olyan, aki még csak bajnok sem lett, nem is vennék bele a vitába, pláne nem úgy, hogy van olyan játékos, aki ötször lett bajnok, háromszor második. Ez nem labdarúgás vagy válogatott sportág, ahol hiába vagy rohadt jó, egyszerűen ha olyan országba születtél/olyan nemzetiségű klub vagy, úgysem tudsz nyerni soha. Itt mindenkire ugyanazok a szabályok érvényesek, ugyanazokkal a feltételekkel, a fizetési sapka és szabadügynökpiac bevezetése óta a draftrendszerrel meg nem lehetséges világverő csapatot egyben tartani sem.

És ebben a rendszerben szerzett valaki öt első és három második helyet, ami számomra mókássá teszi az összehasonlítást olyan játékossal a minden idők legjobbja versenyében, aki egyszer sem nyert meg igazán fontos meccset. Mert hogy a fontos meccseken nyújtott jó teljesítmény legalább annyit számít, mint hogy valakinek rohadt sok passzolt yardja legyen.

Szóval Marino a valaha volt egyik legjobb, Rodgers is, Peyton Manning pláne és még sokan mások is. De hogy Marino minden idők legjobbja lenne? Nem

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg az is lehet, aki nem lett bajnok. Ez egy csapatjatek, arrol pedig nem tehet senki, ha mondjuk 40 balfasz van korulotte.

Ha Manning Indianapolisban rendelkezett volna egy denveri vedelemmel, lenne ot gyuruje siman, igy mar az egynek is orulhetett, pedig sokkal tobbet erdemelt volna, ha azt nezem, mit muvelt a csavo a karrierje soran.

A csapatsport egy baromi halatlan jatek tud lenni. Arrol pedig alapbol napestig lehetne vitatkozni peldaul, hogy Brady-e minden idok legjobb iranyitoja, sokak szerint Manning az, holott a masodik gyurujet olyan kinsszenvedessel es siralmas teljesitmennyel erolkodte ossze, hogy nezni is rossz volt. De sokak szerint Marino volt a legjobb, sokak szerint Montana.

Ez mind szubjektiv. Es en peldaul azonos lapon veszem Marinot Bradyvel, Manninggel es Montanaval peldaul. Es Luckkal.