NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 8 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Csak számomra felfoghatatlan, hogy egyetlen franchisenak se érte meg a 7. körben se (legalábbis jelen állás szerint) behúzni La'el Collinst, mert rendőrséghez kötődő ügye van, de tehetség alapján első körbe jósolták?tenorx
Empty írta a draftkövetőben, hogy (ha jól értem) ha elviszik a drafton, holdoutolhat akár következő évig, és ha nem játszik, elindulhat a jövő évi drafton is, udfaként meg egyikre sem lesz lehetősége. Ha ez igaz, nincs az az idióta GM, aki ezt a két kockázatot együtt bevállalja.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
Csak számomra felfoghatatlan, hogy egyetlen franchisenak se érte meg a 7. körben se (legalábbis jelen állás szerint) behúzni La'el Collinst, mert rendőrséghez kötődő ügye van, de tehetség alapján első körbe jósolták?

Mármint fogalmam sincs hogy áll az ügy, de ha csak 10% esély van arra, hogy ártatlan, akkor 10% esélyjel húztak egy első körös tehetséget a 7. körben.
Eheleyett inkább húzogatnak embereket, akiknek mondjuk 5% esélyük van, hogy talán a rostert megélik, nemhogy kiderül, hogy első körös tehetségek lennének.tenorx
Valami olyasmit olvastam, hogy azt tervezte, hogy nem ír alá senkihez, és jövőre újrázik, de ezt meg csak akkor teheti meg, ha valaki draftolja, amúgy meg udfa lesz. (Aztán lehet hülyeség) kár érte, kinyírta magát.Amadeus91
Igen, de jött a hivatalos válasz, hogy nem újrázhat.tenorx
Gondolom majd megdolgoztatják az udfa pénzért amiért ilyen agyatlan volt managerestül, meg tisztázódik az ügye az emberölés terén. Senkinek nem kell egy Hörni 2.0

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Csak számomra felfoghatatlan, hogy egyetlen franchisenak se érte meg a 7. körben se (legalábbis jelen állás szerint) behúzni La'el Collinst, mert rendőrséghez kötődő ügye van, de tehetség alapján első körbe jósolták?

Mármint fogalmam sincs hogy áll az ügy, de ha csak 10% esély van arra, hogy ártatlan, akkor 10% esélyjel húztak egy első körös tehetséget a 7. körben.
Eheleyett inkább húzogatnak embereket, akiknek mondjuk 5% esélyük van, hogy talán a rostert megélik, nemhogy kiderül, hogy első körös tehetségek lennének.tenorx
Valami olyasmit olvastam, hogy azt tervezte, hogy nem ír alá senkihez, és jövőre újrázik, de ezt meg csak akkor teheti meg, ha valaki draftolja, amúgy meg udfa lesz. (Aztán lehet hülyeség) kár érte, kinyírta magát.Amadeus91
Igen, de jött a hivatalos válasz, hogy nem újrázhat.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
Csak számomra felfoghatatlan, hogy egyetlen franchisenak se érte meg a 7. körben se (legalábbis jelen állás szerint) behúzni La'el Collinst, mert rendőrséghez kötődő ügye van, de tehetség alapján első körbe jósolták?

Mármint fogalmam sincs hogy áll az ügy, de ha csak 10% esély van arra, hogy ártatlan, akkor 10% esélyjel húztak egy első körös tehetséget a 7. körben.
Eheleyett inkább húzogatnak embereket, akiknek mondjuk 5% esélyük van, hogy talán a rostert megélik, nemhogy kiderül, hogy első körös tehetségek lennének.tenorx
Valami olyasmit olvastam, hogy azt tervezte, hogy nem ír alá senkihez, és jövőre újrázik, de ezt meg csak akkor teheti meg, ha valaki draftolja, amúgy meg udfa lesz. (Aztán lehet hülyeség) kár érte, kinyírta magát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Csak számomra felfoghatatlan, hogy egyetlen franchisenak se érte meg a 7. körben se (legalábbis jelen állás szerint) behúzni La'el Collinst, mert rendőrséghez kötődő ügye van, de tehetség alapján első körbe jósolták?

Mármint fogalmam sincs hogy áll az ügy, de ha csak 10% esély van arra, hogy ártatlan, akkor 10% esélyjel húztak egy első körös tehetséget a 7. körben.
Eheleyett inkább húzogatnak embereket, akiknek mondjuk 5% esélyük van, hogy talán a rostert megélik, nemhogy kiderül, hogy első körös tehetségek lennének.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem nem érdekel, hogy az NSO-ra ti milyen podcastet pakoltok fel, a ti dolgotok, személyes véleményem az, hogy az "NFL-szűz" szurkolók, akik inkább ugye azt az oldalt látogatják, és azáltal ismernek meg titeket, a "legnagyobb magyar amarikaifutball-honlap" szerkesztőit, és nevezhetitek bárhogy magatokat, ott helyben szakértők is voltatok.

Ez pedig nem biztos, hogy jó bemutatkozás. Ami engem szintén nem érdekel, de gondolom számotokra az oldal látogatottsága, és a növekvő népszerűség nem másodlagos.

És lehet fröcsögni, én egy szóval sem írtam, mit csinálhattok. Én azt mondtam, hogy az én meglátásom szerint mi előnyös, és mi nem. Te leszarod a véleményem, te dolgod. Szarja le más is, az sem érdekel. Attól még építő jellegű kritika volt, és ha akad akárcsak egy ember is, aki nem szarja le, és jövőre jobban odafigyel, és ezáltal emeli a közvetítésetek színvonalát, akkor már megérte leírnom a véleményem, és szerintem ezzel talán te is egyetértesz, tekintve, hogy részben a TE műsorod közvetítésének színvonaláról beszélgetünk.

Az, hogy most te ebbe bele akarod keverni az NSO-t, teljesen nonsense.

Nyilván lehet pattogni egy mondaton a családapákról, de az csak egy példa volt. Jogosnak jogos példa, mivel én például ismerek nem egy-két ilyet, akit igenis érdekel a podcast alapesetben, így viszont "nem sikerült a képernyő elé ragasztani".

És továbbra sem érdekel, hogy te nem tudsz elvonatkoztatni attól, hogy ki írta a kritikát, mert nem szívlelsz. Én se téged, attól még a kritikám építő jellegű, és nem fikázás, mint ahogyan te azt gondolod.

Aki gondolja, elolvassa, értelmezi, esetleg próbál változtatni, aki meg leszarja, az leszarja, engem nem érdekel a dolog, én leírtam a véleményem, ennyi.

Btw kötözködhettem volna a spoilerezésen, azon, hogy sokszor szakadt a stream, a net, stb. Na az lenne a kötözködés. Csak nekem nem ez volt a célom. Nekem ezekre egy szavam sem volt.

És részemről én itt be is fejeztem a témát.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 804 — No es importante
A korábbi évekből leszűrve az a többségi igény, hogy a hangulat oldott legyen, ne úgy tűnjön, mintha karóval a seggünkben ülnénk. Épp ezért ugyan technikailag a stúdió volt nyilván tavalyelőtt az etalon, túlságosan steril lett az egész, így szerintem egy ilyen hely, mint az endzone a legjobb választás a draftközvetítésre (meg hát nem is költenénk tízezreket a műsorra, legyen az bármilyen fontos számunkra). Az első napra mondjuk eleve több "nézőre" számítottunk az endzone-ban (ami jól mutatja, hogy milyen kicsi is erre az érdeklődés még itthon a szezonhoz képest), de akik megjelentek, azokat illett megtisztelni azzal, hogy egy másik teremben is hallják Höriék dumáját, ebből keveredett a féloldalas megoldás, ami a stream hangsávjára hatott eléggé negatívan. A kétkamerás és egyéb mókák meg elméletileg bármilyen ígéretesnek is tűntek, egy ideiglenesen felhúzott "ministúdióban" túlságosan a külső körülményekre van utalva az ember; előzetes tesztelésre nincs lehetőség, a net megszakad, erőgépe senkinek nincs, stb.

Az megfontolandó kritika és észben tartandó tanács, hogy kevesebb vulgáris és/vagy angol kifejezést használjon az ember, csak ez maximum Hörinél számít igazán, aki rendszeresen szerepel tévében (+ esetleg empty-nél és gabónál, akik sokat podcastelnek, de rájuk se is hiszem, hogy ilyen téren panasz lehet), a többieknek egy évben összesen ez az egy "fellépése" van, amikor beszél, és nem ír a játékról. Ide a fórumba nagyon okosan be tudok gépelni egy teljes szakszótárt, duma közben meg egyszerűen kicsúszik az ember szájából, ez van, Hogy számodra meg mi számít viccesnek az pedig kb. annyit ér, mint nekem sírni a nagyobb figyelemért az ncaa-re.

---

Amúgy képmutatásból ötös, semmiről nem szóló bulvárcikkeket lehet írni az nso-ra akár halállal is poénkodva, de egy kötetlen beszélgetésben nem hangozhat el egy-egy káromkodás, mert a keresztény családapák még ólmot öntenek a fülükbe, hogy ilyen ördögi szavak adásba kerültek (a Liza, a rókatündérben is hadd ne idézzem, hogy mi volt a legviccesebb catchphrase). Ez tipikus olyan kritika, amit bárki más írt volna, talán érthető, ha nem is megérthető, de ne egy click-baites oktasson már ki bárkit is a jómodorról. Vagy akkor beszélgessünk el a sajtóetikáról is, (vissza)menstruálás nélkül.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A másik topikban lévő "ez csak egy jó hangulatú, szubjektív elemzés volt" poszthoz annyit hozzáfűznék, hogy a jó hangulatú, szubjektív, sőt, buli jellegű műsorban is zavar engem, hogy folyamatosan káromkodást kell hallgatnom. Ez inkább az első napra volt igaz, a másodikban már annyira nem volt ilyen, csak 1-2 picknél.

És nem műsorfüggő, hogy valakinek minden második szava az, hogy bazdmeg, hanem emberfüggő. Oké, hogy ez egy egy szórakoztató jellegű podcast, de Tibinél még poénos volt, hogy az asztal alá itta magát a Broncos-pickeknél, és közben az összes ismert magyar szitkot elmondta, meg úgy unblock az első 1-2 adásnál. Poén volt, amikor néhány éve a Jax elvitte a szerencsétlen Alualut, és gabóék élő adásban összeszarták magukat a röhögéstől, de valahogy ez az egész már nem poénos, pont úgy, ahogy a Seahawks-sapka sem az.

Jó látni a reakciókat, csak még mindig ott vagyunk, hogy XY szerint rossz pick nem rossz pick, hanem szar pick, vagy fos pick, és persze az FO hülye fasz, stb. Nem vagytok szakértők, de papíron szakértőként mentek oda be, és igazából pont azt az oldalt képviselitek, amibe pont ti öltök bele ennyi munkát, tök ingyen. Ne azt mutassátok, hogy a bazdmegig terjed a beszélőkétek, mert ez nem így van.

A másik, ami engem zavart kifejezetten: baggio évek óta harcol és rimánkodik a magyarosításért, én öt percig hallgattam a tegnapi adást, mi volt az első négy mondatban, ráadásul pont tőle? "hát nekem TAPE alapján... a TAPE azt mutatja... REDSHIRTED SOPHOMORE, JUNIOR etc.", ezek így öt mondaton, és három percen belül.

A posztokat nem tudod mindenhol magyarosítani, de pont srácok, meccsfelvételek, visszajátszások, videók... elsőéves, másodéves, bla bla.
És ha én nem tudom, mi az a redshirted sophomore, ami egyébként nem is lett ott elmagyarázva, akkor dögöljek meg? Egy mondatban ezt megértethetnétek a kocanézővel, mert a bowl.hu-s arcok fele nem tudja ezeknek az angol kifejezéseknek a felét sem, erre fogadni mernék.

A kedvencem: INSTANT IMPACT.
Instant az maximum a kávé. És máig nem jöttem rá pontosan, ez mit is akar jelenteni, de tippem van rá. Azonnal kezdethető játékos, már az első naptól kulcsember lehet, etc. És ezt valaki elkezdte, és utána pedig a kollégája átvette, ás tovább mondogatta. Én tudom és értem, hogy mit akartok mondani, de ha tízből négy ember nem, az már nem jó.

A káromkodásokról pedig annyit, hogy azért azt megjegyezném, hogy lehet, hogy baggio nem szólt mindenkinek, de a második napos podcastetek ki lett rakva az NSO-s élő követőnkben, szóval egyébként mondjuk gabo igen kulturált véleményét Funchessnél simán lehet, hogy jó pár kocaszurkoló, nem bowl.hu-s arc is elkapta, és képzeljétek magatokat az ő helyébe, nektek mi jutna elsőként eszetekbe egy ilyet látván? Mert nekem biztos az, hogy "kik ezek a parasztok"? Pedig nem vagytok azok, nem egy emberrel találkoztam már közületek, szóval ezt ki merem jelenteni.

Gondoljatok arra, hogy hiába NFL-fanok a bowl.hu-s felhasználók, sokan felnőtt családapák, akik leülnének hallgatni egy jó kis eszmecserét. Na ők simán lehet, hogy a második bazdmeg-hullámnál kilövik a podcastet a fenébe. Ti is fotelszurkolók vagytok, nektek is megvan a véleményetek, de az oldalt és a saját munkátokat képviselitek, én már csak ezért is odafigyelnék a helyetekben a 2016-os podcast ezen részére.

Hogy ki menstruál vissza az írásomra, és ki az, aki felfogja, hogy ez egy építő kritika – nem, nem baszogatás –, engem hidegen hagy, mindenesetre sok sikert a 2016-os verzióhoz.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember


Felvezető nem nagyon lesz, a 4-5. körről fogunk beszélgetni, a 6-7.-nél egyrészt úgy pörögnek az események, hogy nem tudnánk követni, másrészt ott már többségében olyan arcok mennének ki akiket nem nagyon ismerünk


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az 5 perces röhögés sztem egy elég sokat mondó értékelésbraxa88
Azért mert hülyén vigyorog az illető?

több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
az 5 perces röhögés sztem egy elég sokat mondó értékelésbraxa88
elég sokat mondó hogy minden egy Lionsos dologra csak odahányod hogy szar meg fos

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az 5 perces röhögés sztem egy elég sokat mondó értékelés
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem első nap voltak bizonyos problémáim amit jeleztem is Hörinek (főleg az értékelés helyett csak 5 percig kinevetett Lions pick miatt), mindemellett visszanézve a két napot egy nagyon jó kis műsor volt. Külön tetszett a drukkerek bevonása.
Köszönjük és így tovább.

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 bowl.hu/draft_tracker_2015
frissítve


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Talán lesz elég létszám egy live podcastre is most úgy áll.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
az első három körben 25 játékos vittek el a PAC-12-ből, 22 SEC és 20 ACC mellett
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
JJ legnagyobb dicsérete eveör!

Ma csak eredménykövető lesz, beszart itthon a wifi...

több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Nagyon szépen szeretném megköszönni mindenkinek, aki akár csak egy kábel kölcsönadásával is hozzájárult az elmúlt két nap közvetítéséhez. Számomra tökéletes volt, nyilván kihoztátok a maximumot a lehetőségekből és mivel ezért senki egy fillért sem kapott, az itt-ott előjövő hibák sem voltak zavaróak! Höri, Empty és Gabó húzták elsősorban a csapatot, de számomra meglepő módon JJ sem egy sznob barom, mint itt a fórumon, hanem egy hozzáértó, jó humorú faszi Ibra-kinézettel! 😊

Szóval köszönöm mindannyiótoknak még egyszer!

Ui: mára mi várható? Rádió, youtube vagy csak szöveges követés?
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Updating a previous item, NFL spokesman Greg Aiello told SI's Robert Klemko LSU G/T La'El Collins would not be eligible to re-enter the 2016 draft if he goes undrafted on Saturday.Beki
Szerencsétlen gyerek... Ha ártatlan akkor nagyon sajnálom..
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Updating a previous item, NFL spokesman Greg Aiello told SI's Robert Klemko LSU G/T La'El Collins would not be eligible to re-enter the 2016 draft if he goes undrafted on Saturday.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
A tegnap esti teljes NFL Network közvetítés nincs fent egyben valahol? Linket tud valaki? Köszönöm szépen!bacsii
Noonkicken az első nap már fent van, így gondolom jön majd a tegnapi is.
 noonkick.com/
több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
A tegnap esti teljes NFL Network közvetítés nincs fent egyben valahol? Linket tud valaki? Köszönöm szépen!
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük a közvetítést, a munkát, a befektetett energiát mindenkinek!!!!!!!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A tegnapi adás visszanézhető már?Bazzani
Jöhetne a link hozzápeach
Közben megtaláltam és töröltem. Kinn van a főoldalon.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
A tegnapi adás visszanézhető már?Bazzani
Jöhetne a link hozzá



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...