NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nandito
Most már tudod, miért nem adnak Pats - Titanst. 😉
Sobri Jóska
Tudták, hogy simán nyer a Titans? 😊
Nandito
Valahogy így.
Nem egy közönségbarát meccs, a tízezer Pats-drukker országában.
Sobri Jóska
Legalább a divatdrukkerek kedvét nem vettük el a Patriotstól. 😊
Nandito
Viszont en Titans-drukker lettem, szoval elegge rab*sztatok.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nandito
Most már tudod, miért nem adnak Pats - Titanst. 😉
Sobri Jóska
Tudták, hogy simán nyer a Titans? 😊
Nandito
Valahogy így.
Nem egy közönségbarát meccs, a tízezer Pats-drukker országában.
Sobri Jóska
Legalább a divatdrukkerek kedvét nem vettük el a Patriotstól. 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Se Hue Jackson, se Peterman, se Jeff Fisher, se Aguayo. Hát hova jut ez a világ? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/1651639068275317/?type=3&theater
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Nandito
Most már tudod, miért nem adnak Pats - Titanst. 😉
Sobri Jóska
Tudták, hogy simán nyer a Titans? 😊
Nandito
Valahogy így.
Nem egy közönségbarát meccs, a tízezer Pats-drukker országában.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nandito
Most már tudod, miért nem adnak Pats - Titanst. 😉
Sobri Jóska
Tudták, hogy simán nyer a Titans? 😊

Music City Miracle
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Életem első nfl-es fogadása:
Jets W +
Patriots W

Köszöntem a lehetőséget, iktriad jó mesterem voltál!
r.baggio
Szívesen máskor is padawan.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Nandito
Most már tudod, miért nem adnak Pats - Titanst. 😉

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/trollnflhu/photos/a.2373482382877068/2705548129670490/?type=3&source=48
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Életem első nfl-es fogadása:
Jets W +
Patriots W

Köszöntem a lehetőséget, iktriad jó mesterem voltál!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
red zone? 😕
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
eredmenykoveto topikok lesznek?
Borbinho
Már készülnek, ahogy látom.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
eredmenykoveto topikok lesznek?

szerk: latom Empty mar intezkedik

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
sutianap
Fast Willie
Most már mindenhol az van, hogy harmadik, azaz QB fizus lenne a tag jövőre.

A transition tag nem igazán valid opció, mert semmi értelme. Ha tagelik is, valaki ajánl neki jobbat, amit a Steelers nem matchel. És ha minden igaz transition tag esetén komp pick sem jár, de erre definitive választ nem kaptam a böngészésem során. Ettől függetlenül sem látom semmi értelmét a transition tagnek, ezzel Bell így is kvázi FA lesz.
katonadani
Rooneyék szerintem bíróságra viszik majd az ügyet, ami precedens lesz. De menjen Bell felőlem, aztán kapjon sok pénzt.
Fast Willie
mondjuk az lesz még a szép hogy akkor emiatt nem mehet ki a piacra Bell, amíg le nem zárul 😀
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
sutianap
Fast Willie
Most már mindenhol az van, hogy harmadik, azaz QB fizus lenne a tag jövőre.

A transition tag nem igazán valid opció, mert semmi értelme. Ha tagelik is, valaki ajánl neki jobbat, amit a Steelers nem matchel. És ha minden igaz transition tag esetén komp pick sem jár, de erre definitive választ nem kaptam a böngészésem során. Ettől függetlenül sem látom semmi értelmét a transition tagnek, ezzel Bell így is kvázi FA lesz.
katonadani
Rooneyék szerintem bíróságra viszik majd az ügyet, ami precedens lesz. De menjen Bell felőlem, aztán kapjon sok pénzt.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
sutianap
Fast Willie
Most már mindenhol az van, hogy harmadik, azaz QB fizus lenne a tag jövőre.

A transition tag nem igazán valid opció, mert semmi értelme. Ha tagelik is, valaki ajánl neki jobbat, amit a Steelers nem matchel. És ha minden igaz transition tag esetén komp pick sem jár, de erre definitive választ nem kaptam a böngészésem során. Ettől függetlenül sem látom semmi értelmét a transition tagnek, ezzel Bell így is kvázi FA lesz.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Életem, csak miattad írok.
Ha a November 13.ai állapot szerint, Bell részéről aláírásmentes, akkor a CBA szerint a 2018 szerződésmentes év. Tehát visszaugrunk év elejére, Colbert tagel, egy Másodikat, Bell pedig szerez egy géppisztolyt. Szóval alá fog írni, hogy így kilógja a Transistion Tag-et, s van mozgástér a Conner agyrázkódás miatt PC visszacsempészni.
Kető, harmadik körössel annyira lehet kitörölni, mint amennyire most Jamessal törölgetjük 🤣
Há, a szomorú hogy eddig nem ismerte fel ami az arcába volt tolva, igaz elég bunkó módon. Egyrészt JC egy TDmágnes, pont az amiben ő gyengus, effectivity match pont, ijen a kölök, nem jobb, de ijen. Másrészt idén draft előtt egyik hazai meccsre behívtuk Barkleyt a sidelinera bulizni. Nyomtuk az arcába, de azt hitte nugát, pedig az szar.
Néty, ez a sztori gyorsan ismételheti magát, ha Conerral jövőre nem kezdünk el egyezkedni. S részemről nem látom hogy ne legyünk ugyanilyen kancsók. Me amíg Greeneknek meg minden hulladéknak tudunk adni szerződést, addig pont arra nem jut? Utyammá...
Nacsőjóvótmegminden

PS Zsizell sose keresett többet mint Tomiboj, urbanlegends
sutianap
Örülök, h írtál, Bratyesz! De sajnos korántsem zicher, hogy eredeti újratag jön, mert van olyan érzelmezése a CBA-nak, hogy a kiült év is számít (ami sztem nonsense) és 25misis tag jön. Gabistar linkelt egy cikket erről a topikban.

A transition tag valid opció.

Egyébként a CBA szerint - előző évben kiülő játékos - NON exclusive tagalésekor 1+3. kör járna, kérdés, hogy azt ki a faszom matcheli?

Szerk: Blümchenéknél 2017-től fordult a helyzet, hogy a csaj, vagyis Tom keres többet. 2011-2016 között Gazella olyan 40-46 millió körül hozott, a csodakecskéje meg 30-35 körül. Aztán az egyik csatakanca kivénhedt

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Életem, csak miattad írok.
Ha a November 13.ai állapot szerint, Bell részéről aláírásmentes, akkor a CBA szerint a 2018 szerződésmentes év. Tehát visszaugrunk év elejére, Colbert tagel, egy Másodikat, Bell pedig szerez egy géppisztolyt. Szóval alá fog írni, hogy így kilógja a Transistion Tag-et, s van mozgástér a Conner agyrázkódás miatt PC visszacsempészni.
Kető, harmadik körössel annyira lehet kitörölni, mint amennyire most Jamessal törölgetjük 🤣
Há, a szomorú hogy eddig nem ismerte fel ami az arcába volt tolva, igaz elég bunkó módon. Egyrészt JC egy TDmágnes, pont az amiben ő gyengus, effectivity match pont, ijen a kölök, nem jobb, de ijen. Másrészt idén draft előtt egyik hazai meccsre behívtuk Barkleyt a sidelinera bulizni. Nyomtuk az arcába, de azt hitte nugát, pedig az szar.
Néty, ez a sztori gyorsan ismételheti magát, ha Conerral jövőre nem kezdünk el egyezkedni. S részemről nem látom hogy ne legyünk ugyanilyen kancsók. Me amíg Greeneknek meg minden hulladéknak tudunk adni szerződést, addig pont arra nem jut? Utyammá...
Nacsőjóvótmegminden

PS Zsizell sose keresett többet mint Tomiboj, urbanlegends

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Ha addig fajul a konkrét ügy, hogy kiülhető szabadon a tag, akkor a ligának felül kell vizsgálnia az egész szerződéses rendszerét, az opciókat etc.

Mert az opciók és a tag ilyetén való kijátszása azt eredményezheti végső soron, hogy draftról nehezebben lesz építkezni. Vagy nem érdemes jól draftolni vagy jóval a 4.év előtt már új szerződést kell tárgyalni. Lényegében mondjuk 2 év ismeretében.

Hazabeszélek, de ez gyakorlatilag alig kivitelezhető, ha egymás után húzol Pro Bowl kalibereket és van fr QB-d, aki nem rookie. A Pats kivételével - ahol Brady sajátos helyzetben van a neje miatt és simán elkérhetne évi 30 millát a ligapoziciója alapján - nem is kivitelezhető. És itt nem elsőkörösökről beszélek, pl Bell sem az volt, meg Brown sem.

Nincs jó üzenete, ha a csapat akár sorozatosan kijátszható, ill mindenki a holdouthoz nyúl (nekem ET akciója is ambivalens volt). Lassan ott tartunk szerződésügyileg, mint a soccerben, h a sztárok folyton picsognak, pedig nem éhbérről van szó.


A Bell szitu meg külön érdekes:
Itt mindenidők eddigi legnagyobb átlagú RB szerződését is megkaphatta volna emberünk mellesleg, ha nem szippant kétszer. Az elétett ajánlatra (az ismert körülmények folytán kevés garival - ha valóban így volt, hogy 3. év után nagyobb szívfájás nélkül kivágható lett volna és ez nem csak Rapoport dünnyögése volt-) megértem, hogy nem bólintott rá. De a tag értékével is a legnagyobb gar fizut kapta volna. Mondjuk sztem egy csapat részéről meg jogos, h évekre előre nem kötsz le horrorpénzért egy faszit, akit bármikor elmeszelhetnek és nyeled a deadet majd. Ja hogy ennek megakadályozására van a csapat kezében a tender! Ami lehet, hogy mégsincs?

Más szemszög: értem a játékos érdeket is, hogy a csapat egyoldalúan kivághatja őt, de fordítva nem lehet bontani, blabla.

Csak a playerek és ügynökeik eljárása már kabaré. Fordított esetben még a játékosnak van lehetősége AZONNAL csapatot találni, a csapat viszont a holdoutoló v elslisszoló embere helyett - akit elméleti és jogi lehetősége van megtartani a hatályos CBA szerint- azonnal nem kap semmit v jó eséllyel szarabb képességűt, tehát nem frencsi playert. Egy év múlva meg kap egy max. 3. körös komp picket, amivel kitörölheti a statisztikák törvénye alapján, vagy van annyira fasz scoutja, hogy húz mégegy AllPro-t, akivel eljátsza ugyanezt néhány éven belül.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Mit szóltok a Bell saga újabb fejezetéhez?

Kíváncsi leszek, hogy a liga ebben milyen álláspontot képvisel majd, mert burkoltan azt is eredményezheti az állásfoglalás, hogy a franchise tag szabályát kiürítik.

A franchise tag ugyanakkor a csapat CBA-ban rögzített egyik alapjoga, s ugye tudjuk, hogy a csapatok a liga résztulajdonosai.

Érdekes kérdés, hogy a kiült évet hogyan fogják értelmezni, mert a csapat felhasználta ugyan a tendert, de annak aláírása elmaradt, s a teljesítményt nem kapta meg a csapat.

Remélem, hogy Bell kiüli a teljes évet és erre választ kapunk, mert az irányadó lesz a jövőre nézve.

Nem tudom, hogy a franchise tag szerepét hogyan fogják értelmezni: úgy, hogy az a korábbi csapat joga ahhoz, hogy a designated player nála maradjon és nála teljesítse a szerződést (tehát játsszon is), vagy csak úgy értelmezik, hogy a régi csapatnak csak arra ad lehetőséget, hogy másnál ne játsszon erre az időre, de utána már csak szigorúbb feltételekkel, drágábban (QB tagért) alkalmazhassák újból.
Fast Willie
Nem tudom olvastad-e a heti cikkem a témában, de azért linkelem:
 fuzovelkifele.com/2018/11/lehet-hogy-bell-tenyleg-kiuli-a-teljes-evet-es-vajon-a-steelers-is-ezt-akarja/

Azóta még kijött pár report, amik alátámasztják, hogy a szabályok szerint QB-tagre lesz jogosult Bell.

Egyébként a franchise tag a szabályok szerint azt segíti elő, hogy legyen ideje a feleknek megegyezni. Az már más kérdés, hogy nem igazán erre használják már manapság. Szóval szerintem jó ez így, hogy a játékosok szempontjából kedvezőbb döntés születhet.
katonadani
Olvastam a te cikked és az amerikai verziókat is, de nekem abból az jött le, hogy ez egy cikkszerző - nevezetesen Will Brinson - gondolatmenete és mindenki azt vette át.

Érdekes helyzet, az fix. Mondjuk a franchise tag lényege annyi lenne, hogy adott szezonban csak te használhasd az embert, viszont az idézett CBS szabály alapján az utolsó hat hétre ettől el van zárva a tagelő csapat is, mert a WEEK 10 utáni keddig való jelentkezés elmulasztása esetén már nála sem játszhat. A valóságban tehát a tag előnyeit teljeskörűen, az adott ligaévre nem tudja élvezni, csak tíz hétre.

Ezért gondolnám azt, hogy a tag "holdoutolással" való kijátszását a liga nem biztos, hogy engedni fogja, aztán lehet, hogy igen.

Mondjuk az is érdekes, hogy a Steelersnek ilyenkor milyen kompenzáció jár majd, mert egy újabb NON EXCLUSIVE TAG felhasználása esetén a CBA szerint az új csapattól egy első és egy harmadik kör járhat.

Ha érdekel, a Steelers topikban linkeltem erről a kérdéses passzust.
Fast Willie
Igazából az egész jelenséggel ott a baj, hogy ha ez tényleg így van, akkor a játékos nem érdekelt a megegyezésben. Mi a legrosszabb ami a játékossal történik? Kihagy egy évet...kevesebb ütést kap, nincs terhelés...lényegében egy év szabi, fizetés nélkül. Ebből visszatérni biztosan egyszerűbb, mint egy ACL-ből lenne. Jelen esetben a Steelers évi nem garantált 15 millát is adott volna, tehát azt nem lehet mondani, hogy nem akarta a megállapodást. Viszont az egyezség Bell aláírása hiányában nem jött létre. Az én olvasatomban egy szerződés akkor jöhet létre, ha mindkét fél aláírja. Ha az egyik nem, akkor az nem létezik. Ha arra hivatkoznak, hogy Bell nem tárgyalhatott szabadon, mert kompenzációt kellett volna fizetni neki, akkor az elég érdekes számomra. Tudtommal semmi ajánlat nem érkezett rá, persze lehet csak nem hozták nyilvánosságra.
Mindenesetre szép döntés lesz majd, ha ez bíróságra kerül. Én a magam részéről engedném a francba már...nem érdemli meg, hogy Pittsburgh-ben játsszon. Szerintem legjobb esetben ha FA egy 4. körös kompenzáció még jöhet utána.
Klaci79
Sírok 😄😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Mit szóltok a Bell saga újabb fejezetéhez?

Kíváncsi leszek, hogy a liga ebben milyen álláspontot képvisel majd, mert burkoltan azt is eredményezheti az állásfoglalás, hogy a franchise tag szabályát kiürítik.

A franchise tag ugyanakkor a csapat CBA-ban rögzített egyik alapjoga, s ugye tudjuk, hogy a csapatok a liga résztulajdonosai.

Érdekes kérdés, hogy a kiült évet hogyan fogják értelmezni, mert a csapat felhasználta ugyan a tendert, de annak aláírása elmaradt, s a teljesítményt nem kapta meg a csapat.

Remélem, hogy Bell kiüli a teljes évet és erre választ kapunk, mert az irányadó lesz a jövőre nézve.

Nem tudom, hogy a franchise tag szerepét hogyan fogják értelmezni: úgy, hogy az a korábbi csapat joga ahhoz, hogy a designated player nála maradjon és nála teljesítse a szerződést (tehát játsszon is), vagy csak úgy értelmezik, hogy a régi csapatnak csak arra ad lehetőséget, hogy másnál ne játsszon erre az időre, de utána már csak szigorúbb feltételekkel, drágábban (QB tagért) alkalmazhassák újból.
Fast Willie
Nem tudom olvastad-e a heti cikkem a témában, de azért linkelem:
 fuzovelkifele.com/2018/11/lehet-hogy-bell-tenyleg-kiuli-a-teljes-evet-es-vajon-a-steelers-is-ezt-akarja/

Azóta még kijött pár report, amik alátámasztják, hogy a szabályok szerint QB-tagre lesz jogosult Bell.

Egyébként a franchise tag a szabályok szerint azt segíti elő, hogy legyen ideje a feleknek megegyezni. Az már más kérdés, hogy nem igazán erre használják már manapság. Szóval szerintem jó ez így, hogy a játékosok szempontjából kedvezőbb döntés születhet.
katonadani
Olvastam a te cikked és az amerikai verziókat is, de nekem abból az jött le, hogy ez egy cikkszerző - nevezetesen Will Brinson - gondolatmenete és mindenki azt vette át.

Érdekes helyzet, az fix. Mondjuk a franchise tag lényege annyi lenne, hogy adott szezonban csak te használhasd az embert, viszont az idézett CBS szabály alapján az utolsó hat hétre ettől el van zárva a tagelő csapat is, mert a WEEK 10 utáni keddig való jelentkezés elmulasztása esetén már nála sem játszhat. A valóságban tehát a tag előnyeit teljeskörűen, az adott ligaévre nem tudja élvezni, csak tíz hétre.

Ezért gondolnám azt, hogy a tag "holdoutolással" való kijátszását a liga nem biztos, hogy engedni fogja, aztán lehet, hogy igen.

Mondjuk az is érdekes, hogy a Steelersnek ilyenkor milyen kompenzáció jár majd, mert egy újabb NON EXCLUSIVE TAG felhasználása esetén a CBA szerint az új csapattól egy első és egy harmadik kör járhat.

Ha érdekel, a Steelers topikban linkeltem erről a kérdéses passzust.
Fast Willie
Igazából az egész jelenséggel ott a baj, hogy ha ez tényleg így van, akkor a játékos nem érdekelt a megegyezésben. Mi a legrosszabb ami a játékossal történik? Kihagy egy évet...kevesebb ütést kap, nincs terhelés...lényegében egy év szabi, fizetés nélkül. Ebből visszatérni biztosan egyszerűbb, mint egy ACL-ből lenne. Jelen esetben a Steelers évi nem garantált 15 millát is adott volna, tehát azt nem lehet mondani, hogy nem akarta a megállapodást. Viszont az egyezség Bell aláírása hiányában nem jött létre. Az én olvasatomban egy szerződés akkor jöhet létre, ha mindkét fél aláírja. Ha az egyik nem, akkor az nem létezik. Ha arra hivatkoznak, hogy Bell nem tárgyalhatott szabadon, mert kompenzációt kellett volna fizetni neki, akkor az elég érdekes számomra. Tudtommal semmi ajánlat nem érkezett rá, persze lehet csak nem hozták nyilvánosságra.
Mindenesetre szép döntés lesz majd, ha ez bíróságra kerül. Én a magam részéről engedném a francba már...nem érdemli meg, hogy Pittsburgh-ben játsszon. Szerintem legjobb esetben ha FA egy 4. körös kompenzáció még jöhet utána.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Mit szóltok a Bell saga újabb fejezetéhez?

Kíváncsi leszek, hogy a liga ebben milyen álláspontot képvisel majd, mert burkoltan azt is eredményezheti az állásfoglalás, hogy a franchise tag szabályát kiürítik.

A franchise tag ugyanakkor a csapat CBA-ban rögzített egyik alapjoga, s ugye tudjuk, hogy a csapatok a liga résztulajdonosai.

Érdekes kérdés, hogy a kiült évet hogyan fogják értelmezni, mert a csapat felhasználta ugyan a tendert, de annak aláírása elmaradt, s a teljesítményt nem kapta meg a csapat.

Remélem, hogy Bell kiüli a teljes évet és erre választ kapunk, mert az irányadó lesz a jövőre nézve.

Nem tudom, hogy a franchise tag szerepét hogyan fogják értelmezni: úgy, hogy az a korábbi csapat joga ahhoz, hogy a designated player nála maradjon és nála teljesítse a szerződést (tehát játsszon is), vagy csak úgy értelmezik, hogy a régi csapatnak csak arra ad lehetőséget, hogy másnál ne játsszon erre az időre, de utána már csak szigorúbb feltételekkel, drágábban (QB tagért) alkalmazhassák újból.
Fast Willie
Nem tudom olvastad-e a heti cikkem a témában, de azért linkelem:
 fuzovelkifele.com/2018/11/lehet-hogy-bell-tenyleg-kiuli-a-teljes-evet-es-vajon-a-steelers-is-ezt-akarja/

Azóta még kijött pár report, amik alátámasztják, hogy a szabályok szerint QB-tagre lesz jogosult Bell.

Egyébként a franchise tag a szabályok szerint azt segíti elő, hogy legyen ideje a feleknek megegyezni. Az már más kérdés, hogy nem igazán erre használják már manapság. Szóval szerintem jó ez így, hogy a játékosok szempontjából kedvezőbb döntés születhet.
katonadani
Olvastam a te cikked és az amerikai verziókat is, de nekem abból az jött le, hogy ez egy cikkszerző - nevezetesen Will Brinson - gondolatmenete és mindenki azt vette át.

Érdekes helyzet, az fix. Mondjuk a franchise tag lényege annyi lenne, hogy adott szezonban csak te használhasd az embert, viszont az idézett CBS szabály alapján az utolsó hat hétre ettől el van zárva a tagelő csapat is, mert a WEEK 10 utáni keddig való jelentkezés elmulasztása esetén már nála sem játszhat. A valóságban tehát a tag előnyeit teljeskörűen, az adott ligaévre nem tudja élvezni, csak tíz hétre.

Ezért gondolnám azt, hogy a tag "holdoutolással" való kijátszását a liga nem biztos, hogy engedni fogja, aztán lehet, hogy igen.

Mondjuk az is érdekes, hogy a Steelersnek ilyenkor milyen kompenzáció jár majd, mert egy újabb NON EXCLUSIVE TAG felhasználása esetén a CBA szerint az új csapattól egy első és egy harmadik kör járhat.

Ha érdekel, a Steelers topikban linkeltem erről a kérdéses passzust.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mit szóltok a Bell saga újabb fejezetéhez?

Kíváncsi leszek, hogy a liga ebben milyen álláspontot képvisel majd, mert burkoltan azt is eredményezheti az állásfoglalás, hogy a franchise tag szabályát kiürítik.

A franchise tag ugyanakkor a csapat CBA-ban rögzített egyik alapjoga, s ugye tudjuk, hogy a csapatok a liga résztulajdonosai.

Érdekes kérdés, hogy a kiült évet hogyan fogják értelmezni, mert a csapat felhasználta ugyan a tendert, de annak aláírása elmaradt, s a teljesítményt nem kapta meg a csapat.

Remélem, hogy Bell kiüli a teljes évet és erre választ kapunk, mert az irányadó lesz a jövőre nézve.

Nem tudom, hogy a franchise tag szerepét hogyan fogják értelmezni: úgy, hogy az a korábbi csapat joga ahhoz, hogy a designated player nála maradjon és nála teljesítse a szerződést (tehát játsszon is), vagy csak úgy értelmezik, hogy a régi csapatnak csak arra ad lehetőséget, hogy másnál ne játsszon erre az időre, de utána már csak szigorúbb feltételekkel, drágábban (QB tagért) alkalmazhassák újból.
Fast Willie
Nem tudom olvastad-e a heti cikkem a témában, de azért linkelem:
 fuzovelkifele.com/2018/11/lehet-hogy-bell-tenyleg-kiuli-a-teljes-evet-es-vajon-a-steelers-is-ezt-akarja/

Azóta még kijött pár report, amik alátámasztják, hogy a szabályok szerint QB-tagre lesz jogosult Bell.

Egyébként a franchise tag a szabályok szerint azt segíti elő, hogy legyen ideje a feleknek megegyezni. Az már más kérdés, hogy nem igazán erre használják már manapság. Szóval szerintem jó ez így, hogy a játékosok szempontjából kedvezőbb döntés születhet.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Mit szóltok a Bell saga újabb fejezetéhez?

Kíváncsi leszek, hogy a liga ebben milyen álláspontot képvisel majd, mert burkoltan azt is eredményezheti az állásfoglalás, hogy a franchise tag szabályát kiürítik.

A franchise tag ugyanakkor a csapat CBA-ban rögzített egyik alapjoga, s ugye tudjuk, hogy a csapatok a liga résztulajdonosai.

Érdekes kérdés, hogy a kiült évet hogyan fogják értelmezni, mert a csapat felhasználta ugyan a tendert, de annak aláírása elmaradt, s a teljesítményt nem kapta meg a csapat.

Remélem, hogy Bell kiüli a teljes évet és erre választ kapunk, mert az irányadó lesz a jövőre nézve.

Nem tudom, hogy a franchise tag szerepét hogyan fogják értelmezni: úgy, hogy az a korábbi csapat joga ahhoz, hogy a designated player nála maradjon és nála teljesítse a szerződést (tehát játsszon is), vagy csak úgy értelmezik, hogy a régi csapatnak csak arra ad lehetőséget, hogy másnál ne játsszon erre az időre, de utána már csak szigorúbb feltételekkel, drágábban (QB tagért) alkalmazhassák újból.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 240
Azt a jelenetet én sem értettem, végig dadogott a kezében, ment a reklamálás, de mire bemondták a kommentátorok foxon, hogy let's review, már rúgta Boswell a FG-t.