NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap ota azon gondolkozom, Vontae legyen-e a peldakepem vagy Josh Gordon, de nem tudok donteni egyszeruen. Mindketto hatalmas tanar.
Stez
Ha Gordon hozzánk kerül, visszapártolsz hozzánk? 😛
dande
Ahhoz nyernetek is kellene. 8D

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegnap ota azon gondolkozom, Vontae legyen-e a peldakepem vagy Josh Gordon, de nem tudok donteni egyszeruen. Mindketto hatalmas tanar.
Stez
Ha Gordon hozzánk kerül, visszapártolsz hozzánk? 😛
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnap ota azon gondolkozom, Vontae legyen-e a peldakepem vagy Josh Gordon, de nem tudok donteni egyszeruen. Mindketto hatalmas tanar.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Vontae Davis előtt volt más játékos, aki félidőben vonult vissza úgy, hogy stabil kezdő a csapatában?
shawnka
Szálljatok le az emberemről! Biztos hívta a mamája 😀

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Vontae Davis előtt volt más játékos, aki félidőben vonult vissza úgy, hogy stabil kezdő a csapatában?
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Nem bántás, csak érdeklődöm, mert nem volt időm megnézni: a másik fórum több mint ez?
NB2
Pont leszarom(ha tőlem kérdezed). Ez legyen jó. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Nem bántás, csak érdeklődöm, mert nem volt időm megnézni: a másik fórum több mint ez?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Nézd meg a
Nagy fejlesztőket, a nagy tartalmakkal, a létszámot +hagyjuk...
szóval most viccelsz, vagy bolondozól? Minőség stb blablabla. A mezei szurker, aki ép nem hal bele a saját nagyságába pont el tudja mondani itt a véleményét. Van akinek ez elég, van akinek nem, van aki türelmes, van aki nem.

Nem lehetne hogy mindenki azt az oldalt használja amelyiket akarja, de amikor rájön hirtelen hogy rossz a választása, akkor esetleg ne a
Másikon kérje számon hogy nem felel meg az elvárásainak. Mind1

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Van aki nem jön ide csak /vissza/küldik...
Elvagyunk itt jó tanácsok nélkül is.
Sajnáljuk ha másnak nem felel meg, sokaknak meg igen.
ozibozi
Hozzá lehet állni így is, hogy a problémákat szőnyeg alá seperjük, de úgy egyértelmű, hogy a fórum szépen lassan el is fog halni, ahogy az utóbbi években ez folyamatosan be is indult.
Az oldalal alapvetően két próbléma volt:
1. Nem voltak meg a beígért fejlesztések: Kinek mennyire fontosak ezek, azt mindenki maga eltudja dönteni, de valentinx ellen ez volt az indok, most már nem ő van és ugyanúgy nem vagyunk előrébb vele
2. Beindult a fórum lassú halála: Mivel nem volt tartalom ami új embereket vonzott volna be, így a különböző okok miatt távozó (munka, magánélet, megunta az nflt, stb) fórumozók nem lettek pótolva. Persze itt az is szerepet játszik, hogy a fórum manapság egyszerűen elavult formátum, de ettől még egy jó tartalommal ennél jobb utánpótlást lehetett volna biztosítani. Ez megoldódhatott volna az FK-val való együttműködéssel, de ennek semmi jele. Úgy értem, hogy a két platform nem lett egységes, így hiába vesz részt ott a cikkírásban néhány bowl.hus szerző, a fórum nem profitál belőle. Ha minden így marad a fórum szépen lassan teljesen ki fog halni. 2-3 éve hétfőn, kedden és pénteken ha végig futottam az aktuális meccseken résztvevő csapatok topicjain, akkor teljesen megtudtam mindent amit akartam, talán csak a Tampa topicja volt a kivétel. Most ott tartunk, hogy több csapat topicja van olyan szinten mint a régi Tampáé, ráadásul a maradékokban is jelentősen visszaesett a hozzászólások és hozzászólók száma. Idén ez első hét után ilyen téren nagyon hiányérzetem volt.

Jelenleg mit kaptunk akkor a tulajdonos váltástól? Mi felhasználók semmit. Fejlesztések nincsenek, az együttműködés nincs meg olyan módon, hogy a fórum profitáljon belőle, ráadásul a megtörtént kavarások miatt a lassú halál felgyorsult, mert a felhasználók egy része, néhol teljes csapattopikok átmentek egy más felületre vagy abbahagyták a fórumozást. Jelenleg, ha semmi nem fog változni, akkor a felhasználók csak rosszabbul jártak a váltással, mintha maradt volna az eredeti állapot.
fodi91
Lehet, hogy rövidtávon most rosszul néz ki a helyzet, de hosszútávon ebből mindenki, de a többség legalábbis jól fog kijönni.
Nem tudom, hogy ez a fejlesztősdi hogyan és miként működik és mik a kritériumok, de itt már többen is jelezték, köztük én is, hogy egy közösségi finanszírozásban benne lennének.

Azért nem kevés ember van itt, akiknek vannak kapcsolataik TV-ben, újságban, cégekben, szóval ilyen szempontból, mint kívülálló nem látom, hogy mik a hátrányok amiért még mindig nincs fejlesztő.

Akár álláshirdetést is fel lehetne adni fix munkára...adjunk valentinx-nek pénzt, hogy csinálja meg határidőre...különben el lesz törve a keze 😀

Ahogy én látom, egyszerűbb útja lenne ezt a melót kiadni szerződésben, de legalábbis felmérni, hogy mennyi lenne és akár szavazást is lehetne indítani, hogy ki és mennyivel szállna be egy közösségi finanszírozásba.
Vannak olyan dolgok amiket nem szerencsés csak hobbiszinten/kedvtelésből űzni.
Nem azt mondom, hogy így legyen mindig, de talán a kezdőlökést megadja ill. a kívánt fejlesztések megtörténnének első körben.

több mint 5 éve
fodi91 196
Van aki nem jön ide csak /vissza/küldik...
Elvagyunk itt jó tanácsok nélkül is.
Sajnáljuk ha másnak nem felel meg, sokaknak meg igen.
ozibozi
Hozzá lehet állni így is, hogy a problémákat szőnyeg alá seperjük, de úgy egyértelmű, hogy a fórum szépen lassan el is fog halni, ahogy az utóbbi években ez folyamatosan be is indult.
Az oldalal alapvetően két próbléma volt:
1. Nem voltak meg a beígért fejlesztések: Kinek mennyire fontosak ezek, azt mindenki maga eltudja dönteni, de valentinx ellen ez volt az indok, most már nem ő van és ugyanúgy nem vagyunk előrébb vele
2. Beindult a fórum lassú halála: Mivel nem volt tartalom ami új embereket vonzott volna be, így a különböző okok miatt távozó (munka, magánélet, megunta az nflt, stb) fórumozók nem lettek pótolva. Persze itt az is szerepet játszik, hogy a fórum manapság egyszerűen elavult formátum, de ettől még egy jó tartalommal ennél jobb utánpótlást lehetett volna biztosítani. Ez megoldódhatott volna az FK-val való együttműködéssel, de ennek semmi jele. Úgy értem, hogy a két platform nem lett egységes, így hiába vesz részt ott a cikkírásban néhány bowl.hus szerző, a fórum nem profitál belőle. Ha minden így marad a fórum szépen lassan teljesen ki fog halni. 2-3 éve hétfőn, kedden és pénteken ha végig futottam az aktuális meccseken résztvevő csapatok topicjain, akkor teljesen megtudtam mindent amit akartam, talán csak a Tampa topicja volt a kivétel. Most ott tartunk, hogy több csapat topicja van olyan szinten mint a régi Tampáé, ráadásul a maradékokban is jelentősen visszaesett a hozzászólások és hozzászólók száma. Idén ez első hét után ilyen téren nagyon hiányérzetem volt.

Jelenleg mit kaptunk akkor a tulajdonos váltástól? Mi felhasználók semmit. Fejlesztések nincsenek, az együttműködés nincs meg olyan módon, hogy a fórum profitáljon belőle, ráadásul a megtörtént kavarások miatt a lassú halál felgyorsult, mert a felhasználók egy része, néhol teljes csapattopikok átmentek egy más felületre vagy abbahagyták a fórumozást. Jelenleg, ha semmi nem fog változni, akkor a felhasználók csak rosszabbul jártak a váltással, mintha maradt volna az eredeti állapot.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Van aki nem jön ide csak /vissza/küldik...
Elvagyunk itt jó tanácsok nélkül is.
Sajnáljuk ha másnak nem felel meg, sokaknak meg igen.
ozibozi
Igy van elég a megfelelő is nem kell jó.

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Mindenesetre próbálok pozitívan hozzáállni és várni a fejlesztéseket amitől használhatóbbá válik az oldal.
Greengo
Nyert az Eagles, az nem elég?
Sobri Jóska
Ok.. meggyőztél.😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Mindenesetre próbálok pozitívan hozzáállni és várni a fejlesztéseket amitől használhatóbbá válik az oldal.
Greengo
Nyert az Eagles, az nem elég?

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Van aki nem jön ide csak /vissza/küldik...
Elvagyunk itt jó tanácsok nélkül is.
Sajnáljuk ha másnak nem felel meg, sokaknak meg igen.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.
Greengo
A project ott tart jelenleg, hogy a tulajdonosi viszonyok rendezésre kerültek, majd kisebb-nagyobb (főleg nagyobb), rajtunk is múló és rajtunk kívül álló hátráltató tényezők miatt nem haladt előre a dolog a fejlesztés fázisba.

A fórum viszont működik, az alapvető szerkesztői és admin dolgokat legalább már tudjuk kezelni (eredménykövetők stb), amiket a nyár elején nem tudtunk. Ez külső szemlélőnek nem látható, nekünk azért pozitívum és hozzátartozik a működéshez.

A "szarik az egészre" elhiszem, hogy külső szemlélőként így tűnik, de inkább arról van szó, hogy mindenki ezer felé van és nincs igazán kapacitásunk plusz időt és energiát beleölni. Lehet szarul hangzik, de sajnos ez is hozzátartozik az egészhez - mindenki dolgozik ezerrel, magánélet, satöbbi. A legnagyobb probléma és előrelépést gátló tényező viszont, hogy informatikus/fejlesztő oldalon nem tudunk előrelépni, szóval ha ilyen téren valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönnénk.

Szerintem azt fontos megjegyezni, hogy a fórumban negatív változás egyáltalán nem állt be, igazából mehetne - vagy megy is - úgy, mint az utóbbi években. Lett egy másik fórum is, fel lehet fogni negatívan, fel lehet fogni pozitívan, mindenkinek szíve joga eldönteni, hová ír vagy mit olvas, mi ezzel igazából nem is kívánunk foglalkozni. Az itteni fórum meg fog maradni minimum ugyanilyen valójában (remélhetőleg jobban), legfeljebb más lesz az url meg a fejléc. Az igért fejlesztések sajnos csúsznak (duh, nyilván), de nem tettünk le róluk természetesen.
katonadani
Ok...új vagy ezen az oldalon, de Valentix pár éve ugyanezeket a kifogásokat lökte..Magánélet,meló..stb. Akkor nem tudom minek fogtok bele?(ne vedd magadra nem feltétlenül neked szól). Többen felajánlották már itt, hogy pikk-pakk össze tudnak rakni egy értelmes fórumot. (miért nem veszitek őket be ?)Máshol meg is valósították már, de a közösség szeretne itt maradni és itt folytatni.
Mondjuk őszitén, azért nem a NASA vagytok és nem űrutazásban és űrkutatásban utazik az oldal. Milyen fejlesztéseket várunk? 😀
Vagy csak az én fórumfogyasztásomnál van "lent" a mérce? Szerintem most is alkalmas az oldal a csapatokkal kapcsolatos gondolatok megosztására, és most már legalább nem kell azt a fröcsögést olvasni, mint nyáron 😀
undisputedly
Pl...lehessen normális irányból olvasni a hozzászólásokat(fentről lefelé). Lehessen változtatni a háttér színén...stb. Ezek régen mind voltak...nem is értettem, hogy ezeket miért vették el.....és nyilván lenne még pár hasznos ötlet egy jó fórumhoz csak nem kéne homokba dugni a fejeket és megszüntetni olyan topicokat ahol erről lehetne ötletelni.

Mindenesetre próbálok pozitívan hozzáállni és várni a fejlesztéseket amitől használhatóbbá válik az oldal.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
Cruyffista
Vágd ki és szerezz egy bögyös feketét

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk őszitén, azért nem a NASA vagytok és nem űrutazásban és űrkutatásban utazik az oldal. Milyen fejlesztéseket várunk? 😀
Vagy csak az én fórumfogyasztásomnál van "lent" a mérce? Szerintem most is alkalmas az oldal a csapatokkal kapcsolatos gondolatok megosztására, és most már legalább nem kell azt a fröcsögést olvasni, mint nyáron 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.
Greengo
A project ott tart jelenleg, hogy a tulajdonosi viszonyok rendezésre kerültek, majd kisebb-nagyobb (főleg nagyobb), rajtunk is múló és rajtunk kívül álló hátráltató tényezők miatt nem haladt előre a dolog a fejlesztés fázisba.

A fórum viszont működik, az alapvető szerkesztői és admin dolgokat legalább már tudjuk kezelni (eredménykövetők stb), amiket a nyár elején nem tudtunk. Ez külső szemlélőnek nem látható, nekünk azért pozitívum és hozzátartozik a működéshez.

A "szarik az egészre" elhiszem, hogy külső szemlélőként így tűnik, de inkább arról van szó, hogy mindenki ezer felé van és nincs igazán kapacitásunk plusz időt és energiát beleölni. Lehet szarul hangzik, de sajnos ez is hozzátartozik az egészhez - mindenki dolgozik ezerrel, magánélet, satöbbi. A legnagyobb probléma és előrelépést gátló tényező viszont, hogy informatikus/fejlesztő oldalon nem tudunk előrelépni, szóval ha ilyen téren valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönnénk.

Szerintem azt fontos megjegyezni, hogy a fórumban negatív változás egyáltalán nem állt be, igazából mehetne - vagy megy is - úgy, mint az utóbbi években. Lett egy másik fórum is, fel lehet fogni negatívan, fel lehet fogni pozitívan, mindenkinek szíve joga eldönteni, hová ír vagy mit olvas, mi ezzel igazából nem is kívánunk foglalkozni. Az itteni fórum meg fog maradni minimum ugyanilyen valójában (remélhetőleg jobban), legfeljebb más lesz az url meg a fejléc. Az igért fejlesztések sajnos csúsznak (duh, nyilván), de nem tettünk le róluk természetesen.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.
Greengo
Mar elkeszult a 2nd down, nehany het mulva pedig a 3rd down is meglesz. Mindenkit varok szeretettel. De jo volna, ha senki sem lenne egyazon forumon, hanem szetosztanatok, hogy egyiken ez, masikon az.

Aztan az egyik forumrol lehetne quote-olni a masikra. Sokdimenzios trashtalkra gondoltam.
Stez
ja itt meg marad a 4th&bré. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.
Greengo
Mar elkeszult a 2nd down, nehany het mulva pedig a 3rd down is meglesz. Mindenkit varok szeretettel. De jo volna, ha senki sem lenne egyazon forumon, hanem szetosztanatok, hogy egyiken ez, masikon az.

Aztan az egyik forumrol lehetne quote-olni a masikra. Sokdimenzios trashtalkra gondoltam.

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Bocs az offért, de nyáron volt itt a fórumról és az oldal jövőjéről egy kis vita-veszekedés-szétválás ..majd megállapodás-tulajdoni viszonyok rendezése-ígéretek a fejlesztésre..stb. Most hol áll ez a project ? Mert a szezon már elkezdődött, fejlesztéseknek nyoma sincs és nagyon úgy fest külső szemlélőként , hogy megint mindenki szarik az egészre. Nem a vitát szeretném újragenerálni csak örülnék vmi válasznak, hogy hol áll ez a történet . Mert ránézésre SEHOL.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A valaha volt legjobb TE Brandon Manumaleuna, senki nem blokkolt ugy mint o 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
A TE-nek tudtommal nem csak az elkapás a dolga. Kéretik így vizsgálni a dolgokat!
NB2
Az elég hibás és általános tévhit, hogy Gonzo rosszul blokkolt. Csak nem használták túl erre a feladatra. De azért Priest Holmes meg Larry Johnson teljesítményében a TE-blokkmunka is benne van.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Fantasy tanácsok, ha nálam van Bell?
Cruyffista
Ebből látszik, hogy mennyire kurva jó vagyok, hogy a boardomon sem volt fent, te meg amatőr mert behúztad és még nem is a megfelelő topicban nyomogatod a panic buttont 😀 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...