NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, csak kellett irnod, egy oran belul ket csere is.
Stez
Ez most Glazer jinxelte el én csak közvetlenül voltam benne. 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Iktriad, csak kellett irnod, egy oran belul ket csere is.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy üzlet csak összejött.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1057323115477377024
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 és fél óra van a trade deadlinig, de sok üzlet nem várható annak ellenére, hogy égnek a telefondrótok Jay Glazer szerint.
 twitter.com/JayGlazer/status/1057298137490980864
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Mik ezek az új nickek az eredménykövetőben?😊
Nem a ruszki botokra gondolok😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esetleg youtube link lesz a londoni meccsnek?
dande
Nem valószÍnű.
Ugye tészta barátunk tolta yt-n de állÍtólag botok már ott nem engedik tiltanak minden NFL streamet, facebookon streamel mostanában.
Geoblokk van rajtuk vpn-el megoldható, én nem vesződtem vele redditen találni más HD streameket.
KoporShow
Csak azért lett volna érdekes, mert akkor tudtam volna nézni XBOXn keresztül (csakazértis 😛 😉) TVn, így marad gép vagy a teló, majd eldöntöm. Köszi!
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Esetleg youtube link lesz a londoni meccsnek?
dande
Nem valószÍnű.
Ugye tészta barátunk tolta yt-n de állÍtólag botok már ott nem engedik tiltanak minden NFL streamet, facebookon streamel mostanában.
Geoblokk van rajtuk vpn-el megoldható, én nem vesződtem vele redditen találni más HD streameket.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esetleg youtube link lesz a londoni meccsnek?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Off, a trash talk már egyáltalán nem foglalkozik más sportokkal csak NFL? Az NBA-t nem követem, csak felületesen. 1-2 jó jelenetet jó volt nézni a műsorban.
alatriste
Ettől az idénytől csak NFL.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Off, a trash talk már egyáltalán nem foglalkozik más sportokkal csak NFL? Az NBA-t nem követem, csak felületesen. 1-2 jó jelenetet jó volt nézni a műsorban.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az a vicces, hogy nekem visszajatszas alapjan inkabb fumble, mint incomplete. az evidens, h hatrafele ment a laszti, es mivel megutottek, igy tenyleg nem lehet backward pass.
de nekem ugy tunik,h nem akarja elengedni a lasztit, vegig a kezeben marad, es utana az utestol csuszik ki a kezebol. kb mintha pump fake-et csinalt volna, es probalja visszahuzni magahoz a lasztit.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/theScore/status/1055638832236892160

én ezt a playt nem értem. incomplete passz az oké mert megy előre Os karja, de a labda hátrafelé megy, ilyenkor élő labda van. most itt akkor miért lett belőle 2&10 után 3&10.


közben megtaláltam a magyarázatot:
 twitter.com/NFLOfficiating/status/1055649443247218688/video/1


hát érdekes, mindig tanulunk vmi új szabályt 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 386
Most nézem ezt a trash talk tv-t vagy vlmt. Tök jó műsör lehetne, de annyira látszik hogy beltényészet meg urambátyám az egész...😕 Basszus, ez a Sanyi vajon kit szopkod, vagy ki qrja? Óriás vaprosz?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/SageRosenfels18/status/1055242592131137537
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
With the 1st pick of the 2019 NFL draft, the Oakland Raiders select.......
The entire draft class.

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Chad Kelly az uj peldakepem.
Stez
Mi van a fejével? Úgy kell annak állnia?
gyeek
Emberunk bekurva besetalt valami idegen lakasba ejjel, fogta es leult a tulaj neje melle egy fotelba, erthetetlenul vakeralt, mire az amugy magat osszefoso tulaj elkezdte ot csapkodni aluminium csovel (valahol azt olvastam, hogy a porszivo csove volt az).

Negy ev bortont is kaphat, de nekem mar ennyi volt, hogy a peldakepemme valjon! <3

ORIASI TANAR!
Stez
Ott nem szokás zárni a bejárati ajtókat?
Nem csoda ha sok a "betöréses" lopás.
Solymi
Rengeteg hely van a világon, ahol én sem zárnám. Egyszerűen, mert alapvetően abból indulnak ki az emberek, hogy nem mindenki rossz szándékú. Sőt 90-es években falun, a versenycangát nekitámasztottam a boltnak, 20 perc múlva is ott volt!
NB2
Ja, boldog 90es évek, részeg haveromat nekitámasztották a falusi kocsma falának, egy óra múlva is ott volt és még egy szalmakalapot is kapott a fejére, nehogy felforrjon az agya.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Írtam egy ilyet:
 fuzovelkifele.com/2018/10/gurley-sikerenek-titka/
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Chad Kelly az uj peldakepem.
Stez
Mi van a fejével? Úgy kell annak állnia?
gyeek
Emberunk bekurva besetalt valami idegen lakasba ejjel, fogta es leult a tulaj neje melle egy fotelba, erthetetlenul vakeralt, mire az amugy magat osszefoso tulaj elkezdte ot csapkodni aluminium csovel (valahol azt olvastam, hogy a porszivo csove volt az).

Negy ev bortont is kaphat, de nekem mar ennyi volt, hogy a peldakepemme valjon! <3

ORIASI TANAR!
Stez
Jim Kelly unokaöccse. Vérében a szopás.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Chad Kelly az uj peldakepem.
Stez
Mi van a fejével? Úgy kell annak állnia?
gyeek
Emberunk bekurva besetalt valami idegen lakasba ejjel, fogta es leult a tulaj neje melle egy fotelba, erthetetlenul vakeralt, mire az amugy magat osszefoso tulaj elkezdte ot csapkodni aluminium csovel (valahol azt olvastam, hogy a porszivo csove volt az).

Negy ev bortont is kaphat, de nekem mar ennyi volt, hogy a peldakepemme valjon! <3

ORIASI TANAR!
Stez
Ott nem szokás zárni a bejárati ajtókat?
Nem csoda ha sok a "betöréses" lopás.
Solymi
Rengeteg hely van a világon, ahol én sem zárnám. Egyszerűen, mert alapvetően abból indulnak ki az emberek, hogy nem mindenki rossz szándékú. Sőt 90-es években falun, a versenycangát nekitámasztottam a boltnak, 20 perc múlva is ott volt!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/belfold/2018/10/24/rossz_melygarazsban_es_autoban_aludt_el_a_debreceni_bulibaro/

kemeny esteje volt Kellynek, meg egy debreceni kitero is belefert 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 394
Chad Kelly az uj peldakepem.
Stez
Mi van a fejével? Úgy kell annak állnia?
gyeek
Emberunk bekurva besetalt valami idegen lakasba ejjel, fogta es leult a tulaj neje melle egy fotelba, erthetetlenul vakeralt, mire az amugy magat osszefoso tulaj elkezdte ot csapkodni aluminium csovel (valahol azt olvastam, hogy a porszivo csove volt az).

Negy ev bortont is kaphat, de nekem mar ennyi volt, hogy a peldakepemme valjon! <3

ORIASI TANAR!
Stez
Ott nem szokás zárni a bejárati ajtókat?
Nem csoda ha sok a "betöréses" lopás.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Chad Kelly az uj peldakepem.
Stez
Mi van a fejével? Úgy kell annak állnia?
gyeek
Emberunk bekurva besetalt valami idegen lakasba ejjel, fogta es leult a tulaj neje melle egy fotelba, erthetetlenul vakeralt, mire az amugy magat osszefoso tulaj elkezdte ot csapkodni aluminium csovel (valahol azt olvastam, hogy a porszivo csove volt az).

Negy ev bortont is kaphat, de nekem mar ennyi volt, hogy a peldakepemme valjon! <3

ORIASI TANAR!
Stez
Jójó, olvastam. De mi van a fejével?! El van csúszva! 😀
gyeek
Biztos erősebb volt a porszívócső 😀

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Chad Kelly az uj peldakepem.
Stez
Mi van a fejével? Úgy kell annak állnia?
gyeek
Emberunk bekurva besetalt valami idegen lakasba ejjel, fogta es leult a tulaj neje melle egy fotelba, erthetetlenul vakeralt, mire az amugy magat osszefoso tulaj elkezdte ot csapkodni aluminium csovel (valahol azt olvastam, hogy a porszivo csove volt az).

Negy ev bortont is kaphat, de nekem mar ennyi volt, hogy a peldakepemme valjon! <3

ORIASI TANAR!
Stez
Jójó, olvastam. De mi van a fejével?! El van csúszva! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chad Kelly az uj peldakepem.
Stez
Mi van a fejével? Úgy kell annak állnia?
gyeek
Emberunk bekurva besetalt valami idegen lakasba ejjel, fogta es leult a tulaj neje melle egy fotelba, erthetetlenul vakeralt, mire az amugy magat osszefoso tulaj elkezdte ot csapkodni aluminium csovel (valahol azt olvastam, hogy a porszivo csove volt az).

Negy ev bortont is kaphat, de nekem mar ennyi volt, hogy a peldakepemme valjon! <3

ORIASI TANAR!

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Chad Kelly az uj peldakepem.
Stez
Mi van a fejével? Úgy kell annak állnia?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.