NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 649 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom, szerintem ideje volt.
tenorx
Miért is?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nem tudom, szerintem ideje volt.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Legalább valamilyen indián kötődésű nevet találjanak ki, ha már a rézbőrű kifejezés sértő, ne legyen totálisan más az asszociáció.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Kibaszott vicc az egész!
Bocs, de nincs kedvem kifejteni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 586 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.
alatriste
Kaptál emailt róla elvileg.
"Should you prefer not to return for the 2020 NFL season, you will be able to do so. We will be sending further information detailing the steps to amend or cancel your auto-renewal preferences by email on July 9, 2020. Changes can be made upto and including August 9, 2020."
Beki
Jaaa, a gond hogy nem a fő mail címemmel regisztráltam be és így nyilván nem kaptam ilyen üzenetet. El is felejtettem, hogy másik fiókomat kell megnézni.

Akkor minden rendben köszi. 1 hónap csak elég lesz majd visszavonni! 😊
alatriste
Aztán levonják a pénzt, majd egyből kapod is vissza mert elmarad a szezon 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 062 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.
alatriste
Kaptál emailt róla elvileg.
"Should you prefer not to return for the 2020 NFL season, you will be able to do so. We will be sending further information detailing the steps to amend or cancel your auto-renewal preferences by email on July 9, 2020. Changes can be made upto and including August 9, 2020."
Beki
Jaaa, a gond hogy nem a fő mail címemmel regisztráltam be és így nyilván nem kaptam ilyen üzenetet. El is felejtettem, hogy másik fiókomat kell megnézni.

Akkor minden rendben köszi. 1 hónap csak elég lesz majd visszavonni! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.
alatriste
Kaptál emailt róla elvileg.
"Should you prefer not to return for the 2020 NFL season, you will be able to do so. We will be sending further information detailing the steps to amend or cancel your auto-renewal preferences by email on July 9, 2020. Changes can be made upto and including August 9, 2020."
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.
alatriste
Ugy emlekszem a gamepass supportnak kellett irni.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 062 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag max 20%-os kapacitásban engednek majd be nézőket a szezon során a stadionokba. Bejelentés a jövő héten.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1278871979727171586
Szóval minden meccs úgy néz majd ki(HLSZ), mint a floridai NFL csapatok hazai meccsei decemberben...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
 twitter.com/SportsCenter/status/1278449528891412495


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az előszezon félbe lett vágva, nem lesz 1. és 4. heti meccs (utóbbiért hála az égnek). Az UDFA rookiek viszont így nagyot szívhatnak. Lásd még:
 twitter.com/danielrpopper/status/1278423189358428160
több mint 3 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
vegyük figyelembe:


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Ekkora volt a piaca. Schefter szerint a Browns kacérkodott vele, de csak a Pats ajánlott neki szerződést!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1277652354540675072

Amúgy nálatok hogy néz ki a QB power ranking az AFC Eastben?

Nálam
1. Cam
2. Fitzmagic
3. Tua/rossz Josh Allen/Darnold
iktriad
1. Egészséges Cam
2. Darnold (3. éves jóslás)
3. Josh Allen (3. éves jóslás)
4. Fitz
5. Tua (mer rúki)
6. Nem egészséges Cam


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
mindezt pont azzal egy időben, mikor elvettek tőlük egy 3. körös picket újfent videózásért 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 062 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Ekkora volt a piaca. Schefter szerint a Browns kacérkodott vele, de csak a Pats ajánlott neki szerződést!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1277652354540675072

Amúgy nálatok hogy néz ki a QB power ranking az AFC Eastben?

Nálam
1. Cam
2. Fitzmagic
3. Tua/rossz Josh Allen/Darnold
iktriad
Cam
Sam
Tua (erős előzési potenciállal)
Fitz
Josh

Fitz képességei nem mérhetőek ily primitív módon össze relevánsan a többiekkel. De ha muszáj akkor így tenném be.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az utolsón felnevettem. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Ekkora volt a piaca. Schefter szerint a Browns kacérkodott vele, de csak a Pats ajánlott neki szerződést!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1277652354540675072

Amúgy nálatok hogy néz ki a QB power ranking az AFC Eastben?

Nálam
1. Cam
2. Fitzmagic
3. Tua/rossz Josh Allen/Darnold
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 387
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Flowerst meg nem is ertem, meg nem is jatszott miamiban..
Jakeem Grant lenne helyes
Adirotor
3 idényt azért letolt.
jó, tudom egyetem

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval:
A Patriots ex-QB-ja(Brady) eligazol a Bucsba ->
A Bucs ex-QB-ja (Winston) eligazol a Saintsbe ->
A Saints ex-QB-ja (Bridgewater) eligazol a Panthersbe ->
És most a Panthers ex-QB-ja(Newton) eligazol a Patriotsba.
A kör bezárult.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes ez a lista. Én például rögtön az elején megakadtam Chandler Jones-on. Mert hogy lehetne egy 2x-es first team all-pro, a 2010-es all decade csapatba beválasztott játékos alulértékelt? Főleg a legalulértékeltebb? Aztán végignéztem a Cardinals rostert ... és olyan nagyon nem tudok belekötni a választásba. 😊 Ahhoz képest amilyen jó, Jones tényleg eléggé alulértékelt, még így is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Every NFL team's most underrated player
 www.thescore.com/s/14532969

Speciel a miénkkel nagyon nem értek egyet... Akkor már Gerry LB vagy Elliott aki hibázgatott de kulcsszitukban berúgta. Illetve Seumaloból is korrekt G vált.

Gondolom más csapatok kapcsán is lehet vitatkozni a listával 😛
dande
Azt hittem, nálunk Kerrigan lesz, de végül is Ioannidis is oké 😊
warr_b
Nálunk Chark szerintem a helyén van értékelve. DJ Hayden lett volna talán a legideálisabb választás.
iktriad
En tudnek jobbat oda 😀

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Hogy lehet alulértékelt valaki, akire Franchise Taget raknak? 😀
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Flowerst meg nem is ertem, meg nem is jatszott miamiban..
Jakeem Grant lenne helyes