NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
A guardok valóban viccesek. Warford 0 engedett sackel (futásoknál is brutális) még a "cserék" közé sem került.Bazzani
Bocsi, de Vasqueznek se volt engedett sackje, és ő is brutál jó volt a futásokhoz is, néhány elemzéssel foglalkozó oldal szerint meg a legjobb OG volt idény, de ha ez vigasztal, ő úgy se játszhat majd a Pro Bowlon úgyh előtérbe kerülhet Warford 😉

A Rams-nél meg azt furcsáltam, hogy egyáltalán bekerült valaki.Béczkó
aztakurva. Szólok is Robert Quinnek h nem érdemli meg a Pro Bowlt...

Egyébként sem értem, mindenkinek csak a saját csapata játékosa hiányzik, én is tudnék mondani 48 olyan Bronco-t akinek ott a helye mégse került be, de a legnagyobb meglepetés akkor is Maurkice Pouncey hiánya :p

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
De persze lehet. Nekem akkor is fura, hogy a Green Bay-ből senki se került be, azért egy Eddie Lacy befért volna, vagy egy Aaron Rodgers. A Rams-nél meg azt furcsáltam, hogy egyáltalán bekerült valaki.Béczkó
Lacy beszívta, egy olyan poszton játszik, amin hiába nyújott kiemelkedőt, mégsincs top6-ban. Gore-ral lehet ugyan versenyeztetni, de azért Gore teljesítményben is picit jobb volt és neve is erősebb. Szóval neki peche volt, hogy az RB-knél van 6 jobb teljesítmény
Rodgers 6 hete nem játszik, ráadásul pont a PB szavazás kezdete és vége között, az se volt biztos, hogy játszik-e még idén.

Számomra sokkal érthetetlenebb hogy Patterson Returnerként nem fért be, Hester óta nem láttam, hogy így félnek egy returnertől, mégis top számokat hozott. Helyette behozták Antonio Brownt (aki WR-ként is ott lesz...) nah az vicc 😀Toca
Ja, amikor egyértelmű, hogy Juliaaaaannek kellett volna lennie 😕
Amúgy puntoknál simán lehetne Brown, kick off után pedig Patterson, de akkor ez nem játszik 😊Wyatt
Számomra akkor is hülyeség vagy faszság 1 embert 2 posztra behúzni (tényleg ő most akkor 2-vel növeli a PB számait ? 😀)
KR-ekkel jónagy kibaszás, hogy nincs PB-n 😕Toca
hát ja de elvileg már nem is lesz kick return a PB-nWester
Igen, pont erre aggadtam a kibaszás jelzőt 😊
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
De persze lehet. Nekem akkor is fura, hogy a Green Bay-ből senki se került be, azért egy Eddie Lacy befért volna, vagy egy Aaron Rodgers. A Rams-nél meg azt furcsáltam, hogy egyáltalán bekerült valaki.Béczkó
Lacy beszívta, egy olyan poszton játszik, amin hiába nyújott kiemelkedőt, mégsincs top6-ban. Gore-ral lehet ugyan versenyeztetni, de azért Gore teljesítményben is picit jobb volt és neve is erősebb. Szóval neki peche volt, hogy az RB-knél van 6 jobb teljesítmény
Rodgers 6 hete nem játszik, ráadásul pont a PB szavazás kezdete és vége között, az se volt biztos, hogy játszik-e még idén.

Számomra sokkal érthetetlenebb hogy Patterson Returnerként nem fért be, Hester óta nem láttam, hogy így félnek egy returnertől, mégis top számokat hozott. Helyette behozták Antonio Brownt (aki WR-ként is ott lesz...) nah az vicc 😀Toca
Ja, amikor egyértelmű, hogy Juliaaaaannek kellett volna lennie 😕
Amúgy puntoknál simán lehetne Brown, kick off után pedig Patterson, de akkor ez nem játszik 😊Wyatt
Számomra akkor is hülyeség vagy faszság 1 embert 2 posztra behúzni (tényleg ő most akkor 2-vel növeli a PB számait ? 😀)
KR-ekkel jónagy kibaszás, hogy nincs PB-n 😕Toca
hát ja de elvileg már nem is lesz kick return a PB-n

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
De persze lehet. Nekem akkor is fura, hogy a Green Bay-ből senki se került be, azért egy Eddie Lacy befért volna, vagy egy Aaron Rodgers. A Rams-nél meg azt furcsáltam, hogy egyáltalán bekerült valaki.Béczkó
Lacy beszívta, egy olyan poszton játszik, amin hiába nyújott kiemelkedőt, mégsincs top6-ban. Gore-ral lehet ugyan versenyeztetni, de azért Gore teljesítményben is picit jobb volt és neve is erősebb. Szóval neki peche volt, hogy az RB-knél van 6 jobb teljesítmény
Rodgers 6 hete nem játszik, ráadásul pont a PB szavazás kezdete és vége között, az se volt biztos, hogy játszik-e még idén.

Számomra sokkal érthetetlenebb hogy Patterson Returnerként nem fért be, Hester óta nem láttam, hogy így félnek egy returnertől, mégis top számokat hozott. Helyette behozták Antonio Brownt (aki WR-ként is ott lesz...) nah az vicc 😀Toca
Ja, amikor egyértelmű, hogy Juliaaaaannek kellett volna lennie 😕
Amúgy puntoknál simán lehetne Brown, kick off után pedig Patterson, de akkor ez nem játszik 😊Wyatt
Számomra akkor is hülyeség vagy faszság 1 embert 2 posztra behúzni (tényleg ő most akkor 2-vel növeli a PB számait ? 😀)
KR-ekkel jónagy kibaszás, hogy nincs PB-n 😕
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De persze lehet. Nekem akkor is fura, hogy a Green Bay-ből senki se került be, azért egy Eddie Lacy befért volna, vagy egy Aaron Rodgers. A Rams-nél meg azt furcsáltam, hogy egyáltalán bekerült valaki.Béczkó
Lacy beszívta, egy olyan poszton játszik, amin hiába nyújott kiemelkedőt, mégsincs top6-ban. Gore-ral lehet ugyan versenyeztetni, de azért Gore teljesítményben is picit jobb volt és neve is erősebb. Szóval neki peche volt, hogy az RB-knél van 6 jobb teljesítmény
Rodgers 6 hete nem játszik, ráadásul pont a PB szavazás kezdete és vége között, az se volt biztos, hogy játszik-e még idén.

Számomra sokkal érthetetlenebb hogy Patterson Returnerként nem fért be, Hester óta nem láttam, hogy így félnek egy returnertől, mégis top számokat hozott. Helyette behozták Antonio Brownt (aki WR-ként is ott lesz...) nah az vicc 😀Toca
Ja, amikor egyértelmű, hogy Juliaaaaannek kellett volna lennie 😕
Amúgy puntoknál simán lehetne Brown, kick off után pedig Patterson, de akkor ez nem játszik 😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Miután akkora baromságnak tűnt a dolog, hogy az már fáj, utána néztem és ugye nem is lesz kick return, így tök baromság is lenne kick returnert hívni, így már értem. 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Számomra sokkal érthetetlenebb hogy Patterson Returnerként nem fért be, Hester óta nem láttam, hogy így félnek egy returnertől, mégis top számokat hozott. Helyette behozták Antonio Brownt (aki WR-ként is ott lesz...) nah az vicc 😀Toca
Brown csak Tomlinnak foglalja a helyet az ST-ben, mert rá nem lehetett szavazni.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
De persze lehet. Nekem akkor is fura, hogy a Green Bay-ből senki se került be, azért egy Eddie Lacy befért volna, vagy egy Aaron Rodgers. A Rams-nél meg azt furcsáltam, hogy egyáltalán bekerült valaki.Béczkó
Lacy beszívta, egy olyan poszton játszik, amin hiába nyújott kiemelkedőt, mégsincs top6-ban. Gore-ral lehet ugyan versenyeztetni, de azért Gore teljesítményben is picit jobb volt és neve is erősebb. Szóval neki peche volt, hogy az RB-knél van 6 jobb teljesítmény
Rodgers 6 hete nem játszik, ráadásul pont a PB szavazás kezdete és vége között, az se volt biztos, hogy játszik-e még idén.

Számomra sokkal érthetetlenebb hogy Patterson Returnerként nem fért be, Hester óta nem láttam, hogy így félnek egy returnertől, mégis top számokat hozott. Helyette behozták Antonio Brownt (aki WR-ként is ott lesz...) nah az vicc 😀
Mondjuk ahogy nézem nincs is kick returner a keretben csak punt, így már érthetőbb, nem is lesz kick return vagy csak kihagyták ezt a posztot?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hekker egyáltalán nem kérdőjeles, simán vezeti a ligát net átlagban.

Számomra az a legdurvább, hogy a guardoknál szinte csak név alapján kerültek be emberek, Vasquez és Grubbs azok, akik mögött valóban all star teljesítmény is van.Jakehomer
Na, őszintén szólva a puntereket meg sem néztem, de valóban így van, szal ez sem lehet vitás
Amúgy mindenhol a nevek mennek általában, most nekem azt ne mondja senki, hogy Abraham csak a +1 sackje miatt jobb volt, mint Chandler Jones vagy éppen Ninko, vagy Pola (esetleg Chancellor és Berry) DMC-nél (és most tényleg csak a saját csapatra vetítettem le, nyilván mindenki tudna a sajátjánál is példákat mondani), mondjuk nála az is közröhej, hogy SS-ként volt felsorolva 😊
Ettől még azért ezek a keretek is bivalyerősek persze, és úgyis kimarad majd ennek kb a fele ilyen-olyan okok miatt, és még úgy sem lesznek gyengék majd 😊

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
De persze lehet. Nekem akkor is fura, hogy a Green Bay-ből senki se került be, azért egy Eddie Lacy befért volna, vagy egy Aaron Rodgers. A Rams-nél meg azt furcsáltam, hogy egyáltalán bekerült valaki.Béczkó
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A guardok valóban viccesek. Warford 0 engedett sackel (futásoknál is brutális) még a "cserék" közé sem került.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
rodgers a fél szezont kihagyta, mire fel került volna be?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
De persze lehet. Nekem akkor is fura, hogy a Green Bay-ből senki se került be, azért egy Eddie Lacy befért volna, vagy egy Aaron Rodgers. A Rams-nél meg azt furcsáltam, hogy egyáltalán bekerült valaki.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Érdekes ez a Pro Bowl. Nem értem a Green Bay-ből miért nem megy senki. A Cleveland Browns-nál 5 ember is megy, ezen nagyot néztem. A Colts-nál megint nem értem miért csak 1 ember. Rams, Texans érthetetlen.Béczkó
szóval ha valaki elit szinten szar csapatban játszik, nem kerülhet pro bowlba? mert nekem ez jött le ebből a hozzászólásból, de lehet, hogy csak a fáradság miatt :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Hekker egyáltalán nem kérdőjeles, simán vezeti a ligát net átlagban.

Számomra az a legdurvább, hogy a guardoknál szinte csak név alapján kerültek be emberek, Vasquez és Grubbs azok, akik mögött valóban all star teljesítmény is van.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes ez a Pro Bowl. Nem értem a Green Bay-ből miért nem megy senki. A Cleveland Browns-nál 5 ember is megy, ezen nagyot néztem. A Colts-nál megint nem értem miért csak 1 ember. Rams, Texans érthetetlen.Béczkó
Mi érthetetlen? 😮
Watt konkrétan az év védője, ha kimaradt volna, az lenne az év vicce...
Andre Johnson érthetetlen? 103 elkapással és 1358 yarddal? Lol
Quinn 18 sackkel spec vezeti az egész ligát, punter poszton csapat miatt belekötni? Hmm...
Browns: Gordon mínusz két meccsel is simán vezeti a ligát elkapott yardokban, tök meglepő. Jordan Cameron nem elit feltétlen, bár a 75/848 7TD nem olyan rossz, de hát, ha Gronk nem tud egészséges maradni, valakit be kell hívni. Joe Thomas? Csak az egész liga legjobb OT-je. Mack? Az egyik legjobb center, Haden dettó a cornerek között. Akkor ezek közül mondjuk Cameron és Hekker a kérdőjeles, húú...
Sok faszságot lehet találni (DMC lol), de azért mindenbe belekötni elég mókás 😀

több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Érdekes ez a Pro Bowl. Nem értem a Green Bay-ből miért nem megy senki. A Cleveland Browns-nál 5 ember is megy, ezen nagyot néztem. A Colts-nál megint nem értem miért csak 1 ember. Rams, Texans érthetetlen.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
NFL Pro Bowl selections by college conference (by current league tie-in): Pac-12 (18); ACC & SEC (16); B1G (11); Big12 (10).

choose life
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Brown>Jeffrey?Sebii
Brown: 1412 yard, 8 TD
Jeffrey: 1341 yard, 7 TD

kérdés?BigBen7
Csak Jeffreyvel egy csapatban játszik egy bizonyos Brandon Marshall. Ez azért elég felértékeli a teljesítményét szerintem, de tény, hogy Brown sem alaptalanul van ott, csak szerintem Jeffrey jobban megérdemelné.Sebii
Brown nem kérdés, hogy PB. Inkább D'Thomas vagy akár maga Marshall helyett lehetne a Jefferyt, de idén azért volt annyi kiemelkedő WR teljesítmény, hogy legyen nagy nevű kimaradó. Az meg elég érdekes indoklás, hogy Marshall ottléte felértékeli Jeffery-t. Pont, hogy Marshall miatt megoszlik a figyelem, és van valamivel több lehetősége Jeffery-nek. Brown ezzel szemben jóval inkább egymaga kell, hogy működjön.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Rengeteg mókás dolog van, és érthetetlen kimaradó, de ez már csak így szokott menni, névre szavaznak, nem teljesítményre
Amúgy meg most a többség azért értetlenkedik, hogy miért nem került be a csapatából valaki, aztán meg reméli, hogy úgysem kell játszania végül 😊Wyatt
Az "életrajzon" jól mutat valamint a HoF beválasztásnál se hátrány. 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rengeteg mókás dolog van, és érthetetlen kimaradó, de ez már csak így szokott menni, névre szavaznak, nem teljesítményre
Amúgy meg most a többség azért értetlenkedik, hogy miért nem került be a csapatából valaki, aztán meg reméli, hogy úgysem kell játszania végül 😊

több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Brown>Jeffrey?Sebii
Brown: 1412 yard, 8 TD
Jeffrey: 1341 yard, 7 TD

kérdés?BigBen7
Csak Jeffreyvel egy csapatban játszik egy bizonyos Brandon Marshall. Ez azért elég felértékeli a teljesítményét szerintem, de tény, hogy Brown sem alaptalanul van ott, csak szerintem Jeffrey jobban megérdemelné.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Brown>Jeffrey?Sebii
Brown: 1412 yard, 8 TD
Jeffrey: 1341 yard, 7 TD

kérdés?
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Morris is kimaradt 😊, és még jópáran

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
4-3-as rendszerből linebackerként kb. lehetetlen bekerülni, míg fordítva ugyenez a helyzet DE poszton.
Lavonte David, Thomas Davis és Muhammad Wilkerson kihagyására más magyarázat nem nagyon van

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.