NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cooper 4.43

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ötlet, ki dönthet rekordot 40 yardon?mustaine
Devin Smith
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Coates eléggé ki van pattintva

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
Ötlet, ki dönthet rekordot 40 yardon?mustaine
Dorsett talán.

choose life
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Ötlet, ki dönthet rekordot 40 yardon?

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Csak hogy nyugodt legyek, az nfl.com természetesen teljes mértékig halott, és semmiféle közvetítés sem indul el rajta.Stez
Nekem simán megy jelenleg...
több mint 9 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
 cricfree.sx/nfl-network-live-stream
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Csak hogy nyugodt legyek, az nfl.com természetesen teljes mértékig halott, és semmiféle közvetítés sem indul el rajta.Stez
Tökéletesen működik.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak hogy nyugodt legyek, az nfl.com természetesen teljes mértékig halott, és semmiféle közvetítés sem indul el rajta.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Fajarado egész szimpatikusan rohant.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na nekem innentől kell Winston 😀
Egyetértek Mozarttal, ettől nekem csak szimpatikusabb. Legalább nem fogja összefosni magát az első alkalommal talán, mint egy Gabbert. Mondjuk arca JFM-nek is volt 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
QB drillek mikor vannak?Bazzani
ha minden igaz, akkor az első csoportnak (tehát az irányítóknak) rögtön a 40 yard után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
QB drillek mikor vannak?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
ki az idei Savage?ano92
Sean Mannion


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
ki az idei Savage?ano92
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ki az idei Savage?ano92
Majd àprilisbanHöri
cucucucucu, ilyenkor ezt már tudni kéne 😀 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki az idei Savage?ano92
Majd àprilisban

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ki az idei Savage?

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
szokásos 40 yardos őrület 😊

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van az egészséges önbizalom, és van a butaság. Ez a beszólás már utóbbit tükrözi. Mondjuk az a vicc, hogy állítólag a legtöbbeket lenyűgözte az interjúval.
Ma meg jönnek a WR-ek, RB-k, sok múlik majd páraknál a 40 yardon. És persze dobálnak a QB-k.

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jameis Winston: This isn't competition between me and Mariota. I want to win Super Bowl next year. This is competition between me and Tom Brady.baggio
ez így kiragadva sokkal gázabb mint az egész interjúban ahogy kijött sztem.D11
nem értem mi ezen a felháborodás. Persze, hogy nyerni akar, profi sportoló. Mit mondott volna? "Hát, jövőre még csak belemelegszem, aztán kis visszaesés másodévben, majd harmadévben talán PO" ?Amadeus91
ez meg a másik
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Jameis Winston: This isn't competition between me and Mariota. I want to win Super Bowl next year. This is competition between me and Tom Brady.baggio
ez így kiragadva sokkal gázabb mint az egész interjúban ahogy kijött sztem.D11
nem értem mi ezen a felháborodás. Persze, hogy nyerni akar, profi sportoló. Mit mondott volna? "Hát, jövőre még csak belemelegszem, aztán kis visszaesés másodévben, majd harmadévben talán PO" ?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jameis Winston: This isn't competition between me and Mariota. I want to win Super Bowl next year. This is competition between me and Tom Brady.baggio
ez így kiragadva sokkal gázabb mint az egész interjúban ahogy kijött sztem.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Jameis Winston: This isn't competition between me and Mariota. I want to win Super Bowl next year. This is competition between me and Tom Brady.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az a baj, hogy ezzel kb alkalmatlanná teszi magát 3-4-es védelembe
pont combine-ra kellett volna felmennie 250 fontra, hogy lássák a scoutok, ezzel a +25-30 fonttal hogyan változik a mozgása
számomra elég nagy csalódás ez tőle már az elején, és szvsz búcsúzhat a top5-től biztosanStez
235 fonttal 4-3ba is alkalmatlan mint DE. 4-3 Olb-nek meg nem lenne luxus pick korán?Amadeus91
Miller, Mack...
Alapból nem volna az, csak szerintem mint prospect sem üti meg egyik szintjét sem.