NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Bezzeg JMR mindenkinek ismerős. :dano92
majd ha JFM is akkora bust lesz, ő is ismerős lesz
amúgy én először JFK-t olvastam 😀
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Bezzeg JMR mindenkinek ismerős. :d

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Én is elszìvtam egy cigit mire rájöttem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
az ügynöke szerint JFM nem dobál a combineon, csak majd márc. 27-én, a pro dayen.phylos
és mi okból?BigBen7
lefogja farasztani az interjuzas 😀, meg ott azert konnyebb magadat szarnak bemutatni, mint amennyit huzhatsz az ertekeden. ismeretlen elkapok, szetfacsart test, idegen kornyezet.

anno luck se, griffin se, bradford se, jmr se dobott es sztem a listat boven lehetne folytatni.MMMS
Ahán, hogy ez a Manci, töröm itt a fejem, hogy Jah Farkus Messi vagy mi eza JFM...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
az ügynöke szerint JFM nem dobál a combineon, csak majd márc. 27-én, a pro dayen.phylos
és mi okból?BigBen7
lefogja farasztani az interjuzas 😀, meg ott azert konnyebb magadat szarnak bemutatni, mint amennyit huzhatsz az ertekeden. ismeretlen elkapok, szetfacsart test, idegen kornyezet.

anno luck se, griffin se, bradford se, jmr se dobott es sztem a listat boven lehetne folytatni.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
az ügynöke szerint JFM nem dobál a combineon, csak majd márc. 27-én, a pro dayen.phylos
és mi okból?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem szeretnék bannolni, de gaben kezdesz hozzá közel járni.empty taxi
Mert csak egy ember a hibás igaz? Ilyenkor hol a nagy liberalizmus. A vitát nem én kezdeményeztem, csak leírtam a saját álláspontom. Az lehet, hogy nem itt kellene ezt megtennünk, de szerencsére (és ezt komolyan gondolom) annyi topikot nyitottatok amiben lesznek átfedések.gaben
Nem, nem csak egy ember a hibás. Viszont a többieknek sikerült kevésbé fröcsögősen előadnia a mondandóját. Emellett nem értem h miért a vita esetleges kezdeményezőjét kellene pellengérre állítani. Nekem nem a véleményeddel van bajom, hanem a megfogalmazással ahogy kifejted.empty taxi
Akkor még szerencse, hogy visszafogtam magam. Sajnos nem vagyok teljesen 21. század kompatibilis.
Más téma; ha már te írtad az Oakland értékelőt. Van bármi esély megszerezni Bridgewater játékjogát?gaben
Kombiné után egyszerűbb lesz megmondani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
az ügynöke szerint JFM nem dobál a combineon, csak majd márc. 27-én, a pro dayen.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Nem szeretnék bannolni, de gaben kezdesz hozzá közel járni.empty taxi
Mert csak egy ember a hibás igaz? Ilyenkor hol a nagy liberalizmus. A vitát nem én kezdeményeztem, csak leírtam a saját álláspontom. Az lehet, hogy nem itt kellene ezt megtennünk, de szerencsére (és ezt komolyan gondolom) annyi topikot nyitottatok amiben lesznek átfedések.gaben
Nem, nem csak egy ember a hibás. Viszont a többieknek sikerült kevésbé fröcsögősen előadnia a mondandóját. Emellett nem értem h miért a vita esetleges kezdeményezőjét kellene pellengérre állítani. Nekem nem a véleményeddel van bajom, hanem a megfogalmazással ahogy kifejted.empty taxi
Akkor még szerencse, hogy visszafogtam magam. Sajnos nem vagyok teljesen 21. század kompatibilis.
Más téma; ha már te írtad az Oakland értékelőt. Van bármi esély megszerezni Bridgewater játékjogát?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem szeretnék bannolni, de gaben kezdesz hozzá közel járni.empty taxi
Mert csak egy ember a hibás igaz? Ilyenkor hol a nagy liberalizmus. A vitát nem én kezdeményeztem, csak leírtam a saját álláspontom. Az lehet, hogy nem itt kellene ezt megtennünk, de szerencsére (és ezt komolyan gondolom) annyi topikot nyitottatok amiben lesznek átfedések.gaben
Nem, nem csak egy ember a hibás. Viszont a többieknek sikerült kevésbé fröcsögősen előadnia a mondandóját. Emellett nem értem h miért a vita esetleges kezdeményezőjét kellene pellengérre állítani. Nekem nem a véleményeddel van bajom, hanem a megfogalmazással ahogy kifejted.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Nem szeretnék bannolni, de gaben kezdesz hozzá közel járni.empty taxi
Sobrit nem akarod?szaba
mér kéne? a Sobri féle viták a legjobbak 😀
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem szeretnék bannolni, de gaben kezdesz hozzá közel járni.empty taxi
Sobrit nem akarod?
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Nem szeretnék bannolni, de gaben kezdesz hozzá közel járni.empty taxi
Mert csak egy ember a hibás igaz? Ilyenkor hol a nagy liberalizmus. A vitát nem én kezdeményeztem, csak leírtam a saját álláspontom. Az lehet, hogy nem itt kellene ezt megtennünk, de szerencsére (és ezt komolyan gondolom) annyi topikot nyitottatok amiben lesznek átfedések.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem szeretnék bannolni, de gaben kezdesz hozzá közel járni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kurva fárasztó már, ideje lenne átmenni más topikba.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Én leszarom ki mit csinál otthon a négy fal között okostojás. Viszont ezen a szinten a sportolónak példát kellene mutatnia, ha tetszik ha nem! Vicc, hogy ez egyáltalán vitatéma.gaben

Példamutatás? A szexuális hovatartozással példát lehet mutatni? Nem hiszem hogy vannak emberek akik azért melegek mert a kedvencük George Michael vagy Freddy Mercury... Baromság.

Szerintem jó dolog hogy Sam vállalta a melegségét. Nem kell bujkálnia a sajtó elől, nem kell kamu barátnőkkel mászkálnia(ahogy rengeteg sportoló teszi). Pár nap/hét múlva lecseng ez a dolog, és utána teljes erejével a játékra koncentrálhat.egonj
Nektek mi a fasz betegségetek van?gaben
mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Én leszarom ki mit csinál otthon a négy fal között okostojás. Viszont ezen a szinten a sportolónak példát kellene mutatnia, ha tetszik ha nem! Vicc, hogy ez egyáltalán vitatéma.gaben

Példamutatás? A szexuális hovatartozással példát lehet mutatni? Nem hiszem hogy vannak emberek akik azért melegek mert a kedvencük George Michael vagy Freddy Mercury... Baromság.

Szerintem jó dolog hogy Sam vállalta a melegségét. Nem kell bujkálnia a sajtó elől, nem kell kamu barátnőkkel mászkálnia(ahogy rengeteg sportoló teszi). Pár nap/hét múlva lecseng ez a dolog, és utána teljes erejével a játékra koncentrálhat.egonj
Nektek mi a fasz betegségetek van?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ha a homoszexualitással kapcsolatban szeretnétek vitázni javaslom az off topikot. Persze ott is csak kulturáltan, ha kérhetem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
egonj Washington Commanders 149
Én leszarom ki mit csinál otthon a négy fal között okostojás. Viszont ezen a szinten a sportolónak példát kellene mutatnia, ha tetszik ha nem! Vicc, hogy ez egyáltalán vitatéma.gaben

Példamutatás? A szexuális hovatartozással példát lehet mutatni? Nem hiszem hogy vannak emberek akik azért melegek mert a kedvencük George Michael vagy Freddy Mercury... Baromság.

Szerintem jó dolog hogy Sam vállalta a melegségét. Nem kell bujkálnia a sajtó elől, nem kell kamu barátnőkkel mászkálnia(ahogy rengeteg sportoló teszi). Pár nap/hét múlva lecseng ez a dolog, és utána teljes erejével a játékra koncentrálhat.

HTTR
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
felkerült egy heteroszexuális QB prospect, a nagyszerű Brett Smith ismertetője.Höri
Ne szítsd a tüzet Höri 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
felkerült egy heteroszexuális QB prospect, a nagyszerű Brett Smith ismertetője.

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Bortles - nem ismerem - megér 1/5-t, van olyan jó mint JaniFoci és Teddy csak kisebb sajtóval?Amadeus91
meg.  www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Bortles - nem ismerem - megér 1/5-t, van olyan jó mint JaniFoci és Teddy csak kisebb sajtóval?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
csodálkozok hogy senki sem sütött el egy "kit érdekel, Brady is meleg" poént (?)BigBen7
Brady nem lehet meleg, mert már kiégett.Toca
ez olyan jó volt, hogy két labdát is kapsz 😊
🏈 🏈
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
csodálkozok hogy senki sem sütött el egy "kit érdekel, Brady is meleg" poént (?)BigBen7
Brady nem lehet meleg, mert már kiégett.