NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
empty taxi
És ez vajon minek tudható be?
Képzetlenebb játékosok, félnek ütközni, nem elég motiváltak, gyengébb kezűek az edzők?gaben
általában a rossz coaching, fegyelmezetlenség, nincs meg a gap discipline. a Raidersnél inkább az a gond, hogy a secondary nem elég fizikális, ezért maradnak alul a támadókkal szemben.

choose life
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
empty taxi
És ez vajon minek tudható be?
Képzetlenebb játékosok, félnek ütközni, nem elég motiváltak, gyengébb kezűek az edzők?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 pbs.twimg.com/media/BaBKJbbCIAA-3Q3.jpg:smallempty taxi
😀 Miért nem lepődök meg ezen... |8
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Lehet rosszul látom, de az NCAA mezőnyben domináns csapatoknál szerintem profibb a hozzáállás. Ha folyamatosan dominálsz az azért az ellenfél fejében is ott motoszkál. A Broncos meccsen meg megint látszott, hogy az NFL játékosok néha abszolút lélektelenül játszanak. Nekem biztos égne a pofám így elbaszni egy megnyert meccset.gaben
Nem volt az megnyert meccs.
De ha szerinted igen, akkor mitől?
Hogy a másik csapat elötte még lelketlenebbül tolta?
Vagyis a végére az először lélektelen csapat felibekerekedett a másik lélektelen csapatnak?
És hogyan?Sobri Jóska
A kedvedért legyen megnyerhető meccs.
Ezért kellett volna ütni a vasat amíg meleg, a második félidőben meg nem a farkukkal játszani.gaben
Na várjál, csak várjál. Most tényleg azt merted itt, a bowl.hu-n leírni, hogy egy csapat nagy előnyében is támadjon, mintha nem dőlt volna el a mérkőzés? De hiszen ez az ellenfél megalázása?!?!?!?!Wyatt
Én csak azt mondom az ellenfelet addig kell ütni amíg mozog. 😀
Aztán a visszavágón amíg már nem mozog. 😛
És a következő meccsen agyonütni. 😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Mivel meccs infók is szoktak idejönni:
Tegnap UPC mediaboxon azt olvastam, hogy 28-án egytől hatig nem lesz több csatorna köztük a sport2. Lehet, hogy csak az én körzetemben és lehet, hogy csak megszakad majd pár percre, de ha hosszabb kimaradás lesz, ne érjen senkit váratlanul!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet rosszul látom, de az NCAA mezőnyben domináns csapatoknál szerintem profibb a hozzáállás. Ha folyamatosan dominálsz az azért az ellenfél fejében is ott motoszkál. A Broncos meccsen meg megint látszott, hogy az NFL játékosok néha abszolút lélektelenül játszanak. Nekem biztos égne a pofám így elbaszni egy megnyert meccset.gaben
Nem volt az megnyert meccs.
De ha szerinted igen, akkor mitől?
Hogy a másik csapat elötte még lelketlenebbül tolta?
Vagyis a végére az először lélektelen csapat felibekerekedett a másik lélektelen csapatnak?
És hogyan?Sobri Jóska
A kedvedért legyen megnyerhető meccs.
Ezért kellett volna ütni a vasat amíg meleg, a második félidőben meg nem a farkukkal játszani.gaben
Na várjál, csak várjál. Most tényleg azt merted itt, a bowl.hu-n leírni, hogy egy csapat nagy előnyében is támadjon, mintha nem dőlt volna el a mérkőzés? De hiszen ez az ellenfél megalázása?!?!?!?!

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 sportsillustrated.cnn.com/longform/tebow/index.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Lehet rosszul látom, de az NCAA mezőnyben domináns csapatoknál szerintem profibb a hozzáállás. Ha folyamatosan dominálsz az azért az ellenfél fejében is ott motoszkál. A Broncos meccsen meg megint látszott, hogy az NFL játékosok néha abszolút lélektelenül játszanak. Nekem biztos égne a pofám így elbaszni egy megnyert meccset.gaben
Nem volt az megnyert meccs.
De ha szerinted igen, akkor mitől?
Hogy a másik csapat elötte még lelketlenebbül tolta?
Vagyis a végére az először lélektelen csapat felibekerekedett a másik lélektelen csapatnak?
És hogyan?Sobri Jóska
A kedvedért legyen megnyerhető meccs.
Ezért kellett volna ütni a vasat amíg meleg, a második félidőben meg nem a farkukkal játszani.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Lehet rosszul látom, de az NCAA mezőnyben domináns csapatoknál szerintem profibb a hozzáállás. Ha folyamatosan dominálsz az azért az ellenfél fejében is ott motoszkál. A Broncos meccsen meg megint látszott, hogy az NFL játékosok néha abszolút lélektelenül játszanak. Nekem biztos égne a pofám így elbaszni egy megnyert meccset.gaben
Nem volt az megnyert meccs.
De ha szerinted igen, akkor mitől?
Hogy a másik csapat elötte még lelketlenebbül tolta?
Vagyis a végére az először lélektelen csapat felibekerekedett a másik lélektelen csapatnak?
És hogyan?

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Lehet rosszul látom, de az NCAA mezőnyben domináns csapatoknál szerintem profibb a hozzáállás. Ha folyamatosan dominálsz az azért az ellenfél fejében is ott motoszkál. A Broncos meccsen meg megint látszott, hogy az NFL játékosok néha abszolút lélektelenül játszanak. Nekem biztos égne a pofám így elbaszni egy megnyert meccset.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
wtf?😊

 sprtshumor.lockerdome.com/media/110584366

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
sztem meg az a röhejes h egy csapat (bama) 3év alatt összeszed 1db vereséget. kurva izgalmasbraxa88
Kétszer kaptak ki amúgy, de ebben a remek program mellett sajnos közrejátszik a menetrendek egyenlőtlensége, illetve az egy meccses utószezon. Ha legalább nyolc csapatos PO lenne, akkor szinte biztosan nem lenne címvédés/triplázás. Az nyilván nem izgalmas, ha mindig ugyanaz nyer, ám ha valaki képes érvényesíteni erőfölényét, az megsüvegelendő. És így érdemes nézni a Patriots teljesítményétjjncaa
Ugyanmár, az NFLben is van mindig 3-4-5 csapat akiket nem tudnak nagyon elverni, max ha egymás ellen játszanak, aztán van egy erős középmezőny és úgy megint 3-4 csapat akik alattuk vannak. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Pl idén: Seahawks, Chiefs, Broncos, Saints. +1-2 csapat ami kevésbé van lemaradva, jön a hatalmas középmezőny és az alja ami Falcons, Texans, Jaguars. Nem értem miért lenne vicc az a liga, ahol többnyire az egyetemi foci jobbjai játszanak egymás ellen.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
 www.theverge.com/2013/11/25/5141600/any-given-sunday-the-chaos-and-spectacle-of-nfl-on-fox



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, általában lejátsszák a 16. meccsüket is 😊Wyatt
hopsz. 10-6 és 9-7 az amire én gondoltam, a többi stimmel.MarioAna
Nyilván 😊 Mondjuk amikor 11–5 is kevés volt nekünk... 😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
sztem meg az a röhejes h egy csapat (bama) 3év alatt összeszed 1db vereséget. kurva izgalmasbraxa88
mind2 elég szélsőséges eset.
A Bama dominanciájának előbb utóbb vége szakad (remélem), NFL ebben a szempontból jobb, hogy dinamikusabban változnak az erőviszonyok.
Az NFL rájátszás meg működő rendszer, annyiban igazságtalan hogy pl egy 8-8as csoportelső bejuthat, míg egy 10-5ös vagy 9-6 os csoport 3. csak nagyon kirívó esetben. Változtatni rajta nem is tudom hogyan lehetne, érdekesebbé tenni (mondjuk a PO színvonala toronymagasan a legjobb az összes sport közül, véleményem szerint, persze én elfogult vagyok amerikai focival kapcsolatban mindig).MarioAna
Jaja, általában lejátsszák a 16. meccsüket is 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
sztem meg az a röhejes h egy csapat (bama) 3év alatt összeszed 1db vereséget. kurva izgalmasbraxa88
Kétszer kaptak ki amúgy, de ebben a remek program mellett sajnos közrejátszik a menetrendek egyenlőtlensége, illetve az egy meccses utószezon. Ha legalább nyolc csapatos PO lenne, akkor szinte biztosan nem lenne címvédés/triplázás. Az nyilván nem izgalmas, ha mindig ugyanaz nyer, ám ha valaki képes érvényesíteni erőfölényét, az megsüvegelendő. És így érdemes nézni a Patriots teljesítményét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kishaszi
ezért imádom az nfl-t

Az előző szezonban a Falcons és a Texans 11–1-gyel kezdett, és vezette a konferenciát
Ebben a szezonban a Falcons és a Texans 2–9-cel kezdett, és utolsó a konferenciábanWyatt
Na ezért imádjuk oly sokan az NFLt, igaz kevés köztük a georgai és houstoni jelenleg.iktriad
Lehet oltani érte, de én meg azt mondom erre, hogy röhejes. Az egy dolog, hogy a rájátszás már - nagy közhellyel élve - egy másik bajnokság, ahol bárki megverhet bárkit (és a Wild Cardot leszámítva minden egyes találkozó parádés), de hogy hétről-hétre pár kivétellel bárki megverhessen bárkit, az számomra nevetségessé teszi az egész ligát, nem lehet komolyan venni a mérkőzéseket. Idén is pl. 50%-os mérleggel PO-ba lehet jutni (tehát minden második meccsedet simán elbukhatod), és még bővíteni akarják a mezőnyt, hú micsoda izgalmak...jjncaa
sztem meg az a röhejes h egy csapat (bama) 3év alatt összeszed 1db vereséget. kurva izgalmas
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
kishaszi
ezért imádom az nfl-t

Az előző szezonban a Falcons és a Texans 11–1-gyel kezdett, és vezette a konferenciát
Ebben a szezonban a Falcons és a Texans 2–9-cel kezdett, és utolsó a konferenciábanWyatt
Na ezért imádjuk oly sokan az NFLt, igaz kevés köztük a georgai és houstoni jelenleg.iktriad
Lehet oltani érte, de én meg azt mondom erre, hogy röhejes. Az egy dolog, hogy a rájátszás már - nagy közhellyel élve - egy másik bajnokság, ahol bárki megverhet bárkit (és a Wild Cardot leszámítva minden egyes találkozó parádés), de hogy hétről-hétre pár kivétellel bárki megverhessen bárkit, az számomra nevetségessé teszi az egész ligát, nem lehet komolyan venni a mérkőzéseket. Idén is pl. 50%-os mérleggel PO-ba lehet jutni (tehát minden második meccsedet simán elbukhatod), és még bővíteni akarják a mezőnyt, hú micsoda izgalmak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az előző szezonban a Falcons és a Texans 11–1-gyel kezdett, és vezette a konferenciát
Ebben a szezonban a Falcons és a Texans 2–9-cel kezdett, és utolsó a konferenciábanWyatt
Na ezért imádjuk oly sokan az NFLt, igaz kevés köztük a georgai és houstoni jelenleg.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az előző szezonban a Falcons és a Texans 11–1-gyel kezdett, és vezette a konferenciát
Ebben a szezonban a Falcons és a Texans 2–9-cel kezdett, és utolsó a konferenciában

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!gaben
Most lehet én vagyok a hülye de December 2 és 5-e között nem látok 6 napot. 😀EasyGhost
Dec 8. a Panthers-meccs.empty taxi
Most akkor mégse lesz SNF?EasyGhost
De.empty taxi
Okés kevertem a TNF-fel. 😀 shame on me.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!gaben
Most lehet én vagyok a hülye de December 2 és 5-e között nem látok 6 napot. 😀EasyGhost
Dec 8. a Panthers-meccs.empty taxi
Most akkor mégse lesz SNF?EasyGhost
De.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
14. forduló - SNF: Panthers @ Saints (Packers - Falcons helyett)Dexxter Tailor
Tehát egy Sehawksos MNF után rá 3 napra SNF a Panthers ellen, na meg a kurva anyját annak aki ezt kitalálta.EasyGhost
Ne izgulj van az 6 nap.
A Seahawks meccs kemény lesz!gaben
Most lehet én vagyok a hülye de December 2 és 5-e között nem látok 6 napot. 😀EasyGhost
Dec 8. a Panthers-meccs.empty taxi
Most akkor mégse lesz SNF?