NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
JJ sztem két dologra játszik.
1. Nagyobb összegű cap emelkedés
2. Ezeknek a szerződéseknek nem túl szabályos kijátszása. Pld retire eseten van cap hit? Mert ha nem akkor pld nekem lenne 1-2 nem tul erkölcsös ötletem ezekkel a problémás szerződésekkel kapcsolatban. Persze kerdes a Mara fele csapat reakciója is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ugyanez megy amúgy a Lionsnál is.
Átstrukturálások, meg olyan szerződések (Delmas, Houston, Bush, Quin stb) ami idén szinte semennyire nem terheli a cap-et de később nagy baj lesz belőle.
És ugye itt is jön Stafford új szerződése hamarosan.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jerry tényleg tud valamit: a Cowboys drukkerek és haterek pont ugyanannyira örülnek ennek a szerződésnek 😊Jakehomer
Nem, csak rendkívül érdekes, hogy pont annak a csapatnak az egyik szurkolója fikázza a szerződést (és Romo-t), amelyik dettó ugyanezzel a folyamatos átstrukturálási stratégiával operál. Amelyik csapat idén baszarintotta seggbe Colbert eddigi fő eszközét (jellemzően nem signing bonus-ba strukturál át, hanem garantált roster bonus-ba) Harrison cut-jával. Amelyik csapat jövő évi cap-jéből a BigBen-Colon-Miller-Brown quartett 42 milliót, a Woodley-Timmons-Troy-Ike quartett bő 46 milliót foglal el. Ennek a majd 90 milliónak a garantált tartalma nincs 13 millió; kínálja magát az átstrukturálás. Melyikőjük lesz olyan barom, hogy a Harrison cut után nem ragaszkodik majd a signing bonus-hoz?
Szóval, először el kéne gondolkodni, hogy ha a saját csapatom nyolc embere viszi el a cap 3/4-ét, egy év múlva a franchise QB contract year-be lép, akkor nem lehetséges-e, hogy jövőre pont ugyanilyen helyzetben ugyanilyen "eszement" szerződést leszünk kénytelenek kötni az akkor már esetleg öt éve SB közelébe sem járó, dirib-darabra tört irányítónknak?

JJ ezektől függetlenül mint egy varsába keveredett hal, egyre jobban mélyíti a Cowboys hosszútávú cap menedzselési problémáját. Pillanatnyi és egyre jelentéktelenebb levegővételért kénytelen eladni lassan az anyja és a saját lelki üdvét is. De ez teljesen független Romo személyétől és teljesítményétől. Ő csak az alanya (és haszonélvezője) ennek a (rémült) menekülésnek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Jerry tényleg tud valamit: a Cowboys drukkerek és haterek pont ugyanannyira örülnek ennek a szerződésnek 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Szerintem ne egy Steelers szurkolónak meséld milyen ha a kezdő irányító sérülten játszik, pontosan tudom 😊
 www.wpxi.com/news/news/ben-roethlisbergers-injury-history-pittsburgh-stee/nS5dc/

A támadófala ugyanúgy szörnyű volt, ütötték-verték minden meccsen de azért mégis nyert 2 gyűrűt (az való igaz, hogy az elsőnél a védelem vitte a hátán az egész csapatot, ezt aláírom)BigBen7
Miről beszélsz? A bajnoki években szar volt a falatok? Akkor nézzetek körül nálunk, vagy Philly-ben stb, hogy mi az, hogy szar OL.... (egyébként később valóban szedett-vedett lett, de nem 2005-ben meg 2008-ban). A védelem meg ligaszerte rettegett volt, nélkülük lehet, hogy most Benőt mémelték volna ide a Kovbolyok......... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Szerintem ne egy Steelers szurkolónak meséld milyen ha a kezdő irányító sérülten játszik, pontosan tudom 😊
 www.wpxi.com/news/news/ben-roethlisbergers-injury-history-pittsburgh-stee/nS5dc/

A támadófala ugyanúgy szörnyű volt, ütötték-verték minden meccsen de azért mégis nyert 2 gyűrűt (az való igaz, hogy az elsőnél a védelem vitte a hátán az egész csapatot, ezt aláírom)BigBen7
Miért a masodik gyurunel bottom 3 védelme volt a stelersnek 😀
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.Robilluma
A Redskins ellen, meg tavaly a Giants ellen kellett volna sikerre vezetnie, kicsit többet értek volna azok a győzelmek 😊
7 év alatt 1 PO győzelem szerintem kevés ahhoz hogy valaki 108 millió szerződést kapjon. Az egyéni statisztikái nem rosszak de amíg a csapat nem nyer vele, b*szhatják azt a 108 milliót.
A Flacco szerződés annyival jobb hogy vele legalább a csapat sikeres, még akkor is ha Flacco maximum egy átlagos irányító.BigBen7
Közhelyek es háttér infót nélkülöző alaptalan dolgokat írsz le. De ha neked ettől jo... Legyen.Blevi
Miért neked mi a véleményed erről? HA ennyi idő alatt nem ért el a csapattal semmit, nem 35-40 éves kor között fogja megváltani a világot 😊
A 2009-es szezon után szerintem egy szava nem lett volna senkinek, ha adnak neki egy jó kis szerződést, de azóta eltelt 3 év és még csak PO-ba se vezette a Cowboyst, nem hogy SB-ba ami egy ilyen múlttal és sikerekkel rendelkező csapatnál elvárás lehetne.BigBen7
Egy csapat nem egy emberből all. Az edzői gárdáról a csapat építéséről meg nem szóltam. Romo jo irányító, de ennél jóval több tényezőből all egy csapat. 5 éve minden boys meccset láttam Romo sosem lesz Brees vagy Rodgers. 2010 ben karrier éve volt de egy hulladék védelem miatt lemaradtunk a PO ról. Ha minden az iranyiton múlna Peyton 1x-szeres SB győztes lenne. Jo lenne ha csapat szinten értékelned a dolgokat nem 1 játékos alapján az 55ből.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Csak annyit akartam megértetni, hogy hülyeség volt amit írtál. Már elnézést.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Szerintem ne egy Steelers szurkolónak meséld milyen ha a kezdő irányító sérülten játszik, pontosan tudom 😊
 www.wpxi.com/news/news/ben-roethlisbergers-injury-history-pittsburgh-stee/nS5dc/

A támadófala ugyanúgy szörnyű volt, ütötték-verték minden meccsen de azért mégis nyert 2 gyűrűt (az való igaz, hogy az elsőnél a védelem vitte a hátán az egész csapatot, ezt aláírom)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.Robilluma
A Redskins ellen, meg tavaly a Giants ellen kellett volna sikerre vezetnie, kicsit többet értek volna azok a győzelmek 😊
7 év alatt 1 PO győzelem szerintem kevés ahhoz hogy valaki 108 millió szerződést kapjon. Az egyéni statisztikái nem rosszak de amíg a csapat nem nyer vele, b*szhatják azt a 108 milliót.
A Flacco szerződés annyival jobb hogy vele legalább a csapat sikeres, még akkor is ha Flacco maximum egy átlagos irányító.BigBen7
Közhelyek es háttér infót nélkülöző alaptalan dolgokat írsz le. De ha neked ettől jo... Legyen.Blevi
Miért neked mi a véleményed erről? HA ennyi idő alatt nem ért el a csapattal semmit, nem 35-40 éves kor között fogja megváltani a világot 😊
A 2009-es szezon után szerintem egy szava nem lett volna senkinek, ha adnak neki egy jó kis szerződést, de azóta eltelt 3 év és még csak PO-ba se vezette a Cowboyst, nem hogy SB-ba ami egy ilyen múlttal és sikerekkel rendelkező csapatnál elvárás lehetne.BigBen7
3 éve eltört a kulcscsontja.
2 éve törött bordákkal vezette győzelemre a csapatot, 10 tűszúrással, de még így is
a legjobb szezonját futotta. Ráadásul ligautolsó secondary.
1 éve, azaz a legutóbbi szezonban, pedig szedett-vedett védelemnél már csak az OL volt szánalmasabb. Közel liga utolsó futás.

Ezzel te hova vezetnéd a csapatot? Nézz utána, mielőtt leszól valamit.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.Robilluma
A Redskins ellen, meg tavaly a Giants ellen kellett volna sikerre vezetnie, kicsit többet értek volna azok a győzelmek 😊
7 év alatt 1 PO győzelem szerintem kevés ahhoz hogy valaki 108 millió szerződést kapjon. Az egyéni statisztikái nem rosszak de amíg a csapat nem nyer vele, b*szhatják azt a 108 milliót.
A Flacco szerződés annyival jobb hogy vele legalább a csapat sikeres, még akkor is ha Flacco maximum egy átlagos irányító.BigBen7
Közhelyek es háttér infót nélkülöző alaptalan dolgokat írsz le. De ha neked ettől jo... Legyen.Blevi
Miért neked mi a véleményed erről? HA ennyi idő alatt nem ért el a csapattal semmit, nem 35-40 éves kor között fogja megváltani a világot 😊
A 2009-es szezon után szerintem egy szava nem lett volna senkinek, ha adnak neki egy jó kis szerződést, de azóta eltelt 3 év és még csak PO-ba se vezette a Cowboyst, nem hogy SB-ba ami egy ilyen múlttal és sikerekkel rendelkező csapatnál elvárás lehetne.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Megkérek mindenkit, hogy miután annyit meccset annyiszor megnézett, mint mi, azután kezdje el bírálni az irányítót.

You think that Hall of Fame quarterback Troy Aikman just woke up one morning in early 1992 and magically became a Super Bowl-winning passer?
Nope.
Aikman couldn't even stay healthy prior to '92, and this did not change until the emergence of a dominant running game behind a dominant offensive line.
Romo deserves the same. Only when this happens can his career be properly defined.

dézsávűűűű.

Egyébként gratulálok a minden értelmi szintet meghaladó 200. hszedhez.
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.Robilluma
A Redskins ellen, meg tavaly a Giants ellen kellett volna sikerre vezetnie, kicsit többet értek volna azok a győzelmek 😊
7 év alatt 1 PO győzelem szerintem kevés ahhoz hogy valaki 108 millió szerződést kapjon. Az egyéni statisztikái nem rosszak de amíg a csapat nem nyer vele, b*szhatják azt a 108 milliót.
A Flacco szerződés annyival jobb hogy vele legalább a csapat sikeres, még akkor is ha Flacco maximum egy átlagos irányító.BigBen7
Közhelyek es háttér infót nélkülöző alaptalan dolgokat írsz le. De ha neked ettől jo... Legyen.
több mint 11 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.Robilluma
A Redskins ellen, meg tavaly a Giants ellen kellett volna sikerre vezetnie, kicsit többet értek volna azok a győzelmek 😊
7 év alatt 1 PO győzelem szerintem kevés ahhoz hogy valaki 108 millió szerződést kapjon. Az egyéni statisztikái nem rosszak de amíg a csapat nem nyer vele, b*szhatják azt a 108 milliót.
A Flacco szerződés annyival jobb hogy vele legalább a csapat sikeres, még akkor is ha Flacco maximum egy átlagos irányító.
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
de ezt a pénzt nem tudtuk volna sehova máshova elverni, az említett 25k miatt. Pontos cap számokat várok azért még.Blevi
jövőre nem szabadul fel 8 millátok?sapka
Igen, de az a baj h idén a draftolt játékosokat 2 ember fizujabol lehetne leigazolni. Romo v Spencer, idén kellett a hely es nem jövőre. Mondjuk jövőre is lesz bajunk bőven. Dez, Lee, Spencer megint, Tyron is lassan lejár aztán Carter. Rosszul állunk sajnos.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
de ezt a pénzt nem tudtuk volna sehova máshova elverni, az említett 25k miatt. Pontos cap számokat várok azért még.Blevi
jövőre nem szabadul fel 8 millátok?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Egyfelől ez a mém nem erről szól. It's about sending a Message...
De nem ez a lényeg. Romo idén 17 millat foglalt a capből. 25.000$nál kevesebb helyünk volt a sapka alatt ebből nem lehet meg draftolt playákat sem aláíratni... Na mármost ugye a média beállítja Romot egy chokernek, ami néha igaz, de valós mögöttes tartalma... Meg lehet nézni hogy az elmúlt mondjuk 3 évben milyen ratingű fal mögött tolta, milyen futójátékot tudott ez a fal összehozni. Jövőre Romo FA lett volna ha be vállaljuk a 17 millat, tagelni nem lehetett volna a szerződése miatt. Aki egy újonc QB- t szívesen berak emögé a fal mögé úgy hogy legalább 10 boys meccset látott idén az jelentkezzen nyugodtan. Mert aki ismeri a cap helyzetet az tudja hogy mi top FA-t egy darabig nem igazolunk es akárhogy is faj ez, Romo jövőre az lenne. Kényszerhelyzetben voltunk nekem sem tetszik minden a szerződésben, de Jerruh töke satuban volt ennyiért tudta kiszedni. Bébének igazat kell adjak részben (ez a disznóOL nem maradhat igy), de ezt a pénzt nem tudtuk volna sehova máshova elverni, az említett 25k miatt. Pontos cap számokat várok azért még.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ebben az esetben akkor nem lett volna logikusabb az OL-ra költeni a pénzt?
Philly fórumon egy troll komment, de vmennyire igaz:
"I think Romo is a decent enough QB, that with talent around him and a smart organization, he can win...
Thankfully he’s on the Cowboys though!"
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123

Romo's been running for his life behind a bad offensive line for the majority of his Cowboys career. His defenses have generally been mediocre, his offensive weapons inconsistent.

They say he isn't clutch, but he led more fourth-quarter comebacks than any quarterback in football in 2012, posting a 102.1 passer rating under those circumstances.

They say he fades in big games, but he's got a 22-to-5 touchdown-to-interception ratio in the last two Decembers.

They say he's no Eli Manning, but he's actually been better than Manning in the fourth quarter, in close games and as a whole during the last five seasons.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nekem tetszett, igaz a poén topicba jobban passzolna 😊 Meg nekem ugye hivatalból díjaznom kell 😀Rataxes
Nem elég neked hogy minden 2.oldalon berak egyet a Mozart oda ? 😀

Ui.:Igen hsz növelő napot játszok nem volt kedvem módosítgatni 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.Robilluma
Felesleges foglalkozni. Mondjuk az a kretén dolog benne hogy Romo az egyik legjobb szezonyját tolta, nem rajta múlt a tájátszás, az eddigi összes fikázó kedvenc QBjánál jobb volt, de milyen vicces már...
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Nekem tetszett, igaz a poén topicba jobban passzolna 😊 Meg nekem ugye hivatalból díjaznom kell 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
BigBen7
Mozart újraregelt álnéven ?
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Köszönöm a Dallas Cowboysnak, hogy egy Tony Romot fikázó mém lehetett a 200. kommentem 😊BigBen7
Ez valami új trendi dolog Romót fikázni? És még elég büszke is vagy rá, h világgá is kürtöld még egy hszben. Az a nem semmi.
Gratulálok, igazán értékes 200+1. hsz volt.
De sebaj, remélem majd megjelenik slowmotion és a megszokott módon rendesen elküld a halál faszára, akkor talán majd nem írsz ilyen ovis stílusban egy olyan QBról aki történetesen a Bengals mellett a Steelers ellen is győzelemre vezette a Cowboys-t tavaly egy sorsdöntő meccsen.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tannehill-t nem találom a listán? Pedig nyomás alatt jobb mutatói voltak mint Luck-nak (de lehet idén közepén volt ez).danyly
Ők a nyomás alatt szar QB-k.
Tom Brady nevéből rájöhettél volna erre...Bébé
Nem sok olyan listát lehet találni QB-król ahol Brady a legrosszabb 😀BigBen7
Egyébként itt sem ő a legrosszabb.