NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/PatrickMahomes5/status/1062457551109922818
Tony Adams
Most ez azt jelenti, hogy nem akart játszani, csak ráerőltették, vagy egyszerűen nehéz volt pályára lépnie a családi nehézségek miatt?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
A szezon slágerei egyes csapatoknál

Arizona Cardinals: Rosen elkezdte bontogatni a szárnyait a sivatagban. Sting - Desert Rose
Atlanta Falcons: Valami hiányzik ahhoz, hogy sikeres legyen idén ez a csapat. Bad Religion - The Defense
Baltimore Ravens: Nincs rendben a futás, a támadófal sem az igazi, így Flacco is csak átlagos. CES Cru - Average Joe
Buffalo Bills: Amíg nem lesz passzjáték, addig nem fog előrébblépni a kiinduló helyzetből a Buffalo. Neneh Cherry - Buffalo Stance
Carolina Panthers: Newton kedvére válogathat a kiválóbbnál kiválóbb fegyverek között. Fatboy Slim - Weapon of Choice
Chicago Bears: A végén még lesz Turbómenből vmi. Judas Priest - Turbo Lover
Cincinnati Bengals: Hue Jackson a cincinnati bumeráng. Néha egy eldobódik más csapatokhoz is, de mindig visszatér a Bengalshoz. Blümchen - Boomerang
Cleveland Browns: Nincsen Hue, így szabadjára lehet engedni a gárdában rejlő tehetséget. Timbaland - Release
Dallas Cowboys: Támadóoldalt csak Elliott futásaiban lehet bízni. Missy Elliott - We Run This
Denver Broncos: Minden gondolat az edző személye körül forog. PASO - Joseph
Detroit Lions: A szurkolók nem tudják más szemmel nézni a szezont minthogy hiányzik Golden Tate. Tina Turner - Golden Eye
Green Bay Packers: Rodgers nem teljesen egészséges, ezért a szokottnál ritkábban tud hero mode-ba kapcsolni. Skillet - Hero
Houston Texans: Komoly kritika, hogy a secondary teljesítményét a mai napig az határozza meg leginkább, hogy Jonathan Joseph éppen hadra fogható-e. Mr. President - Jojo Action
Indianapolis Colts: Ballard új csapatot épít, várni kell, hogy beérjen az új generáció. Brains - New generation
Jacksonville Jaguars: Az idei kudarcnál nagyobb baj a levegőben lógó caphell. Punanny Massif - Nincsen Zsé
Kansas City Chiefs: Pat Mahomes miatt talán a legfelkapottabb csapat. Dizzee Rascal & Calvin Harris - Hype
Los Angeles Chargers: A Chiefs mögött szépen csendesen gyűjtögetik a győzelmeket. Depeche Mode - Enjoy the Silence
Los Angeles Rams: A roster és az edzői stáb is adott a meneteléshez. Skillet - Feel Invincible
Miami Dolphins: Floridában általában jól érzik magukat a nyugdíjasok, erre jó példa Frank Gore. Will Smith - Miami
Minnesota Vikings: Adam Thielen teljesítményéről nem véletlen zengenek ódákat. Blink-182 - Adam's Song
New England Patriots: Az elkapóhiány szinte állandó. Kosheen - Catch
New Orleans Saints: Szépen felépítették a rostert Drew Brees köré egy utolsó csapásra. All Saints - One Strike
New York Giants: Itt semmi sem jó. Prodigy - No Good
New York Jets: Todd Bowles takaroggy! Scooter - Fire
Oakland Raiders: Ha a tehetségeket nem is, legalább pickeket gyűjtenek a költözés előtt. Végülis a draftcetlik a játékosokkal ellentétben nem tudnak kártyaadósságba keveredni. Elvis Presley - Viva Las Vegas
Philadelphia Eagles: Valami mindig közbejön, így nem tud összeállni úgy a csapat, mint az előző idényben. Melanie C - Never Be The Same Again
Pittsburgh Steelers: A pokolba Le'Veon Bell-lel! AC/DC - Hells Bells
San Francisco 49ers: Jimmy felépülésére várnak. Zámbó Jimmy - Egyszer megjavulok én
Seattle Seahawks: Ha tehetségben nincs is ott a jelenlegi gárda, mint a Caroll-éra csúcsán, de lélekben, mentalitásban közelíti. Rednex - Spirit Of The Hawk
Tampa Bay Buccaneers: Nem megy a futás, szar a védelem, hogy nyerhetünk ma este? A levegőben! Phil Collins - In The Air Tonight
Tennessee Titans: Jó érzés, ha tied az átlagban legkevesebb pontot kapó védelem. Tennesssee Shine - Feel Good Song
Washington Redskins: "Run the ball, stop the run!" Shy FX feat. David Boomah - On The Run
empty taxi
A Titans kimaradt... 😕
Nandito
Mea maxima culpa, javítva.
Tennessee Titans: Jó érzés, ha tied az átlagban legkevesebb pontot kapó védelem. Tennesssee Shine - Feel Good Song

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A Titans kimaradt... 😕
Nandito
Én azért most már elgondolkodnék, hogy más csapatot keressek😊 Ez nem lehet véletlen😊
NB2
Nem adom fel! 😊
 www.youtube.com/watch?v=kSwnatqhKog

Music City Miracle
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 879 — nabege2@yahoo.com
A Titans kimaradt... 😕
Nandito
Én azért most már elgondolkodnék, hogy más csapatot keressek😊 Ez nem lehet véletlen😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 624
A lényeg:

Ezt értem ! De én inkább a moralisan vett értelemben lennék kíváncsi a válaszokra?? Plusz osszehasonlitaskép Nővérő bűnelkövetőkkel !! Mert a liga szempontjabol és a media szempontjabol utobbi mint ha úgy tűnne kissebb súllyal bírna egyes esetekben !
Bundi1986
Szerintem ne a moralitáson gondolkodj, hanem add el a sztorit. Ez a blikkfang amit kitaláltál, remek B kategóriás movie script lehetne. Tényleg. A programozó, aki processzort "talál fel" (a programozó nem "talál fel" processzort), A felvásárló óriáscég, amelyiknek a részvényei ezerszeresre ugranak mert felvásárol egy sikeres startupot (nem ugranak ezerszeresükre). A hadi ipari beszállító, akinek a munkatársai tudják, hogy a munkahelyük mit fejleszt és kinek (akkor se tudják, ha azon dolgoznak), és közben nem írnak alá titoktartási nyilatkozatot (olyant írnak alá, hogy előbb árulják el otthon, hogy végiment rajtuk a fél utca, mint, hogy egy szót is mernének szólni arról, hogy mi van a melóhelyen).

Ez egy remek B kategóriás kémsztori. Az NFL szálat még bontsd ki picit, mert az a rész még elég kidolgozatlan. A nőverés maradhat, az feldobja a sztorit, ad neki egy jók a gonoszok ellen spin-t, és megpengeti moralizálós húrokat is. Ha pedig ez nővérésként van tálalva, az még jobb, úgy a testvéri szál is beleszőhető. De elvihető vallási irányba is, ha a megvert nővérére fityulát adsz.

De nem segítek tovább, mert még a végén csinálsz belőle egy startup stúdiót, és megveszi tőled ezerszeres áron a Warner. Aztán moralizálhatsz, hogy kifizesd-e az ötleteimet, vagy sem. Úgyhogy inkább megyek és beteszek egy jó ki B movie-t és elmoralizálgatok rajta így lefekvés előtt.
peterk2005
1:Rengeteg hardver keszito cegnèl dolgoznak szoftver fejlesztők , és programozók ,sőt még takaritónők is 😃
2:https://www.google.hu/amp/s/www.napi.hu/nemzetkozi_vallalatok/jol_megy_az_amerikai_hadiipari_cegeknek.644385.html/amp(ma már nem nehéz tudni hogy melyik cegek dolgoznak a hadseregnek(teszem fel ha egy ilyen multi cég vasarol fel egy hardveres céget az valamit sejtet
3:A csaj aki szerepelt a kitalált fikcios történetben sex kapcsolatban állt és szerelmes volt az illetőbe akivel megosztotta az információt ( az emberek e kettő hatása alatt , még magam is meglepődtem már micsoda hülyeségekre képesek)Szerintem itt mindenki tudna erdekes és tanulsagos történetét megosztani e témában ! (DE KÖNYÖRGÖM SZAKADJUNK EL A TÖRTÉNETTÖL,A LÉNYEG SZEMPONTJÁBOL TELJESEN IRRELEVÁNS )
4;Nem hallottal meg olyanról hogy kis no ném cégek fejlesztői vagy nagy cégek fejlesztői ilyen olyan indokbol fittyet hánynak a titoktartásra??🤔 (ha nem akkor az nagyon erdekes)
5.De lehet 1000% novekedes ha mondjuk ez a processzor a tizedere csokkenti crypto valuták bányászati idejét !!DE IGAZAD VAN KICSIT VALÓBAN TÚLOZTAM !!! ( de még egyszer mondom az egész torténet fikcio,tehát töklényegtelen mennyit írtam mert nem a történet valóságtartalma volt a lényeges!Írhattam volna 10.000% is Vagy csak 1%)
6;, Már bánom hogy így írtam !
7;Arra lettem volna kivancsi hogy azt a jatekost akit az NFL-ben Benfentes kereskedésért elitélnek azt ti hogyan itélitek meg ?? Parhuzamot vonva növerő elítélt játékosokkal ? (Melyik milyen súlyú a szemetekben??)
8;Az egész onnan indult hogy Seahawks hivatalos oldala lehozta hogy Floyd Mayweather mekkora egy király!! ( tobszörössen elítélt)És közben meg a szegény tulajdonosunk nem egy vagy kettő jó ügyet támogatott életében (pl.Bántalmazott nők segitése)
9;És mi meg leigazoltunk egy "köztörvényes bűnözőt" Mychal Kendricks személyében !!!! (És erre fel iródott a kommentem ,hogy én a kettő esetet teljessen máshogy ítélem meg !És ezáltal sokkal inkább tartom az egyik fajta bűnelkövetést elítélendőnek szemben a másikkal (amit személy szerint ha lenne lehetőségem simán bevállalnék !! )
Bundi1986
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
A szezon slágerei egyes csapatoknál

empty taxi
A Titans kimaradt... 😕
Nandito
Tessék:
Tennessee Titans: Végre sikerült megverni a Pats-et, és még a Sport TV is közvetített meccset a csapatról.

Clawfinger: 15 minutes of fame

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 624
Sziasztok szeretnék egy kérdést felvetni !
Annyiban kapcsolodik az NFL-hez hogy több egykori vagy jelenlegi játékost érint(het) a téma!
De amire kiváncsi lennék az az ,hogy az itt lévő fórum használók hogy s miként vélekednek arról ha valaki teszem fel információval rendelkezik ,egy adott cég -másik által történő felvásárlásárol.Olyan indokbol mivel a felvásárolandó cég egy új proceszort talált fel ami már biztos hogy forradalmasítani fogja a piacot! Mondanom se kel a felvásárlo cég jelen van a tőzsdén és hadügyi beszállító!
Na már most ez azért fontos tudnunk mert képzeljétek a baratnőm ennek a proceszornak a feltalálásában vett részt mivel programozó!!És felvásárolandó cég alkalmazotja (volt)!És egyik este megosztotta velem ezt az információt ,mármint azt hogy elfogják adni a munkahelyét egy óriásvállalatnak!Ez még bőven a felvásárlás előtt történt hogy ezt megosztotta velem! Na már most én ennek az információnak a tudatában gyorsan elkezdtem az adott felvásárlo cég részvényeit vásárolni az összes megtakaritásom értékében ! Ma pedig milliomos vagyok mivel mondanom sem kel amint ez az információ napvilágot látott az általam vásárolt reszvények 1000× értéket értek mivel szinte az összes USA-ban lévő hadiipari eszkozben kicserélték az elavulttá váló összes proceszort az újra!

A kérdéseim a következők lennének!!!!

1; Ki járt volna ugyan így el ,ahogy én ?És vásárolt volna részvényeket?

2; Ha lebuktam volna akkor most én egy elítélendő köztörvényes bűnöző lennék??(morális értelemben)

3;Én akkor ugyan olyan gonosz ember lennék mint azok az emberek akik Nőket bántalmaznak brutálisan!!! Ráadásúl a saját feleségüket vagy barátnőjüket??(Van egy pár NFL játékos aki csinált már ilyet tudtommal)

4; Vagy csak egy szerencsés tökös gyerek vagyok aki ismert valakit akinek jó tippje volt, és azt volt merszem nagypénzben megjátszani(lásd.megtakaritásom)???



Természetesen a történet fikció!!
Tényleg csak véleményekre vagyok kiváncsi!!Hogy erkölcsileg hogy viszonyúltok ehhez az adott esetben történő BENFENTES KERESKEDELMHEZ !!!!!
Bundi1986
Ha ez valódi sztori lenne és nem Mychal Kendrick bennfentes jegyüzérkedése (amit egyébként egyik liga sem szeret - lásd olasz foscsit) - akkor valószínűleg minden érintett halott lenne már régen vmi ipari balesetnek álcázott ügyben, mert a hadipar nem felejt... Emiatt az első kérdésed is felesleges, mert csak az akar ilyen tagokkal ( neked címezve: a háttérhatalommal 😊) egyezkedni vagy kapcsolatba kerülni, aki meg akar halni!

Azt nem értem, hogy nőverőket miért kellene egy kalap alá venni, őket még Good Della is eltiltja. Aztán ha már egy kalap alatt vannak, vehetik is a kalapjukat!

A megtakarításodat is elfelejthetnéd, mert választhatnál, hogy az adóhivatalnak, a CIA-nek vagy az FBI-nak, esetleg személyesen Trump elnöknek szeretnéd felajánlani szigorúan jótékonysági alapon.

Érdekes, hogy a robotoknak már van barátnőjük is?
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
A szezon slágerei egyes csapatoknál

Arizona Cardinals: Rosen elkezdte bontogatni a szárnyait a sivatagban. Sting - Desert Rose
Atlanta Falcons: Valami hiányzik ahhoz, hogy sikeres legyen idén ez a csapat. Bad Religion - The Defense
Baltimore Ravens: Nincs rendben a futás, a támadófal sem az igazi, így Flacco is csak átlagos. CES Cru - Average Joe
Buffalo Bills: Amíg nem lesz passzjáték, addig nem fog előrébblépni a kiinduló helyzetből a Buffalo. Neneh Cherry - Buffalo Stance
Carolina Panthers: Newton kedvére válogathat a kiválóbbnál kiválóbb fegyverek között. Fatboy Slim - Weapon of Choice
Chicago Bears: A végén még lesz Turbómenből vmi. Judas Priest - Turbo Lover
Cincinnati Bengals: Hue Jackson a cincinnati bumeráng. Néha egy eldobódik más csapatokhoz is, de mindig visszatér a Bengalshoz. Blümchen - Boomerang
Cleveland Browns: Nincsen Hue, így szabadjára lehet engedni a gárdában rejlő tehetséget. Timbaland - Release
Dallas Cowboys: Támadóoldalt csak Elliott futásaiban lehet bízni. Missy Elliott - We Run This
Denver Broncos: Minden gondolat az edző személye körül forog. PASO - Joseph
Detroit Lions: A szurkolók nem tudják más szemmel nézni a szezont minthogy hiányzik Golden Tate. Tina Turner - Golden Eye
Green Bay Packers: Rodgers nem teljesen egészséges, ezért a szokottnál ritkábban tud hero mode-ba kapcsolni. Skillet - Hero
Houston Texans: Komoly kritika, hogy a secondary teljesítményét a mai napig az határozza meg leginkább, hogy Jonathan Joseph éppen hadra fogható-e. Mr. President - Jojo Action
Indianapolis Colts: Ballard új csapatot épít, várni kell, hogy beérjen az új generáció. Brains - New generation
Jacksonville Jaguars: Az idei kudarcnál nagyobb baj a levegőben lógó caphell. Punanny Massif - Nincsen Zsé
Kansas City Chiefs: Pat Mahomes miatt talán a legfelkapottabb csapat. Dizzee Rascal & Calvin Harris - Hype
Los Angeles Chargers: A Chiefs mögött szépen csendesen gyűjtögetik a győzelmeket. Depeche Mode - Enjoy the Silence
Los Angeles Rams: A roster és az edzői stáb is adott a meneteléshez. Skillet - Feel Invincible
Miami Dolphins: Floridában általában jól érzik magukat a nyugdíjasok, erre jó példa Frank Gore. Will Smith - Miami
Minnesota Vikings: Adam Thielen teljesítményéről nem véletlen zengenek ódákat. Blink-182 - Adam's Song
New England Patriots: Az elkapóhiány szinte állandó. Kosheen - Catch
New Orleans Saints: Szépen felépítették a rostert Drew Brees köré egy utolsó csapásra. All Saints - One Strike
New York Giants: Itt semmi sem jó. Prodigy - No Good
New York Jets: Todd Bowles takaroggy! Scooter - Fire
Oakland Raiders: Ha a tehetségeket nem is, legalább pickeket gyűjtenek a költözés előtt. Végülis a draftcetlik a játékosokkal ellentétben nem tudnak kártyaadósságba keveredni. Elvis Presley - Viva Las Vegas
Philadelphia Eagles: Valami mindig közbejön, így nem tud összeállni úgy a csapat, mint az előző idényben. Melanie C - Never Be The Same Again
Pittsburgh Steelers: A pokolba Le'Veon Bell-lel! AC/DC - Hells Bells
San Francisco 49ers: Jimmy felépülésére várnak. Zámbó Jimmy - Egyszer megjavulok én
Seattle Seahawks: Ha tehetségben nincs is ott a jelenlegi gárda, mint a Caroll-éra csúcsán, de lélekben, mentalitásban közelíti. Rednex - Spirit Of The Hawk
Tampa Bay Buccaneers: Nem megy a futás, szar a védelem, hogy nyerhetünk ma este? A levegőben! Phil Collins - In The Air Tonight
Washington Redskins: "Run the ball, stop the run!" Shy FX feat. David Boomah - On The Run
empty taxi
A Titans kimaradt... 😕

Music City Miracle
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Aki megnézés nélkül eltalálja, ki volt a héten a leggyorsabb az kap egy bekeretezett Bundi hozzászólás gyűjteményt:
 www.instagram.com/p/BqJKsr_AHaU/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
Johnny Townsend? vagy Driskel?
Mindkettot lattam twitteren h nagyot sprinteltek, nemtom melyik volt gyorsabb 😀
Borbinho
Mivel másodikra találtad el nem keretezve kapod, hanem csak itt az oldalon olvashatod őket 😀
Matthew99
damn, ha csak a video leirasat megneztem vna, kizarhatom a Townsend futast 😀 nem lattam h csak TD-krol van szo.
nembaj, tombolan se nyertem soha 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Aki megnézés nélkül eltalálja, ki volt a héten a leggyorsabb az kap egy bekeretezett Bundi hozzászólás gyűjteményt:
 www.instagram.com/p/BqJKsr_AHaU/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
Johnny Townsend? vagy Driskel?
Mindkettot lattam twitteren h nagyot sprinteltek, nemtom melyik volt gyorsabb 😀
Borbinho
Mivel másodikra találtad el nem keretezve kapod, hanem csak itt az oldalon olvashatod őket 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Aki megnézés nélkül eltalálja, ki volt a héten a leggyorsabb az kap egy bekeretezett Bundi hozzászólás gyűjteményt:
 www.instagram.com/p/BqJKsr_AHaU/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
Johnny Townsend? vagy Driskel?
Mindkettot lattam twitteren h nagyot sprinteltek, nemtom melyik volt gyorsabb 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Csak nem Hill lesz az? Nem néztem meg eskü. Ha így lesz, a gyűjteményre nyilván igényt tartok!

Szerk.: Fene 😕
kristóf17
Szép próbálkozás 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Csak nem Hill lesz az? Nem néztem meg eskü. Ha így lesz, a gyűjteményre nyilván igényt tartok!

Szerk.: Fene 😕

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Aki megnézés nélkül eltalálja, ki volt a héten a leggyorsabb az kap egy bekeretezett Bundi hozzászólás gyűjteményt:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/PatrickMahomes5/status/1062457551109922818
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Banyek Epmty, sikerült kedvenc csapatomhoz annak az egyetlen Spice csajnak a számát betenned, akit kedvelek emberileg, meg zeneileg is 😊

Reméljük majd idény végére újra oda kerülhet az Eddától a Büszke Sas 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt értem ! De én inkább a moralisan vett értelemben lennék kíváncsi a válaszokra?? Plusz osszehasonlitaskép Nővérő bűnelkövetőkkel !! Mert a liga szempontjabol és a media szempontjabol utobbi mint ha úgy tűnne kissebb súllyal bírna egyes esetekben !
Bundi1986
Szerintem ne a moralitáson gondolkodj, hanem add el a sztorit. Ez a blikkfang amit kitaláltál, remek B kategóriás movie script lehetne. Tényleg. A programozó, aki processzort "talál fel" (a programozó nem "talál fel" processzort), A felvásárló óriáscég, amelyiknek a részvényei ezerszeresre ugranak mert felvásárol egy sikeres startupot (nem ugranak ezerszeresükre). A hadi ipari beszállító, akinek a munkatársai tudják, hogy a munkahelyük mit fejleszt és kinek (akkor se tudják, ha azon dolgoznak), és közben nem írnak alá titoktartási nyilatkozatot (olyant írnak alá, hogy előbb árulják el otthon, hogy végiment rajtuk a fél utca, mint, hogy egy szót is mernének szólni arról, hogy mi van a melóhelyen).

Ez egy remek B kategóriás kémsztori. Az NFL szálat még bontsd ki picit, mert az a rész még elég kidolgozatlan. A nőverés maradhat, az feldobja a sztorit, ad neki egy jók a gonoszok ellen spin-t, és megpengeti moralizálós húrokat is. Ha pedig ez nővérésként van tálalva, az még jobb, úgy a testvéri szál is beleszőhető. De elvihető vallási irányba is, ha a megvert nővérére fityulát adsz.

De nem segítek tovább, mert még a végén csinálsz belőle egy startup stúdiót, és megveszi tőled ezerszeres áron a Warner. Aztán moralizálhatsz, hogy kifizesd-e az ötleteimet, vagy sem. Úgyhogy inkább megyek és beteszek egy jó ki B movie-t és elmoralizálgatok rajta így lefekvés előtt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
A szezon slágerei egyes csapatoknál

Arizona Cardinals: Rosen elkezdte bontogatni a szárnyait a sivatagban. Sting - Desert Rose
Atlanta Falcons: Valami hiányzik ahhoz, hogy sikeres legyen idén ez a csapat. Bad Religion - The Defense
Baltimore Ravens: Nincs rendben a futás, a támadófal sem az igazi, így Flacco is csak átlagos. CES Cru - Average Joe
Buffalo Bills: Amíg nem lesz passzjáték, addig nem fog előrébblépni a kiinduló helyzetből a Buffalo. Neneh Cherry - Buffalo Stance
Carolina Panthers: Newton kedvére válogathat a kiválóbbnál kiválóbb fegyverek között. Fatboy Slim - Weapon of Choice
Chicago Bears: A végén még lesz Turbómenből vmi. Judas Priest - Turbo Lover
Cincinnati Bengals: Hue Jackson a cincinnati bumeráng. Néha egy eldobódik más csapatokhoz is, de mindig visszatér a Bengalshoz. Blümchen - Boomerang
Cleveland Browns: Nincsen Hue, így szabadjára lehet engedni a gárdában rejlő tehetséget. Timbaland - Release
Dallas Cowboys: Támadóoldalt csak Elliott futásaiban lehet bízni. Missy Elliott - We Run This
Denver Broncos: Minden gondolat az edző személye körül forog. PASO - Joseph
Detroit Lions: A szurkolók nem tudják más szemmel nézni a szezont minthogy hiányzik Golden Tate. Tina Turner - Golden Eye
Green Bay Packers: Rodgers nem teljesen egészséges, ezért a szokottnál ritkábban tud hero mode-ba kapcsolni. Skillet - Hero
Houston Texans: Komoly kritika, hogy a secondary teljesítményét a mai napig az határozza meg leginkább, hogy Jonathan Joseph éppen hadra fogható-e. Mr. President - Jojo Action
Indianapolis Colts: Ballard új csapatot épít, várni kell, hogy beérjen az új generáció. Brains - New generation
Jacksonville Jaguars: Az idei kudarcnál nagyobb baj a levegőben lógó caphell. Punanny Massif - Nincsen Zsé
Kansas City Chiefs: Pat Mahomes miatt talán a legfelkapottabb csapat. Dizzee Rascal & Calvin Harris - Hype
Los Angeles Chargers: A Chiefs mögött szépen csendesen gyűjtögetik a győzelmeket. Depeche Mode - Enjoy the Silence
Los Angeles Rams: A roster és az edzői stáb is adott a meneteléshez. Skillet - Feel Invincible
Miami Dolphins: Floridában általában jól érzik magukat a nyugdíjasok, erre jó példa Frank Gore. Will Smith - Miami
Minnesota Vikings: Adam Thielen teljesítményéről nem véletlen zengenek ódákat. Blink-182 - Adam's Song
New England Patriots: Az elkapóhiány szinte állandó. Kosheen - Catch
New Orleans Saints: Szépen felépítették a rostert Drew Brees köré egy utolsó csapásra. All Saints - One Strike
New York Giants: Itt semmi sem jó. Prodigy - No Good
New York Jets: Todd Bowles takaroggy! Scooter - Fire
Oakland Raiders: Ha a tehetségeket nem is, legalább pickeket gyűjtenek a költözés előtt. Végülis a draftcetlik a játékosokkal ellentétben nem tudnak kártyaadósságba keveredni. Elvis Presley - Viva Las Vegas
Philadelphia Eagles: Valami mindig közbejön, így nem tud összeállni úgy a csapat, mint az előző idényben. Melanie C - Never Be The Same Again
Pittsburgh Steelers: A pokolba Le'Veon Bell-lel! AC/DC - Hells Bells
San Francisco 49ers: Jimmy felépülésére várnak. Zámbó Jimmy - Egyszer megjavulok én
Seattle Seahawks: Ha tehetségben nincs is ott a jelenlegi gárda, mint a Caroll-éra csúcsán, de lélekben, mentalitásban közelíti. Rednex - Spirit Of The Hawk
Tampa Bay Buccaneers: Nem megy a futás, szar a védelem, hogy nyerhetünk ma este? A levegőben! Phil Collins - In The Air Tonight
Tennessee Titans: Jó érzés, ha tied az átlagban legkevesebb pontot kapó védelem. Tennesssee Shine - Feel Good Song
Washington Redskins: "Run the ball, stop the run!" Shy FX feat. David Boomah - On The Run

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Az a bűnöző aki börtönben van.
ozibozi
Ismerek én olyat aki sose lesz (és nem sima köztörvényes).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Ez nem tökösség, hanem balfaszság. Van pénzed, van információd, van elhatározásod; de nincs annyi eszed, hogy megúszd. Közvetítővel, offshore céggel, bárhogy.
♉gaben♉
Nem buktam le ! Az én tortenetem szerint mivel csak 30 ezer $ megtakaritasom volt ! És ez senkinek nem szúrt szemet ! A lebukas a "mi lett volna ha " kategori de csak a kerdes miatt !!!
Hogy akkor én köztörvényes bűnőzo volnék miatt !
Bundi1986
Az a baj öcsisajt, hogy az a bűnöző nem más mint aki megszegi az adott ország / rendszer / korszak / törvényalkotó / diktátor stb. szabályait!
Feltéve ha elkapják, mert máskülönben ünnepelt üzletember / celeb / politikus.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 335
Az a bűnöző aki börtönben van.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez nem tökösség, hanem balfaszság. Van pénzed, van információd, van elhatározásod; de nincs annyi eszed, hogy megúszd. Közvetítővel, offshore céggel, bárhogy.
♉gaben♉
= nem vagy eleg magyar! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Ez nem tökösség, hanem balfaszság. Van pénzed, van információd, van elhatározásod; de nincs annyi eszed, hogy megúszd. Közvetítővel, offshore céggel, bárhogy.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De akkor melyik topicba tegyem át?
Bundi1986
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL kérdések - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Kérdések bármiről - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


bar az elobbi elegge meg van halva

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Sziasztok szeretnék egy kérdést felvetni !

A kérdéseim a következők lennének!!!!

1; Ki járt volna ugyan így el ,ahogy én ?És vásárolt volna részvényeket?

2; Ha lebuktam volna akkor most én egy elítélendő köztörvényes bűnöző lennék??(morális értelemben)

3;Én akkor ugyan olyan gonosz ember lennék mint azok az emberek akik Nőket bántalmaznak brutálisan!!! Ráadásúl a saját feleségüket vagy barátnőjüket??(Van egy pár NFL játékos aki csinált már ilyet tudtommal)

4; Vagy csak egy szerencsés tökös gyerek vagyok aki ismert valakit akinek jó tippje volt, és azt volt merszem nagypénzben megjátszani(lásd.megtakaritásom)???




Bundi1986
Vhogy nekem nem jön ki a matek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...