NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Kár, hogy 10 évet késett ez a szabály 😀
Totál kivoltam anno mikor CB-ként nem lehettem 19-es, pedig előtte egész életemben minden sportban az volt a számom 😕
Hanni
az újoncokon, meg az ismeretlen játékosokon kívül nem nagyon fogja bevállalni senki az új számot
Adirotor
Azt suttogjak, hogy Mahomes atvalt a 6-os szamra... De ezt eddig is megtehette volna, nem?
ligur
Gyanithatoan, de ki kell fizetnie az osszes mezt amit az NFL eladásra gyartott, ami nála azert tobb millio dollar lenne

Viszont aki csapatot vált annak nem kell, PP 7esben lesz pl.😀
Adirotor
Illetve ha most bejelenti, hogy a következő szezon után vált, akkor se kell perkalni.

több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kár, hogy 10 évet késett ez a szabály 😀
Totál kivoltam anno mikor CB-ként nem lehettem 19-es, pedig előtte egész életemben minden sportban az volt a számom 😕
Hanni
az újoncokon, meg az ismeretlen játékosokon kívül nem nagyon fogja bevállalni senki az új számot
Adirotor
Azt suttogjak, hogy Mahomes atvalt a 6-os szamra... De ezt eddig is megtehette volna, nem?
ligur
Gyanithatoan, de ki kell fizetnie az osszes mezt amit az NFL eladásra gyartott, ami nála azert tobb millio dollar lenne

Viszont aki csapatot vált annak nem kell, PP 7esben lesz pl.😀
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 437
Kár, hogy 10 évet késett ez a szabály 😀
Totál kivoltam anno mikor CB-ként nem lehettem 19-es, pedig előtte egész életemben minden sportban az volt a számom 😕
Hanni
az újoncokon, meg az ismeretlen játékosokon kívül nem nagyon fogja bevállalni senki az új számot
Adirotor
Azt suttogjak, hogy Mahomes atvalt a 6-os szamra... De ezt eddig is megtehette volna, nem?
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Kár, hogy 10 évet késett ez a szabály 😀
Totál kivoltam anno mikor CB-ként nem lehettem 19-es, pedig előtte egész életemben minden sportban az volt a számom 😕
Hanni
nekem is mindenhol 19-es a számom 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ez legalább jó

A szabályok értelmében a játékosok abban ez esetben válthatnak mezszámot, ha felvásárolják a meglévő mezkészletüket (ráadásul eladási áron, nem is bekerülésin). Dalvin Cook utána nézett, ez nagyjából 1,5 millió dollárjába kerülne, szóval úgy döntött, hogy annyira mégsem akar 33-as helyett 4-esben játszani.
Wyatt
Ocho is inkabb vart egy evet, hogy ingyen valtoztasson a neven a mezen. Sztem ez varhato a mezszammodositasokkal kapcsolatban is, jovore valt majd mindenki.

Az idei rookiek ilyen szempontbol jol jarnak, mert egybol az uj rendszer szerint valaszthatnak 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Új procedúra lesz az oltott játékosok számára. Pl törlik a napi tesztelést, nincs karantén, ha magas kockázatú vagy covidos mellett ültél, utazás után nincs tesztelés.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez legalább jó

A szabályok értelmében a játékosok abban ez esetben válthatnak mezszámot, ha felvásárolják a meglévő mezkészletüket (ráadásul eladási áron, nem is bekerülésin). Dalvin Cook utána nézett, ez nagyjából 1,5 millió dollárjába kerülne, szóval úgy döntött, hogy annyira mégsem akar 33-as helyett 4-esben játszani.

több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Kár, hogy 10 évet késett ez a szabály 😀
Totál kivoltam anno mikor CB-ként nem lehettem 19-es, pedig előtte egész életemben minden sportban az volt a számom 😕
Hanni
az újoncokon, meg az ismeretlen játékosokon kívül nem nagyon fogja bevállalni senki az új számot
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 566 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kár, hogy 10 évet késett ez a szabály 😀
Totál kivoltam anno mikor CB-ként nem lehettem 19-es, pedig előtte egész életemben minden sportban az volt a számom 😕
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hülye amerikaiak, amerikai hüyék 😛
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Jól van, örömmel látom, hogy nem csak én nem értékeltem ezt a remek feature-t
Wyatt
Hat kulonos lesz az biztos - az egyetemi futball követese ellenere is.
RB-k a 80-89 mezszamban?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól van, örömmel látom, hogy nem csak én nem értékeltem ezt a remek feature-t

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
készülhet is a film róla
Negritis
Addig meg érdemes ezt megnézni róla.


több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
készülhet is a film róla

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Alex Smith visszavonult!


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
De optimisták velünk kapcsolatban 😛 vagy rossz a formula 😊
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
A rotoworlds draft ertek formulaja szerint igy neznek ki most a varhato draft teljesitmenyek:

 www.nbcsports.com/edge/sites/default/files/2021-04/draftpickcommodity2.jpg

 www.nbcsports.com/edge/article/offseason-research/2021-nfl-draft-capital-who-will-own-draft
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 307 — #NoStress
Which player was the biggest draft bust of the last ten years?
iktriad
Pedig a legnagyobb bust JaMarcus Russell 😀
Heisman
Az elmúlt tíz évből? Tuti? 😉

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Keresd a hibát!



A megfejtés: | A 14-es Jaguars mezben Shane Wynn látható, akit még csak nem is draftoltak anno. Ki tudja, kit hit másnak a "csalhatatlan" PFF? |
iktriad
Pedig a legnagyobb bust JaMarcus Russell 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Keresd a hibát!



A megfejtés: | A 14-es Jaguars mezben Shane Wynn látható, akit még csak nem is draftoltak anno. Ki tudja, kit hit másnak a "csalhatatlan" PFF? |
iktriad
Gondolom Alkeszt akarták, csak nem sikerült ?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keresd a hibát!



A megfejtés: | A 14-es Jaguars mezben Shane Wynn látható, akit még csak nem is draftoltak anno. Ki tudja, kit hit másnak a "csalhatatlan" PFF? |
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Azt hittem az jön amikor egy fiatalember arról érdeklődött, hogy "ki a faszom az a Soldi".
dugo93
Ki a faszom az a Soldi?

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
A meccsvégi teljesítményeinket nézve ez nem csoda.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
🏆 Jordan vs. Gretzky in the GOAT of GOATs Bracket finals - Vote now! 👇
 www.thescore.com/boxing/news/2147199

Tessék, nem vetettétek elég komolyan a játékot és Tomy fiú nem lesz all time all sports goat. Holmi Májkül meg Véjn megelőzi.

Vagy lehet pont azért 😉 😛
dande
és hol van bélánk?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!