NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Ahogy nézem, KC-Steelers, MD-Jets,LACh-Bills,Colts-Skins meccsek lehetnek érintettek a hurrikán miatt. Reméljük, azért egyik sem marad el.
dande
És nyer a Raiders!!! De azért a többi meccs is fontos. Ja és senki nem sérül, válik hajléktalanná vagy szenderül jobblétre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy nézem, KC-Steelers, MD-Jets,LACh-Bills,Colts-Skins meccsek lehetnek érintettek a hurrikán miatt. Reméljük, azért egyik sem marad el.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Here's every rookie WR that caught a pass in Wk 1 (rec-yards):

Anthony Miller 2-14
Courtland Sutton 2-45
Dante Pettis 2-61
Christian Kirk 1-4
Michael Gallup 1-9

That's it.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ZERO_L
A Rams offense tavaly, Goffal is all time great szintu szamukat hozott (na jo ez eros tulzas, de a ligat azert vezettek).
Goff marketing szempontbol is kellett anno (Californiara jart), mint "hazai srac". Emellett sztem nem azon a 20, akar 25 million mulik a vedelem egybetartasa, amit a kezdo QB-nak fizetnenek. Ha Goff csak szinten marad, v akar meg picit romlik is tavalyhoz kepest, akkor is nagy gazsit akaszthat le.
Sztem lehet barmekkora kiraly McVay, ha csak nem ker valami tenyleg irrealisan elrugaszkodott szerzodest Goff, akkor meg KELL tartaniuk.
Sonofbumot kell megtartaniuk amig tudjak(amig vissza nem vonul?), aztan azt az elso kort amit uj QB-ra koltenenek, kolthetik uj vedore is.
Illetve azon rovid idoszakban, miota kovetem a ligat (10-12ev), nem nagyon remlik, hogy egy fiatal, jol jatszo QB-ra hoztak volna rivalist, mert akkora kiraly lenne az OC vagy a HC. Foleg nem draftrol.

De vmilyen szinten egyet is ertek veled:
Nem kerdes, h Goff az egyik legjobb helyzetben levo QB (elit futo, kimondottan jo OL, elit vedelem), es egy rosszabb csapatban sztem szenvedne mint allat (en meg most se erzem magabiztosnak, pedig letolt egy 100as ratingu szezont), es nem tudna meccseket eldonteni, a csapatot hatara venni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 340 — situational football
most sikerült bepótolnom a Rams meccsét, és a második félidő alatt kigondoltam egy jó kis stratégiát hogyan tarthatnák fent ezt a papíron bitang védelmet és a sokoldalú támadóegységet:

Nem akarom egy szezon + egy meccs alapján (amit értelmes edzővel lehozott) leírni Goffot, de ha nem fejlődik az idei+jövőévi szezonban (nem statokra gondolok), akkor én tuti nem fizetném ki neki a 100M+os szerződést, még a 20M/év-et is túlzónak tartom a jelenlegi teljesítményéért. Cap növekedés ide vagy oda.

Bár a mostani hosszabbításokkal sem fognak komoly bajba kerülni, ha Goff megkapja a nagy pénzt ha nem, mégis szerintem McVay kis túlzással bármelyik első kör végi vagy második körös QB-val tudná ezt a szintet hozni (vagy akár máshol lesajnált backup QB-val). Nyilván ehhez kell egy jó scout, hogy a megfelelő mentalitású személyre essen a választás., mert ebben a scenarioban ez a legkritikusabb döntés.

Én a helyükben tuti azt csinálnám, hogy megvárnám a köv szezon végét, lehívnám az ötödik éves opciót, de emellett viszonylag elől, első két kör valamelyikében draftolnék egy minőségi alapanyag irányítót, akinek ugyan úgy lehetne fogni a kezét mint most Goffnak, a támadó játék vélhetően nem esne vissza vagy csak az elején. Ha a TC alatt meggyőző az újonc akkor Goffot értékre lehetne váltani még a szezon előtt, hanem akkor egy év tanulás után már nyugodtan be lehetne dobni az új szerzeményt, Goffért meg egy harmadik körös kompenzáció tuti jönne lsd idén Keenum

Nyilván ebben az a nagy rizikó, hogy senki sem tudja milyen lesz a 2020-as QB draft class kb a köv szezon közepéig/végéig. Viszont azzal a körül belül évi +15-20M-val (attól függően Goff és ügynöke mennyire tartja a markát) simán szinten lehetne tartani ezt a védelmet, Peters megfizetése, szerezni egy értelmes LB-t, esetleg Suhval(ha működni fog a párosuk AD-vel) is egy barátibb szerződést kötni, stb és FA piacon is bátrabban lehetne költeni

Tartok tőle ez a Rams SB window addig fog nyitva maradni, amíg a GM Goffra nem úgy tekint mint fr QB


(baromira megnézném McVay mit csinálna egy Brees szintű vagy legyen "csak" Wentz szintű tehetséggel a keze alatt, szerintem all-time great közeli O# számokat tudna felpakolni az a csapat)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Abban sztem megegyezhetunk, h mindenki szivesebben hallgatna pl Romot Pat-eket, vagy ezt a tagot 😀



| A Ruthlessburger az elso 3 secben megadja az alaphangot 😀 |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
még nem volt szerencsém Beth Mowins-hoz, ennyire trágya?
ZERO_L
Én egyszerűen nem bírom hallgatni a rikácsolását, gondoltam keresek valami jót tőle, de nem megy
 www.youtube.com/watch?v=8fnHygQlicg
Wyatt
Szvsz nem sikít jobban mint Ricsi
vpi
De ne viccelj mar. Ricsi sikitasaval nincs gondom. Ettol viszont verzik a fulem, annyira irritalja. Alapbol a hangja, hangszine mocsok idegesito a csajnak. A rikacsolas mar csak egy kis plusz

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
Végre nem a magyar közvetítés van szidva 😀

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 559 — Patriot
még nem volt szerencsém Beth Mowins-hoz, ennyire trágya?
ZERO_L
Én egyszerűen nem bírom hallgatni a rikácsolását, gondoltam keresek valami jót tőle, de nem megy
 www.youtube.com/watch?v=8fnHygQlicg
Wyatt
Szvsz nem sikít jobban mint Ricsi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
még nem volt szerencsém Beth Mowins-hoz, ennyire trágya?
ZERO_L
Én egyszerűen nem bírom hallgatni a rikácsolását, gondoltam keresek valami jót tőle, de nem megy

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 340 — situational football
még nem volt szerencsém Beth Mowins-hoz, ennyire trágya?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
A hurrikán bekavarhat a 2.dik fordulóba?? Skins vagy Jets, pl.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Néha volt szerencsém belefutni, el is ment a kedvem a meccstől

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 802 — No es importante
Na jól van akkor, már megijedtem, hogy csak én mászok mindig a falra
 dailysnark.com/social-media-was-not-happy-having-to-listen-to-beth-mowins-call-mnf-jets-lions-game/
Wyatt
 twitter.com/pink_funk/status/1039323423879512064?s=19


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jól van akkor, már megijedtem, hogy csak én mászok mindig a falra
 dailysnark.com/social-media-was-not-happy-having-to-listen-to-beth-mowins-call-mnf-jets-lions-game/

több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Nem találtam (bár nem is kerestem sokáig) olyan statot, hogy mennyi volt a ligában egy szezon, vagy akár egy fordulóban (itt a byeweek-es fordulók gondolom eleve kiesnének) esett legtöbb INT, de az a nyitófordulós 39 nekem érzetre elég sokan tűnt.
Csak pár dolgot voltam hajlandó összeadogatni és kiszámolni 😀

szezon: 2015; 2016; 2017; 2018*
össz int: 436; 415; 430; 39*
int/meccs: 1,70; 1,62; 1,68; 2,44*
* Week1 adatok

Szóval ebből a mintavételnek nem nevezett pár dologból a 39 felfelé lóg ki, de érdekes lesz, hogy a szezon végére visszaesik-e az előző évek szintjére, vagy kicsit tartja magát és 2-es átlag felett zár az év?

Közben talált érdekesség | ami lehet hogy jót tesz | a Ravens fanoknak (bár biztos tudták már eddig is micsoda ballhawk D-t köszönhetnek a "közkedvelt" Dean Pees utolsó éveinek 😛).
szezon: 2015; 2016; 2017
csapat intek: 6; 18; 22
helyezés: 32. 1. 1.

OFF:
Eddig nem tudtam, hogy még csak kispacezni sem lehet, hogy értelmesen nézzen ki egy bemásolt táblázat 😕
Gorcsev
"Az első héten 39 interceptiont hoztak össze a védők, ami a 2003-as évadnyitó óta a legtöbb az NFL-ben."
Forrás: NSO
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Nem találtam (bár nem is kerestem sokáig) olyan statot, hogy mennyi volt a ligában egy szezon, vagy akár egy fordulóban (itt a byeweek-es fordulók gondolom eleve kiesnének) esett legtöbb INT, de az a nyitófordulós 39 nekem érzetre elég sokan tűnt.
Csak pár dolgot voltam hajlandó összeadogatni és kiszámolni 😀

szezon: 2015; 2016; 2017; 2018*
össz int: 436; 415; 430; 39*
int/meccs: 1,70; 1,62; 1,68; 2,44*
* Week1 adatok

Szóval ebből a mintavételnek nem nevezett pár dologból a 39 felfelé lóg ki, de érdekes lesz, hogy a szezon végére visszaesik-e az előző évek szintjére, vagy kicsit tartja magát és 2-es átlag felett zár az év?

Közben talált érdekesség | ami lehet hogy jót tesz | a Ravens fanoknak (bár biztos tudták már eddig is micsoda ballhawk D-t köszönhetnek a "közkedvelt" Dean Pees utolsó éveinek 😛).
szezon: 2015; 2016; 2017
csapat intek: 6; 18; 22
helyezés: 32. 1. 1.

OFF:
Eddig nem tudtam, hogy még csak kispacezni sem lehet, hogy értelmesen nézzen ki egy bemásolt táblázat 😕
Gorcsev
Big Ben + Stafford is 4-4 picket dobtak, (aztan ok nem a rosszabbik fajta QB-khoz tartoznak), ami egyutt tobb tobb mint a 20%a az ossz picknek.
Egy het eredmenyeit nem erdemes osszevetni szezon statokkal.
Borbinho
+ tyrod, aki amúgy 200 percenként dob INTet, most meg 60 😕

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mennyi helmet rule-os flag volt? én amiket néztem azokon nem volt. (Shawn Williamst olvastam, azon kívűl?)

szakértőSanyi ugye azt mondta több lesz mint 5 meccsenként.
braxa88
haha, preseasonben is közelebb volt az egyhez, mint a kettőhöz.

amúgy nem tudok pontos számot, de nem rémlik a Williamsen kívül (ettől még lehet volt, de alig)
Ami viszont felháborít, az ez a testsúlyt a QBra helyezős roughing the passer, ami nevetséges (ezt ugye az ARod sérülés miatt "szogirították")
katonadani
az tényleg egy nagyon félrement ötlet :/
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Peterman és Rodgers teljesen realisztikus szvsz 😀 (bár a 32 INT kicsit kevés..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kedvencem, a Week 1 statok alapjan forecastolt szezon statok:

Peterman 384 passzolt yard, 0 TD, 32 INT, 48 sack
Josh Allen 1148 passzolt yard, 0 TD, 0 Int, 48 sack
Von Miller 112 tackle, 48 sack, 32 kieroszakolt fumble
ARod 4576 passzolt yard, 48 TD, 0 Int
Mack 48 tackle, 16 sack, 16 kieroszakolt fumble, 16 felszedett fumble, 16 Int (mindet vissza is viszi TD-re)
Garrett 96 tackle, 32 sack, 32 kieroszakolt fumble.
TJ Watt 176 tackle, 64 sack
Darron Lee 112 tackle, 32 pick (16ot vissza is visz TD-re)
Fitzpatrick 6672 yard, 64 TD, 0 Int
Kamara 464 futott yard, 32 futott TD, 144 elkapas, 1792 elkapott yard, 16 elkapott TD
(A Steelersnel meg is van Bell utdoja), Conner: 2160 futott yard, 32 futott TD, 16 elvesztett fumble (ejj-ejj), 592 elkapott yard
Tyreek hill 2700 elkapott yard, 32 elkapott TD, 16 visszahordott TD
Jimmy G 4176 passzolt yard, 16 TD, 48 Int
Borbinho
nehéz lenne MVP-t vagy DPOY-t választani 😀
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Kedvencem, a Week 1 statok alapjan forecastolt szezon statok:

Peterman 384 passzolt yard, 0 TD, 32 INT, 48 sack
Josh Allen 1148 passzolt yard, 0 TD, 0 Int, 48 sack
Von Miller 112 tackle, 48 sack, 32 kieroszakolt fumble
ARod 4576 passzolt yard, 48 TD, 0 Int
Mack 48 tackle, 16 sack, 16 kieroszakolt fumble, 16 felszedett fumble, 16 Int (mindet vissza is viszi TD-re)
Garrett 96 tackle, 32 sack, 32 kieroszakolt fumble.
TJ Watt 176 tackle, 64 sack
Darron Lee 112 tackle, 32 pick (16ot vissza is visz TD-re)
Fitzpatrick 6672 yard, 64 TD, 0 Int
Kamara 464 futott yard, 32 futott TD, 144 elkapas, 1792 elkapott yard, 16 elkapott TD
(A Steelersnel meg is van Bell utdoja), Conner: 2160 futott yard, 32 futott TD, 16 elvesztett fumble (ejj-ejj), 592 elkapott yard
Tyreek hill 2700 elkapott yard, 32 elkapott TD, 16 visszahordott TD
Jimmy G 4176 passzolt yard, 16 TD, 48 Int
Borbinho
ez lenne az igazi Fitzmagic 😉
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kedvencem, a Week 1 statok alapjan forecastolt szezon statok:

Peterman 384 passzolt yard, 0 TD, 32 INT, 48 sack
Josh Allen 1148 passzolt yard, 0 TD, 0 Int, 48 sack
Von Miller 112 tackle, 48 sack, 32 kieroszakolt fumble
ARod 4576 passzolt yard, 48 TD, 0 Int
Mack 48 tackle, 16 sack, 16 kieroszakolt fumble, 16 felszedett fumble, 16 Int (mindet vissza is viszi TD-re)
Garrett 96 tackle, 32 sack, 32 kieroszakolt fumble.
TJ Watt 176 tackle, 64 sack
Darron Lee 112 tackle, 32 pick (16ot vissza is visz TD-re)
Fitzpatrick 6672 yard, 64 TD, 0 Int
Kamara 464 futott yard, 32 futott TD, 144 elkapas, 1792 elkapott yard, 16 elkapott TD
(A Steelersnel meg is van Bell utdoja), Conner: 2160 futott yard, 32 futott TD, 16 elvesztett fumble (ejj-ejj), 592 elkapott yard
Tyreek hill 2700 elkapott yard, 32 elkapott TD, 16 visszahordott TD
Jimmy G 4176 passzolt yard, 16 TD, 48 Int

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Nem találtam (bár nem is kerestem sokáig) olyan statot, hogy mennyi volt a ligában egy szezon, vagy akár egy fordulóban (itt a byeweek-es fordulók gondolom eleve kiesnének) esett legtöbb INT, de az a nyitófordulós 39 nekem érzetre elég sokan tűnt.
Csak pár dolgot voltam hajlandó összeadogatni és kiszámolni 😀

szezon: 2015; 2016; 2017; 2018*
össz int: 436; 415; 430; 39*
int/meccs: 1,70; 1,62; 1,68; 2,44*
* Week1 adatok

Szóval ebből a mintavételnek nem nevezett pár dologból a 39 felfelé lóg ki, de érdekes lesz, hogy a szezon végére visszaesik-e az előző évek szintjére, vagy kicsit tartja magát és 2-es átlag felett zár az év?

Közben talált érdekesség | ami lehet hogy jót tesz | a Ravens fanoknak (bár biztos tudták már eddig is micsoda ballhawk D-t köszönhetnek a "közkedvelt" Dean Pees utolsó éveinek 😛).
szezon: 2015; 2016; 2017
csapat intek: 6; 18; 22
helyezés: 32. 1. 1.

OFF:
Eddig nem tudtam, hogy még csak kispacezni sem lehet, hogy értelmesen nézzen ki egy bemásolt táblázat 😕
Gorcsev
Big Ben + Stafford is 4-4 picket dobtak, (aztan ok nem a rosszabbik fajta QB-khoz tartoznak), ami egyutt tobb tobb mint a 20%a az ossz picknek.
Egy het eredmenyeit nem erdemes osszevetni szezon statokkal.
Borbinho
Egyértelmű, hogy nem lehet és nem is vonnék le semmilyen következtetést, csak volt egy kis szabadidőm 😀
A fő kérdés az volt, hogy mi volt eddig a rekord amit egy játékhéten dobtak. (azaz a 39 az most kiugróan sok, sok, átlagos stb. vagy mi?) Az NFL-ben mindenre van stat sajnos erre mégsem találtam, ezért fordultam kínomban a szezonátlagokhoz (ez persze rossz irány mert az átlag pont elfedi a kiugró értékeket).
pl.: a soccerben is nézik, hogy ez volt az eddigi leggólgazdagabb forduló

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem találtam (bár nem is kerestem sokáig) olyan statot, hogy mennyi volt a ligában egy szezon, vagy akár egy fordulóban (itt a byeweek-es fordulók gondolom eleve kiesnének) esett legtöbb INT, de az a nyitófordulós 39 nekem érzetre elég sokan tűnt.
Csak pár dolgot voltam hajlandó összeadogatni és kiszámolni 😀

szezon: 2015; 2016; 2017; 2018*
össz int: 436; 415; 430; 39*
int/meccs: 1,70; 1,62; 1,68; 2,44*
* Week1 adatok

Szóval ebből a mintavételnek nem nevezett pár dologból a 39 felfelé lóg ki, de érdekes lesz, hogy a szezon végére visszaesik-e az előző évek szintjére, vagy kicsit tartja magát és 2-es átlag felett zár az év?

Közben talált érdekesség | ami lehet hogy jót tesz | a Ravens fanoknak (bár biztos tudták már eddig is micsoda ballhawk D-t köszönhetnek a "közkedvelt" Dean Pees utolsó éveinek 😛).
szezon: 2015; 2016; 2017
csapat intek: 6; 18; 22
helyezés: 32. 1. 1.

OFF:
Eddig nem tudtam, hogy még csak kispacezni sem lehet, hogy értelmesen nézzen ki egy bemásolt táblázat 😕
Gorcsev
Big Ben + Stafford is 4-4 picket dobtak, (aztan ok nem a rosszabbik fajta QB-khoz tartoznak), ami egyutt tobb tobb mint a 20%a az ossz picknek.
Egy het eredmenyeit nem erdemes osszevetni szezon statokkal.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."