NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Úgy látom, hogy akár a Terminátor mítoszban, a szintetikusok támadása itt is szépen összerántotta a maroknyi organikus túlélőt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fogja megdonteni.
Stez
Már csak ezért járna neked a napos bann. Fehér elkapó példaképem és nyilván miattad nem... 😕
kristóf17
Nem is baj, ha igy lesz. Megatron megerdemli, hogy az ove maradjon a rekord, ugy sem sokaig lesz ez igy. O egy zseni volt, kussban vegezte a dolgat es evrol evre turte, hogy egy nulla, fos Detroitban szenved, most meg szerencsetlen normalisan sem tud jarni, miutan terde es bokaja nem maradt.

Birom Thielent, de nem bannam, hogyha nem dontene meg Megatron csucsat.

Majd tegye ezt meg egy korszakos zseni.

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Mi bajotok ezekkel a kedves robotokkal. Ők szeretnek engem - így én is őket.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Raiders topikba 4 órája írt egy bot.
Matthew99
Az lehet h csak Gruden volt!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Raiders topikba 4 órája írt egy bot.
Matthew99
Jets és Ravens topicban is van egy-egy bot komment.
kristóf17
elvileg törölve, köszi a türelmet


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Nem fogja megdonteni.
Stez
Már csak ezért járna neked a napos bann. Fehér elkapó példaképem és nyilván miattad nem... 😕
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Raiders topikba 4 órája írt egy bot.
Matthew99
Jets és Ravens topicban is van egy-egy bot komment.
kristóf17
Én a Broncos topicba kérek egy botot, ami addig írja, hogy Joseph takaroggy! - haromt emlékére 2 gy-vel - amíg ki nem basszuk.
Black_Adder
Nálunk is van egy pár bot. peteynek és diverdocnak hívják.
🙂

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Raiders topikba 4 órája írt egy bot.
Matthew99
Jets és Ravens topicban is van egy-egy bot komment.
kristóf17
Én a Broncos topicba kérek egy botot, ami addig írja, hogy Joseph takaroggy! - haromt emlékére 2 gy-vel - amíg ki nem basszuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Raiders topikba 4 órája írt egy bot.
Matthew99
Jets és Ravens topicban is van egy-egy bot komment.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Aki nekem még egyszer megemlíti egy Brady–Brees vitában a támadófalat, az bújjon el
Wyatt
Volt ilyen?
Mert Mi többen, arra panaszkodunk a topikban, hogy a O falunk alulértékelt volt évrōl évre 😀😀. Pedig àltalában nagyon jól össze van rakva. Pl. Armstead, az egyik legjobb LT.
Engem meg az zavart mikor úgy hozták fel a NE-GB, lehet hogy a valaha volt két legjobb irányító meccse.
Mi van??
Ha Breest ki is vesszük a témából, akkor is rövid az emlékezete az emberkéknek, hiszen nemrégiben még itt dobált PM.
Bradyt ok hogy így emlegetik. De AR előtt még vannak a sorban szerintem, attól függetlenül hogy nagyon jó.
Na mindegyezek partalann viták...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Raiders topikba 4 órája írt egy bot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
20
akdestroyer
Azért ez nagyon gonosz volt ám. Szegények itt dolgoznak, mindent megtesznek értünk, végre haladnak s ilyenkor ezzel viccelődni. Igazi Cable fan, lájkvadász hsz. Vigyázz mit csinálsz, mert még a karma vissza viszi nektek ezt a zsenit, s akkor a Wilsonak adott sackek száma kapcsán is irogathatsz ilyen számokat. Szóval óvatosan csak s több tiszteletet kérnénk!!! 😉 😛 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki nekem még egyszer megemlíti egy Brady–Brees vitában a támadófalat, az bújjon el
Wyatt
jo, de azert ne felejtsd el a tamadofalat se!!!4444negyothat!???

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem lehet h azért h van ennyi pont, yard... mert lényeges tehetség különbség van az #O oldalára a #D-vel szemben?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Aki nekem még egyszer megemlíti egy Brady–Brees vitában a támadófalat, az bújjon el
Wyatt
Brees alacsony, nem lat ki a tamadofaltol.
Brees > Brady

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki nekem még egyszer megemlíti egy Brady–Brees vitában a támadófalat, az bújjon el

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
20
akdestroyer
Bannt neki, bannt neki!!!
peach
Két karakteres kommentre, még ember nem kapott ennyi lájkot 😀

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/ChrisWittyngham/status/1059192717245333504

😀
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
botok törölve, bannolve, elűzve a fórumról. ha jönnek újak, vagy nem sikerült mindet kiírtani, jelezzétek pls. még egyszer elnézést, hogy ez ennyi ideig tartott, de most már tényleg úgy néz ki, hogy szépen lassan tudjuk folyamatosan fejleszteni a fórumot.
Löfli
pucércsajos topik lesz???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
20
akdestroyer
Bannt neki, bannt neki!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
20
akdestroyer
most akartam én is beírni 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
20

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
szerintem fél órán belül kiderül hogy sikerült-e
Black_Adder
mindenki lelegzetvisszafojtva var es figyel.😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
szerintem fél órán belül kiderül hogy sikerült-e

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
botok törölve, bannolve, elűzve a fórumról. ha jönnek újak, vagy nem sikerült mindet kiírtani, jelezzétek pls. még egyszer elnézést, hogy ez ennyi ideig tartott, de most már tényleg úgy néz ki, hogy szépen lassan tudjuk folyamatosan fejleszteni a fórumot.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!