NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Persze kifuthat egy po ettől függetlenül is, de ez 1-2 csapat kivételével mindenkire igaz. A realitás/jogos elvárás viszont nem lehet a po. Főleg nem ebben az új afc south-ban.
peterk2005
Pedig szerintem idén tényleg csak a Colts, erős elvileg csak őket kell verniuk valahogy.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
peach
A "Jaguars szétesik" a franchise kvázi alapállapota. Miért kezdenék alkoholizálni, amikor ez menetrendszerűen bekövetkezik ha netán ez megint megismétlődik emiatt pont az idén? 😊
iktriad
Mert én úgy vagyok a jagsel, hogy a tavalyi év egy kisiklott valami volt. A legnagyobb gondot sikerült orvosolni, sztem jogos elvárás egy po run mert a keret adott hozzá. Javaslom így várd te is az idényt 😊
peach
Szerintem a tavalyi - általában az utóbbi 3 év - Jags keretei erősebbek voltak, mint az idei. Az ideiben jól mutat, hogy jött Foles, és van 1-2 nagyon-nagyon jó játékos, NFL szinten is elit, de elfogyott mellőlük a csapat. Lefogyott a keret, több poszton a minőség is kérdéses, és keret szerte vékonyak, nincs depth. Jön 1-2 sérülés és könnyen az történhet, hogy még egy jó Foles se tudja megmenteni a szezont.

Persze kifuthat egy po ettől függetlenül is, de ez 1-2 csapat kivételével mindenkire igaz. A realitás/jogos elvárás viszont nem lehet a po. Főleg nem ebben az új afc south-ban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az avatarodban a jaguár nem is ordít, hanem hányni készül.
Sobri Jóska
Egyik se talált, mert épp ásít. 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
peach
A "Jaguars szétesik" a franchise kvázi alapállapota. Miért kezdenék alkoholizálni, amikor ez menetrendszerűen bekövetkezik ha netán ez megint megismétlődik emiatt pont az idén? 😊
iktriad
Mert én úgy vagyok a jagsel, hogy a tavalyi év egy kisiklott valami volt. A legnagyobb gondot sikerült orvosolni, sztem jogos elvárás egy po run mert a keret adott hozzá. Javaslom így várd te is az idényt 😊
peach
Minél kisebb az általad kigondolt elvárás, annál kevesebb a csalódás esélye. Közel egy évtizednyi pofozózsák szerep beleveri ezt az emberbe. 😊
iktriad
Még az offseasonben is ez a negatív duma...
Az avatarodban a jaguár nem is ordít, hanem hányni készül.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
peach
A "Jaguars szétesik" a franchise kvázi alapállapota. Miért kezdenék alkoholizálni, amikor ez menetrendszerűen bekövetkezik ha netán ez megint megismétlődik emiatt pont az idén? 😊
iktriad
Mert én úgy vagyok a jagsel, hogy a tavalyi év egy kisiklott valami volt. A legnagyobb gondot sikerült orvosolni, sztem jogos elvárás egy po run mert a keret adott hozzá. Javaslom így várd te is az idényt 😊
peach
Minél kisebb az általad kigondolt elvárás, annál kevesebb a csalódás esélye. Közel egy évtizednyi pofozózsák szerep beleveri ezt az emberbe. 😊
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
peach
A "Jaguars szétesik" a franchise kvázi alapállapota. Miért kezdenék alkoholizálni, amikor ez menetrendszerűen bekövetkezik ha netán ez megint megismétlődik emiatt pont az idén? 😊
iktriad
Mert én úgy vagyok a jagsel, hogy a tavalyi év egy kisiklott valami volt. A legnagyobb gondot sikerült orvosolni, sztem jogos elvárás egy po run mert a keret adott hozzá. Javaslom így várd te is az idényt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
peach
A "Jaguars szétesik" a franchise kvázi alapállapota. Miért kezdenék alkoholizálni, amikor ez menetrendszerűen bekövetkezik ha netán ez megint megismétlődik emiatt pont az idén? 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/TomBrady/status/1143914670476201985?s=19

Imadom ezt a kepet 😀 legendak
Borbinho
A legjobb és a legsikeresebb irányító egy képen.
Sobri Jóska
És ott van mellette Peyton Manning is!

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
 twitter.com/TomBrady/status/1143914670476201985?s=19

Imadom ezt a kepet 😀 legendak
Borbinho
A legjobb és a legsikeresebb irányító egy képen.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TomBrady/status/1143914670476201985?s=19

Imadom ezt a kepet 😀 legendak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az NFL-től visszavonuló Josh McCown az ESPN amerikai focis elemzőgárdájához csatlakozott.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocsi az off-ért, de jobb aktív topicot ennek a témának nem találtam.

HFL döntő alatt BP-n leszek és terveztem kimenni a haverokkal. Mostanra mindenki visszamondta, egyedül meg nem az igazi. Van még itt a fórumon valaki, aki hasonló cipőben jár és szívesen csatlakozna (az illető egyébként vendégem egy sörre 😀)? Esetleg egy társaság, ahova még én is beférek?

Fontos infó, hogy jegyem még nincs, ill. az se kizáró ok, ha Packers-es, úgyis minden haverom az 😀 Akit érdekel, írjon PM-ben.
Tito05
Ha viszek magammal meg husz embert, meghivsz 21 sorre? 8)
Stez
Az ingyen sör opciót, direkt csak egy másik magányos farkasnak céloztam, de akkor úgy látszik nem voltam teljesen egyértelmű 😀 Viszont alku képes vagyok társasággal kapcsolatban is bizonyos keretek közt (mondjuk 3-4 maláta nedű)
Tito05
Nem vagyok maganyos farkas, jokat tarsasozunk mind a 14 enemmel. Tehat ez 14 sor lenne. 😛

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Bocsi az off-ért, de jobb aktív topicot ennek a témának nem találtam.

HFL döntő alatt BP-n leszek és terveztem kimenni a haverokkal. Mostanra mindenki visszamondta, egyedül meg nem az igazi. Van még itt a fórumon valaki, aki hasonló cipőben jár és szívesen csatlakozna (az illető egyébként vendégem egy sörre 😀)? Esetleg egy társaság, ahova még én is beférek?

Fontos infó, hogy jegyem még nincs, ill. az se kizáró ok, ha Packers-es, úgyis minden haverom az 😀 Akit érdekel, írjon PM-ben.
Tito05
Ha viszek magammal meg husz embert, meghivsz 21 sorre? 8)
Stez
Az ingyen sör opciót, direkt csak egy másik magányos farkasnak céloztam, de akkor úgy látszik nem voltam teljesen egyértelmű 😀 Viszont alku képes vagyok társasággal kapcsolatban is bizonyos keretek közt (mondjuk 3-4 maláta nedű)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocsi az off-ért, de jobb aktív topicot ennek a témának nem találtam.

HFL döntő alatt BP-n leszek és terveztem kimenni a haverokkal. Mostanra mindenki visszamondta, egyedül meg nem az igazi. Van még itt a fórumon valaki, aki hasonló cipőben jár és szívesen csatlakozna (az illető egyébként vendégem egy sörre 😀)? Esetleg egy társaság, ahova még én is beférek?

Fontos infó, hogy jegyem még nincs, ill. az se kizáró ok, ha Packers-es, úgyis minden haverom az 😀 Akit érdekel, írjon PM-ben.
Tito05
Ha viszek magammal meg husz embert, meghivsz 21 sorre? 8)

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/thecheckdown/status/1143164613636304898?s=19

😀 szinte erezni ahogy remeg a fold egyik masik utan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Fanbase ranking
 scholarblogs.emory.edu/esma/2019/06/24/nfl-fandom-report-2019/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Bocsi az off-ért, de jobb aktív topicot ennek a témának nem találtam.

HFL döntő alatt BP-n leszek és terveztem kimenni a haverokkal. Mostanra mindenki visszamondta, egyedül meg nem az igazi. Van még itt a fórumon valaki, aki hasonló cipőben jár és szívesen csatlakozna (az illető egyébként vendégem egy sörre 😀)? Esetleg egy társaság, ahova még én is beférek?

Fontos infó, hogy jegyem még nincs, ill. az se kizáró ok, ha Packers-es, úgyis minden haverom az 😀 Akit érdekel, írjon PM-ben.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Breesnél kifogy a tank teljesen a szezon felére, a panthers terített betlit tol ami rivera állásába kerül szezon közben, a surranó pályán viszont a tampa komoly kihívója lesz a falconsnak a csoport győzelemért.
A chicago szezonja elmegy trubiskyn, rodgers mélyebbre nyomja a packerst (lebron 2.0) a vikes-kuzin frigy zátonyra fut és a lions viszi a csoportot.
A dallas sb contender formát fut, haskins viszont jobb szezont hoz mint wentz. Nyújorkban meg megy a cirkusz egész évben.
Shanahhan és lynch bukik gerappával, a rams visszább esik viszont wilson megmutatja a hawks miért lett az ó csapata, a cards pedig asszisztál ehhez egy 8-8al.

A browns lesz az első(?) dream team amelyik hozza is az elvárást, mayfield mvp contender lesz. A steelerst betemeti a bell-brown-rösztli cirkusz, indulhat az építkezés jövőre. A dalton éra véget ér, a baltimore meg keresi még lamar stílusát.
A colts odabasz, bob-nak végre vége lesz, akárcsak a mariota érának. a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
A denver meglep mindenkit, főleg a kansast és viszik a csopit egy elit te játékkal, vipera pedig meghasonul. A chargers betlizik, a raiders pedig a költözésre koncentrál.
A nyú englandről fog szólni a szezon, brady kiég, belicsek is, agyba főbe fogja verni őket az egész csoport, amit a bills köszöni szépen és behúz, josh allen pedig bebizonyítja, hogy új baszdszájba van keleten. A jets építkezik, a miami meg mindenki elképedésére fut a szabad kártyáért.

Mvp: stafford
Coach: arians
Dpoy: denzel ward
Opoy: flacco
Droy: williams
Oroy: haskins
Comeback: burfict

Kis bosa bust szagú szezont hoz.
peach
Kicsit túltoltad a cuccozást! ✌
steelwolf
Dehogy, most kerult az idealis szintbe. 8)

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Breesnél kifogy a tank teljesen a szezon felére, a panthers terített betlit tol ami rivera állásába kerül szezon közben, a surranó pályán viszont a tampa komoly kihívója lesz a falconsnak a csoport győzelemért.
A chicago szezonja elmegy trubiskyn, rodgers mélyebbre nyomja a packerst (lebron 2.0) a vikes-kuzin frigy zátonyra fut és a lions viszi a csoportot.
A dallas sb contender formát fut, haskins viszont jobb szezont hoz mint wentz. Nyújorkban meg megy a cirkusz egész évben.
Shanahhan és lynch bukik gerappával, a rams visszább esik viszont wilson megmutatja a hawks miért lett az ó csapata, a cards pedig asszisztál ehhez egy 8-8al.

A browns lesz az első(?) dream team amelyik hozza is az elvárást, mayfield mvp contender lesz. A steelerst betemeti a bell-brown-rösztli cirkusz, indulhat az építkezés jövőre. A dalton éra véget ér, a baltimore meg keresi még lamar stílusát.
A colts odabasz, bob-nak végre vége lesz, akárcsak a mariota érának. a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
A denver meglep mindenkit, főleg a kansast és viszik a csopit egy elit te játékkal, vipera pedig meghasonul. A chargers betlizik, a raiders pedig a költözésre koncentrál.
A nyú englandről fog szólni a szezon, brady kiég, belicsek is, agyba főbe fogja verni őket az egész csoport, amit a bills köszöni szépen és behúz, josh allen pedig bebizonyítja, hogy új baszdszájba van keleten. A jets építkezik, a miami meg mindenki elképedésére fut a szabad kártyáért.

Mvp: stafford
Coach: arians
Dpoy: denzel ward
Opoy: flacco
Droy: williams
Oroy: haskins
Comeback: burfict

Kis bosa bust szagú szezont hoz.
peach
Kicsit túltoltad a cuccozást! ✌
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
En csak abbol kernek, amit az iment felszolalo kollega fogyasztott. Legalabb ilyen mennyisegben
Wyatt
Szárnyalt az elmém tegnap 😉 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En csak abbol kernek, amit az iment felszolalo kollega fogyasztott. Legalabb ilyen mennyisegben

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Breesnél kifogy a tank teljesen a szezon felére, a panthers terített betlit tol ami rivera állásába kerül szezon közben, a surranó pályán viszont a tampa komoly kihívója lesz a falconsnak a csoport győzelemért.
A chicago szezonja elmegy trubiskyn, rodgers mélyebbre nyomja a packerst (lebron 2.0) a vikes-kuzin frigy zátonyra fut és a lions viszi a csoportot.
A dallas sb contender formát fut, haskins viszont jobb szezont hoz mint wentz. Nyújorkban meg megy a cirkusz egész évben.
Shanahhan és lynch bukik gerappával, a rams visszább esik viszont wilson megmutatja a hawks miért lett az ó csapata, a cards pedig asszisztál ehhez egy 8-8al.

A browns lesz az első(?) dream team amelyik hozza is az elvárást, mayfield mvp contender lesz. A steelerst betemeti a bell-brown-rösztli cirkusz, indulhat az építkezés jövőre. A dalton éra véget ér, a baltimore meg keresi még lamar stílusát.
A colts odabasz, bob-nak végre vége lesz, akárcsak a mariota érának. a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
A denver meglep mindenkit, főleg a kansast és viszik a csopit egy elit te játékkal, vipera pedig meghasonul. A chargers betlizik, a raiders pedig a költözésre koncentrál.
A nyú englandről fog szólni a szezon, brady kiég, belicsek is, agyba főbe fogja verni őket az egész csoport, amit a bills köszöni szépen és behúz, josh allen pedig bebizonyítja, hogy új baszdszájba van keleten. A jets építkezik, a miami meg mindenki elképedésére fut a szabad kártyáért.

Mvp: stafford
Coach: arians
Dpoy: denzel ward
Opoy: flacco
Droy: williams
Oroy: haskins
Comeback: burfict

Kis bosa bust szagú szezont hoz.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Sokminden elhangzott mar az offseasoban de Kíváncsi lennék ki az akinek van konkrét tippje a szezonra...
Mondjuk po csapatokra, egyéni vagy csapat sikerekre meglepetsekre bukasokra bustokra vagy bármi egyébre ami érdekes lehet!

Pl:a Jags újra ott lesz , a Packers rosszabbat hoz Mccarty nélkül ,a Rams nem jut a Po-ba...Bell nem lesz a top futók között!szóval ilyesmik😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Oriasi tanar ez a csavo.

Ex-49ers LB Aldon Smith was arrested early Tuesday morning on suspicion of drunk driving. It's at least Smith's fourth DUI arrest since 2012.
Stez
Csak nem tud dönteni.
Szeret inni is meg vezetni is.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oriasi tanar ez a csavo.

Ex-49ers LB Aldon Smith was arrested early Tuesday morning on suspicion of drunk driving. It's at least Smith's fourth DUI arrest since 2012.