NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 325
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
Cruyffista
Próbáld meg elcserélni, hátha valaki reménykedik hogy gyorsan visszatér. Kérj olyan értéket amit nem sajnálsz akkor se nagyon ha visszatér jövő héten de te elcserélted. De legfőképp reménykedj. 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
Cruyffista
Legyél szomorú 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Alma vagy korte.
Mindenesetre Gonzo és Gronk a ket legnagyobb, mindketten HOFik lesznek. A tobbiek mas szint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó week2:
 fuzovelkifele.com/2018/09/fk-preview-2018-week-two/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
A TE-nek tudtommal nem csak az elkapás a dolga. Kéretik így vizsgálni a dolgokat!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Néhány random gondolat

1) Gonzo a tight end pozíció Jerry Rice-a, Gronk meg (=ha mondjuk még 2-3 korrekt évet odarak), a poszt Randy Moss-a.
Nálam Rice (és Gonzo) előrébb van, de ízlések és pofonok.

2) Egyébként Gonzo legdominánsabb szezonja (vezette a ligát elkapásokban, és 150 yarddal maradt le a legtöbb yardot elkapott WR-től) szerintem dominánsabb mint Gronk legjobb évei - ha relatíve a liga többi top elkapójához képest nézzük.

(apró kitétel: ha egy szezonos dominancia kell, akkor Gale Sayers a liga történetének legjobb futója/játékosa 😊)

3) Majd ha a futballban is eljut olyan szintre a WAR, meg VORP (talán 10 év múlva), érdekes lesz visszanézni, csak először ugye meg kéne várni Gronk meddig tolja.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
braxa88
Szerintem meg nem. Puff.
Stez
Jó, de azt már mindenki tudja, hogy te hülye vagy hozzá 😀

Az ember Ngatát felborította run block során, de bárkire nyugodtan rakhattad, nem volt elveszve, a liga talán legjobb blokkolója, de toronymagasan a legkomplettebb tight endje, aki nagyjából emellett minden csapat számára levédekezhetetlen célpontot jelent. De a poszt történetének legjobb statisztikáit elérő játékosaival is összevetve simán jobb bárkinél, méghozzá nagyon fölényesen

103 meccs 481 elkapás 7302 yard 15,2-es átlag 77 TD(+1, amit futásnak adtak)
az meccsenként 4,67 elkapás, 70,89 yard, 0,75 TD

Gates
221 meccs 929 elkapás 11 524 yard 12,4-es átlag 114 TD
meccsenként 4,2 elkapás, 52,14 yard, 0,52 TD

Gonzo
270 meccs 1325 elkapás 15 127 yard 111 TD
meccsenként 4,91 elkapás 56,03 yard 0,41 TD

Ha Gronknak csak hárommal kevesebb súlyos sérülése lett volna eddig, már most simán #1 lenne mindenkinél, ez az egyetlen gyengesége, emiatt nem lesz az övé az összes rekord, de örülnék, ha megcáfolna, és tolná még sok évig
Wyatt
Ha Gonzaleznek csak a karrierje feleben van egy Bradyje, pontosan ugyanezt leirhatnank most rola is. Aztan megis itt van 15 ezer elkapott yarddal es 100+ TD-vel.

Az osszehasonlitas pont annyit er, mint Puskast es CR-t osszehasonlitani. Tekintve, hogy Gonzo idejeben a liga futasorientalt volt azert nagyban, mig Gronk ota nagyjabol nagyon durvan mar a passzjatek van foszerepben. Es akkor nem adtuk hozza azt, hogy Gonzonak kik dobaltak. Nem bakkecskek, nem Justin Bieberek.

Amugy pedig:

AZ A HULYE, AKI MONDJA!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
braxa88
Szerintem meg nem. Puff.
Stez
Jó, de azt már mindenki tudja, hogy te hülye vagy hozzá 😀

Az ember Ngatát felborította run block során, de bárkire nyugodtan rakhattad, nem volt elveszve, a liga talán legjobb blokkolója, de toronymagasan a legkomplettebb tight endje, aki nagyjából emellett minden csapat számára levédekezhetetlen célpontot jelent. De a poszt történetének legjobb statisztikáit elérő játékosaival is összevetve simán jobb bárkinél, méghozzá nagyon fölényesen

103 meccs 481 elkapás 7302 yard 15,2-es átlag 77 TD(+1, amit futásnak adtak)
az meccsenként 4,67 elkapás, 70,89 yard, 0,75 TD

Gates
221 meccs 929 elkapás 11 524 yard 12,4-es átlag 114 TD
meccsenként 4,2 elkapás, 52,14 yard, 0,52 TD

Gonzo
270 meccs 1325 elkapás 15 127 yard 111 TD
meccsenként 4,91 elkapás 56,03 yard 0,41 TD

Ha Gronknak csak hárommal kevesebb súlyos sérülése lett volna eddig, már most simán #1 lenne mindenkinél, ez az egyetlen gyengesége, emiatt nem lesz az övé az összes rekord, de örülnék, ha megcáfolna, és tolná még sok évig

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
braxa88
Szerintem meg nem. Puff.

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
braxa88
1) Tony Gonzalez
2) Jason Witten
3) Rob Gronkowski
4) Antonio Gates
5) Shannon Sharpe

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
Plusz 1
Nem is értem Witten miért csak “talán” first ballot. Mert keveset játszott a csapata PO-ban? Jah, hát arról nagyon Ő tehetett.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 811 — Deion Sanders for president!
Ahogy nézem, KC-Steelers, MD-Jets,LACh-Bills,Colts-Skins meccsek lehetnek érintettek a hurrikán miatt. Reméljük, azért egyik sem marad el.
dande
És nyer a Raiders!!! De azért a többi meccs is fontos. Ja és senki nem sérül, válik hajléktalanná vagy szenderül jobblétre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy nézem, KC-Steelers, MD-Jets,LACh-Bills,Colts-Skins meccsek lehetnek érintettek a hurrikán miatt. Reméljük, azért egyik sem marad el.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Here's every rookie WR that caught a pass in Wk 1 (rec-yards):

Anthony Miller 2-14
Courtland Sutton 2-45
Dante Pettis 2-61
Christian Kirk 1-4
Michael Gallup 1-9

That's it.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ZERO_L
A Rams offense tavaly, Goffal is all time great szintu szamukat hozott (na jo ez eros tulzas, de a ligat azert vezettek).
Goff marketing szempontbol is kellett anno (Californiara jart), mint "hazai srac". Emellett sztem nem azon a 20, akar 25 million mulik a vedelem egybetartasa, amit a kezdo QB-nak fizetnenek. Ha Goff csak szinten marad, v akar meg picit romlik is tavalyhoz kepest, akkor is nagy gazsit akaszthat le.
Sztem lehet barmekkora kiraly McVay, ha csak nem ker valami tenyleg irrealisan elrugaszkodott szerzodest Goff, akkor meg KELL tartaniuk.
Sonofbumot kell megtartaniuk amig tudjak(amig vissza nem vonul?), aztan azt az elso kort amit uj QB-ra koltenenek, kolthetik uj vedore is.
Illetve azon rovid idoszakban, miota kovetem a ligat (10-12ev), nem nagyon remlik, hogy egy fiatal, jol jatszo QB-ra hoztak volna rivalist, mert akkora kiraly lenne az OC vagy a HC. Foleg nem draftrol.

De vmilyen szinten egyet is ertek veled:
Nem kerdes, h Goff az egyik legjobb helyzetben levo QB (elit futo, kimondottan jo OL, elit vedelem), es egy rosszabb csapatban sztem szenvedne mint allat (en meg most se erzem magabiztosnak, pedig letolt egy 100as ratingu szezont), es nem tudna meccseket eldonteni, a csapatot hatara venni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
most sikerült bepótolnom a Rams meccsét, és a második félidő alatt kigondoltam egy jó kis stratégiát hogyan tarthatnák fent ezt a papíron bitang védelmet és a sokoldalú támadóegységet:

Nem akarom egy szezon + egy meccs alapján (amit értelmes edzővel lehozott) leírni Goffot, de ha nem fejlődik az idei+jövőévi szezonban (nem statokra gondolok), akkor én tuti nem fizetném ki neki a 100M+os szerződést, még a 20M/év-et is túlzónak tartom a jelenlegi teljesítményéért. Cap növekedés ide vagy oda.

Bár a mostani hosszabbításokkal sem fognak komoly bajba kerülni, ha Goff megkapja a nagy pénzt ha nem, mégis szerintem McVay kis túlzással bármelyik első kör végi vagy második körös QB-val tudná ezt a szintet hozni (vagy akár máshol lesajnált backup QB-val). Nyilván ehhez kell egy jó scout, hogy a megfelelő mentalitású személyre essen a választás., mert ebben a scenarioban ez a legkritikusabb döntés.

Én a helyükben tuti azt csinálnám, hogy megvárnám a köv szezon végét, lehívnám az ötödik éves opciót, de emellett viszonylag elől, első két kör valamelyikében draftolnék egy minőségi alapanyag irányítót, akinek ugyan úgy lehetne fogni a kezét mint most Goffnak, a támadó játék vélhetően nem esne vissza vagy csak az elején. Ha a TC alatt meggyőző az újonc akkor Goffot értékre lehetne váltani még a szezon előtt, hanem akkor egy év tanulás után már nyugodtan be lehetne dobni az új szerzeményt, Goffért meg egy harmadik körös kompenzáció tuti jönne lsd idén Keenum

Nyilván ebben az a nagy rizikó, hogy senki sem tudja milyen lesz a 2020-as QB draft class kb a köv szezon közepéig/végéig. Viszont azzal a körül belül évi +15-20M-val (attól függően Goff és ügynöke mennyire tartja a markát) simán szinten lehetne tartani ezt a védelmet, Peters megfizetése, szerezni egy értelmes LB-t, esetleg Suhval(ha működni fog a párosuk AD-vel) is egy barátibb szerződést kötni, stb és FA piacon is bátrabban lehetne költeni

Tartok tőle ez a Rams SB window addig fog nyitva maradni, amíg a GM Goffra nem úgy tekint mint fr QB


(baromira megnézném McVay mit csinálna egy Brees szintű vagy legyen "csak" Wentz szintű tehetséggel a keze alatt, szerintem all-time great közeli O# számokat tudna felpakolni az a csapat)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Abban sztem megegyezhetunk, h mindenki szivesebben hallgatna pl Romot Pat-eket, vagy ezt a tagot 😀



| A Ruthlessburger az elso 3 secben megadja az alaphangot 😀 |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
még nem volt szerencsém Beth Mowins-hoz, ennyire trágya?
ZERO_L
Én egyszerűen nem bírom hallgatni a rikácsolását, gondoltam keresek valami jót tőle, de nem megy
 www.youtube.com/watch?v=8fnHygQlicg
Wyatt
Szvsz nem sikít jobban mint Ricsi
vpi
De ne viccelj mar. Ricsi sikitasaval nincs gondom. Ettol viszont verzik a fulem, annyira irritalja. Alapbol a hangja, hangszine mocsok idegesito a csajnak. A rikacsolas mar csak egy kis plusz

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Végre nem a magyar közvetítés van szidva 😀

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
még nem volt szerencsém Beth Mowins-hoz, ennyire trágya?
ZERO_L
Én egyszerűen nem bírom hallgatni a rikácsolását, gondoltam keresek valami jót tőle, de nem megy
 www.youtube.com/watch?v=8fnHygQlicg
Wyatt
Szvsz nem sikít jobban mint Ricsi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
még nem volt szerencsém Beth Mowins-hoz, ennyire trágya?
ZERO_L
Én egyszerűen nem bírom hallgatni a rikácsolását, gondoltam keresek valami jót tőle, de nem megy