NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Kedves FK szerkesztők!

Az egész hox közösség nevében, mindannyian reméljük, hogy csak azért nem érkezett még cikk a mai sajnálatos eseményről, mert valami nagyon-nagyon-nagyon szép és megható megemlékezős cikket írtok éppen, amihez idő kell.

Egy ilyen napon, kérjük, ne az legyen már a headliner, hogy Thielennek rengeteg elkapása van, meg hogy Bell még mindig nem jelent meg.

Köszönjük.
Részletek, (ha szükséges) a hox topicban.
akdestroyer
Facebookon hirt adtunk rola reggel, illetve be van idozitve az alabbi cikk is, amit tavaly irtunk:

 fuzovelkifele.com/2017/09/aki-megmentette-a-seahawkst-seattle-nek-a-paul-allen-era/

Előrehozni főoldalra at kellett volna datumozni ami elbaszta volna az url-jet meg hasonlok, de az jogos, hogy ott is helye van, mindjart csinalok neki egy cikket.
katonadani
Köszi!

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Kedves FK szerkesztők!

Az egész hox közösség nevében, mindannyian reméljük, hogy csak azért nem érkezett még cikk a mai sajnálatos eseményről, mert valami nagyon-nagyon-nagyon szép és megható megemlékezős cikket írtok éppen, amihez idő kell.

Egy ilyen napon, kérjük, ne az legyen már a headliner, hogy Thielennek rengeteg elkapása van, meg hogy Bell még mindig nem jelent meg.

Köszönjük.
Részletek, (ha szükséges) a hox topicban.
akdestroyer
Facebookon hirt adtunk rola reggel, illetve be van idozitve az alabbi cikk is, amit tavaly irtunk:

 fuzovelkifele.com/2017/09/aki-megmentette-a-seahawkst-seattle-nek-a-paul-allen-era/

Előrehozni főoldalra at kellett volna datumozni ami elbaszta volna az url-jet meg hasonlok, de az jogos, hogy ott is helye van, mindjart csinalok neki egy cikket.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
de iden mar ujra emelkedik a rating (tavalyi + az elottihez kepest),
Borbinho
Ezt hol lattad? En ennek ellentmondo infokat talaltam.
undisputedly
 edition.cnn.com/2018/10/12/media/nfl-ratings-analysis/index.html

elso 3 hetben ment lefele, de azota elvileg emelkedik.
Borbinho
Mondjuk ebben a temaban a CNN-Fox kettost kerulnem, mintha fertozottek lennenek 😀 (Meg akkor is ha Nielsen data-ra hivatkozik).

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
de iden mar ujra emelkedik a rating (tavalyi + az elottihez kepest),
Borbinho
Ezt hol lattad? En ennek ellentmondo infokat talaltam.
undisputedly
 edition.cnn.com/2018/10/12/media/nfl-ratings-analysis/index.html

elso 3 hetben ment lefele, de azota elvileg emelkedik.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
de iden mar ujra emelkedik a rating (tavalyi + az elottihez kepest),
Borbinho
Ezt hol lattad? En ennek ellentmondo infokat talaltam.
undisputedly
a prime time meccsek nézettsége emelkedik (legalábbis magasabb, mint tavaly), a többié stagnál vagy tovább csökken


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
de iden mar ujra emelkedik a rating (tavalyi + az elottihez kepest),
Borbinho
Ezt hol lattad? En ennek ellentmondo infokat talaltam.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
az elmult 2 evben volt erezhetoen (merhetoen) visszaeses. akkor kezdodtek ugye a terdelesek ahogy irtak lent is, es az sem tett jot, hogy Trump tobbszor is nekiment a jatekosoknak. Ahogy otthon sokan vakon hisznek a fideszben, ugy amcsiban is vannak akik Trump miatt hagytak el az NFL koveteset.
de iden mar ujra emelkedik a rating (tavalyi + az elottihez kepest), aminek fo oka sztem az altalanos pontzuhatag + a sok kielezett meccs (mar az 5/5 is rekord volt ugye hosszabbitasban, ez most 6/6ra modosult. gyanus h azert nem lesz minden heten). Aminek meg az oka, hogy a QB-kat + elkapokat bevedtek az uj szabalyokkal, kvazi nekik is kedveznek (catch rule).
+ benne van, hogy a 4 (inkabb 3) rookie QB miatt is tobben nezik. ugye a Browns-Jets par hete TNF-et vmi irgalmatlan nezettseget hozott, ami az elmult evek utan minden korabbi elvarasnak a szoges ellentetje.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Kedves FK szerkesztők!

Az egész hox közösség nevében, mindannyian reméljük, hogy csak azért nem érkezett még cikk a mai sajnálatos eseményről, mert valami nagyon-nagyon-nagyon szép és megható megemlékezős cikket írtok éppen, amihez idő kell.

Egy ilyen napon, kérjük, ne az legyen már a headliner, hogy Thielennek rengeteg elkapása van, meg hogy Bell még mindig nem jelent meg.

Köszönjük.
Részletek, (ha szükséges) a hox topicban.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
a sok rednecknek nem tetszik hogy térdelnek a fekák

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
Patriots???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
ezt amúgy nagyon tudnám támogatni
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
ozibozi
Én egész végig a Red Zone-t néztem mondjuk
Wyatt
Anno én csináltam őket mindig amikor otthon voltam. En szerettem is. De idén még nem néztem otthonról vnap meccset és még admin jogom sincs, szóval egyenlőre ez a dolog több fázison is bukik.
alatriste
Én is ezt nézem csak. Nagy kár! Pedig jó lenne összebarterolni 😊
Coolearie
Ha kapok majd vissza admin jogot vnaponkent figyelek ra hogy nyissak. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
ozibozi
Én egész végig a Red Zone-t néztem mondjuk
Wyatt
Anno én csináltam őket mindig amikor otthon voltam. En szerettem is. De idén még nem néztem otthonról vnap meccset és még admin jogom sincs, szóval egyenlőre ez a dolog több fázison is bukik.
alatriste
Én is ezt nézem csak. Nagy kár! Pedig jó lenne összebarterolni 😊

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
ozibozi
Én egész végig a Red Zone-t néztem mondjuk
Wyatt
Anno én csináltam őket mindig amikor otthon voltam. En szerettem is. De idén még nem néztem otthonról vnap meccset és még admin jogom sincs, szóval egyenlőre ez a dolog több fázison is bukik.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
ozibozi
Én egész végig a Red Zone-t néztem mondjuk

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
pedig jó volt anno, pedig amikor a saját csapatod nem játszik, akkor ideális :/
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Hány hétig kell még némítgatom az újonnan bereggelt botokat?
Beki
Írjatok Igornak, már fejlesztőnk is van, csak hozzáférése nincs, hogy aktiválja a dolgokat...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hány hétig kell még némítgatom az újonnan bereggelt botokat?
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
RedZone topic nem lesz az idén?
Coolearie
én annak is örülök, ha 19:10re egyáltalán bejön

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
RedZone topic nem lesz az idén?

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/JennaCottrell/status/1051493727632596992

😀
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Brees azért ilyen király, mert A Chargersnél tanult...pont 😉
Chargers LT
Vagy mert kiszabdult onnan😉 😛 felkiáltójel!!! 😀
dande
Ahogy Elisha is! Ja, ez nem jó példa, bocs 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brees azért ilyen király, mert A Chargersnél tanult...pont 😉
Chargers LT
Vagy mert kiszabdult onnan😉 😛 felkiáltójel!!! 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Brees azért ilyen király, mert A Chargersnél tanult...pont 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀