NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Nem mondom, hogy feltétlen neki adnám, de én felvetném Ryan Pace-t is, még ha az utóbbi években sok kritika is érhette, idén kvázi minden húzása bejött.
Nagy kinevezése, offense megerősítése, Fangio megtartása (ez is részben az ő érdeme, hiszen nem szokás, hogy új HCval marad a régi koordinátor), aztán meg a Mack trade.

De Ballard és Dorsey is legit jelöltek, egyiküknél sem lenne rossz helyen a cím szerintem.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam az év GM-e csakis Dorsey.
Nézd meg a draftot ... Baker Ward Chubb Avery .waiweren is szedett össze jó játékosokat,eltradelte hyde-ot stb ja és kirúgatta Hue-t !!!
Janek
Nah, azért ebből az első kettő top 4-ben, volt, inkább az lett volna a gáz, ha onnan sem sikerült volna jó. 2. kör elején futó megint olyan, hogy akkor legyen is állat. Avery nem rossz, de annyira azért nem is számítanám bele és túl sokáig hagyta Hue-t, szóval nálam azért vannak itt minimum kérdéses dolgok is
Wyatt
Most kezdjem sorolni a briwns top pickjeit?
Vagy a tobbi top 5 bustot?...
Ugyan mar.
Janek
Ha akarod, bár értelmét nem látnám.

Szimplán most azért nálam még nem az év GM-je valaki, mert tudott 1/1-re és 1/4-re hozni két olyan játékost, akik kiemelkedőek lehetnek hosszú távon. Ott ez az elvárás, attól még, hogy sokat elbasztak, még ez lenne a normális. 1-2. körben futót húzol, akkor megint legyen használható, ez megint tök alap, mert ezen a poszton hátul is lehet sok jót találni, ha ilyen magas picket adsz érte, akkor legyen is kiemelkedő. Hue pedig nálam inkább hiba, hogy ilyen sokáig maradhatott.

Úgyhogy igen, nagyon jó dolgokat csinált, de pl a Colts legalább olyan jól draftolt, pláne olyan jól bizniszelt az offseasonben és az edzőkérdést is jóval jobban oldotta meg, szóval én még azt sem mondom, hogy Dorsey a legjobb lett volna idén

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nálam az év GM-e csakis Dorsey.
Nézd meg a draftot ... Baker Ward Chubb Avery .waiweren is szedett össze jó játékosokat,eltradelte hyde-ot stb ja és kirúgatta Hue-t !!!
Janek
Nah, azért ebből az első kettő top 4-ben, volt, inkább az lett volna a gáz, ha onnan sem sikerült volna jó. 2. kör elején futó megint olyan, hogy akkor legyen is állat. Avery nem rossz, de annyira azért nem is számítanám bele és túl sokáig hagyta Hue-t, szóval nálam azért vannak itt minimum kérdéses dolgok is
Wyatt
Most kezdjem sorolni a briwns top pickjeit?
Vagy a tobbi top 5 bustot?...
Ugyan mar.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok nem lesz eredmenykoveto??? NCAA??????
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó, week14:

 fuzovelkifele.com/2018/12/fk-preview-14-2018/
katonadani
SeaHawks-Vikingek-ről mikor lesz ???
Rózsa Sándor betyár (ex Bundi)
hétfőn nap közben, az összefoglalók után
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Beharangozó, week14:

 fuzovelkifele.com/2018/12/fk-preview-14-2018/
katonadani
SeaHawks-Vikingek-ről mikor lesz ???
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beharangozó, week14:

 fuzovelkifele.com/2018/12/fk-preview-14-2018/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam az év GM-e csakis Dorsey.
Nézd meg a draftot ... Baker Ward Chubb Avery .waiweren is szedett össze jó játékosokat,eltradelte hyde-ot stb ja és kirúgatta Hue-t !!!
Janek
Nah, azért ebből az első kettő top 4-ben, volt, inkább az lett volna a gáz, ha onnan sem sikerült volna jó. 2. kör elején futó megint olyan, hogy akkor legyen is állat. Avery nem rossz, de annyira azért nem is számítanám bele és túl sokáig hagyta Hue-t, szóval nálam azért vannak itt minimum kérdéses dolgok is

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm
Coolearie
Lol Lynnt, mint az év edzője xD Nem akarom tudni, hogy ez a csapat egy jó edzővel (Steve Spurrier pályája csúcsán mondjuk) hol állna most. Ebből a keretből, ilyen sorsolással még stez is kihozott volna ennyi győzelmet.
Sixo
Jaja, Lynn kb egy papírformát hoz ezzel a Chargersszel...ilyen kerettel egy jó edző SB esélyes lenne. Persze erre Lynnek is megvan az esélye.
Jövőre akkor sima SB, ha Telesco az 1.,2.,3. körben is rúgót húz a drafton...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nálam az év GM-e csakis Dorsey.
Nézd meg a draftot ... Baker Ward Chubb Avery .waiweren is szedett össze jó játékosokat,eltradelte hyde-ot stb ja és kirúgatta Hue-t !!!

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm
Coolearie
Rams, Saints csoportgyőzelemre várta kb mindenki. Még ha McVay most is talán a legjobb, de egyrészt tavaly ő nyerte, másrészt azért SB favoritként kezdte az évet, és most is az. Az ilyenekre nem szoktak adni év edzője díjat osztani.
Andy Reid esélyes szerintem is, Matt Nagy is, de akkor már inkább Fangio a király nálam.
Chargers: hmm. oké, hogy jól szerepelnek, de nem látom a szereplésben Lynn zsnialitását. Inkább azhogy idén végre jóval kevesebb a sérülése, balszerencse, bénázás, és kijön a csapatnak az ami benne van(bőven 50%os mérleg felett)

Carroll: esélyes a PO, pozitív mérleg, miközben rebuild van, egy korszakos csapat épült le nyáron, és simán benne van hogy olyan vagy jobb lesz a mérleg mint tavaly.
A legtöbben 4-6 győzelemre tartotta a csapatot.
A nagyon messze megnyilatkozás nálam felháborító, még akkor is hogy lehet Reidnek adnám.

ja de frisco fan. akkor keserű a szőlő.
braxa88
Mondjuk szvsz nyugodtan ide lehet venni Reichet is, Luck latvanyosan szintet lepett a keze alatt, pedig kb. a liga leggyengebb WR-sora dolgozik most mellette. Es szinte mindegyik veresege kurva szoros volt.

Es ha mar Colts, a legjobb GM nalam siman Ballard. Az FA-n alig koltott, Ebron megis kivalo (mar onmagahoz kepest, mert a dropjai ugyanugy megvannak), a vedelemben Autry szinten, de a draftja is remekul sikerult, Leonard es Nelson Pro Bowl-szinten nyomja ujonckent, de Braden Smith is kivaloan teljesit. Ez egy nagyon tetszetos sor tole.

Es mindezt ugy, hogy ugye nagyon rakurt JMD-vel, de nem esett ketsegbe, es latszolag sikerult jo dontest hoznia az uj HC-vel.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm
Coolearie
Na de ,hogy rebuild alatt Super Bowlba jut a csapattal az smafú ??? 😃😃
Rózsa Sándor (betyár)
Az alapszakasz lezárásával értékelik az edzőket, úgyhogy igen, mindegy, mit csinál a rájátszásban


Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 22 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
AFC/NFC? Kiemelések?

Köszi
steelwolf
az ilyenkor szerintem még nincs. Amikor meg van a konkrét párosítás, akkor döntenek, hogy melyik mikor legyen a 4 fix időpont közül.
Nyugati csapat nem játszik 19:00-tól mert akkor ott délelőtt 11 van, ezen kívül valószínűleg azt a meccset teszik főműsoridőre amelyik több nézőt vonz.
Black_Adder
Én azt hittem csak hülyéskedik 😊
Az tuti, hogy a szombati 22.30-as általában a legérdektelenebb meccs!
Tavaly az AFC kezdett előbb a főcsoportdöntőkben ugye?
NB2
Igen, előtte az NFC, előtte az AFC, etc, szóval most a Patriots–Chargers lesz az utolsó előtti meccs az idényben, de végre nyugodtan be lehet baszni alatta!

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Jon Gruden????
2 rájátszás csapatot hoz össze 1 idény alatt!

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
én Hue Jacksonnak adnám. Ha hagyják hogy kirúgja Haleyt és ő hívja a playeket, akkor már POban lennének.
Black_Adder
Ha Hue nyer, Damarious Randall adja át neki a díjat. 😀
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm
Coolearie
Lol Lynnt, mint az év edzője xD Nem akarom tudni, hogy ez a csapat egy jó edzővel (Steve Spurrier pályája csúcsán mondjuk) hol állna most. Ebből a keretből, ilyen sorsolással még stez is kihozott volna ennyi győzelmet.

több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
én Hue Jacksonnak adnám. Ha hagyják hogy kirúgja Haleyt és ő hívja a playeket, akkor már POban lennének.
Black_Adder
Most, hogy McCarthy is kiesett a jelöltek közül...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
én Hue Jacksonnak adnám. Ha hagyják hogy kirúgja Haleyt és ő hívja a playeket, akkor már POban lennének.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm
Coolearie
Rams, Saints csoportgyőzelemre várta kb mindenki. Még ha McVay most is talán a legjobb, de egyrészt tavaly ő nyerte, másrészt azért SB favoritként kezdte az évet, és most is az. Az ilyenekre nem szoktak adni év edzője díjat osztani.
Andy Reid esélyes szerintem is, Matt Nagy is, de akkor már inkább Fangio a király nálam.
Chargers: hmm. oké, hogy jól szerepelnek, de nem látom a szereplésben Lynn zsnialitását. Inkább azhogy idén végre jóval kevesebb a sérülése, balszerencse, bénázás, és kijön a csapatnak az ami benne van(bőven 50%os mérleg felett)

Carroll: esélyes a PO, pozitív mérleg, miközben rebuild van, egy korszakos csapat épült le nyáron, és simán benne van hogy olyan vagy jobb lesz a mérleg mint tavaly.
A legtöbben 4-6 győzelemre tartotta a csapatot.
A nagyon messze megnyilatkozás nálam felháborító, még akkor is hogy lehet Reidnek adnám.

ja de frisco fan. akkor keserű a szőlő.
braxa88
"ja de frisco fan. akkor keserű a szőlő"

Ez Topp komment 👏👏👏👏👌👌👌👌👍
Kedves SEAHAWKS topic társ !!!!!
(Lesz az 10 győzelem is😉)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm
Coolearie
Rams, Saints csoportgyőzelemre várta kb mindenki. Még ha McVay most is talán a legjobb, de egyrészt tavaly ő nyerte, másrészt azért SB favoritként kezdte az évet, és most is az. Az ilyenekre nem szoktak adni év edzője díjat osztani.
Andy Reid esélyes szerintem is, Matt Nagy is, de akkor már inkább Fangio a király nálam.
Chargers: hmm. oké, hogy jól szerepelnek, de nem látom a szereplésben Lynn zsnialitását. Inkább azhogy idén végre jóval kevesebb a sérülése, balszerencse, bénázás, és kijön a csapatnak az ami benne van(bőven 50%os mérleg felett)

Carroll: esélyes a PO, pozitív mérleg, miközben rebuild van, egy korszakos csapat épült le nyáron, és simán benne van hogy olyan vagy jobb lesz a mérleg mint tavaly.
A legtöbben 4-6 győzelemre tartotta a csapatot.
A nagyon messze megnyilatkozás nálam felháborító, még akkor is hogy lehet Reidnek adnám.

ja de frisco fan. akkor keserű a szőlő.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 22 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
AFC/NFC? Kiemelések?

Köszi
steelwolf
az ilyenkor szerintem még nincs. Amikor meg van a konkrét párosítás, akkor döntenek, hogy melyik mikor legyen a 4 fix időpont közül.
Nyugati csapat nem játszik 19:00-tól mert akkor ott délelőtt 11 van, ezen kívül valószínűleg azt a meccset teszik főműsoridőre amelyik több nézőt vonz.
Black_Adder
Én azt hittem csak hülyéskedik 😊
Az tuti, hogy a szombati 22.30-as általában a legérdektelenebb meccs!
Tavaly az AFC kezdett előbb a főcsoportdöntőkben ugye?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm
Coolearie
Na de ,hogy rebuild alatt Super Bowlba jut a csapattal az smafú ??? 😃😃
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 22 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
AFC/NFC? Kiemelések?

Köszi
steelwolf
az ilyenkor szerintem még nincs. Amikor meg van a konkrét párosítás, akkor döntenek, hogy melyik mikor legyen a 4 fix időpont közül.
Nyugati csapat nem játszik 19:00-tól mert akkor ott délelőtt 11 van, ezen kívül valószínűleg azt a meccset teszik főműsoridőre amelyik több nézőt vonz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 22 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
AFC/NFC? Kiemelések?

Köszi
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Év edzője Pete Carroll mester ?????
(Szerintem simán esélyes)
Rózsa Sándor (betyár)
Nem hülyeség, de szvsz Matt Nagy v. Andy Reid esélyesebb.
empty taxi
Szerintem nagyon messze van tőle.
Chargers a legesélyesebb szerintem vagy a Saint-é. A Ramséra nem mondanám mert azért annyira nem “meglepőek” mint a többiék. De ez csak az én opcióm

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok.
Ki kéne éppen töltenem a januári beosztásomat melóhelyre,nem tudjátok hol lelnék valami meccsnaptárra,amiben a Sport TV közvetítései is benne vannak? (mondjuk januárit egyáltalán nem találtam...)
Köszi előre is,
Wint
Winterchill
Január 5 22.30, január 6 02.15
január 6 19.00, január 6 22.30

Január 12 22.30, január 13 02.15
január 13 19.00, január 13 22.30

január 20. 21.00, január 20* 0.30

január 29 pro-bowl

ezek az élők, csapatnevekkel nem tudok szolgálni 😊
NB2
januar 7 hetfo szabi
januar 14 hetfo szabi
januar 21 hetfo szabi
+ majd februar 4 hetfo is szabi
Borbinho
ezek szerint nem 8-ra jársz melózni😊 7 és 14-re tuti nem veszek ki szabit, egy picit fáradtabb az ember, de kibírható
NB2
Neeem,neeem,itt az volt a lényeg,hogy egyáltalán meccsnapokon ne legyek beosztva,nemhogy másnap 😊 .Másnap az szinte mindegy,de ha bent vagyok 24-be,vagy 16-ba,amikor játszanak,akkor lemaradok a mérkőzésekről.Sajnos nekem most az ismétlések egyáltalán nem tudnak számításba jönni.
Winterchill
Itt az összes mérkőzés fent van ! Hát ha ez segít !
 www.nflfullhd.com