NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Mondjuk a defensive line pont az, ahol nem lehet rafogni az egyikre, mert feherek es fekak egyarant kurva jok es szep szammal emelkednek ki.
Stez
Miért az OL nem ugyanez?
Sixo
Ott utana ki van emelve a centerposzt, ugy vettem, hogy arra gondol kifejezetten. A teljes ol nyilvan bullshit, mert a feherekbol es a fekakbol ugyanugy ossze lehetne allitani all-pro falat, a tamadofal teljesen osztott.
Stez
Most centereknél tán nem?
Rodney Hudson vagy a Pouncey ikrek ugyanúgy elég jók mint Travis Frederick, Alex Mack vagy Jason Kelce.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk a defensive line pont az, ahol nem lehet rafogni az egyikre, mert feherek es fekak egyarant kurva jok es szep szammal emelkednek ki.
Stez
Miért az OL nem ugyanez?
Sixo
Ott utana ki van emelve a centerposzt, ugy vettem, hogy arra gondol kifejezetten. A teljes ol nyilvan bullshit, mert a feherekbol es a fekakbol ugyanugy ossze lehetne allitani all-pro falat, a tamadofal teljesen osztott.

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 841 — LIGHTS OUT!
Mondjuk a defensive line pont az, ahol nem lehet rafogni az egyikre, mert feherek es fekak egyarant kurva jok es szep szammal emelkednek ki.
Stez
Miért az OL nem ugyanez?

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
mar tobbszor leirtam ezt, pedzegettem.minden nepcsoportnak megvan a skillje.kivetel lehet persze.
.pl nfl:a posztonkenti aranyokat tessek megnezni.off line vs de line, center poszt, punterek, kickerek stb.
ott az nba vagy a hoki ott hany fekete van?
es ez nem rasszizmus hanem teny.
ZoliMP
Kicsit azért összemosod a dolgokat. Genetikát, a kultúrális dolgokat illetve népcsoport elhelyezkedését.
Ezek nem skillek csak éppen mihez alkalmazkodnak.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
mar tobbszor leirtam ezt, pedzegettem.minden nepcsoportnak megvan a skillje.kivetel lehet persze.
.pl nfl:a posztonkenti aranyokat tessek megnezni.off line vs de line, center poszt, punterek, kickerek stb.
ott az nba vagy a hoki ott hany fekete van?
es ez nem rasszizmus hanem teny.
ZoliMP
Ez változik ahogy az egész vilag is.
Egyre több vívó,hokis,kézilabdas nem fehér játékos.
Miként az ellenpélda is adott

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk a defensive line pont az, ahol nem lehet rafogni az egyikre, mert feherek es fekak egyarant kurva jok es szep szammal emelkednek ki.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
mar tobbszor leirtam ezt, pedzegettem.minden nepcsoportnak megvan a skillje.kivetel lehet persze.
.pl nfl:a posztonkenti aranyokat tessek megnezni.off line vs de line, center poszt, punterek, kickerek stb.
ott az nba vagy a hoki ott hany fekete van?
es ez nem rasszizmus hanem teny.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Van még ilyen, hogy fehér meg fekete? Azt hittem már mindenki félvér.
Sixo
Mint a klasszikus amerikai iskolabuszos viccben. Nincsenek feketék és fehérek, csak kékek. Előre ülnek a világoskékek, hátra a sötétkékek.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 841 — LIGHTS OUT!
Ott van az a koreai rúgó, Koo akit tavaly rúgott ki a Chargers, ő fekának számít.

Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk alapbol nem is ertem ezt a „nincsen feher corner” kijelentest, amikor Edelman mellett tavaly bekerult az NFL-be a liga azota mar kimagasloan legjobb vedoje, Troy Apke. Az Edelman, Apke duo hatul complete passzt sem engedne Mahomesnek.
Stez
ahogy feka kicker sincs sok.
Amadeus
Az tok mindegy, a kickerek meg a punterek ugysem emberek.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Mondjuk alapbol nem is ertem ezt a „nincsen feher corner” kijelentest, amikor Edelman mellett tavaly bekerult az NFL-be a liga azota mar kimagasloan legjobb vedoje, Troy Apke. Az Edelman, Apke duo hatul complete passzt sem engedne Mahomesnek.
Stez
ahogy feka kicker sincs sok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk alapbol nem is ertem ezt a „nincsen feher corner” kijelentest, amikor Edelman mellett tavaly bekerult az NFL-be a liga azota mar kimagasloan legjobb vedoje, Troy Apke. Az Edelman, Apke duo hatul complete passzt sem engedne Mahomesnek.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem egy olyan kérdésem lenne, nem tudom, hogy volt-e már róla szó korábban, de véleményetek szerint, ha bőrszín alapján állítanánk össze csapatokat, akkor melyik bőrszínű csapat lenne jobb.

Korábban én azt gondoltam, hogy a fehér játékosok a skill posztokon nem tudnak labdába rúgni, de offense oldalon szerintem már simán lehetne egy olyan csapatot összeállítani, aki bárkivel felvenné a harcot. Az irányító poszton meg főleg.

A védelem nagyobb kérdés nekem, ott azt gondolom, hogy egy fekete bőrű csapatrész lenne az erősebb, de igazából a ti véleményetekre vagyok kíváncsi

Az egyszerűség kedvéért legyen fehér és fekete bőrű csapat.
Bruce
érdekes kérdés.
Nagy hátrány az egyik oldalon, hogy cornerback ugye nincs fehér jó ideje a ligában. Így nagyobb átgondolás nélkül én feketékre tippelnék, mondjuk Wilsonnal a kezdőben irányítóként, de ez több gondolkodást igényel, meg "All-Star" csapatösszeállítást 😀
katonadani
JULIAAAN

Bár ő volt aztán linebacker is, pass rusher is, na meg persze visszahordó, gunner, futó, elkapó, aztán csak eljutott a passzolásig is

 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d8248c789/Edelman-s-defensive-impact

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a rasszista bagázst, hogy ilyen téma egyáltalán felmerül 😛 😉
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Wilson + Mahomes is csoki, szoval mar QB poszton is van tobb elit playa.
Sztem akinek (legalabb) egyik felmenoje afroamerikai, az annak is vallja magat.
Borbinho
Mahomes nem indián felmenőkkel bír? Vagy az Bradford? Vagy már az indiánok, mexikóiak és a kínaiak is feketének számítanak? Valamiért fura számomra feketének mondani, amikor a bőrszíne világosabb, mint stezé.
Sixo
Sadfordnak vannak cherokee felmenoi.
Mahomes faterja fekete.  content.sny.tv/assets/images/9/0/2/299455902/cuts/750x422/cut.jpg
Nem olyan sotet a bore mint LEmarnak pl, de azert latszik tejeskave. Kivancsi vok neki is voltak/vannak-e olyan gondjai, mint RW-nek | (feketenek nem eleg fekete, fehernek meg nem eleg feher) |
Borbinho
A haja az negridekre jellemző, ha szerencséje van akkor a farkát is onnan örökölte. 😀
De az arcvonásai ezen a képen inkább anyukájára hajaznak.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Indiánok, Ázsiaiak, Eszkimók, Szamoaiak nem jöhetnek szóba 😀

Europod nagyrassz vs Negrid nagyrassz
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wilson + Mahomes is csoki, szoval mar QB poszton is van tobb elit playa.
Sztem akinek (legalabb) egyik felmenoje afroamerikai, az annak is vallja magat.
Borbinho
Mahomes nem indián felmenőkkel bír? Vagy az Bradford? Vagy már az indiánok, mexikóiak és a kínaiak is feketének számítanak? Valamiért fura számomra feketének mondani, amikor a bőrszíne világosabb, mint stezé.
Sixo
Sadfordnak vannak cherokee felmenoi.
Mahomes faterja fekete.  content.sny.tv/assets/images/9/0/2/299455902/cuts/750x422/cut.jpg
Nem olyan sotet a bore mint LEmarnak pl, de azert latszik tejeskave. Kivancsi vok neki is voltak/vannak-e olyan gondjai, mint RW-nek | (feketenek nem eleg fekete, fehernek meg nem eleg feher) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 841 — LIGHTS OUT!
Wilson + Mahomes is csoki, szoval mar QB poszton is van tobb elit playa.
Sztem akinek (legalabb) egyik felmenoje afroamerikai, az annak is vallja magat.
Borbinho
Mahomes nem indián felmenőkkel bír? Vagy az Bradford? Vagy már az indiánok, mexikóiak és a kínaiak is feketének számítanak? Valamiért fura számomra feketének mondani, amikor a bőrszíne világosabb, mint stezé.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Én egyébként nagyon régóta nézegetem ezt a dolgot, főleg, hogy volt olyan év mikor a Pats offense white power mode-ban tolta😊 Nagyon sokáig mindenki lehet fekete csak a qb a fehér szitu megvolt, de ahogy változott a liga és változtak a sémák már ez sem igazán állja meg a helyét. O falban azt mondanám, hogy mindegy, de a wr/cb szekciónál viszont hatalmas afro előnyt érzek. Én azt mondanám, hogy nálam 10 pontos favorit a "csoki" csapat.

Változtatok "csak" 7-re, mert jó punter és rugó viszont szinte csak fehér.

Szerkesztette: NB2
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez most a mennyorszag?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wilson + Mahomes is csoki, szoval mar QB poszton is van tobb elit playa.
Sztem akinek (legalabb) egyik felmenoje afroamerikai, az annak is vallja magat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Nem egy fal fehér játékos van a ligában aki feketének vallja magát, velük mi a helyzet?
Sixo
Túl sok agyrázkódás.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 841 — LIGHTS OUT!
Van még ilyen, hogy fehér meg fekete? Azt hittem már mindenki félvér. Vagy aki 100%fehér csak az számít fehérnek és aki 5%fekete és 95% fehér az fekete? Vagy hogy megy ez? Nem egy fal fehér játékos van a ligában aki feketének vallja magát, velük mi a helyzet?

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, nem tudom, hogy volt-e már róla szó korábban, de véleményetek szerint, ha bőrszín alapján állítanánk össze csapatokat, akkor melyik bőrszínű csapat lenne jobb.

Korábban én azt gondoltam, hogy a fehér játékosok a skill posztokon nem tudnak labdába rúgni, de offense oldalon szerintem már simán lehetne egy olyan csapatot összeállítani, aki bárkivel felvenné a harcot. Az irányító poszton meg főleg.

A védelem nagyobb kérdés nekem, ott azt gondolom, hogy egy fekete bőrű csapatrész lenne az erősebb, de igazából a ti véleményetekre vagyok kíváncsi

Az egyszerűség kedvéért legyen fehér és fekete bőrű csapat.
Bruce
érdekes kérdés.
Nagy hátrány az egyik oldalon, hogy cornerback ugye nincs fehér jó ideje a ligában. Így nagyobb átgondolás nélkül én feketékre tippelnék, mondjuk Wilsonnal a kezdőben irányítóként, de ez több gondolkodást igényel, meg "All-Star" csapatösszeállítást 😀
katonadani
Safety-kkel lenne feltöltve a CB poszt is 😀
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Nekem egy olyan kérdésem lenne, nem tudom, hogy volt-e már róla szó korábban, de véleményetek szerint, ha bőrszín alapján állítanánk össze csapatokat, akkor melyik bőrszínű csapat lenne jobb.

Korábban én azt gondoltam, hogy a fehér játékosok a skill posztokon nem tudnak labdába rúgni, de offense oldalon szerintem már simán lehetne egy olyan csapatot összeállítani, aki bárkivel felvenné a harcot. Az irányító poszton meg főleg.

A védelem nagyobb kérdés nekem, ott azt gondolom, hogy egy fekete bőrű csapatrész lenne az erősebb, de igazából a ti véleményetekre vagyok kíváncsi

Az egyszerűség kedvéért legyen fehér és fekete bőrű csapat.
Bruce
érdekes kérdés.
Nagy hátrány az egyik oldalon, hogy cornerback ugye nincs fehér jó ideje a ligában. Így nagyobb átgondolás nélkül én feketékre tippelnék, mondjuk Wilsonnal a kezdőben irányítóként, de ez több gondolkodást igényel, meg "All-Star" csapatösszeállítást 😀