NFL csevegő

79 feliratkozó

5 napja
NB2 New England Patriots 9 996 — nabege2@yahoo.com
Ha jól értem a 4. lötyögős előszezon meccs helyett, lesz egy téttel bíró és mivel 3 meccs lenne a wc körben gondolom lesznek 7 órás meccsek is.
5 napja
Black_Adder Denver Broncos 7 673 — Holding, number 72
Kár. Minden olyan hetedikre aki megérdemelné hogy bejusson jut 10 hetedik aminek semmi keresnivalója nem lenne a POban.
De végül is csoda hogy ebben a kapzsi világban eddig bírta a jelenlegi lebonyolítási formátum

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
5 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 3 263 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek ilyen fizetéssel TeddyBear merre köt ki?

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
5 napja
Stez SMU Mustangs 36 735
Az, hogy a lenyeg az uzlet. Tobb meccs marpedig tobb penzt hoz. Es epp ezert akarjak az alapszakaszt is meghosszabbitani.

Mondjuk azt szivesebben is nezem, mint a ratyi eloszezont a nulla tettel, aminel vegig azert imadkozom, nehogy megseruljon valaki a bohockodas kozbe.

5 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 1 167
Szerintem azért jutnak bye weekes csapatok többségben SB-ba, mert szimplán az alapszakasz alatt is kijön, hogy ők általában magasabb szintet képviselnek, nem feltétlen a pihenőhét miatt. Idén például a Steelers és a Rams jutott volna be hetedik seeden, hiányoztak ezek a csapatok bárkinek is az alapján, amit alapszakaszban produkáltak? Hát nem tudom, szerintem ezt a döntést gyakorlatilag semmi nem indokolta, nem látom mi a változásból származó szakmai előny.
5 napja
Stez SMU Mustangs 36 735
Egyelore nem tudom eldonteni, ez jo lesz e vagy rossz. Marmint az nekem tetszik, hogy eltorlik a masodik kiemelest, de az nem feltetlenul, hogy tobb csapat jut be a playoffba.

Nem orulnek, ha a vegen az lenne, mint a soccerben, hogy addig toljak ki a letszamot a vbkre meg Ebkre, hogy Madagaszkar es tarsai is kijutnak, aztan emiatt csomo csoportkor bohockodassal er fel.

Siman lehet, hogy ez a kiserlet a visszajara sul el, es meg tobb NFL-meccs fullad majd az unalomba a playoffban.

5 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 56 165 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Viszlát jól bevált playoff, helló 7th seed.

Még értékesebb lesz az 1 hét extra pihenő. Főleg ezért.

Szerkesztette: iktriad
6 napja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 8 072 — Megrögzött Colts Fan
két érdekes ábra a tavalyi szezonról: csapatok mennyit és milyen messze passzolnak a mérkőzések különböző fázisában, van pár érdekes görbe

twitter.com/EuanDewar/status/1230121515485736960
ZERO_L
A Skinsnel egy évtizeddel el vannak csúszva 😀 a Tampanal adom h kb a grafon kívülről indul a vonal 😀
Cowboysnal lol h kb pont akkor futnak amikor 50-50 a meccs...
A KC meg a Titans mutatja legjobban h nem csak 1 féle módon lehet nyerni az NFL-ben (nyilván a KC-é ami nagyobb eséllyel beválik, de kell hozzá egy Mahomes is).

Reich baszki nagyon bízik a futásban (vagy inkább nagyon nem Brissettben)

Szerk:

Lol a másodiknál a Tampa 😀😀
A Frisconal elgondolkoznek Jimmy elcserélésén.

Szerkesztette: Borbinho

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

https://borbinho888.wixsite.com/football247
6 napja
ZERO_L New England Patriots 3 112 — situational football
két érdekes ábra a tavalyi szezonról: csapatok mennyit és milyen messze passzolnak a mérkőzések különböző fázisában, van pár érdekes görbe

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
7 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 3 263 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
10 napja
🤘gaben🤘 Oakland Raiders Texas Longhorns 5 534 — Longhorns Still Strong
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/14/todd-haley-hired-as-offensive-coordinator-at-sarasota-high-school/
ulpianus
Jobb lesz ott neki!

Give me the Cup!!!
10 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 12 650 — Nem
 twitter.com/247Sports/status/1228398216389021696?s=19

Hoppá. Ha valaki elmenne pl egy kis egyetemről 2 év után, az vajon később jatszhatna az NFL-ben?

Borbinho
Persze, miért ne?
10 napja

Hoppá. Ha valaki elmenne pl egy kis egyetemről 2 év után, az vajon később jatszhatna az NFL-ben?

Az NCAA-nak mondjuk komoly gondot is jelenthet, mert aki nem is akart nfl-be jutni is elgondolkozhat a profi karrieren.

11 napja

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
11 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 12 650 — Nem
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/14/todd-haley-hired-as-offensive-coordinator-at-sarasota-high-school/
ulpianus
Kommentár nélkül rovat, tényleg nincs mit hozzátenni
11 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 14 683 — Astartes

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
11 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 8 785 — Haeana Aarai-tia
Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.

Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?

Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie
Each team only has one franchise tag (of either the exclusive or non-exclusive forms) and one transition tag per year. The transition tag can only be used if the team does not use a franchise tag.
sutianap
kivéve utolsó CBA évben. ergo ha március 18-ig nem írják alá az új CBA-t, akkor idén franchise ÉS transition tag-et is kioszthatnak a csapatok
Borbinho
meg kell keresni a kérdés mögötti kérdést, az 22, de Terell Edmundsnak az opcióját se hívjuk le, remélem, Minka Vidor dawinneris.....

11 napja
Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.

Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?

Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie
Each team only has one franchise tag (of either the exclusive or non-exclusive forms) and one transition tag per year. The transition tag can only be used if the team does not use a franchise tag.
sutianap
kivéve utolsó CBA évben. ergo ha március 18-ig nem írják alá az új CBA-t, akkor idén franchise ÉS transition tag-et is kioszthatnak a csapatok (mondjuk a tagekről meg március 10-ig kell nyilatkozni)

11 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 8 785 — Haeana Aarai-tia

Fast Willie

11 napja
Wyatt New England Patriots 22 947 — Three-time EL-champ^^

Fast Willie
Ne trade-elj össze-vissza mindenkivel, csak el akarnak húzni 😕

11 napja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 3 896

12 napja
Ma 43 a Legenda! 🍾

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
13 napja
Wyatt New England Patriots 22 947 — Three-time EL-champ^^
A 2018-as év volt a mélypont, az a SB győztes Patriots már egy alig nézhető, unalmas futballt játszó csapat volt. peterk2005
Hmm, nekem egyáltalán nem tűnt úgy, hogy a Chargers ellen egy félidő alatti 35 pont, vagy a Chiefs szétkapása annyira unalmas lett volna, a 2019-es idény játéka na az már oké, az sokszor tényleg nézhetetlen volt
Wyatt
a döntő miatt mondja biztos pedig az egy kevés pontos, de klasszis D teljesítmény volt
davemayer
Ez világos, de a döntőig vezető úton akkor is remek volt az O, ellentétben a 2019-essel. A D ugyanott volt, bajnok is lett a csapat, most pedig nem. Nem véletlenül 😊

13 napja
davemayer Chicago Bears 6 850 — "Grammar maci"
A 2018-as év volt a mélypont, az a SB győztes Patriots már egy alig nézhető, unalmas futballt játszó csapat volt. peterk2005
Hmm, nekem egyáltalán nem tűnt úgy, hogy a Chargers ellen egy félidő alatti 35 pont, vagy a Chiefs szétkapása annyira unalmas lett volna, a 2019-es idény játéka na az már oké, az sokszor tényleg nézhetetlen volt
Wyatt
a döntő miatt mondja biztos pedig az egy kevés pontos, de klasszis D teljesítmény volt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
13 napja
Matthew99 New Orleans Saints 5 989 — Invisible man

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.