NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem meglepő, na mit mondtam Vrijbloed? 😛Newman
Meglátjuk. 😛
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Véletlenül nem tudja valaki, hogy a Dallas-Tampa meccsen a spori miért dobta Ogletree elé a sapkáját? beltazor
azzal jelezte, hogy az elkapó elhagyta a pályát, tehát nem avatkozhat játékba.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
There have been 87 end-of-game Hail Mary passes the last 5 seasons. Not a single flag has been thrown for offensive pass interference.Höri
Hányat kapott el ezekből támadó és szerzett ezzel TD-t? Mert úgy könnyű nagyvonalúnak lenni, ha indifferens az eredmény szempontjából.

Mindenestre lehet csak az idő szépíti meg az emlékeket, de mintha elég nagy egyetértés lett volna az original bírók között, hogy 2 percen belül valóban csak a legnyilvánvalóbb, ordas szabálytalanságokat zászlózták annó.
több mint 11 éve
dr0725 New England Patriots 467
Sztrájk sose volt amúgy, de megegyezés sincs egyelőre, csak egy kardinális kérdésben jutottak dűlőre a felek...jjncaa
kár.. 😕 de már ez is vmi...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Sztrájk sose volt amúgy, de megegyezés sincs egyelőre, csak egy kardinális kérdésben jutottak dűlőre a felek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dr0725 New England Patriots 467
van Isten!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/duzeh4niu6tpcxb4tbmu
NFL not ruling out locked-out refs' return by Thursday night
The NFL hasn't shut the door on having locked-out officials back on the field for Thursday night's prime-time game between the Cleveland Browns and Baltimore Ravens, a source involved with the league's plans told Albert Breer.

 www.sport1tv.hu/Hirek/2012/09/26/nfl_nincs_sztrajk8
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Véletlenül nem tudja valaki, hogy a Dallas-Tampa meccsen a spori miért dobta Ogletree elé a sapkáját? beltazor
mer köcsög
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Véletlenül nem tudja valaki, hogy a Dallas-Tampa meccsen a spori miért dobta Ogletree elé a sapkáját?

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem meglepő, na mit mondtam Vrijbloed? 😛

több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
csak nem?

As @mortreport is reporting, an agreement between NFL and NFLRA is at hand and both sides will work to have officials working this weekend.


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
De, minden áldott héten tavaly óta.
Az a baj nem németül írtuk, ezt elismerem.Höri
(Véletlen se hangzott el a szezon előtti NCAA podcastben mint titkos Heisman-esélyes) 😊empty taxi
jövőre nézni fogom, vagy ne legyen a nevem Amadeus.Amadeus91
hát a podcast nézéssel sokkal nem jutsz előrébb szvsz!

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
De, minden áldott héten tavaly óta.
Az a baj nem németül írtuk, ezt elismerem.Höri
(Véletlen se hangzott el a szezon előtti NCAA podcastben mint titkos Heisman-esélyes) 😊empty taxi
jövőre nézni fogom, vagy ne legyen a nevem Amadeus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
😀


több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
De, minden áldott héten tavaly óta.
Az a baj nem németül írtuk, ezt elismerem.Höri
(Véletlen se hangzott el a szezon előtti NCAA podcastben mint titkos Heisman-esélyes) 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
De, minden áldott héten tavaly óta.
Az a baj nem németül írtuk, ezt elismerem.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Ezzel az NCAA3 kifejezéssel már a facebook oldalunkon is találkoztam, elég fura megoldás, szó se róla, mert még az usa-ban sem használják soha sehol 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"Nem akarok összeesküvés-elméleteket gyártani, de az tény, hogy például a Seahawks-Packers meccsen nem a Seattle volt az esélyesebb, főleg néhány másodperccel a vége előtt"
LOOOOOL 😀😀😀
több mint 11 éve
Beppo Green Bay Packers 15
Kovács Sanyi megmondta !
több mint 11 éve
Beppo Green Bay Packers 15
 www.origo.hu/sport/20120925-mindenki-a-jatekvezetok-visszahivasat-akarja-az-nflben.html
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 097 — Saturday Night Lights


nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.Amadeus91
Azért (is) domborítottam ki Kleint a nemzeti sportos cikkben, mert ha így folytatja, Heisman-döntő várományos.
 heismanpundit.com/2012/09/25/geno-smith-again-leads-heismanpunditcbssports-com-heisman-straw-poll-but-collin-klein-is-surging/

A neve az NFL csevegőben azonban kissé korai 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933


nem mondtátok h Istennek van egy 3. fia is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Beppo Green Bay Packers 15
A Saints - Packers mecss re nagyon kiváncsi vagyok !
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Én nem hiszek a Lions elleni összeesküvés elméletekben sem, tény és való, hogy többet álltak a rosszabbik végén a dolgoknak, mint sem. Gyurma Pappa
Ez nem összeesküvés-elmélet, hanem Bobby Layne átka.
50 éve csak kinevették, de így utólag nehéz azt mondani, hogy ne működött volna.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ne aggódj, könnyebb lesz, ha egyszer végre nektek is lesz valami a vitrinben 😉

Emlékszem a meccs után a nem éppen Saints-barát Soldi írta be a Saints-topicba, hogy örül, amiért a bíróknak nem sikerült a Vikings számára elcsalni a meccset. Ami szintén erős megállapítás, de az a meccs nem a hosszabbítással kezdődött, ment pár barom ítélet mind a két irányba. atapapa
Negyven év alatt talán összejön valami nekünk is 😉

Azért Soldi véleményénél kicsit erősebb érvet vártam... 😀

Persze, hogy voltak rossz fújások mindkét irányba, de amit az OT-ban ezek a remek bírók műveltek, akiket most úgy hiányolunk, nos, ahhoz képest ezek a replacement bírók egész egyszerűen tökéletesek.Jakehomer
Én utólag úgy éreztem, hogy a rendes játékidőben inkább mi szívtunk, az OT-ben meg inkább a Vikings.

Egyáltalán nem az volt a célom, hogy playről playre elemezve bő 2 év távlatából mérleget vonjak, de amilyen szarok vagyunk mostanában, lehet hogy egy tuti zakó helyett lelki sebnyalogatásként megnézem.

Csak egy hangulatot próbáltam megragadni, a meccs utáni hétfő nem attól volt hangos, mint amitől a tegnapi nap volt, a múlt átírására tett ordas nagy kísérlet a mostani bírák tevékenységét tökéletesnek beállítani ahhoz képest.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Persze, hogy voltak rossz fújások mindkét irányba, de amit az OT-ban ezek a remek bírók műveltek, akiket most úgy hiányolunk, nos, ahhoz képest ezek a replacement bírók egész egyszerűen tökéletesek.Jakehomer
Maradjunk abban, csatlakozva Sobri által felhozott EV kérdéshez: itt visszaadta a rendszer a rossz ítéleteket, kivételesen. Az király egyébként, hogy ezen az egy meccsen volt az OT-ben ez a pár szar ítélet, és a Saints máris a bírók kedvence. Pedig tudnék mesélni...

Azért nem is értettem már akkor sem, hogy miért csaltak volna a bírók a Saints javára, amikor az egész idényben a Vikes volt a "hot topic", Brees & Co. 4568 yardot passzolva és futva per meccs rögtön elhalványult, ahogy Favre dobott egy complete passzt.

Én nem hiszek a Lions elleni összeesküvés elméletekben sem, tény és való, hogy többet álltak a rosszabbik végén a dolgoknak, mint sem. Bizonyára nem díjazzák a másik játékos megtaposását sem, hosszútávú megítélés szempontjából is értve.