NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 322
Van aki nem jön ide csak /vissza/küldik...
Elvagyunk itt jó tanácsok nélkül is.
Sajnáljuk ha másnak nem felel meg, sokaknak meg igen.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.
Greengo
A project ott tart jelenleg, hogy a tulajdonosi viszonyok rendezésre kerültek, majd kisebb-nagyobb (főleg nagyobb), rajtunk is múló és rajtunk kívül álló hátráltató tényezők miatt nem haladt előre a dolog a fejlesztés fázisba.

A fórum viszont működik, az alapvető szerkesztői és admin dolgokat legalább már tudjuk kezelni (eredménykövetők stb), amiket a nyár elején nem tudtunk. Ez külső szemlélőnek nem látható, nekünk azért pozitívum és hozzátartozik a működéshez.

A "szarik az egészre" elhiszem, hogy külső szemlélőként így tűnik, de inkább arról van szó, hogy mindenki ezer felé van és nincs igazán kapacitásunk plusz időt és energiát beleölni. Lehet szarul hangzik, de sajnos ez is hozzátartozik az egészhez - mindenki dolgozik ezerrel, magánélet, satöbbi. A legnagyobb probléma és előrelépést gátló tényező viszont, hogy informatikus/fejlesztő oldalon nem tudunk előrelépni, szóval ha ilyen téren valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönnénk.

Szerintem azt fontos megjegyezni, hogy a fórumban negatív változás egyáltalán nem állt be, igazából mehetne - vagy megy is - úgy, mint az utóbbi években. Lett egy másik fórum is, fel lehet fogni negatívan, fel lehet fogni pozitívan, mindenkinek szíve joga eldönteni, hová ír vagy mit olvas, mi ezzel igazából nem is kívánunk foglalkozni. Az itteni fórum meg fog maradni minimum ugyanilyen valójában (remélhetőleg jobban), legfeljebb más lesz az url meg a fejléc. Az igért fejlesztések sajnos csúsznak (duh, nyilván), de nem tettünk le róluk természetesen.
katonadani
Ok...új vagy ezen az oldalon, de Valentix pár éve ugyanezeket a kifogásokat lökte..Magánélet,meló..stb. Akkor nem tudom minek fogtok bele?(ne vedd magadra nem feltétlenül neked szól). Többen felajánlották már itt, hogy pikk-pakk össze tudnak rakni egy értelmes fórumot. (miért nem veszitek őket be ?)Máshol meg is valósították már, de a közösség szeretne itt maradni és itt folytatni.
Mondjuk őszitén, azért nem a NASA vagytok és nem űrutazásban és űrkutatásban utazik az oldal. Milyen fejlesztéseket várunk? 😀
Vagy csak az én fórumfogyasztásomnál van "lent" a mérce? Szerintem most is alkalmas az oldal a csapatokkal kapcsolatos gondolatok megosztására, és most már legalább nem kell azt a fröcsögést olvasni, mint nyáron 😀
undisputedly
Pl...lehessen normális irányból olvasni a hozzászólásokat(fentről lefelé). Lehessen változtatni a háttér színén...stb. Ezek régen mind voltak...nem is értettem, hogy ezeket miért vették el.....és nyilván lenne még pár hasznos ötlet egy jó fórumhoz csak nem kéne homokba dugni a fejeket és megszüntetni olyan topicokat ahol erről lehetne ötletelni.

Mindenesetre próbálok pozitívan hozzáállni és várni a fejlesztéseket amitől használhatóbbá válik az oldal.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
Cruyffista
Vágd ki és szerezz egy bögyös feketét

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk őszitén, azért nem a NASA vagytok és nem űrutazásban és űrkutatásban utazik az oldal. Milyen fejlesztéseket várunk? 😀
Vagy csak az én fórumfogyasztásomnál van "lent" a mérce? Szerintem most is alkalmas az oldal a csapatokkal kapcsolatos gondolatok megosztására, és most már legalább nem kell azt a fröcsögést olvasni, mint nyáron 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.
Greengo
A project ott tart jelenleg, hogy a tulajdonosi viszonyok rendezésre kerültek, majd kisebb-nagyobb (főleg nagyobb), rajtunk is múló és rajtunk kívül álló hátráltató tényezők miatt nem haladt előre a dolog a fejlesztés fázisba.

A fórum viszont működik, az alapvető szerkesztői és admin dolgokat legalább már tudjuk kezelni (eredménykövetők stb), amiket a nyár elején nem tudtunk. Ez külső szemlélőnek nem látható, nekünk azért pozitívum és hozzátartozik a működéshez.

A "szarik az egészre" elhiszem, hogy külső szemlélőként így tűnik, de inkább arról van szó, hogy mindenki ezer felé van és nincs igazán kapacitásunk plusz időt és energiát beleölni. Lehet szarul hangzik, de sajnos ez is hozzátartozik az egészhez - mindenki dolgozik ezerrel, magánélet, satöbbi. A legnagyobb probléma és előrelépést gátló tényező viszont, hogy informatikus/fejlesztő oldalon nem tudunk előrelépni, szóval ha ilyen téren valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönnénk.

Szerintem azt fontos megjegyezni, hogy a fórumban negatív változás egyáltalán nem állt be, igazából mehetne - vagy megy is - úgy, mint az utóbbi években. Lett egy másik fórum is, fel lehet fogni negatívan, fel lehet fogni pozitívan, mindenkinek szíve joga eldönteni, hová ír vagy mit olvas, mi ezzel igazából nem is kívánunk foglalkozni. Az itteni fórum meg fog maradni minimum ugyanilyen valójában (remélhetőleg jobban), legfeljebb más lesz az url meg a fejléc. Az igért fejlesztések sajnos csúsznak (duh, nyilván), de nem tettünk le róluk természetesen.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.
Greengo
Mar elkeszult a 2nd down, nehany het mulva pedig a 3rd down is meglesz. Mindenkit varok szeretettel. De jo volna, ha senki sem lenne egyazon forumon, hanem szetosztanatok, hogy egyiken ez, masikon az.

Aztan az egyik forumrol lehetne quote-olni a masikra. Sokdimenzios trashtalkra gondoltam.
Stez
ja itt meg marad a 4th&bré. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.
Greengo
Mar elkeszult a 2nd down, nehany het mulva pedig a 3rd down is meglesz. Mindenkit varok szeretettel. De jo volna, ha senki sem lenne egyazon forumon, hanem szetosztanatok, hogy egyiken ez, masikon az.

Aztan az egyik forumrol lehetne quote-olni a masikra. Sokdimenzios trashtalkra gondoltam.

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A valaha volt legjobb TE Brandon Manumaleuna, senki nem blokkolt ugy mint o 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
A TE-nek tudtommal nem csak az elkapás a dolga. Kéretik így vizsgálni a dolgokat!
NB2
Az elég hibás és általános tévhit, hogy Gonzo rosszul blokkolt. Csak nem használták túl erre a feladatra. De azért Priest Holmes meg Larry Johnson teljesítményében a TE-blokkmunka is benne van.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
Cruyffista
Ebből látszik, hogy mennyire kurva jó vagyok, hogy a boardomon sem volt fent, te meg amatőr mert behúztad és még nem is a megfelelő topicban nyomogatod a panic buttont 😀 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
Cruyffista
Próbáld meg elcserélni, hátha valaki reménykedik hogy gyorsan visszatér. Kérj olyan értéket amit nem sajnálsz akkor se nagyon ha visszatér jövő héten de te elcserélted. De legfőképp reménykedj. 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 708 — Keep pounding
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
Cruyffista
Legyél szomorú 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 215
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Alma vagy korte.
Mindenesetre Gonzo és Gronk a ket legnagyobb, mindketten HOFik lesznek. A tobbiek mas szint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó week2:
 fuzovelkifele.com/2018/09/fk-preview-2018-week-two/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
A TE-nek tudtommal nem csak az elkapás a dolga. Kéretik így vizsgálni a dolgokat!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Néhány random gondolat

1) Gonzo a tight end pozíció Jerry Rice-a, Gronk meg (=ha mondjuk még 2-3 korrekt évet odarak), a poszt Randy Moss-a.
Nálam Rice (és Gonzo) előrébb van, de ízlések és pofonok.

2) Egyébként Gonzo legdominánsabb szezonja (vezette a ligát elkapásokban, és 150 yarddal maradt le a legtöbb yardot elkapott WR-től) szerintem dominánsabb mint Gronk legjobb évei - ha relatíve a liga többi top elkapójához képest nézzük.

(apró kitétel: ha egy szezonos dominancia kell, akkor Gale Sayers a liga történetének legjobb futója/játékosa 😊)

3) Majd ha a futballban is eljut olyan szintre a WAR, meg VORP (talán 10 év múlva), érdekes lesz visszanézni, csak először ugye meg kéne várni Gronk meddig tolja.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
braxa88
Szerintem meg nem. Puff.
Stez
Jó, de azt már mindenki tudja, hogy te hülye vagy hozzá 😀

Az ember Ngatát felborította run block során, de bárkire nyugodtan rakhattad, nem volt elveszve, a liga talán legjobb blokkolója, de toronymagasan a legkomplettebb tight endje, aki nagyjából emellett minden csapat számára levédekezhetetlen célpontot jelent. De a poszt történetének legjobb statisztikáit elérő játékosaival is összevetve simán jobb bárkinél, méghozzá nagyon fölényesen

103 meccs 481 elkapás 7302 yard 15,2-es átlag 77 TD(+1, amit futásnak adtak)
az meccsenként 4,67 elkapás, 70,89 yard, 0,75 TD

Gates
221 meccs 929 elkapás 11 524 yard 12,4-es átlag 114 TD
meccsenként 4,2 elkapás, 52,14 yard, 0,52 TD

Gonzo
270 meccs 1325 elkapás 15 127 yard 111 TD
meccsenként 4,91 elkapás 56,03 yard 0,41 TD

Ha Gronknak csak hárommal kevesebb súlyos sérülése lett volna eddig, már most simán #1 lenne mindenkinél, ez az egyetlen gyengesége, emiatt nem lesz az övé az összes rekord, de örülnék, ha megcáfolna, és tolná még sok évig
Wyatt
Ha Gonzaleznek csak a karrierje feleben van egy Bradyje, pontosan ugyanezt leirhatnank most rola is. Aztan megis itt van 15 ezer elkapott yarddal es 100+ TD-vel.

Az osszehasonlitas pont annyit er, mint Puskast es CR-t osszehasonlitani. Tekintve, hogy Gonzo idejeben a liga futasorientalt volt azert nagyban, mig Gronk ota nagyjabol nagyon durvan mar a passzjatek van foszerepben. Es akkor nem adtuk hozza azt, hogy Gonzonak kik dobaltak. Nem bakkecskek, nem Justin Bieberek.

Amugy pedig:

AZ A HULYE, AKI MONDJA!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
braxa88
Szerintem meg nem. Puff.
Stez
Jó, de azt már mindenki tudja, hogy te hülye vagy hozzá 😀

Az ember Ngatát felborította run block során, de bárkire nyugodtan rakhattad, nem volt elveszve, a liga talán legjobb blokkolója, de toronymagasan a legkomplettebb tight endje, aki nagyjából emellett minden csapat számára levédekezhetetlen célpontot jelent. De a poszt történetének legjobb statisztikáit elérő játékosaival is összevetve simán jobb bárkinél, méghozzá nagyon fölényesen

103 meccs 481 elkapás 7302 yard 15,2-es átlag 77 TD(+1, amit futásnak adtak)
az meccsenként 4,67 elkapás, 70,89 yard, 0,75 TD

Gates
221 meccs 929 elkapás 11 524 yard 12,4-es átlag 114 TD
meccsenként 4,2 elkapás, 52,14 yard, 0,52 TD

Gonzo
270 meccs 1325 elkapás 15 127 yard 111 TD
meccsenként 4,91 elkapás 56,03 yard 0,41 TD

Ha Gronknak csak hárommal kevesebb súlyos sérülése lett volna eddig, már most simán #1 lenne mindenkinél, ez az egyetlen gyengesége, emiatt nem lesz az övé az összes rekord, de örülnék, ha megcáfolna, és tolná még sok évig

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
braxa88
Szerintem meg nem. Puff.

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
braxa88
1) Tony Gonzalez
2) Jason Witten
3) Rob Gronkowski
4) Antonio Gates
5) Shannon Sharpe

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 062 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
Plusz 1
Nem is értem Witten miért csak “talán” first ballot. Mert keveset játszott a csapata PO-ban? Jah, hát arról nagyon Ő tehetett.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján
Janek
hát szerintem meg Gronk aki más szint, simán a legjobb TE valaha.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
TE Tony G. bekerülhet elsőre a HoF-be (Ed Reeddel egyetemben), de akkor azt hiszem ez megilleti majd egyből Gates-et, Gronk-ot, és talán Wittent is.
Chargers LT
kb igen.
Ő azért egy kicsit más szint volt de ez nem jelenti azt,hogy az utobbi 3 fickó ne lenne kivételes tehetség a posztján