NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 304 — #NoStress
Favre sem kezdett, sőt, hamar tovább is ment. Sőt, Brady sem 😮
Wyatt
Csak egyikük se szándékolt "padra draftolás, hogy majd betanul egy veterán QB mögött taktika" része volt, illetve nem a 2010-es években történt mindez.
De köszi, ha nem mondod... 😊

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 524 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
imádom 😀

Löfli
Ki választja azt a keresztnevet a fiának hogy DiNucci ? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Baggio biztos nagyon elfoglalt ezért majd én hozom a kedvencünket:

Még a nagy QB suttogó(nak tartott) BOB is Tom fucking Savage-t kezdete a Texansban Watson kárára...

Szerintem itt nem különböző taktikáról vagy felfogásról kell beszélni, hanem jó vagy idióta edzőkről.
Minden játékos más, mások a körülmények, nem csak első körösök között, de két egymást követő 1/1-es között is, arról ne is beszéljünk milyen csapatba érkeznek meg ezek a játékosok kvázi megváltóként.

Egy jó edző stáb el tudja dönteni mi a jó az adott helyzetben, egy offseason alatt fel lehet-e építeni a játékost NFL kedző szintre (pl Goff) vagy kell neki még idő (Jackson).
Egy rossz edzői stáb nem csak képtelen ezt eldönteni, de még kapszkodókat sem nyújt a rookienak, hogy könnyebbé tegye a pályán való beletanulást (McVay erre megint tökéletes ellenpélda)

Aztán a játékos zseni faktora persze nagyon sok edzői balfaszságot el tud palástól lsd texans.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
imádom 😀

Löfli
Tegnap amikor ez a stat feljött, a jó kis Brady to Brady és Rodgers to Rodgers TD-k jutottak egyből eszembe. Meg, hogy hogy megszopta Tua 😊

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
imádom 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Favre sem kezdett, sőt, hamar tovább is ment. Sőt, Brady sem 😮

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baker sem kezdett azonnal, ha jó a memóriám, szóval még 1/1-el is előfordul. Lamarr pedig lehet, hogy többet is padozott volna, ha Flacco nem sérül le. De azért általánosságban első körös irányítót senki nem azért húz, hogy aztán a padon ültesse. Ha van előtte egy HOF veterán akkor előfordul, de ez a kivétel, nem a szabály.
peterk2005
Vagyis szerinted is elpuffant közhely a "húznak valakit, hogy 1 évig padozzon, de aztán kezdő legyen 10 évre" toposz? Sobri Jóska
Szerintem is.

Mivel első körben baromság, hátrébb túl rizikós, még hátrább meg teljes lutri. Baker-t ezzel a metodikával húzták? Hogy üljön 1 évet, tanuljon, aztán majd kezdő lesz?Sobri Jóska
Úgy emlékszem Bakernél (is) azt mondták, hogy nem kezdeni jött, ki kell harcolnia, és nem is ő volt kinevezve kezdőnek. (Sőt, ha jól emlékszem volt még valami balhé is ezzel kapcsolatban, mert még csere posztot se kapott, hanem #3-ként kezdett.)

Ettől függetlenül egyértelmű, hogy őt is kezdőnek hozták, és nem majd valamikor, hanem nagyjából azonnal. (Ami rossz csapatoknál kb. ugyanazt jelenti: kezd a bridge QB, aztán pár vereség és jön a roookie.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 304 — #NoStress
Baker sem kezdett azonnal, ha jó a memóriám, szóval még 1/1-el is előfordul. Lamarr pedig lehet, hogy többet is padozott volna, ha Flacco nem sérül le. De azért általánosságban első körös irányítót senki nem azért húz, hogy aztán a padon ültesse. Ha van előtte egy HOF veterán akkor előfordul, de ez a kivétel, nem a szabály.
peterk2005
Vagyis szerinted is elpuffant közhely a "húznak valakit, hogy 1 évig padozzon, de aztán kezdő legyen 10 évre" toposz?
Mivel első körben baromság, hátrébb túl rizikós, még hátrább meg teljes lutri.

Baker-t ezzel a metodikával húzták?
Hogy üljön 1 évet, tanuljon, aztán majd kezdő lesz?

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baker sem kezdett azonnal, ha jó a memóriám, szóval még 1/1-el is előfordul. Lamarr pedig lehet, hogy többet is padozott volna, ha Flacco nem sérül le. De azért általánosságban első körös irányítót senki nem azért húz, hogy aztán a padon ültesse. Ha van előtte egy HOF veterán akkor előfordul, de ez a kivétel, nem a szabály.

Más. Nevettünk Carr-on, hogy az MVP race-be az öccsét nevezte be, és bár még mindig komolytalan, de én azért adnék egy piros pontot a testvérpárnak. Carr idén egész évben nagyon jó, tegnap pedig simán versenyben volt Mahomessel is. Sőt, bár a végén utóbbi győzött, nekem a meccs nagyobbik részében Carr jobban is tetszett. Egyszerűen pontatlan labdája sem volt, nemhogy rossz. Grudennek is jár egy pozitív megemlítés, szépen rendbe szedte Carrt, és általában véve is olyan rendszert rakott össze, amelyik simán 2020-as, semmi avítt nincs benne. Sőt, a legtöbb védő koordinátornak fejfájást okoz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Belehallgattam közvetítésekbe és sokszor felmerül már a draft, QB draft, és szerintem indokolatlanul sokszor elhangzik, hogy XY csapat húzhat irányítót, aki majd 1-2 évet ül és tanul az aktuális irányító (mondjuk Matt Ryan) mögött a padon, beletanul, ráhangolódik az NFL-re, majd be lehet vetni.
Viszont én Rodgersen, Mahomesen kívül nem emlékszem érdemben olyan irányítóra, akivel ezt történt volna. Pláne nem direkt.

Ez számomra egyfajta toposz, amire szinte példát nem lehet mondani, hogy kezdő irányítót tudatosan úgy draftolnak, hogy 1-2 év padozás után vessék csak be.
Nyilván van, hogy véletlenül ez történik, és valaki, akit ezredik körben húznak backupnak, egyszercsak egy sérülés miatt bekerül a csapatba és meg is ragad, kiszorítja az addigi kezdőt, de arra a mostani 32 kezdő irányítóból nem tudnék 3 példát összeszedni, ahol ez a tudatos csapatépítés metodikája, hogy valakit a padra draftolnak ott tanulni.
Szerintem ha első körökben húznak be akarják vetni mielőbb, ha középen, akkor reménykednek benne, hogy Wiulson-szerű gyémánt és már TC-n ki tudja szorítani a kényszerkezdőt, vagy jó lesz backupnak, vagy ha hátul húznak, akkor meg abban reménykednek, hogy sose kell bevetni.

Aki nálam jobban ismeri az NFL elmúlt 10 évét sok olyat történetet tud, ahol az volt a koncepció, hogy egy eleve később biztosan kezdőnek szánt irányítót egy év padozásra/tanulásra draftoltak, majd egy év után a veterán helyett beállt az új?
Nekem Mahomesen kívül nincs tudomásom ilyenről a 2010-es évekből, de ez semmit se jelent.
Van rajta kívül ilyen sikeres/sikertelen projekt?
Sobri Jóska
ugye Haskins ilyen valszeg besült projekt, szintén hasonlóan besült a 2014-es draft 3 első köröse (Bortles, Manziel, Teddy)
empty taxi
És akivel sikerrel is jártak Mahomesen kívül?
Mert szerintem 2020-ban is azt gondolni, hogy ez a fajta projekt működhet, már teljesen elavult koncepció.
Sobri Jóska
2 különböző koncepcióban létezik ez.
a.) Öreg franchise QB-d utolsó évei vannak, ezért draftolsz valakit, aki majd átveszi a helyét, addig meg tanul. Ez többnyire több mint 1 éves projekt. Mindenki Rodgerst mondja erre, de a 2010-es években a Broncos hozta Osweilert Manning mögé a Pecc meg Garoppolot Brady mögé. Más kérdés hogy egyik se abban a csapatban lett kezdő amelyik draftotla, leszámítva sérülés ill. eltiltás miatti beugrást.

b.) Amikor nincs franchise QB-d, de a drafton nem érsz el azonnal bevethetőt. Akkor próbálkozol valamilyen "Bridge QB"-val, és mögé draftolod a nem nfl ready, de magas erős karú hófehér QB-t, hátha egy év alatt megtanulja a center segge alól is átvenni a labdát. Én csak katasztrofális eredményekről tudok beszámolni. Egyébként is a bridge qb koncepció lényege a felelősség hárítás, ő úgy se lesz itt sokáig, be lehet dobni a busz alá, és nem a GM, nem a HC a felelős. Ennek eredménye általában egy kiábrándító szezon, ahol amikor már minden esély elszállt (vagy csak mert a nyilván botrányszar fal mögött az öreg törékeny veterán bridge QB végleg lesérül) akár rookieként beáll a nem NFL ready irányító, az addigra nagyon alacsonyra kerülő elvárásoknak meg is fele, és el lehet adni vele a következő szezont.

De attól még hogy ez nem sikeres út, nem jelenti azt, hogy ugyanaz a QB week1-en kezdve győzne. Csak nagyon nehéz megfelelő minőségű kezdőt találni. Egy kicsit azt is érzem, hogy a 2. napon próbálkoznak a csapatok hátha véletlenül egy Russel Wilsont húznak, aztán nyilván nem, de a pick ára magasabb annál, hogy 1 év múlva kukázd, és hozz újra egy 2. napos "hátha" QB-t. Más kérdés, hogy ha teljesen földbe áll a csapat, hogy van lehetőség olyanra, akitől már rookieként valamit várnak, akkor kiválasztják, legfeljebb az sem jön be...

Azt viszont egyre gyakoribbnak érzem, hogy kezdőbe húzott irányító mégis padozik pár hétig, mielőtt beállna. De olyanról nem beszélünk szerintem, hogy Herbert Tyrod mögé jött volna vagy hogy Tua Fitz mögé. Csak idő kérdése volt mindkét esetben, hogy mikor cserélnek, mégha a Chargers csapatorvosa nem is tudta ezt kivárni és a dolgok elébe sietett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 304 — #NoStress
Belehallgattam közvetítésekbe és sokszor felmerül már a draft, QB draft, és szerintem indokolatlanul sokszor elhangzik, hogy XY csapat húzhat irányítót, aki majd 1-2 évet ül és tanul az aktuális irányító (mondjuk Matt Ryan) mögött a padon, beletanul, ráhangolódik az NFL-re, majd be lehet vetni.
Viszont én Rodgersen, Mahomesen kívül nem emlékszem érdemben olyan irányítóra, akivel ezt történt volna. Pláne nem direkt.

Ez számomra egyfajta toposz, amire szinte példát nem lehet mondani, hogy kezdő irányítót tudatosan úgy draftolnak, hogy 1-2 év padozás után vessék csak be.
Nyilván van, hogy véletlenül ez történik, és valaki, akit ezredik körben húznak backupnak, egyszercsak egy sérülés miatt bekerül a csapatba és meg is ragad, kiszorítja az addigi kezdőt, de arra a mostani 32 kezdő irányítóból nem tudnék 3 példát összeszedni, ahol ez a tudatos csapatépítés metodikája, hogy valakit a padra draftolnak ott tanulni.
Szerintem ha első körökben húznak be akarják vetni mielőbb, ha középen, akkor reménykednek benne, hogy Wiulson-szerű gyémánt és már TC-n ki tudja szorítani a kényszerkezdőt, vagy jó lesz backupnak, vagy ha hátul húznak, akkor meg abban reménykednek, hogy sose kell bevetni.

Aki nálam jobban ismeri az NFL elmúlt 10 évét sok olyat történetet tud, ahol az volt a koncepció, hogy egy eleve később biztosan kezdőnek szánt irányítót egy év padozásra/tanulásra draftoltak, majd egy év után a veterán helyett beállt az új?
Nekem Mahomesen kívül nincs tudomásom ilyenről a 2010-es évekből, de ez semmit se jelent.
Van rajta kívül ilyen sikeres/sikertelen projekt?
Sobri Jóska
ugye Haskins ilyen valszeg besült projekt, szintén hasonlóan besült a 2014-es draft 3 első köröse (Bortles, Manziel, Teddy)
empty taxi
És akivel sikerrel is jártak Mahomesen kívül?
Mert szerintem 2020-ban is azt gondolni, hogy ez a fajta projekt működhet, már teljesen elavult koncepció.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Belehallgattam közvetítésekbe és sokszor felmerül már a draft, QB draft, és szerintem indokolatlanul sokszor elhangzik, hogy XY csapat húzhat irányítót, aki majd 1-2 évet ül és tanul az aktuális irányító (mondjuk Matt Ryan) mögött a padon, beletanul, ráhangolódik az NFL-re, majd be lehet vetni.
Viszont én Rodgersen, Mahomesen kívül nem emlékszem érdemben olyan irányítóra, akivel ezt történt volna. Pláne nem direkt.

Ez számomra egyfajta toposz, amire szinte példát nem lehet mondani, hogy kezdő irányítót tudatosan úgy draftolnak, hogy 1-2 év padozás után vessék csak be.
Nyilván van, hogy véletlenül ez történik, és valaki, akit ezredik körben húznak backupnak, egyszercsak egy sérülés miatt bekerül a csapatba és meg is ragad, kiszorítja az addigi kezdőt, de arra a mostani 32 kezdő irányítóból nem tudnék 3 példát összeszedni, ahol ez a tudatos csapatépítés metodikája, hogy valakit a padra draftolnak ott tanulni.
Szerintem ha első körökben húznak be akarják vetni mielőbb, ha középen, akkor reménykednek benne, hogy Wiulson-szerű gyémánt és már TC-n ki tudja szorítani a kényszerkezdőt, vagy jó lesz backupnak, vagy ha hátul húznak, akkor meg abban reménykednek, hogy sose kell bevetni.

Aki nálam jobban ismeri az NFL elmúlt 10 évét sok olyat történetet tud, ahol az volt a koncepció, hogy egy eleve később biztosan kezdőnek szánt irányítót egy év padozásra/tanulásra draftoltak, majd egy év után a veterán helyett beállt az új?
Nekem Mahomesen kívül nincs tudomásom ilyenről a 2010-es évekből, de ez semmit se jelent.
Van rajta kívül ilyen sikeres/sikertelen projekt?
Sobri Jóska
ugye Haskins ilyen valszeg besült projekt, szintén hasonlóan besült a 2014-es draft 3 első köröse (Bortles, Manziel, Teddy)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 304 — #NoStress
Belehallgattam közvetítésekbe és sokszor felmerül már a draft, QB draft, és szerintem indokolatlanul sokszor elhangzik, hogy XY csapat húzhat irányítót, aki majd 1-2 évet ül és tanul az aktuális irányító (mondjuk Matt Ryan) mögött a padon, beletanul, ráhangolódik az NFL-re, majd be lehet vetni.
Viszont én Rodgersen, Mahomesen kívül nem emlékszem érdemben olyan irányítóra, akivel ezt történt volna. Pláne nem direkt.

Ez számomra egyfajta toposz, amire szinte példát nem lehet mondani, hogy kezdő irányítót tudatosan úgy draftolnak, hogy 1-2 év padozás után vessék csak be.
Nyilván van, hogy véletlenül ez történik, és valaki, akit ezredik körben húznak backupnak, egyszercsak egy sérülés miatt bekerül a csapatba és meg is ragad, kiszorítja az addigi kezdőt, de arra a mostani 32 kezdő irányítóból nem tudnék 3 példát összeszedni, ahol ez a tudatos csapatépítés metodikája, hogy valakit a padra draftolnak ott tanulni.
Szerintem ha első körökben húznak be akarják vetni mielőbb, ha középen, akkor reménykednek benne, hogy Wiulson-szerű gyémánt és már TC-n ki tudja szorítani a kényszerkezdőt, vagy jó lesz backupnak, vagy ha hátul húznak, akkor meg abban reménykednek, hogy sose kell bevetni.

Aki nálam jobban ismeri az NFL elmúlt 10 évét sok olyat történetet tud, ahol az volt a koncepció, hogy egy eleve később biztosan kezdőnek szánt irányítót egy év padozásra/tanulásra draftoltak, majd egy év után a veterán helyett beállt az új?
Nekem Mahomesen kívül nincs tudomásom ilyenről a 2010-es évekből, de ez semmit se jelent.
Van rajta kívül ilyen sikeres/sikertelen projekt?

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha valaki az nfl.com stat oldalarol akar tajekozodni, NE tegye.

Sack szamoknal Yanick vezet naluk, holott kb csak fele annyi sackje van iden, mint amennyit feltuntetnek, es Dunlapnak is 5.5 sacket irnak, holott 4.5 sackje van az egesz szezont enzve (2 csapattal).

Ezek fenyeben nem tudom, hogy a tobbi jatekos szamai mennyiben hibasak.
undisputedly
Amióta volt ez a fejlesztés, én kb csak az espn és a pfr számait nézem. Full érthetetlen, miért kellett mindent szétbarmolni, mert valaki szerint jobban fog kinézni (marhára nem). Cserébe eltűntek az olyan jó dolgok, mint a milestone tracker. Remek munka volt

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ha valaki az nfl.com stat oldalarol akar tajekozodni, NE tegye.

Sack szamoknal Yanick vezet naluk, holott kb csak fele annyi sackje van iden, mint amennyit feltuntetnek, es Dunlapnak is 5.5 sacket irnak, holott 4.5 sackje van az egesz szezont enzve (2 csapattal).

Ezek fenyeben nem tudom, hogy a tobbi jatekos szamai mennyiben hibasak.
undisputedly
 www.pro-football-reference.com/years/2020/defense.htm#defense::sacks

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha valaki az nfl.com stat oldalarol akar tajekozodni, NE tegye.

Sack szamoknal Yanick vezet naluk, holott kb csak fele annyi sackje van iden, mint amennyit feltuntetnek, es Dunlapnak is 5.5 sacket irnak, holott 4.5 sackje van az egesz szezont enzve (2 csapattal).

Ezek fenyeben nem tudom, hogy a tobbi jatekos szamai mennyiben hibasak.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai volt a 100. veresége Bill Belichicknek, mint a New England vezetőedzője. A mérlege playoffal együtt 271-100. 2000 óta van a Pats élén.

A mai volt a 100. veresége Shahid "Shao" Khannak, a jaguars tulajdonosának is. A mérlege playoffokkal együtt 41-100. 2012 óta övé a csapat. A 2. leggyorsabb tulaj, aki elérte a 100. vereséget.

Doug Marrone a mai meccs után 1 képben illusztrálta az idei Jaguars szezont és Shad Khan korszakot Jacksonvilleben.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 524 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
kövessétek be twitteren mamit, pár perc és kirakja a Redzone-t

 twitter.com/GrandmaStreams_
gamerkr
azt írta amég nem lesz kijavítva a fizetős linkje addig nem fogad el follow kérelmeket

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 945 — beers & Packers
Segítség: melyik 7 órás meccset nézzem?
nagylaza
Najó. Maradt a RZ.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 945 — beers & Packers
Segítség: melyik 7 órás meccset nézzem?
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 221 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kövessétek be twitteren mamit, pár perc és kirakja a Redzone-t

 twitter.com/GrandmaStreams_

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy működő RZ youtube linket szeretnék kérni ma is, PMben is jöhet, köszi. 😀
Beki
Szerintem jöhetne ide a csevegőbe is, igény lenne rá! 😀 Ha mégse lehetne ide tenni nekem is küldjétk pls.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egy működő RZ youtube linket szeretnék kérni ma is, PMben is jöhet, köszi. 😀
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 102 — capitaine du château de Vienne 1487
bebaszott
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0502%2Fr79382_1296x729_16-9.jpg
Pa. clarifies edict, masks not required on field
Pitt and Virginia Tech will no longer be required to wear face coverings during Saturday's game after Pennsylvania Gov. Tom Wolf clarified an edict to say wearing masks during games "would likely create a medical issue."

Heintz, Lincoln mivanmégott, jaólösz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak