NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem mondjátok.... Már bocsánat akkor pl Foles 3 első kör
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
 twitter.com/AdamSchefter/status/1054449977869656065

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Ha már Redzone, egy felvetés: elnézve az eredménykövetőket, (lásd ma éjjel) nem lenne elég egy össz eredménykövető? Vagy az túl sok meccs, nem lehet tudni ki mire reagál stb? Hátha kicsit jönne vissza vmi a régi hangulatból.

Ez csak egy ötlet.
dande
Sok.
Elvesznének a fonalak.
Meccset nézel és még bogozd ki melyik meccshez volt a hozzászólàs.
+rengeteg félreértés...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már Redzone, egy felvetés: elnézve az eredménykövetőket, (lásd ma éjjel) nem lenne elég egy össz eredménykövető? Vagy az túl sok meccs, nem lehet tudni ki mire reagál stb? Hátha kicsit jönne vissza vmi a régi hangulatból.

Ez csak egy ötlet.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Mahomes gyerek tud valamit.
 twitter.com/AdamStites_/status/1054210962356490240
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
csináljatok légyszi RedZone topikot
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
2019 lesz szerintük az NFL (szerintem a profi foci) 100. évfordulója.
Íme a logó, remélem pénzt nem adtak érte.
 nbcprofootballtalk.files.wordpress.com/2018/10/nfl-100.jpg
♉gaben♉
Valakinek tetszik a paintes rajz is. Minimál dizájn.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
2019 lesz szerintük az NFL (szerintem a profi foci) 100. évfordulója.
Íme a logó, remélem pénzt nem adtak érte.
 nbcprofootballtalk.files.wordpress.com/2018/10/nfl-100.jpg

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mennyire komoly lenne, hogy egy feher WR donti meg Megatron rekordjait? 😀
Borbinho
White Power! 😀
NB2
Brady meg Belichick sztem Thielen highlight videokra verik ki | egymasnak | 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
mennyire komoly lenne, hogy egy feher WR donti meg Megatron rekordjait? 😀
Borbinho
White Power! 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fogja megdonteni.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mennyire komoly lenne, hogy egy feher WR donti meg Megatron rekordjait? 😀
Eddig 6/6 100+ yardos meccs, Megatronnak volt egy 8 meccses streakje, Thielennek most jon a Jets (sok serult) + a Saints, siman benne van h beallitja, majd a Bears ellen meg is donthetne.
Az is komoly lenne, ha a 2k neki lenne meg eloszor.
Par hete irtam a Vikes topikba, h hiaba van szerzodes alatt, ha igy folytatja siman adnek neki egy ujat jovore, foleg h nagyon el fognak szallni a WR fizuk sztem.
Persze helyi srac, lehet nem fog pattogni meg holdoutolni, de azert csak boki a csoret, h 2-3.szamu WR fizuja van, aztan vezeti a ligat elkapasokban meg yardokban is...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Az utóbbi is közrejátszik, de a fő ok, hogy végre egyre több csapatnál hajlandóak 21. századi futballt játszani... meg lehet nézni, hogy a múlt évezredben rekedt grudennel hol is tart a raiders, ők pl érdekes módon nem termelik százasával a pontokat
r.baggio
nagyon érdekelne, hogy mi az a 21. századi futball.
Amadeus
Már volt is linkelve
 www.theringer.com/platform/amp/nfl/2018/9/25/17899586/the-scheme-war-is-over


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 862
Az utóbbi is közrejátszik, de a fő ok, hogy végre egyre több csapatnál hajlandóak 21. századi futballt játszani... meg lehet nézni, hogy a múlt évezredben rekedt grudennel hol is tart a raiders, ők pl érdekes módon nem termelik százasával a pontokat
r.baggio
nagyon érdekelne, hogy mi az a 21. századi futball.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vicc az egész. Attól, hogy 100 pontos meccsek lesznek nem lesz nézhetőbb a foci. Azzal ölik meg a (számomra kedvelt) focit ha nem lehet normálisan védekezni.
♉gaben♉
Szubjektiv. Sokan meg a sokpontos meccseket szeretik jobban. Szerintem egyebkent az ilyen emberen vannak tobben, mint a kevespontos, vedelmi csatakat kedvelok, hiaba beszelunk mondjuk egy baromi szoros meccsrol.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
Vicc az egész. Attól, hogy 100 pontos meccsek lesznek nem lesz nézhetőbb a foci. Azzal ölik meg a (számomra kedvelt) focit ha nem lehet normálisan védekezni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Az utóbbi is közrejátszik, de a fő ok, hogy végre egyre több csapatnál hajlandóak 21. századi futballt játszani... meg lehet nézni, hogy a múlt évezredben rekedt grudennel hol is tart a raiders, ők pl érdekes módon nem termelik százasával a pontokat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
az, hogy 10-15 éve más volt a játék már elég evidens mindenki számára, de úgy néz ki lassan ezt a számot lecsökkenthetjük 5-re

ennyire eltűntek a védelmek, vagy egyszerűen ide vezet a sorozatos támadókat segítő szabályváltozás?

 twitter.com/MichaelDavSmith/status/1052605077612089344



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Engedett QB hit-ek csapatonként.
 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
És a hazai nézettség smafu?
Összeomlik az egész AMIKOR a Pats lejtőre kerül!
Vagy bejön Ricsi évtizedeken átívelő összeesküvése és az egész ország Chiefs drukker lesz?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
sziasztok
van egy eladó jegyem a vasárnapi londoni titans-chargers meccsre. megvettem, azt hittem tudok menni. de nem. most meg rajtam marad a jó kis jegy. 21.000HUF
hivjatok ha érdekel 0630 670 8167
andras
gabor_gt
Itt lehet, több sikerrel jársz:
 bowl.one/forum/nfl-altalanos-temak/nfl-meccs-londonban

több mint 5 éve
gabor_gt 3
sziasztok
van egy eladó jegyem a vasárnapi londoni titans-chargers meccsre. megvettem, azt hittem tudok menni. de nem. most meg rajtam marad a jó kis jegy. 21.000HUF
hivjatok ha érdekel 0630 670 8167
andras
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 312
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
az elmult 2 evben volt erezhetoen (merhetoen) visszaeses. akkor kezdodtek ugye a terdelesek ahogy irtak lent is, es az sem tett jot, hogy Trump tobbszor is nekiment a jatekosoknak. Ahogy otthon sokan vakon hisznek a fideszben, ugy amcsiban is vannak akik Trump miatt hagytak el az NFL koveteset.
de iden mar ujra emelkedik a rating (tavalyi + az elottihez kepest), aminek fo oka sztem az altalanos pontzuhatag + a sok kielezett meccs (mar az 5/5 is rekord volt ugye hosszabbitasban, ez most 6/6ra modosult. gyanus h azert nem lesz minden heten). Aminek meg az oka, hogy a QB-kat + elkapokat bevedtek az uj szabalyokkal, kvazi nekik is kedveznek (catch rule).
+ benne van, hogy a 4 (inkabb 3) rookie QB miatt is tobben nezik. ugye a Browns-Jets par hete TNF-et vmi irgalmatlan nezettseget hozott, ami az elmult evek utan minden korabbi elvarasnak a szoges ellentetje.
Borbinho
A valódi okot persze mindenki tudja, van aki előre is látta
 bowl.one/forum/egyeb-temak/aranykopesek/1256418
vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?
Black_Adder
Ki gondolta volna, hogy ennyi igazság lesz ebben, hogy még évek múlva is idézgetjük válaszként egy-egy kérdés kapcsán.

Annyira korszakokat átívelő hozzászólás volt, hogy külön topicot kellene neki nyitni... Vagy kitűzni a főoldalra.
dugo93
Látjátok Brady mit meg nem tesz azért, hogy minőségi elit QB-t láthassatok játszani hétről-hétre, ti meg itt hálátlankodtok! És még Rodgers is, fél lábbal is a pályára megy! 😉

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
az elmult 2 evben volt erezhetoen (merhetoen) visszaeses. akkor kezdodtek ugye a terdelesek ahogy irtak lent is, es az sem tett jot, hogy Trump tobbszor is nekiment a jatekosoknak. Ahogy otthon sokan vakon hisznek a fideszben, ugy amcsiban is vannak akik Trump miatt hagytak el az NFL koveteset.
de iden mar ujra emelkedik a rating (tavalyi + az elottihez kepest), aminek fo oka sztem az altalanos pontzuhatag + a sok kielezett meccs (mar az 5/5 is rekord volt ugye hosszabbitasban, ez most 6/6ra modosult. gyanus h azert nem lesz minden heten). Aminek meg az oka, hogy a QB-kat + elkapokat bevedtek az uj szabalyokkal, kvazi nekik is kedveznek (catch rule).
+ benne van, hogy a 4 (inkabb 3) rookie QB miatt is tobben nezik. ugye a Browns-Jets par hete TNF-et vmi irgalmatlan nezettseget hozott, ami az elmult evek utan minden korabbi elvarasnak a szoges ellentetje.
Borbinho
A valódi okot persze mindenki tudja, van aki előre is látta
 bowl.one/forum/egyeb-temak/aranykopesek/1256418
vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?
Black_Adder
Ki gondolta volna, hogy ennyi igazság lesz ebben, hogy még évek múlva is idézgetjük válaszként egy-egy kérdés kapcsán.

Annyira korszakokat átívelő hozzászólás volt, hogy külön topicot kellene neki nyitni... Vagy kitűzni a főoldalra.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Azt lehet tudni, hogy mitol esett az nfl nezettsege az elmult evekben az usaban?
ZoliMP
az elmult 2 evben volt erezhetoen (merhetoen) visszaeses. akkor kezdodtek ugye a terdelesek ahogy irtak lent is, es az sem tett jot, hogy Trump tobbszor is nekiment a jatekosoknak. Ahogy otthon sokan vakon hisznek a fideszben, ugy amcsiban is vannak akik Trump miatt hagytak el az NFL koveteset.
de iden mar ujra emelkedik a rating (tavalyi + az elottihez kepest), aminek fo oka sztem az altalanos pontzuhatag + a sok kielezett meccs (mar az 5/5 is rekord volt ugye hosszabbitasban, ez most 6/6ra modosult. gyanus h azert nem lesz minden heten). Aminek meg az oka, hogy a QB-kat + elkapokat bevedtek az uj szabalyokkal, kvazi nekik is kedveznek (catch rule).
+ benne van, hogy a 4 (inkabb 3) rookie QB miatt is tobben nezik. ugye a Browns-Jets par hete TNF-et vmi irgalmatlan nezettseget hozott, ami az elmult evek utan minden korabbi elvarasnak a szoges ellentetje.
Borbinho
A valódi okot persze mindenki tudja, van aki előre is látta
 bowl.one/forum/egyeb-temak/aranykopesek/1256418
vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear