NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
1) A kiemelés a Norbihoz való hasonlításra vonatkozott. Hozzád és a helyesírásodhoz semmi köze.
2) A stílus maga az ember.☝️
3) Nálad nagyobb trollokat sem némítok és nem is fogok, mert attól még lehet véleményed neked is🙊🙉🙈, amit nem befolyásol, ha valaki ignorálja.
Fast Willie
Az emoji fertőzést mindenesetre már te is elkaptad. Jobbulást!

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 391
Rózsa Sándor
Csak annyit tudok én is mondani, amit Fast Willie írt le korábban.
Mielőtt írsz, gondold végig, hogy mi a probléma vagy mit akarsz írni, szánj rá időt, ne egyből a fórumba írd a kérdéseket.

Másrészt, tudom, hogy stroke-ból felépülni nem könnyű, sokáig tart és megmarad a hatása, ezért ajánlom, hogy a gyógytorna mellett kezdj el indulatkezelő tréningekre is járni, mert a koncentrációs, kontrollálási képességeidre is kihat a betegség és ahogy látod, nem csak a fizikai részére.

Amúgy peace, vegyél mély levegőt és kicsit nyugodj le. Nem utál itt senki se, de neked is alkalmazkodnod kell az adott közeghez.
Solymi
Ez tény ebben igazad van !
De ha vissza olvasod egyszerű segítséget kértem és kaptam is ötletet de nem működik !
És ezután írt rám a Braxa hogy én a Helm vagyok és erre fel írtam fasz stílusban hogy végre érzékelje hogy nem a Helm vagyok !
Erre meg belém állt a
Fast Willie hogy tudathasadásom van meg hogy két filozofus keveréke vagyok ráadásul úgy hogy a helyes írási hibámat emelete ki vastagon ! Tény túlreagáltam én is ! De a fene enne meg ez a beszélgetés nem is kellet volna Hogy ki alakuljon ha nincs a Braxa aki szopat ezzel kurva Helmel és már tényleg nagyon idegesít
Rózsa Sándor
Mint írtam nincsen probléma, de ha ideges vagy, akkor ne egyből reagálj, hanem próbálj meg előtte megnyugodni 😉

Amúgy meg wow, most nézem mennyi hozzászólásod van már kb. 1-2 hónap alatt 😀
Ha így haladsz jövő ilyenkorra lekörözöl mindenkit 😉 😛

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nehogy abbahagyjatok mar, ez jobb moka, mint az orosz botok tamadasa.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hagyjátok már abba légyszíves.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Rózsa Sándor
Csak annyit tudok én is mondani, amit Fast Willie írt le korábban.
Mielőtt írsz, gondold végig, hogy mi a probléma vagy mit akarsz írni, szánj rá időt, ne egyből a fórumba írd a kérdéseket.

Másrészt, tudom, hogy stroke-ból felépülni nem könnyű, sokáig tart és megmarad a hatása, ezért ajánlom, hogy a gyógytorna mellett kezdj el indulatkezelő tréningekre is járni, mert a koncentrációs, kontrollálási képességeidre is kihat a betegség és ahogy látod, nem csak a fizikai részére.

Amúgy peace, vegyél mély levegőt és kicsit nyugodj le. Nem utál itt senki se, de neked is alkalmazkodnod kell az adott közeghez.
Solymi
Ez tény ebben igazad van !
De ha vissza olvasod egyszerű segítséget kértem és kaptam is ötletet de nem működik !
És ezután írt rám a Braxa hogy én a Helm vagyok és erre fel írtam fasz stílusban hogy végre érzékelje hogy nem a Helm vagyok !
Erre meg belém állt a
Fast Willie hogy tudathasadásom van meg hogy két filozofus keveréke vagyok ráadásul úgy hogy a helyes írási hibámat emelete ki vastagon ! Tény túlreagáltam én is ! De a fene enne meg ez a beszélgetés nem is kellet volna Hogy ki alakuljon ha nincs a Braxa aki szopat ezzel kurva Helmel és már tényleg nagyon idegesít
Rózsa Sándor
A további bonyodalmak elkerülése végett elnézést kérek, ha személyes sértésnek vetted a válaszom.

A helyesírását pedig nem szoktam senkinek kritizálni, legfeljebb a stílust.

Szerintem továbbléphetünk, ha mindenki lenyugszik✌
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
 mobile.twitter.com/JesseAlkire/status/1072875117284216832/photo/1


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 391
Rózsa Sándor
Csak annyit tudok én is mondani, amit Fast Willie írt le korábban.
Mielőtt írsz, gondold végig, hogy mi a probléma vagy mit akarsz írni, szánj rá időt, ne egyből a fórumba írd a kérdéseket.

Másrészt, tudom, hogy stroke-ból felépülni nem könnyű, sokáig tart és megmarad a hatása, ezért ajánlom, hogy a gyógytorna mellett kezdj el indulatkezelő tréningekre is járni, mert a koncentrációs, kontrollálási képességeidre is kihat a betegség és ahogy látod, nem csak a fizikai részére.

Amúgy peace, vegyél mély levegőt és kicsit nyugodj le. Nem utál itt senki se, de neked is alkalmazkodnod kell az adott közeghez.

több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Van lehetőség az orrbabaszásnak,ha szeretnéd egyeztessünk időpontot? (te se vedd komolyan 😃)
Abba a topicba írok ahova csak akarok ,ha ez nem tetszik, akkor nem olvassa el az aki nem akarja !
Ha ezzel szét is baszok egy pár topicot nem az én bajom !
Már megint csak azt tudom mondani némítás ! (Vagy oldalrol torténő kizárásomat intézd el !!)
De addig is mindenhova azt írok amit akarok (ha ez nem tetszik meg lehet keresni és ellehet velem beszélgetni erről arról! )
Plusz nagyon sajnállak ,hogy nem ám belátnád hogy basszsu sorry két értelmű voltam meg tényleg simán lejohetett úgy neki hogy ráoltottam nem még fokozod hogy mekkora idiota vagyok! (Amivel nincs semmi baj ,csak éppenséggel én képes voltam Elnézést kérni hogy túl reagáltam ! ) De mindegy is biztos én vagyok a tudathasadásos ahogy írtad is !
Na mindegy nekem is elegem van ebből a felesleges szájkaratébol !
Szerintem mind kettőnknek az a jobb ha messzirol elkerüljuk egymást itt a forúmon aztán kész !
Rózsa Sándor
1. Mások le vannak szarva? Ne csodálkozz, ha ezzel a mentalitással előbb utóbb mindenkinél némítva leszel, azt veszed észre hogy magaddal beszélgetsz.Nem tűnik fel, hogy a Hawks topicban sem nagyon reagálnak már neked?
2. Jobb lenne ha lemennél néha a terembe, és levezetnéd a feszültséget, mert amint egy kis kritika ér, máris támadsz. Szarkazmusnak nézz utána a szótárban, mert itt elég sokan használják.
3. Ha troll vagy, vegyél még pár órát Sobritól. Ő magasra tette a lécet.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Nem is gondoltam volna hogy ezek a felidos eredeti hanggal bejatszott jelentek ilyen jók! Át - át jön azért kicsit a hangulat.. 🙂
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Ezt beszeljetek meg PM-ben ha lehet. Annyi uj komment szuletett, meg valaki azt hiszi Kaepernicket leigazoltak 😀
Borbinho
Nem fogok neki PM-et ìrni. Szerintem lássa csak minél több ember. De én befejeztem, ezzel többet nem foglalkozom...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Helm hova tűnt ?? Nem tudja valaki véletlen ???
Mert sem itt ,sem odaát nem aktív már nagyon régóta.......sajnos.
Nagyon remélem nem történt semmi baja !!!!!
Rózsa Sándor
A skrizofénia betegség.
braxa88
Hidd már el hogy nem Helm vagyok basszsus 😠
Rózsa Sándor
Az isten büdös faszát,hogy nem veri bele !Mi a narkós jó anyját csináljak,hogy a ki kúrt gecibe végre elhidd ,hogy nem a Helm vagyok basszus !Rák vinné már el eme gondolatodat.De már kúrvára kezdek ideges lenni miatta !
Így ,hogy át mentem Norbiba talán már elhiszed végre valahára!!
Rózsa Sándor
Olyan érzés, mintha Heidegger Nietzsche-nek képzelné magát???
Fast Willie
Tiszta szívből kívánom ,hogy legyen neked is egy Strokod és után nézzük meg hogy te hogy ìrsz !!!!
És már kúrvára elegem van belőle ,hogy ilyen faszkalap emberek mint te ezen viccelődnek+😠 ami eddigi életem legszarabb része !!!! 1 éve itthon szopok miatta !!kB 2 hónapja kezdtem el tudni normállisan edzeni gyógytorna meg a faszom a gyógyszerek a verhigito szóval kúrvara nem érdekel hogy még a helyesírásom nem a régi de ha te egy ekkora görény vagy hogy ezen lovagolsz akkor csak gratulálni tudok anyukád büszke lehet rád !
De mit is vár az ember egy ilyen görény Pittsburgh Steelers(mondjuk görények mindenhol vannak ) Elnézést a Steelers szurkolóktól.
És bocsánat hogy nem tudok cizelláltan fogalmazni , hanem csak vulgárisan !
Rózsa Sándor
Köszönöm a jókívánságokat!

Én nem a helyesírásod minősítettem, hanem a stílust, amit ebben az egy posztban megengedtél magadnak (vagy elkattant az agyad, nem tudhatom). Szerintem erre senki sem kíváncsi itt, de te tudod.

Azt, hogy Helm-nek képzelnek-e a többiek vagy sem, az engem nem érint,, nem is érdekel...fényévmilliókra vagy tőle egyébként...

Másrészt viszont kicsit idegesítő kezdesz lennio, szóval vegyél vissza!

Jobbulást kívánok és teljes felépülést!
Fast Willie
Ha meg nem érdekel akkor nem emelem ki pont a helyesírási hibát úgy gondolom! És nem érdekel milyen stílusom főleg ha azon ércelödnek!!! Persze nem azt minositetted értem én de mégis az van kiemeleve !! Na de mindegy ott van egy szép kis némitas gomb és problémád megvan oldva ! Tisztába vagyok vele hogy fényévekre vagyok ! Mint ahogy te is de igaz én mégtavolabb ! A Stílusom meg olyan amilyen ha nem tetszik ne olvasd ! De azért kurvara idegesítő kibaszott segítséget kértem egy kép feltöltésére és ilyen görény emberek mint te (kurvára nem hiszem hogy véletlenül emelted ki vastag feketével amitt ) belém állnak !
Rózsa Sándor
1) A kiemelés a Norbihoz való hasonlításra vonatkozott. Hozzád és a helyesírásodhoz semmi köze.
2) A stílus maga az ember.☝️
3) Nálad nagyobb trollokat sem némítok és nem is fogok, mert attól még lehet véleményed neked is🙊🙉🙈, amit nem befolyásol, ha valaki ignorálja.
4) Nem ismersz és mindkettőnknek jobb is így. Én sem szeretnélek megismerni, szóval ez így jó!
5) Én bírom a kritikát, kaptam már ennél durvább kívánságot is, elbìrtam azt is, ami aztán mit ad Isten visszaszállt...A görény jelződ kifejezetten tetszik, lehet, hogy használom majd az arra méltókra!
6) Ne idegeskedj! A stroke-nak nem tesz jót!
7) Foglalkozz értelmesebb dolgokkal, ha nem megy valami.
8) A képfeltöltésre kaptál értelmes választ, a kirohanásod attól független volt.
9) Nem álltam beléd.
10) Gyógyulj meg, rád férne!
Fast Willie
Igazad van ne etesd a trollt az értelmes válasz plusz a skrizofénia rossz az megint csak egy értelmes válasz ! Utána meg mikor elkattanok mert 100 ra kérdőjelezik meg az idenditásom és aki megkérdőjelezi annak direkt úgy fogalmazok hogy végrevalahára észrevegye hogy nem az a személy vagyok akinek gondol jössz te és faszán még rám oltasz azzal hogy két filozofus keveréke vagyok ! Na gratulálok és még kiemelve a helyesírási hibát és akkor találjam ki hogy pontossan mire is gondoltál !
Jolvan akkor kérlek mesélj még
De egy3ologban igazad van nem szabadott volna stroket kívánom ezért elnézést ! Csak a fekete vastag kiemelesed kúrvara megtévesztő ,de ezt akkor legalább most már értem hogy mire akartál vele utalni
Rózsa Sándor
Szerintem igyál egy sört és nézzél bowl meccset vagy dartsot.

A vegyél vissza arra vonatkozott, hogy kicsit túltolod a saját dolgaidat mostanság, amivel szétzúzol egy csomó topikot.

Legyél összeszedettebb v több dolgot írj egy posztban és ne kérdezz annyit, mert ez nem óvoda, hanem egy fórum, ahol felnőtt emberek értelmes beszélgetéseket kívánnak folytatni.

Másrészt barátod a Google. Hidd el, hogy senkinek nem mennek fejből a statok, satöbbi.

Ha lehiggadsz, könnyebb az élet! A részemről itt lezárom, további értelmét nem látom.

Ha ebből sem értesz, akkor nem is akarod megérteni, hogy a többséget miért akasztod ki vagy készteted némításra! (Én is skizoidnak érzem magam, hogy próbálok rajtad "segíteni" visszatrollkodással, mert szívem szerint orrbabasználak helyette- EZT NE VEDD KOMOLYAN!!! 😂)

Szóval sokan szeretnénk, hogy ez a fórum jól működjön, a Norbi-félék ehhez nem szükségesek! Jobb lenne, ha egyel kevesebb lenne...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt beszeljetek meg PM-ben ha lehet. Annyi uj komment szuletett, meg valaki azt hiszi Kaepernicket leigazoltak 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Helm hova tűnt ?? Nem tudja valaki véletlen ???
Mert sem itt ,sem odaát nem aktív már nagyon régóta.......sajnos.
Nagyon remélem nem történt semmi baja !!!!!
Rózsa Sándor
A skrizofénia betegség.
braxa88
Hidd már el hogy nem Helm vagyok basszsus 😠
Rózsa Sándor
Az isten büdös faszát,hogy nem veri bele !Mi a narkós jó anyját csináljak,hogy a ki kúrt gecibe végre elhidd ,hogy nem a Helm vagyok basszus !Rák vinné már el eme gondolatodat.De már kúrvára kezdek ideges lenni miatta !
Így ,hogy át mentem Norbiba talán már elhiszed végre valahára!!
Rózsa Sándor
Olyan érzés, mintha Heidegger Nietzsche-nek képzelné magát???
Fast Willie
Tiszta szívből kívánom ,hogy legyen neked is egy Strokod és után nézzük meg hogy te hogy ìrsz !!!!
És már kúrvára elegem van belőle ,hogy ilyen faszkalap emberek mint te ezen viccelődnek+😠 ami eddigi életem legszarabb része !!!! 1 éve itthon szopok miatta !!kB 2 hónapja kezdtem el tudni normállisan edzeni gyógytorna meg a faszom a gyógyszerek a verhigito szóval kúrvara nem érdekel hogy még a helyesírásom nem a régi de ha te egy ekkora görény vagy hogy ezen lovagolsz akkor csak gratulálni tudok anyukád büszke lehet rád !
De mit is vár az ember egy ilyen görény Pittsburgh Steelers(mondjuk görények mindenhol vannak ) Elnézést a Steelers szurkolóktól.
És bocsánat hogy nem tudok cizelláltan fogalmazni , hanem csak vulgárisan !
Rózsa Sándor
Köszönöm a jókívánságokat!

Én nem a helyesírásod minősítettem, hanem a stílust, amit ebben az egy posztban megengedtél magadnak (vagy elkattant az agyad, nem tudhatom). Szerintem erre senki sem kíváncsi itt, de te tudod.

Azt, hogy Helm-nek képzelnek-e a többiek vagy sem, az engem nem érint,, nem is érdekel...fényévmilliókra vagy tőle egyébként...

Másrészt viszont kicsit idegesítő kezdesz lennio, szóval vegyél vissza!

Jobbulást kívánok és teljes felépülést!
Fast Willie
Ha meg nem érdekel akkor nem emelem ki pont a helyesírási hibát úgy gondolom! És nem érdekel milyen stílusom főleg ha azon ércelödnek!!! Persze nem azt minositetted értem én de mégis az van kiemeleve !! Na de mindegy ott van egy szép kis némitas gomb és problémád megvan oldva ! Tisztába vagyok vele hogy fényévekre vagyok ! Mint ahogy te is de igaz én mégtavolabb ! A Stílusom meg olyan amilyen ha nem tetszik ne olvasd ! De azért kurvara idegesítő kibaszott segítséget kértem egy kép feltöltésére és ilyen görény emberek mint te (kurvára nem hiszem hogy véletlenül emelted ki vastag feketével amitt ) belém állnak !
Rózsa Sándor
1) A kiemelés a Norbihoz való hasonlításra vonatkozott. Hozzád és a helyesírásodhoz semmi köze.
2) A stílus maga az ember.☝️
3) Nálad nagyobb trollokat sem némítok és nem is fogok, mert attól még lehet véleményed neked is🙊🙉🙈, amit nem befolyásol, ha valaki ignorálja.
4) Nem ismersz és mindkettőnknek jobb is így. Én sem szeretnélek megismerni, szóval ez így jó!
5) Én bírom a kritikát, kaptam már ennél durvább kívánságot is, elbìrtam azt is, ami aztán mit ad Isten visszaszállt...A görény jelződ kifejezetten tetszik, lehet, hogy használom majd az arra méltókra!
6) Ne idegeskedj! A stroke-nak nem tesz jót!
7) Foglalkozz értelmesebb dolgokkal, ha nem megy valami.
8) A képfeltöltésre kaptál értelmes választ, a kirohanásod attól független volt.
9) Nem álltam beléd.
10) Gyógyulj meg, rád férne!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Helm hova tűnt ?? Nem tudja valaki véletlen ???
Mert sem itt ,sem odaát nem aktív már nagyon régóta.......sajnos.
Nagyon remélem nem történt semmi baja !!!!!
Rózsa Sándor
A skrizofénia betegség.
braxa88
Hidd már el hogy nem Helm vagyok basszsus 😠
Rózsa Sándor
Az isten büdös faszát,hogy nem veri bele !Mi a narkós jó anyját csináljak,hogy a ki kúrt gecibe végre elhidd ,hogy nem a Helm vagyok basszus !Rák vinné már el eme gondolatodat.De már kúrvára kezdek ideges lenni miatta !
Így ,hogy át mentem Norbiba talán már elhiszed végre valahára!!
Rózsa Sándor
Olyan érzés, mintha Heidegger Nietzsche-nek képzelné magát???
Fast Willie
Tiszta szívből kívánom ,hogy legyen neked is egy Strokod és után nézzük meg hogy te hogy ìrsz !!!!
És már kúrvára elegem van belőle ,hogy ilyen faszkalap emberek mint te ezen viccelődnek+😠 ami eddigi életem legszarabb része !!!! 1 éve itthon szopok miatta !!kB 2 hónapja kezdtem el tudni normállisan edzeni gyógytorna meg a faszom a gyógyszerek a verhigito szóval kúrvara nem érdekel hogy még a helyesírásom nem a régi de ha te egy ekkora görény vagy hogy ezen lovagolsz akkor csak gratulálni tudok anyukád büszke lehet rád !
De mit is vár az ember egy ilyen görény Pittsburgh Steelers(mondjuk görények mindenhol vannak ) Elnézést a Steelers szurkolóktól.
És bocsánat hogy nem tudok cizelláltan fogalmazni , hanem csak vulgárisan !
Rózsa Sándor
Köszönöm a jókívánságokat!

Én nem a helyesírásod minősítettem, hanem a stílust, amit ebben az egy posztban megengedtél magadnak (vagy elkattant az agyad, nem tudhatom). Szerintem erre senki sem kíváncsi itt, de te tudod.

Azt, hogy Helm-nek képzelnek-e a többiek vagy sem, az engem nem érint,, nem is érdekel...fényévmilliókra vagy tőle egyébként...

Másrészt viszont kicsit idegesítő kezdesz lennio, szóval vegyél vissza!

Jobbulást kívánok és teljes felépülést!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Helm hova tűnt ?? Nem tudja valaki véletlen ???
Mert sem itt ,sem odaát nem aktív már nagyon régóta.......sajnos.
Nagyon remélem nem történt semmi baja !!!!!
Rózsa Sándor
A skrizofénia betegség.
braxa88
Hidd már el hogy nem Helm vagyok basszsus 😠
Rózsa Sándor
Az isten büdös faszát,hogy nem veri bele !Mi a narkós jó anyját csináljak,hogy a ki kúrt gecibe végre elhidd ,hogy nem a Helm vagyok basszus !Rák vinné már el eme gondolatodat.De már kúrvára kezdek ideges lenni miatta !
Így ,hogy át mentem Norbiba talán már elhiszed végre valahára!!
Rózsa Sándor
Olyan érzés, mintha Heidegger Nietzsche-nek képzelné magát???
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Helm Damon Hill mellett kavezgat, aztan egyutt rohognek azokon, akik oket keresik. Vannak paran.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok tud valaki abban segíteni ,hogy tudok képet feltölteni??
Hiába megyek a Beállitások menüpontba ott meg a "kép kiválasztása" utána "feltöltés" aztán "mentés"!
Nem történik semmi sajnos !
Valakinek valami ötlet esetleg ??
Rózsa Sándor
a meretre figyelj oda, tul nagy kepet nem enged.
nekem 180x180 pixeles van ,az meg tuti jo
Borbinho
Ne etessétek a trollt
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Helm hova tűnt ?? Nem tudja valaki véletlen ???
Mert sem itt ,sem odaát nem aktív már nagyon régóta.......sajnos.
Nagyon remélem nem történt semmi baja !!!!!
Rózsa Sándor
A skrizofénia betegség.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok tud valaki abban segíteni ,hogy tudok képet feltölteni??
Hiába megyek a Beállitások menüpontba ott meg a "kép kiválasztása" utána "feltöltés" aztán "mentés"!
Nem történik semmi sajnos !
Valakinek valami ötlet esetleg ??
Rózsa Sándor
a meretre figyelj oda, tul nagy kepet nem enged.
nekem 180x180 pixeles van ,az meg tuti jo

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
feltöltöd egy ingyenes oldalra és


img link /img és az img-k elé mögé [ ]

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000999110/article/nfl-expands-rooney-rule-requirements-to-strengthen-diversity

Mondjuk ha mar diversity, en szeretnek a jatekosok kozott is azt latni. Olyan szabalykiterjesztes mikor jon, hogy a jatekosallomany is reprezentalja a tarsadalom etnikai osszetetelet? Jelenleg kb 70% afro-amerika, kb. 27% feher, a maradek 3% pedig latino)azsiai, egy 2018-as cikk szerint.

USA etnikai osszetetele, 72% feher, 13% afro, 5% azsiai. Plusz ezeken belul 16% latino(?).

Serelmezem, hogy elnyomjak az azsiaiakat es a latiokat.
undisputedly
Oldalvonalrol egy megallapitas, enezzuk meg posztonkent az osszetetelekt, aztan menjunk at az NBA-re majd az NHL-re is. Kijonnek a skillsettek.
ZoliMP
Ezek szerint a sakk a legrasszistább sport.
Sobri Jóska
Francokat, egyforma számú fekete és fehér van benne. Bár ugye mindig a fehérek kezdenek, szóval lehet, hogy mégis. 😊
somoskovig
es a biliard ahom egy feher golyo leloki a feketet es azzal nyersz?!😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyöngyszem az NS-ról:

NFL
15. FORDULÓ
22.30: New York Jets–Houston Rockets (Tv: Sport1)
vasárnap, 2.20: Denver Broncos–Cleveland Browns (Tv: Sport1)
Nomac
Kevertem mar ossze en is oket, major sportokban otthonosan mozgokent irtam mar reflexbol a Carolina Hurricanes helyett Pantherst, de a multkor szinten reflexbol megvolt a Pittsburgh Penguins helyetti Steelers. 8-) Csak fel percre ra rajottem, hogy annyira nem okes, szoval meg a kiadas elott javitottam.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyöngyszem az NS-ról:

NFL
15. FORDULÓ
22.30: New York Jets–Houston Rockets (Tv: Sport1)
vasárnap, 2.20: Denver Broncos–Cleveland Browns (Tv: Sport1)
Nomac
Ott kéne dolgoznom. Minden nap tudnék produkálni egy ilyen gyöngyszemet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 628 — balazs.t85@gmail.com
Gyöngyszem az NS-ról:

NFL
15. FORDULÓ
22.30: New York Jets–Houston Rockets (Tv: Sport1)
vasárnap, 2.20: Denver Broncos–Cleveland Browns (Tv: Sport1)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ugyebár az NFL egy nagy üzlet !

Aki folyamatossan újabbnál újabb piacokat szeretne meghódítani magának. (Lásd:Nyugat-Európa,Közép-Amerika,)
De nekem az NSOt olvasva az ugrott be ,hogy nem e lenne esély arra ,hogy esetleg az új Puskásban legyen egy NFL mérkőzés a közeljövőben.Nyítva ezzel is a Kelet-Európa és Közép-Európai piac felé!
TI mit szóltok hozzá???
 m.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/puskas-arena-jo-lesz-innen-tudositani-2674309
Rózsa Sándor
Szerintem kurva nagy ötlet, szólj Vityának, hogy hozza ide a Patset gyorsan, megspórolnék pár százezret 😊)
Wyatt
Pats?!
A fideszesek Broncos drukkerek.



Szerinted miért?