NFL csevegő

82 feliratkozó

17 órája
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 26 627 — Így remélem megfelelek nektek.....
De optimisták velünk kapcsolatban 😛 vagy rossz a formula 😊

17 órája
undisputedly Seattle Seahawks 9 145 — SuperBowl Champions 2013/2014
A rotoworlds draft ertek formulaja szerint igy neznek ki most a varhato draft teljesitmenyek:

www.nbcsports.com/edge/article/offseason-research/2021-nfl-draft-capital-who-will-own-draft

Never underestimate the heart of a champion!
22 órája
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 24 503 — #NoStress
Which player was the biggest draft bust of the last ten years?
iktriad
Pedig a legnagyobb bust JaMarcus Russell 😀
Heisman
Az elmúlt tíz évből? Tuti? 😉

1 napja
Heisman Denver Broncos Oregon Ducks 11 780 — Bears GM / Darts - Nathan Aspinall
Keresd a hibát!

A megfejtés: | A 14-es Jaguars mezben Shane Wynn látható, akit még csak nem is draftoltak anno. Ki tudja, kit hit másnak a "csalhatatlan" PFF? |
iktriad
Pedig a legnagyobb bust JaMarcus Russell 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante / NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis]
NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc Marquez
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Cras, Pogacar / Figure Skating : Zagitova & Medvedeva
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz
Euroleague : Valencia Basket
1 napja
Toca Minnesota Vikings 14 359 — Vikings fan
Keresd a hibát!

A megfejtés: | A 14-es Jaguars mezben Shane Wynn látható, akit még csak nem is draftoltak anno. Ki tudja, kit hit másnak a "csalhatatlan" PFF? |
iktriad
Gondolom Alkeszt akarták, csak nem sikerült ?
1 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 64 393 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keresd a hibát!

2 napja
balintbaba Philadelphia Eagles 2 423 — Dilly Dilly, no rings for Philly!
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Azt hittem az jön amikor egy fiatalember arról érdeklődött, hogy "ki a faszom az a Soldi".
dugo93
Ki a faszom az a Soldi?

2 napja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 27 777 — Lynn go Lynn go Lynn go láz!
A meccsvégi teljesítményeinket nézve ez nem csoda.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
2 napja
Negritis Denver Broncos 22 206 — The Mathematician
🏆 Jordan vs. Gretzky in the GOAT of GOATs Bracket finals - Vote now! 👇
 www.thescore.com/boxing/news/2147199

Tessék, nem vetettétek elég komolyan a játékot és Tomy fiú nem lesz all time all sports goat. Holmi Májkül meg Véjn megelőzi.

Vagy lehet pont azért 😉 😛
dande
és hol van bélánk?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 26 627 — Így remélem megfelelek nektek.....
🏆 Jordan vs. Gretzky in the GOAT of GOATs Bracket finals - Vote now! 👇

Tessék, nem vetettétek elég komolyan a játékot és Tomy fiú nem lesz all time all sports goat. Holmi Májkül meg Véjn megelőzi.

Vagy lehet pont azért 😉 😛

Szerkesztette: dande

3 napja
Solymi New England Patriots 1 909 — rzl@freemail.hu
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/04/08/former-nfl-player-philip-adams-kills-five-then-himself/

uh, szörnyű 😕 CTE?
petey
Travis Benjamin Rudolph elkapót is emberöléssel vádolják most
r.baggio
Borbinho
indexen persze sztárjátékos lett egyből adams
briareos
Meg hatved...nem lehetne inkabb vedojatekos?

3 napja
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 11 587 — StuG Life
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/04/08/former-nfl-player-philip-adams-kills-five-then-himself/

uh, szörnyű 😕 CTE?
petey
r.baggio
Borbinho
indexen persze sztárjátékos lett egyből adams

4 napja
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 045 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

uh, szörnyű 😕 CTE?
petey
r.baggio

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
4 napja
r.baggio Jacksonville Jaguars Louisiana Ragin' Cajuns 52 548 — 4-en távolra vitték a kutyát

uh, szörnyű 😕 CTE?
petey
Travis Benjamin elkapót is emberöléssel vádolják most

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
🏆 GOAT of GOATs Bracket: Vote in the semifinals now! 👇

Úgy tűnik az előző kör talán nem hozott annyira lázba, de majd most 😊 Pats és Tampa fanoknak különösen ajánlott 😊

4 napja
petey San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 12 664 — Csodabogár

uh, szörnyű 😕 CTE?

4 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 5 092 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Azt hittem az jön amikor egy fiatalember arról érdeklődött, hogy "ki a faszom az a Soldi".
dugo93
Az én voltam! 😆
Egy szar Steelers meccsen, mindenki azt írta h majd jön Soldi aztán megmondja h mi nem volt jó! Én meg azt hittem h vmilyen edző a csapatnál!
steelwolf
nem is 😕
 bowl.hu/forum/egyeb-temak/aranykopesek/1151843
Löfli
,Gyerekkoromba' sorozatjunkie néven reggeltem! Mivel sorozatbuzi vagyok, egész nap azon lógtam! Aztán jött az Nfl és a bowl.hu...mikor vki azt hitte h winnie reg-gelt ide, akkor nem éreztem helyesnek a név választást!..

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
4 napja
Löfli Jacksonville Jaguars Ohio Bobcats 14 900 — ellenIktriad

Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
dugo93
Az én voltam! 😆
Egy szar Steelers meccsen, mindenki azt írta h majd jön Soldi aztán megmondja h mi nem volt jó! Én meg azt hittem h vmilyen edző a csapatnál!
steelwolf
nem is 😕
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Aranyköpések - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
4 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 5 092 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
dugo93
Az én voltam! 😆

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
4 napja
dugo93 Indianapolis Colts 3 229

Legjobb thread máról
tenorx
Kampman

5 napja
Tessék végleg el lehet dönteni a kérdést 😛 Hajrá 😊

Bracket: Who's the GOAT of GOATs?
 www.thescore.com/chlg/news/2147199

6 napja
Azoknak, akiket a szakmázgatás is érdekel 😊 Hátha nem lesz ez olyan rossz nekünk 😛

youtu.be/sMbVa41dJs4

7 napja
ozibozi New York Giants 9 960
Globe Life Field opened at full capacity (40,300) today for the Texas Rangers' home opener.
11 napja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 27 777 — Lynn go Lynn go Lynn go láz!

Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
Röviden: az irányító megdobta a fly-t.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
11 napja
Stez Seattle Seahawks SMU Mustangs 38 792 — Hardcore Brady-fan

Legjobb thread máról
tenorx
ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár
Kampman
Mondjuk erre a New Englandben az elmult jo par evben lathattunk mar peldat, aztan semmi sem tortent. 😕