NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Kibaszott szánalmas húzás mindenesetre, bármelyik konkurens is áll mögötte.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Beszéltem somossal, dolgoznak a megoldáson a srácok!

Addig kitartást halászbástyáim
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
srácok, akinek van hozzáférése az adatbázishoz! valentinx és a first downosok megDDOS-olják az oldalt!

légyszi bannoljátok ki az elmúlt 1 órában regelt felhasználókat, mert szétszedik az eredménykövetőket
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Srácok! Melyik admin dőlt be a Dögös Milf Anyukák várnak rád szövegre hogy ennyi bot van?

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Frankón nincs admin a fórumon? Kezdik szét spamelni az eredménykövetőket. Én szóltam!

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=8is2fR6j3XA

Illetve felpakoltak YouTube-ra par "A football life" videot az elmult 1-2 honapban (Palmer, Ray Lewis, TO, Revis)
Borbinho
Jaj ezt, láttam.
Meg kellett néznem, hogy miért volt ez a figura olyan nagy, miért hivatkozik rá mindig BB és ki is volt az aki A Cápát játszotta az Any Given Sunday-ben 😀
Solymi
a The Blind Side c. film utan neztem mar rola videokat, de azt nem tudtam, h Parcellsnek ekkora szerepe volt a karrierjeben (azt tudtam,h neki ekkora volt Parcellseben 😀)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 312
 www.youtube.com/watch?v=8is2fR6j3XA

Illetve felpakoltak YouTube-ra par "A football life" videot az elmult 1-2 honapban (Palmer, Ray Lewis, TO, Revis)
Borbinho
Jaj ezt, láttam.
Meg kellett néznem, hogy miért volt ez a figura olyan nagy, miért hivatkozik rá mindig BB és ki is volt az aki A Cápát játszotta az Any Given Sunday-ben 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=8is2fR6j3XA

Illetve felpakoltak YouTube-ra par "A football life" videot az elmult 1-2 honapban (Palmer, Ray Lewis, TO, Revis)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tapasztalt meccsrejárók.
Kickoff előtt mennyivel érdemes kimenni egy meccsre, hogy az ember semmirol se maradjon le?
alatriste
mármint be a stadionba, vagy tailgaitre? tailgaitre 3, hogy legyen idő körbenézni, 1-1,5 órával előtte pedig már be lehet menni a stadionba, ha a játékosokat akarod nézni bemelegítés közben 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tapasztalt meccsrejárók.
Kickoff előtt mennyivel érdemes kimenni egy meccsre, hogy az ember semmirol se maradjon le?


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 312
Mert csak a labdát nézem...
MG15monster
Ez a te könyved 😉 mondjuk azt nem tudom, hogy árulják e még valahol

r.baggio
Itt van belőle, elméletileg:
 muzeumantikvarium.hu/item/ne-csak-a-labdat-nezd

Érdemes megnézni a neten, egyes kisebb netes üzletekben még lehet, én is úgy szereztem 2-3 éve.
Ha jól tudom, azóta készítettek egy újabb kiadást, de az csak angol nyelven jelent meg.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Mert csak a labdát nézem...
MG15monster
Ez a te könyved 😉 mondjuk azt nem tudom, hogy árulják e még valahol


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
MG15monster San Francisco 49ers 1
Sziasztok! Nagy foci rajongó vagyok, imádom ezt a játékot. Pár éve nyomon követem már, de valahogy még mindig "túl bonyolult" a nyomonkövetése. Tudtok ajánlani olyan oldalt/könyvet/videókat ahol jobban bele tanulhatok. Olyanra gondolok mint Ricsiék hogy tudják milyen játék volt, milyen felállás, melyik milyen hívás, kis oktató anyag róla. 😀 Mert csak a labdát nézem, más meg mondja megkora blokk , milyen fasza védekezés én meg aha, csak azt látom mindenki borul. 😀 Előre is köszönöm a segítséget!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó, week3:

 fuzovelkifele.com/2018/09/fk-preview-2018-week-3/
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Sosem írnék semmi tárgyilagosat, olyat nem szabad
Wyatt
Pogácsa lájkolja ezt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sosem írnék semmi tárgyilagosat, olyat nem szabad

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Urak, van Seattle és Pats topic is, köszi. 😀
Beki
De en azert jottem, hogy Darnoldrol olvassak 😀

@Wyatt
"Tok mindegy milyen szamokat hozol", ok...lol
undisputedly
Egy tök egyértelmű dologra most ha hozol iksz számot nekem, hogy de bezzeg, így utálják itt, meg ott a Patset, és közben mekkora divat csapat, akkor bocs, de pont leszarom. A Patsnél kurva sok a divatszurkoló, de én halál magasról leszarom. Viszont azt nem látni, hogy a Seahawks (is) konkrétan a divatszurkolók legjobb példája, az elég nagy vakságra vall. De tényleg kurvára felesleges az állandó Pats-frusztrációdat a Jets-topicban (a Coltsnál és máshol) felhozni, mert úgyis kapsz rá választ és az ott lévőket meg ez idegesíti.Wyatt
Azt ugye erted mekkora ellentmondas van az elso mondatodban. Elbol elutasitanal minden, a te fejedben letezo keppel ellentetes allitast, meg akkor is, ha azok komplexebb modon vannak alatamasztva, mint a te egyeni tapasztalatodon alapulo velemenyed. Ami, tegyuk hozza, maximum azon alapulhat, hogy a barati korodben hogyan alakult a fanok szama, illetve itt a forumon volt-e emelkedes a feliratkozok szamaban. Mindezt ugy, hogy meg nem is mutattam neked semmilyen "szamot".

Fuggetlenul a jelen vita targyatol, remelem azert az nso-ba targyilagosabban irod a cikkjeidet 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Biztos voltak ezek már tavaly is, de annyira faszán meg lettek csinálva, hogy muszáj megosztanom veletek.








több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt még engedjétek meg 😀

dugo93

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Ezt még engedjétek meg 😀
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42058627_2128369327209744_7801405650453397504_o.jpg?_nc_cat=1&oh=bfee1337a0d9e48089207fec1d328669&oe=5C329E31

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Nézd meg a
Nagy fejlesztőket, a nagy tartalmakkal, a létszámot +hagyjuk...
szóval most viccelsz, vagy bolondozól? Minőség stb blablabla. A mezei szurker, aki ép nem hal bele a saját nagyságába pont el tudja mondani itt a véleményét. Van akinek ez elég, van akinek nem, van aki türelmes, van aki nem.

Nem lehetne hogy mindenki azt az oldalt használja amelyiket akarja, de amikor rájön hirtelen hogy rossz a választása, akkor esetleg ne a
Másikon kérje számon hogy nem felel meg az elvárásainak. Mind1
ozibozi
Ez egy kicsit pökhendire sikerült.....
csi77
Pont ezt mondtam én is.
Felesleges ez itt, lehet ott, ha ép újra igény van rá, szerintem itt nincs.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Josh Gordon megkapta végre megérdemelt büntetését, mehet New Englandbe 😊

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Nézd meg a
Nagy fejlesztőket, a nagy tartalmakkal, a létszámot +hagyjuk...
szóval most viccelsz, vagy bolondozól? Minőség stb blablabla. A mezei szurker, aki ép nem hal bele a saját nagyságába pont el tudja mondani itt a véleményét. Van akinek ez elég, van akinek nem, van aki türelmes, van aki nem.

Nem lehetne hogy mindenki azt az oldalt használja amelyiket akarja, de amikor rájön hirtelen hogy rossz a választása, akkor esetleg ne a
Másikon kérje számon hogy nem felel meg az elvárásainak. Mind1
ozibozi
Ez egy kicsit pökhendire sikerült.....
csi77
jó, de miért nem tudok avatart váltani?
shawnka
Ezt nem értem, hogy miért tőlem kérdezed, én ott sima felhasználó vagyok, akárcsak itt. A stílus nem tetszett......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Nézd meg a
Nagy fejlesztőket, a nagy tartalmakkal, a létszámot +hagyjuk...
szóval most viccelsz, vagy bolondozól? Minőség stb blablabla. A mezei szurker, aki ép nem hal bele a saját nagyságába pont el tudja mondani itt a véleményét. Van akinek ez elég, van akinek nem, van aki türelmes, van aki nem.

Nem lehetne hogy mindenki azt az oldalt használja amelyiket akarja, de amikor rájön hirtelen hogy rossz a választása, akkor esetleg ne a
Másikon kérje számon hogy nem felel meg az elvárásainak. Mind1
ozibozi
Ez egy kicsit pökhendire sikerült.....
csi77
jó, de miért nem tudok avatart váltani?
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Nézd meg a
Nagy fejlesztőket, a nagy tartalmakkal, a létszámot +hagyjuk...
szóval most viccelsz, vagy bolondozól? Minőség stb blablabla. A mezei szurker, aki ép nem hal bele a saját nagyságába pont el tudja mondani itt a véleményét. Van akinek ez elég, van akinek nem, van aki türelmes, van aki nem.

Nem lehetne hogy mindenki azt az oldalt használja amelyiket akarja, de amikor rájön hirtelen hogy rossz a választása, akkor esetleg ne a
Másikon kérje számon hogy nem felel meg az elvárásainak. Mind1
ozibozi
Ez egy kicsit pökhendire sikerült.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png