NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
srácok, akinek van hozzáférése az adatbázishoz! valentinx és a first downosok megDDOS-olják az oldalt!

légyszi bannoljátok ki az elmúlt 1 órában regelt felhasználókat, mert szétszedik az eredménykövetőket
shawnka
Ez komoly, hogy ők csinálják vagy csak feltételezés?

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Nyílván nem véletlenül jöttek, ez a támadás bizony csúnyán az eredménykövetőre lett időzítve.

Ha közelebb akarunk kerülni a tettesekhez, tegyük fel az ősi kérdést:
Kinek áll ez érdekében?
akdestroyer
Egy szó: SOROS ! 😀
Greengo
"Akartok egy kis spam-et a pofátokba??!!"

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Nyílván nem véletlenül jöttek, ez a támadás bizony csúnyán az eredménykövetőre lett időzítve.

Ha közelebb akarunk kerülni a tettesekhez, tegyük fel az ősi kérdést:
Kinek áll ez érdekében?
akdestroyer
Egy szó: SOROS ! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Nyílván nem véletlenül jöttek, ez a támadás bizony csúnyán az eredménykövetőre lett időzítve.

Ha közelebb akarunk kerülni a tettesekhez, tegyük fel az ősi kérdést:
Kinek áll ez érdekében?
akdestroyer
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nyílván nem véletlenül jöttek, ez a támadás bizony csúnyán az eredménykövetőre lett időzítve.

Ha közelebb akarunk kerülni a tettesekhez, tegyük fel az ősi kérdést:
Kinek áll ez érdekében?

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 965 — Stromfeld Aurél fan
Kibaszott szánalmas húzás mindenesetre, bármelyik konkurens is áll mögötte.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Beszéltem somossal, dolgoznak a megoldáson a srácok!

Addig kitartást halászbástyáim
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
srácok, akinek van hozzáférése az adatbázishoz! valentinx és a first downosok megDDOS-olják az oldalt!

légyszi bannoljátok ki az elmúlt 1 órában regelt felhasználókat, mert szétszedik az eredménykövetőket
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Srácok! Melyik admin dőlt be a Dögös Milf Anyukák várnak rád szövegre hogy ennyi bot van?

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Frankón nincs admin a fórumon? Kezdik szét spamelni az eredménykövetőket. Én szóltam!

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=8is2fR6j3XA

Illetve felpakoltak YouTube-ra par "A football life" videot az elmult 1-2 honapban (Palmer, Ray Lewis, TO, Revis)
Borbinho
Jaj ezt, láttam.
Meg kellett néznem, hogy miért volt ez a figura olyan nagy, miért hivatkozik rá mindig BB és ki is volt az aki A Cápát játszotta az Any Given Sunday-ben 😀
Solymi
a The Blind Side c. film utan neztem mar rola videokat, de azt nem tudtam, h Parcellsnek ekkora szerepe volt a karrierjeben (azt tudtam,h neki ekkora volt Parcellseben 😀)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
 www.youtube.com/watch?v=8is2fR6j3XA

Illetve felpakoltak YouTube-ra par "A football life" videot az elmult 1-2 honapban (Palmer, Ray Lewis, TO, Revis)
Borbinho
Jaj ezt, láttam.
Meg kellett néznem, hogy miért volt ez a figura olyan nagy, miért hivatkozik rá mindig BB és ki is volt az aki A Cápát játszotta az Any Given Sunday-ben 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=8is2fR6j3XA

Illetve felpakoltak YouTube-ra par "A football life" videot az elmult 1-2 honapban (Palmer, Ray Lewis, TO, Revis)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 271 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tapasztalt meccsrejárók.
Kickoff előtt mennyivel érdemes kimenni egy meccsre, hogy az ember semmirol se maradjon le?
alatriste
mármint be a stadionba, vagy tailgaitre? tailgaitre 3, hogy legyen idő körbenézni, 1-1,5 órával előtte pedig már be lehet menni a stadionba, ha a játékosokat akarod nézni bemelegítés közben 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tapasztalt meccsrejárók.
Kickoff előtt mennyivel érdemes kimenni egy meccsre, hogy az ember semmirol se maradjon le?


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Mert csak a labdát nézem...
MG15monster
Ez a te könyved 😉 mondjuk azt nem tudom, hogy árulják e még valahol

r.baggio
Itt van belőle, elméletileg:
 muzeumantikvarium.hu/item/ne-csak-a-labdat-nezd

Érdemes megnézni a neten, egyes kisebb netes üzletekben még lehet, én is úgy szereztem 2-3 éve.
Ha jól tudom, azóta készítettek egy újabb kiadást, de az csak angol nyelven jelent meg.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mert csak a labdát nézem...
MG15monster
Ez a te könyved 😉 mondjuk azt nem tudom, hogy árulják e még valahol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
MG15monster San Francisco 49ers 1
Sziasztok! Nagy foci rajongó vagyok, imádom ezt a játékot. Pár éve nyomon követem már, de valahogy még mindig "túl bonyolult" a nyomonkövetése. Tudtok ajánlani olyan oldalt/könyvet/videókat ahol jobban bele tanulhatok. Olyanra gondolok mint Ricsiék hogy tudják milyen játék volt, milyen felállás, melyik milyen hívás, kis oktató anyag róla. 😀 Mert csak a labdát nézem, más meg mondja megkora blokk , milyen fasza védekezés én meg aha, csak azt látom mindenki borul. 😀 Előre is köszönöm a segítséget!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó, week3:

 fuzovelkifele.com/2018/09/fk-preview-2018-week-3/
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Sosem írnék semmi tárgyilagosat, olyat nem szabad
Wyatt
Pogácsa lájkolja ezt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sosem írnék semmi tárgyilagosat, olyat nem szabad

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Urak, van Seattle és Pats topic is, köszi. 😀
Beki
De en azert jottem, hogy Darnoldrol olvassak 😀

@Wyatt
"Tok mindegy milyen szamokat hozol", ok...lol
undisputedly
Egy tök egyértelmű dologra most ha hozol iksz számot nekem, hogy de bezzeg, így utálják itt, meg ott a Patset, és közben mekkora divat csapat, akkor bocs, de pont leszarom. A Patsnél kurva sok a divatszurkoló, de én halál magasról leszarom. Viszont azt nem látni, hogy a Seahawks (is) konkrétan a divatszurkolók legjobb példája, az elég nagy vakságra vall. De tényleg kurvára felesleges az állandó Pats-frusztrációdat a Jets-topicban (a Coltsnál és máshol) felhozni, mert úgyis kapsz rá választ és az ott lévőket meg ez idegesíti.Wyatt
Azt ugye erted mekkora ellentmondas van az elso mondatodban. Elbol elutasitanal minden, a te fejedben letezo keppel ellentetes allitast, meg akkor is, ha azok komplexebb modon vannak alatamasztva, mint a te egyeni tapasztalatodon alapulo velemenyed. Ami, tegyuk hozza, maximum azon alapulhat, hogy a barati korodben hogyan alakult a fanok szama, illetve itt a forumon volt-e emelkedes a feliratkozok szamaban. Mindezt ugy, hogy meg nem is mutattam neked semmilyen "szamot".

Fuggetlenul a jelen vita targyatol, remelem azert az nso-ba targyilagosabban irod a cikkjeidet 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Biztos voltak ezek már tavaly is, de annyira faszán meg lettek csinálva, hogy muszáj megosztanom veletek.








több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt még engedjétek meg 😀

dugo93

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Ezt még engedjétek meg 😀
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42058627_2128369327209744_7801405650453397504_o.jpg?_nc_cat=1&oh=bfee1337a0d9e48089207fec1d328669&oe=5C329E31